Komp se restarta ponovo i ponovo

poruka: 15
|
čitano: 6.082
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
komp se ne moze pokrenit

Znaci ovako...

komp mi se jednog dana restartao sam od sebe, onda je dosao do ucitavanja windowsa te se ponovo restartao....i tako u nedogled do ucitavanja windowsa iponovo na pocetak...

Ja sam prominio windows,ali ne formatirao...vec samo ono repair.Tako je radio par dana,dok se open nije restartirao,i opet dosao do ucitavanja windowsa...i tako u nedogled... 

u cemu je problem?zna li ko?

 

ps. prijatelj mi je imao slican problem dok nije inst. originalne win..Je li u tome problem sto mi win. nisu original?

Moj LOCKERZ tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=XbKPNuLjsUg
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Komp se restarta ponovo i ponovo

Mozda ti je problem u batch fileu koji ti je netko stavio!

Zato citiram kolegu SumAllFears:

Izvršavanje tog batcha se prekida sa ovom komandom u run: %windir%\system32\shutdown.exe -a. Ili dizanjem u safe modu i brisanjem tog batcha iz Startup foldera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: komp se ne moze pokrenit

koje windowse imaš, može biti da je problem u tome? restartati se može i zbog pregrijavanja komponenti, reci nam koja ti je konfiguracija? da li si možda provjravao temprerature s npr everestom? daj nam odgovre pa ćemo nastaviti dalje.

16 godina
neaktivan
offline
RE: komp se ne moze pokrenit

kad se jednom tako restarta,nemoze se vise podignit...svaki put padne i to moze danima trajat...imam win xp...

nemoze se nikako dignit ni preko safe moda

Moj LOCKERZ tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=XbKPNuLjsUg
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 16:29 (Dalmatinac).
15 godina
neaktivan
offline
RE: komp se ne moze pokrenit

koliko i kakvih rama imaš u računalu, rami znaju zezati. ako npr imaš više keksa rama, trebao bi probati s jednim po jednim i tako pokušati uključiti računalo. da li je možda ranije bilo problema s pregrijavanjem komponenti?

 

win xp pirat pretpostavljam?

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 16:34 (robisierra92).
16 godina
neaktivan
offline
RE: komp se ne moze pokrenit

da pirat....nisam imao prije problema.....a imam 2 keksa po 512 mb....ista mem. samo jedna ima duplo vise onih chipova (modula) na sebi....

Moj LOCKERZ tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=XbKPNuLjsUg
15 godina
neaktivan
offline
RE: komp se ne moze pokrenit

izvadi jedan pa probaj pokrenuti samo s jednim, onda izvadi taj pa stavi drugi i probaj pokrenuti samo s tim. zna se dogoditi da se zbog neispravnosti rama pc restarta sam od sebe, a isto tako i zbog pregrijavanja procesora. to su neki problemi ako je u pitanju neispravan hardver..

14 godina
offline
Komp se restarta ponovo i ponovo

isti problem ja imo..

meni je ona baterija na maticnoj izgorjela kupi novu pa vidi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Komp se restarta ponovo i ponovo

Može biti problem u meoriji. Ako si neku od memorija stavljao naknadno moguće je da se međusobno kolju (osobno iskustvo). A može biti problem i u tome da ti ne rade na istom broju MHz....Provjeri i tu bateriju na matičnoj, pusdui za početak od prijatelja pa probaj....Provjeri dali ti radi cooler na grafičkoj, i provjeri napajanje svakako jer možda je i ono riknulo (jer napajanje može otići ali može i još uvijek raditi sa manjim opterećenjem)

 

Sretno i javi kako i šta je bilo

 

Pozzz

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se restarta ponovo i ponovo

eo prije tjedan dana sam opet reinst. windowse i sada radi dobor...bez restartiranja...a vidit ce mo sta ce biti...

ako nastavi onda budem primjenio vase savjete....hvala vam decki/cure ;)

Moj LOCKERZ tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=XbKPNuLjsUg
14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se restarta ponovo i ponovo

Pozdrav, rekao bi da na vašem kompu javlja neki problem koji rezultira stalni restartanjem.  Pogledaj da li se ne zagrijava procesor i da li je čist hladnjak, i da li si možda overclocko i moguč je problem i na memoriji? Sve valja provjeriti. Ja sam imao problema kod restartanjem. Kad se meni jedan dan dogodilo stalno se restartao i morao sam napravit novu instqalaciju i radila je ok ali se nakon 2-3 dana ponovo se javlja i onda se otkazao poslu7šnost na hard disku i nakraju crko matična na kojem je bila instaliran, srečom imao rezervnu matičnu (čuvao sam za svaki slučaj) i na sve posložio i instalirao Vistu Ultimate ali nažalost nemože otključati uz vezu interneta jer sam na toj microsoftovoj stranicu dobio original ključ i nije bilo načina kako i morao sam sve brisati i staqvio sam Windows XP i dosad radi bez problema.. UF koja muke sam imao i znoja...Nevinašce

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se restarta ponovo i ponovo
Nello kaže...

Pozdrav, rekao bi da na vašem kompu javlja neki problem koji rezultira stalni restartanjem.  Pogledaj da li se ne zagrijava procesor i da li je čist hladnjak, i da li si možda overclocko i moguč je problem i na memoriji? Sve valja provjeriti. Ja sam imao problema kod restartanjem. Kad se meni jedan dan dogodilo stalno se restartao i morao sam napravit novu instqalaciju i radila je ok ali se nakon 2-3 dana ponovo se javlja i onda se otkazao poslu7šnost na hard disku i nakraju crko matična na kojem je bila instaliran, srečom imao rezervnu matičnu (čuvao sam za svaki slučaj) i na sve posložio i instalirao Vistu Ultimate ali nažalost nemože otključati uz vezu interneta jer sam na toj microsoftovoj stranicu dobio original ključ i nije bilo načina kako i morao sam sve brisati i staqvio sam Windows XP i dosad radi bez problema.. UF koja muke sam imao i znoja...Nevinašce

ahhahahahhahhahaahhahahahaahhahahahahahaahhahahahahaah e ak ovo nije za humor onda fkt neznam

šta je ovaj sve reko u tom postu ja neznam. možda je čovjek htio pomoć al sorry, ovo je fakat nečitljivo Smijeh

15 godina
offline
Komp se restarta ponovo i ponovo

Kao prvo ovo je smiješno, no on je nagluha ili gluhonijema osoba, nisam siguran te mislm da zato piše čudne postove.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komp se restarta ponovo i ponovo

ak si koristio mozda McAffe... pri zadnjem su updateu gadno sjebali jedan kljucni file windowsa, te se zato može restartat komp!!!

zato pazi ak ces instaliravat McAffe

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se restarta ponovo i ponovo
hardwareee kaže...
Nello kaže...

Pozdrav ....

...ahhahahahha...

uopce nije smjesno ... covjek pokusava pomoci a ti z4jeb4vas ...

 

 nevjernovatno ...

- Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan -
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice