Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi?

poruka: 12
|
čitano: 4.532
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi?

Evo ovako imam jedan problem sa Replay od pes 2011 oni su u bin a to nemogu uploadovat na youtube...Kako da konvertujem u .avi ili neki drugi sto mogu uploadovat na youtube..

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi

Ovim alatom.

Piracy lives forever!!!
9 godina
protjeran
offline
Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi?

Može malo jasnije, može i u slikama :D pošto imam i ja isti problem sa Replay-om u PES13 isto je .bin pa ako može malo jasnije, hvala ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi?

Daemon tools skini, problem rijesen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi
Luka123 kaže...

Daemon tools skini, problem rijesen.

Probao sam ali neide možda nisam nešto dobro napravio, uglavnom nisam riješio problem :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi

Nisam nikad igrao PES pa pričam "iz dupeta" ali ta .bin datoteka 99.9% nije video snimak, nego skup informacija o kretnjama igrača i slično. Ako je to točno - nikakva konverzija tog tipa NIJE MOGUĆA. Upali Fraps i snimaj...

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
13 godina
offline
Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi?

VLC otvara .bin datoteke pa možeš provjeriti sadrže li te datoteke nekakav video. Ako sadrži, pokreni video i odmah zatim pokreni snimanje. VLC će ti snimiti taj video u .mp4 datoteku koja će se nalaziti u "Documents".

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 19:36 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi?

Rustweaver dobro kaže, to nije nikakav video u tim fajlovima. To su fajlovi sa podacima kamo sa igračima, loptom i ostalim, snimljene kretnje za samu igru da kada pokreneš replay, učita to i "odigra" to ispočetka.

 

Isto kao da bi za savegame od bilo koje druge igre rekao da je screenshot. Nije.

 

Rješenje - FRAPS.

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi
rustweaver kaže...

Nisam nikad igrao PES pa pričam "iz dupeta" ali ta .bin datoteka 99.9% nije video snimak, nego skup informacija o kretnjama igrača i slično. Ako je to točno - nikakva konverzija tog tipa NIJE MOGUĆA. Upali Fraps i snimaj...

Imas pravo, šteta bio je to odličan gol ali jebiga nema veze

Marko :D kaže...

VLC otvara .bin datoteke pa možeš provjeriti sadrže li te datoteke nekakav video. Ako sadrži, pokreni video i odmah zatim pokreni snimanje. VLC će ti snimiti taj video u .mp4 datoteku koja će se nalaziti u "Documents".

Probao sam ali pise mi nešto da ne podržaje neki format videa nešto takvo uglavnom nije stjelo

Sum_of_all_fears kaže...

Rustweaver dobro kaže, to nije nikakav video u tim fajlovima. To su fajlovi sa podacima kamo sa igračima, loptom i ostalim, snimljene kretnje za samu igru da kada pokreneš replay, učita to i "odigra" to ispočetka.

 

Isto kao da bi za savegame od bilo koje druge igre rekao da je screenshot. Nije.

 

Rješenje - FRAPS.

Moram odsad tako raditi, bojim se štekanja igrice :(

13 godina
offline
Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi?

Ako ti VLC izbaci pogrešku znači da u tim .bin datotekama nije video nego neki dodaci za igricu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi
jebacnabaterije kaže...

nisi izgubio nista

pokreni zeljeni replay u igri i snimi ga sa frapsom ili necim drugim 

Potpis
9 godina
protjeran
offline
Re: Kako da konvertujem .bin u .avi ili neki drugi
Luka Ivanković kaže...
jebacnabaterije kaže...

nisi izgubio nista

pokreni zeljeni replay u igri i snimi ga sa frapsom ili necim drugim 

Ok sad cu probat cu kasnije sa frapsom pa vam javim ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice