Windows se nece pokrene

poruka: 7
|
čitano: 1.108
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Windows se nece pokrene

 Ljudi pomagajte,pliz.

Jednostavno ne znam sta mu je.Imala sam problem sa povezivanjem na internet i kad  sam trazila provjeru samo se ugasi lap top i kad se pokrenuo ovo mi izbaci, 4 sata radi ovako,pustila sam da sam pokrene ali nista.Sta bi moglo biti ?!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows se nece pokrene
Mariiina kaže...

 Ljudi pomagajte,pliz.

Jednostavno ne znam sta mu je.Imala sam problem sa povezivanjem na internet i kad  sam trazila provjeru samo se ugasi lap top i kad se pokrenuo ovo mi izbaci, 4 sata radi ovako,pustila sam da sam pokrene ali nista.Sta bi moglo biti ?! 

Hm reparing disk errors, vjerojatno je u pitanju hardverski problem sa diskom kao bad sectors itd.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
4 godine
neaktivan
offline
Re: Windows se nece pokrene

Hvala na odgovoru, al sta bi sad trebalo uraditi, imas li ideju ?! Laptop mi je novi, par mj.star ?!

16 godina
offline
Re: Windows se nece pokrene
Mariiina kaže...

Hvala na odgovoru, al sta bi sad trebalo uraditi, imas li ideju ?! Laptop mi je novi, par mj.star ?!

Pa laptop ima garanciju, pa eto ako se više neče pokrenut ili ne radi kak treba iskoristi garanciju.

 

Nadam se da imaš backup bitnih podataka, pa ako nemaš iako se Windowsi ne dižu razni podaci su i dalje na disku. Pod uvjetom da disk nije skroz krepal, eto tu je dolnji link pa iskoristi Linux Live verziju pa prekopiraj podatke na malo veči USB stick.Dakle prvo probaj prebacit podatke, pa nakon toga ako nema druge opcije iskoristi laptop garanciju.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/hard-disk-error/122778.aspx?page=0&jumpto=2390189&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
4 godine
neaktivan
offline
Re: Windows se nece pokrene

Hvala na brzom odgovoru,svako dobro ti zelim 😉

15 godina
offline
Re: Windows se nece pokrene

-ovisi što je uzrok problema (diska). Fizički kvar (crko disk) ili samo logički (zbrljavljen..).. u svakom slučaju možda ostaneš bez podataka, softwarea.. i prvi korak je bootati s installmedija i povjeriti chkdsk-om (ono što već radi automatika).. a tad ovisi o samom kvaru-uzorku što se (ne)može kao i spašavanje.

-ako je pod jamstvom, lako je dobiti drugi-novi disk.. no ostalo je tad izgubljeno, pa ovisi treba li nešto spašavati (pokušati..) ili ne.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
4 godine
neaktivan
offline
Windows se nece pokrene

Otisao hard, poslat na servis.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice