Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard

poruka: 8
|
čitano: 10.556
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard

Vecer /b/ugovci

Evo bas kao sto naslov kaze...Problem je u tom sto mi Windows XP SP3 ne prepoznaje eksterni hard(1 TB WD My Book Essential Edition). tj prije je prepoznavao bez problema ali nakon par mjeseci koristenja windowsa hard se jednostavno prestane pokazivati u My Cumputer-u i Disk Menagment-u kao da nije ukljucen u usb... U pocetku je znalo proradit ako premjestim hard iz jednog usb porta u drugi al sad nula bodova... znalo se dogodit da su windowsi prepoznali hard  tek nakoj 4h koristenja, al kom se da tolko cekat da si windowsi smisleSmijeh

usbovi svi rade normalno svaki sam probao da mozda nije usb port krepao, hard radi ko zmaj na drugom kompu tako da sam iskljucio mogucnost da je krepao i on... Smijeh

 

Probao sam i onaj Microsoft Fixx alat koji kao popravlja to nepokazivanje harda al nula bodova. Probao sam i rucno maknuti iz registrija (po uputama s microsoftove stranice) ali isto nista...windows nađe novi Generic Volume i sve sve prođe uspjesno(Device is working properly) ali hard se i dalje ne pokazuje...

Citao sam na XY foruma razne metode i ne znam kaj nisam sve probao ali nikaj a nove windowse sam preljen stavljat jer planiram kupit za par mjeseci novi komp...al izgleda da ako i ovdje epicno failam s hardom da cu morat i to ... Mršti se

 

I da hard je NTFS ako nekog mozda zanima Osmijeh

 

Pa ono ako je imao neki slican problem i uspio ga rijesit do tell Osmijeh

 

 

Zahvaljujem,

Keiichi

 

(e da sad skontam da dolje ima i softwerski problemi... totalno sam prozujio to...ispricavam se na pogresci i molin admina/moderatora da premjesti ovo tamo ako je moguce)

I´m Antisocial...Don´t worry it´s just a fancy word for "crazy"...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2009 4:42 (Keiichi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard

hmm... znači sve radi kako treba samo ne kod tebe?

 

jel disk ima svoje napajanje ili se napaja preko usb posta?

15 godina
offline
RE: Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard
r420r kaže...

hmm... znači sve radi kako treba samo ne kod tebe?

 

jel disk ima svoje napajanje ili se napaja preko usb posta?

disk ima svoje napajanje tako da se ne napaja preko usba...cak sam procitao negdje da mozda taj adapter ne valja al onda ne bi ni radilo na drugom kompu na kojem sam probao...i ne bi se ni palio kad upalim svoj komp...

I´m Antisocial...Don´t worry it´s just a fancy word for "crazy"...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2009 4:45 (Keiichi).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard

Hm...vrijeme je da predješ na window 7,,,moja preporuka nećeš požalit 1000 puta bolji od xp-a u svemu :D

 

 

 

Paty
15 godina
neaktivan
offline
Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard

ja sam osobno zamrzija WD...

imam tri eksterna HD-a njihova

1. je bija passport essential (znaci ugl za laptope). s nim nemogu se spojit na prednje USB portove jel je kabel pre dug pa neprima matična signal te ga tribam spajat na stražnje portove

2.Western Digital 500GB External Hard Drive.sa njim mi nije valja unutra konektor te sam ga triba izvadit iz vanjskog kučišta i stavit u komp kao normalni HD

3. i sada zadnjimy book essential edition wdhu10000e mi je riknija adapter pa ga sada napajam sa ovim iz primjera 2

 

gadno posve....

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2009 9:46 (Abomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard
vice kaže...

Hm...vrijeme je da predješ na window 7,,,moja preporuka nećeš požalit 1000 puta bolji od xp-a u svemu :D

 

 

 

Ma koristio bi win7 da mi laptop nije totalno smece Smijeh

 

Abomb kaže...

ja sam osobno zamrzija WD...

imam tri eksterna HD-a njihova

1. je bija passport essential (znaci ugl za laptope). s nim nemogu se spojit na prednje USB portove jel je kabel pre dug pa neprima matična signal te ga tribam spajat na stražnje portove

2.Western Digital 500GB External Hard Drive.sa njim mi nije valja unutra konektor te sam ga triba izvadit iz vanjskog kučišta i stavit u komp kao normalni HD

3. i sada zadnjimy book essential edition wdhu10000e mi je riknija adapter pa ga sada napajam sa ovim iz primjera 2

 

gadno posve....

 

Izgleda da nije suđeno tebi i WD hardovima Osmijeh

 

A izgleda da cu ja bit prisiljen stavit nove windowse Neodlučan

I´m Antisocial...Don´t worry it´s just a fancy word for "crazy"...
15 godina
neaktivan
offline
Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard

ja imam 1tb hdd od wd-a i savrseno mi radi bez ikakvih problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows Ne Prepoznaje Eksterni WD Hard
xnight_hunterx kaže...

ja imam 1tb hdd od wd-a i savrseno mi radi bez ikakvih problema

 

ma hard radi super to sam rekao gore... windowsi ga nece prepoznat Osmijeh

I´m Antisocial...Don´t worry it´s just a fancy word for "crazy"...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice