Nema zvuka na youtube.com

poruka: 32
|
čitano: 51.494
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com
pitanje

dovraga i bestraga... dakle, preko firefoxa nemam zvuka na ni jednoj video stranici tipa youtube.com i slicne. Video se vrti normalno, ima slike ali nema zvuka.

Vec postoji tema na ovom forumu, ali nazalost instaliranje K-lite codeca meni nije pomoglo.

Isto tako reinstaliranje flash playera v.10 r12 ne pomaze.

Reintaliranje drajvera od zvucne ne pomaze!

 

nadalje, ima dosta rezultata na googletu, ali opet ni jedan ne pomaze.

 

Kroz IE7 sve radi odlicno!

Zvuka ima svugdje, igre, filmovi, mp3.... sve radi odlicno, samo nikako da youtube proradi, i ne, nije glasnoca smanjena.

 

edit: zaboravih, ovo je nova instalacije viste SP1, nema joj ni 3 dana, youtube nikad nije radija!

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2009 22:18 (pixelatem).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

uistinu blesavo... desni klik na zvucnik u trayu i onda sam odabrao Volume Control, racunao sam da ce me docekat isto kao u XP-u, tj master control, line-in, midi... itd itd... Ali ne, vista je ocito odlucila da mogu smanjit posebno neke aplikacije tako da je firefox bio skroz smanjen?! Ja ga nisam smanjio! eto, jedan bod za mene!

 

skuzajte na temi!

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

koje zvucnike imas

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nema zvuka na youtube.com
ivan_1995 kaže...

koje zvucnike imas

 Koje su boje tvoji?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nema zvuka na youtube.com
autorov komentar
ivan_1995 kaže...

koje zvucnike imas

 
zbog cega bi to bilo bitno?
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nema zvuka na youtube.com
Kupujem : OCZ power supply 500W Intel Core 2 Quad Q6600 MB Gigabyte EP45 HDD Seagate 320 GB GF GTX 260 Kingmax MARS 1066MHz 2048Mb /x2 DVD+RW/-RW Pioneer
13 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

Ljudi moze pomoc molim was.... owako... uopste nemam zwuka na youtube-u ili na nekim drugim muzichkim sajtowima...neznam kako to da resim probao sam reinstaliranje abode flash-a ali opet nece ...MOLIM WAS da mi neko pomogne  Smijeh Hwala unapred.. :) i koristim windows xp  Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 10:19 (aKuLa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

Uspeo sam bilo je problem sto mi je bio smanjen mic volume .. :))

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nema zvuka na youtube.com

Takav sam i ja imao proble.Instalirao sam Google Chrome i se radi super.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
14 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

kakve veze ima volume mikrofona sa zvukom iz zvucnika? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nema zvuka na youtube.com
Imate li K-Lite Codec Pack Full instaliran?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nema zvuka na youtube.com
aKuLa kaže...

Ljudi moze pomoc molim was.... owako... uopste nemam zwuka na youtube-u ili na nekim drugim muzichkim sajtowima...neznam kako to da resim probao sam reinstaliranje abode flash-a ali opet nece ...MOLIM WAS da mi neko pomogne Smijeh Hwala unapred.. :) i koristim windows xp Osmijeh

Tebi ne radi tipka "V" ili šta?

15 godina
offline
RE: Nema zvuka na youtube.com
Mirko935 kaže...
aKuLa kaže...

Ljudi moze pomoc molim was.... owako... uopste nemam zwuka na youtube-u ili na nekim drugim muzichkim sajtowima...neznam kako to da resim probao sam reinstaliranje abode flash-a ali opet nece ...MOLIM WAS da mi neko pomogne Smijeh Hwala unapred.. :) i koristim windows xp Osmijeh

Tebi ne radi tipka "V" ili šta?

...ili previše Facebooka

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
11 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

nemam zvuka na yutube stranici kad hoču skinuti pjesmu neznam kakva je jer nema (tona zvuka ) ,a kad skinem pjesmu napamet onda u compjuteru ima zvuka imam igrice na kompjuteru isto ima zvuka i kad otvaram kompjuter čuje se zvuk molim pomoć ako netko zna hvala franjom19

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema zvuka na youtube.com

- Pojačaj zvuk na YouTube

- Pojačaj zvuk u Volume Mixeru (desni klik na ikonu zvučnika u taskbaru -> Open Volume Mixer

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

na mixeru zvuk je pojačan maksimalno i ništa znam to franjom19

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema zvuka na youtube.com

Koji browser? Nemaš zvuka u cijelom browseru ili samo na YouTubeu? Jesi li pokušao sa drugim browserom tipa Internet Explorer?

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

ja sam neki lajik u tome nisam siguran što je browser mislim da je to napr.internet explorer,google chrome i mozilla firefox to sve imam i na nijednom nemam zvuka franjom19

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema zvuka na youtube.com

Web browser je program sa kojim se ide na internet. 

 

Uđi u Internet Explorer -> Internetske mogućnosti -> Dodatno -> Pod multimedija postavi kvačicu na "Izvodi zvukove na web-stranicama"

Provjeri ima li ti sada zvuka na YouTubeu.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 20:28 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema zvuka na youtube.com

Meni je par ljudi ovih dana govorilo da im ne radi zvuk na yt :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nema zvuka na youtube.com
david7 kaže...

Meni je par ljudi ovih dana govorilo da im ne radi zvuk na yt :D

Od zadnjeg updatea Flash Playera i Chromea zvuk se na YouTubeu automatski stiša na 0. To je sigurno nekakav bug kojeg bi uskoro trebali popraviti.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
12 godina
protjeran
offline
Nema zvuka na youtube.com

Meni ne radi po difoltu, nego ga za svaki video moram pojacati. Iritantno, ali u konacnici radi. Svaki 20-ti video u startu ima zvuk, tak da mislim da je to do njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

sve sam uradio kako kažeš i tamo več ima sve kvačice franjom19

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema zvuka na youtube.com

Kada ti se to počelo događati? Nakon updatea Flash Playera?

 

Inače to se može riješiti u registry editoru ali pošto si sam rekao da nisi bas previše upućen u računala preporučujem ti da to ništa ne diraš.

 

Ako hoćeš gledati videe na YouTubeu, ako imaš Chrome možeš prebaciti na HTML5 Player (player za koji nije potreban Flash), a to možeš učiniti tako da odeš na https://www.youtube.com/html5 i klikneš na gumb Join to HTML5 Trial ili na hrv. pridruži se probnoj HTML5 verziji.

Nakon što si to napravio isprobaj pa javi radi li.

 

Pozdrav.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 20:50 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

točno je od kad sam skinuo flash player nemam zvuka skinuo sam neki dan i fre HTML5 ideo player and converter a sa njim nemogu skinuti direktno sa yutubea pa skidam sa YTD video downloader on prepoznaje flash player izvini što te zamaram sa time pozdrav franjom19 (yutube otvaram i sve ostalo preko mozilla firefoxa

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema zvuka na youtube.com

Deinstaliraj Flash Player i stavi stariju verziju

 

http://www.filehorse.com/download-flashplayer-firefox/13566/

 

Jesi isprobao HTML5 verziju playera na YouTubeu? Radi li to?

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 21:10 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na youtube.com

skinuo sam sa tvoga linka i dobio sam neki nepoznat piše ovako --AppsHat --neznam što dalje baš sam glup prjašni flash player sam denstalira franjom19

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nema zvuka na youtube.com
franjom19 kaže...

skinuo sam sa tvoga linka i dobio sam neki nepoznat piše ovako --AppsHat --neznam što dalje baš sam glup prjašni flash player sam denstalira franjom19

AppsHat?!? Ti imaš virus. Javi nam se u Ultimativnu antivirus temu - P & O. Pozdrav.

12 godina
protjeran
offline
Re: Nema zvuka na youtube.com
david7 kaže...

Meni je par ljudi ovih dana govorilo da im ne radi zvuk na yt :D

Većini ne radi (ni meni ne radi) i to je do You tube servisa.

Nešto popravljaju štemajzlom i čekićem.

 

EDIT;

 

Baš sam glupson.

Tek sam jutros vidio da je You Tube (ne znam zašto) default postavio zvuk na "mute", tako da je dovoljno pomaknuti slider za zvuk na glazbi koju želite slušati i problem je riješen.

 

SLIKA:

http://www.youtube.com/watch?v=YlUKcNNmywk
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 10:51 (Budokai).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Nema zvuka na youtube.com
Pozz imam win 10 i nema nigdje zvuka..
Probao sam sve moguće što znam..možda netko od vas zna više od mene, pomoć dok nisam komp bacio kroz prozor..
Znači nije mutiran, mora bit neka sitnica koja me vuče za nos od sinoć.. :) :P
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice