Problem sa štekanjem igrica

poruka: 33
|
čitano: 11.986
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

Ovako, vec polako ludim jer ne znam zbog cega mi se sve to dogada, al uglavnom da pocnem is pocetka. Prije neka dva tjedna sam kupio komp x6 2.8, 2gb ram i hd5850 i samo mi je pes stekao malo na pocetku od igrica sve je ostalo normalno radilo pa cak i zahtjevnije igrice, vec sam stavio problem na temu od pesa al mi nitko ne odgovara... ali sad postoji jos jedan problem... danas mi je poceo i nba stekat a prije nije stekao... stvarno ne znam u cemu je problem i bilo kakav savjet bi mi dobro dosao... hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

instaliraj nove drivere za grafičku

koje win imaš?

potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica

win 7 32 bit i vec sam ih instalirao al nije nista u pes-u se poboljsalo, cinilo mi se da cak vise steka, pa sam vratio na stare drivere, probat cu opet...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 21:34 (Crokilla).
15 godina
offline
Problem sa štekanjem igrica

daj pogledaj kolki ti je refresh rate monitora!?

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica

60 hz

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
Crokilla kaže...

Ovako, vec polako ludim jer ne znam zbog cega mi se sve to dogada, al uglavnom da pocnem is pocetka. Prije neka dva tjedna sam kupio komp x6 2.8, 2gb ram i hd5850 i samo mi je pes stekao malo na pocetku od igrica sve je ostalo normalno radilo pa cak i zahtjevnije igrice, vec sam stavio problem na temu od pesa al mi nitko ne odgovara... ali sad postoji jos jedan problem... danas mi je poceo i nba stekat a prije nije stekao... stvarno ne znam u cemu je problem i bilo kakav savjet bi mi dobro dosao... hvala 

Pa slušaj, neznan jeli ti 2gb rama dovoljno baš za novije naslove igara, jer win 7 isto nije šta i Xp, al opet imas 32bitne windowse...neznam. Ja san uzea isto x6 samo san uzea 4gb rama a grafiku iman 4890 i nije baš da mi šteka, tu i tamo ono zapne al ništa strašno.

15 godina
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
Crokilla kaže...

60 hz

onda ništ...

meni je jedanput nezz kak bil na 75Hz pa mi je pes bil štekal na low Smijeh

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

Mozda ne bi bilo lose da bolje objasnis,sta mislis pod pojmom "stekanje"

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

ma ne steka ni meni cijelo vrijeme isto tu i tamo samo sto se to pocelo sve cesce dogadat, evo instalirao sam nove drivere i cini se da je sad malo bolje, ali jos uvijek zasteka malo i to me nervira... a pes i nije tako nova igra i mislim da je dovoljno 2 gb rama za nju... ako mi ne stekaju just cause 2, modern warfare 2 onda mislim da nema razloga da ovo steka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
MandaTDI kaže...

Mozda ne bi bilo lose da bolje objasnis,sta mislis pod pojmom "stekanje"

 

pa tu i tamo trzne igra...

14 godina
offline
Problem sa štekanjem igrica

A da popuniš Moj PC ? Može te zezati milion stvari pa i obični antivirus koji radi u pozadini.

znam koliko neznam
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica

to se i meni dešava, al nemogu objasnit do čega je to nisan neki expert za kompove al neznan da li učitavanje sa hard diska išta znači za igru.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
Crokilla kaže...
MandaTDI kaže...

Mozda ne bi bilo lose da bolje objasnis,sta mislis pod pojmom "stekanje"

 

pa tu i tamo trzne igra...

Ne znam ,mozda ti pomogne:

Mislim da ti je grafika,RAM i CPU,ok za te igre!

Ja sam imala problemcic,sa time sto sam imala ADM dual core 2.8(tak nesta),GTS 250 i 3 GB RAM......

sasvim dovoljno i za novije igre!

No,Command and Conquest tiberium war,stavim sve na high,Grafika perfekt,ma sve OK,no sve mi je bilo sporo,

jednostavno likovi se sporo krecu,dok mi je u Dekaronu,na samo nekim mjestima(staza,mapa),pocelo zatrzavati!

Nekada uopce nisam ni imala problema!

Dok pametna jaCool,nisam skuzila da mi se to desava samo kada je komp vruc,tj dugo upaljen,zbrojila dva i dva

i promjenila pastu na procu,ispuhala prasinu i uglavila jos jedan vent na kuciste!

Nikada vise nisam imala problema!

15 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

nemam antivirus, zbog toga sam ga bas izbrisao da vidim dal on zajebava...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
Hedrick kaže...

to se i meni dešava, al nemogu objasnit do čega je to nisan neki expert za kompove al neznan da li učitavanje sa hard diska išta znači za igru.

Znaci-moze ti samo ubrzati ucitavanje!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
Crokilla kaže...

nemam antivirus, zbog toga sam ga bas izbrisao da vidim dal on zajebava...

a može bit i to nije ni ta luda! Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

evo napisao sam moj pc...

 

temperatura procesora je oko 55 stupnjeva a graficke isto tako negdje dok igram pes tako da mislim da nije u pregrijavanju problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa štekanjem igrica

Khm.. high end komponente.. driveri ploče i grafičke?

Postavke u igrama , rezolucija monitora?

znam koliko neznam
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 22:27 (maks-rs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica

rezolucija mi je posto igram na telki 1920*1080 ali isto steka i kad igram na monitoru 1680*1050... na pesu je na high... i u svim ostalim igrama na high ali one ne zajebavaju osim nba-a danas...

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

Cuj e ovako ti napravi!

1-Instaliraj ovo i obavi komplet scan i update najnovijih drivera!

http://www.driver-soft.com/

2-Ocisti komp!

3-Skeniraj i ocisti svu gamad iz kompa!

http://www.superantispyware.com/

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

http://www.avira.com/en/pages/index.php

4-ako opet nece,probaj ovo:

http://www.iobit.com/gamebooster.html

5-ako ni to nece,onda pitaj na INDEXU za savjetIzlanuo se(sala mala,nemoj ni u snu)

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica

probao sam sa gameboosterom i ne pomaze,a sad ne znam kolko mi se stigo komp napunit smecem u samo dva tjedna... al dobro budem probao jer nemam druge opcije...

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

e pa meni i tetris steka tak da .. pomiri se s tim Belji se

ADD my Xfire : kruno1 ;))
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 22:41 (puma_vkci).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

Ajd probaj ovo!

http://www.majorgeeks.com/download.php?det=4109

 

Mislim da imas opciju"scan for artifacts",pa de grafu malo "stresni",da vidis jel ona ima kakvih kvarova!

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica

evo instalirao sam drivere pomocu onog programa sta si mi napisala i sad je puno bolje, mozda mi je dva puta malo zastekalo tijekom cijele tekme. Puno hvala!!! razrjesila si me muke...

 

 

EDIT: nazalost nakon sto sam odigrao jos dvije utakmice primjetio sam da se ipak nije popravilo i jos uvijek zna zastekat sto je meni precesto..

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 0:59 (Crokilla).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
Crokilla kaže...

evo instalirao sam drivere pomocu onog programa sta si mi napisala i sad je puno bolje, mozda mi je dva puta malo zastekalo tijekom cijele tekme. Puno hvala!!! razrjesila si me muke...

 

 

EDIT: nazalost nakon sto sam odigrao jos dvije utakmice primjetio sam da se ipak nije popravilo i jos uvijek zna zastekat sto je meni precesto..

ja igran FIFU i meni se isto dogadja a imamo jako sličnu konfu. Ja mislim da se više manje to svima događja samo malo ko ide za tim. Ti si uzea novu konfu kao i ja i očekivaš da neće ni trzaja u igricama radit al ipak oće. Jesi Formatira disk nakon šta si prominia cijeli Hardware u računalu? ja to isto nisan učinia al  napravit ću to za koji dan i stavit ću si 64bit windowse.

14 godina
offline
Problem sa štekanjem igrica

PES nikako ne bi smio trzat na takvom kompu, bez obzira na rezu ... meni ni jedna igra na max detalje ne trza na rezi cca 1200x1024 osim nesto sitno STALKER 3 sto je vise do harda zbog ucitavanja mape (barem mislim) ... u PES 10 imam konstantnih 63 FPS gledano FRAPS -om ...

 

probaj malo klokat proc, na kojih 3,5 GHz pa vidi dal ce onda trzat, al ipak mislim da je do software-a ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

Vsync?

Ako ništa drugo, reinstaliraj pes

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Problem sa štekanjem igrica
Ige kaže...

Vsync?

Ako ništa drugo, reinstaliraj pes

 prvi pametni savjet...ako to ne pomaže, majke mi moje ak ti sam to ne bum išo popravit prek team viewera...

''Anything that can go wrong will go wrong." ©Edward Aloysius Murphy, Jr.
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

reinstalirao sam ga al nisam stigao igrat jos, pa javim kad isprobam, hvala na savjetima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa štekanjem igrica

Mali kasnim,ali link ATITool,koji sam ti gore poslala,bi trebao biti software koji trazi greske na grafiki!

Cilj mi je bio da uz pomoc njega vidis da Graficka nije u kvaru!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice