Problem spajanja monitora na laptop

poruka: 9
|
čitano: 1.148
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
Problem spajanja monitora na laptop

Pozdrav

Spojio sam vanjski monitor na laptop koji koristi windows 10 i sad mi više ne radi kada ga spojim na laptop koji ima windows 7 i isto tako ne radi mi na PS4. Molim pomoc.

Hvala unaprijed

0 0 hvala 0
13 godina
Re: Problem spajanja monitora na laptop
maxi123 kaže...

Pozdrav

Spojio sam vanjski monitor na laptop koji koristi windows 10 i sad mi više ne radi kada ga spojim na laptop koji ima windows 7 i isto tako ne radi mi na PS4. Molim pomoc.

Hvala unaprijed

koji, kakav i koliko star monitor? koji kabeli? piši, informiraj (nisi od jučer tu) pa pitaj. to nema nikakve veze s laptopima, windowsima (sustav prebacivanja slike na vanjski monitor je jednak - u pravilu jednom od označenih tipki u "F" retku ili desna tipka miša > display > odabir varijante [clone, extend ...] a windows sam prepoznaje dodatni monitor) ili ps4, samo s kabelima i monitorom (probaj promijeniti/smanjiti razlučivost i frekvenciju). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 12:19 (Ajar).
5 godina

Može i Win+P, uz ovo kaj si naveo.

Premda, meni više miriše da ima više ulaza na monitoru, pa je sad koristio neki drugi, a ne onaj koji je koristio s win 10 računalom, prebacilo mu na taj, a sad opet drugi port koristi a monitor sam ne prebaci, kaj bi inače trebao, pa onda nek proba ručno ako ima u postavkama monitora (one tipkice) birati port, premda ne znam jel uopće na monitorima postoji takva opcija, nisam već spajao monitor na računalo/konzolu ima nekih desetak godina 

Tj. jesam prije mjesec dana, ali je išlo automatski.

Kruha i igala...
5 godina

Monitor je Philips 220XW i ima samo jedan HDMI izlaz. A razlucivost i frekvenciju ne mogu mijenjati u njegovim postavkama.

5 godina

Probao sam sa ručno birati na monitoru, ali svejedno nista. Oba laptopa i PS4 sam spajao istim HDMI kablom i sve isti portovi.

Stari laptop i PS4 su se normalno spajali prije kad sam šaltao s jednog na drugi. Sad kad sam spojio novi laptop sad samo njega mogu spojit i ništa drugo. 

10 godina
maxi123 kaže...

Sad kad sam spojio novi laptop sad samo njega mogu spojit i ništa drugo. 

Kad probaš bolje, teško se vratiti na lošije. 

ps. taj ekran ima DVI, VGA i HDMI ulaz, znači nisi u pravu da ima samo HDMI. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 17:17 (Valentin17).
12 godina

probaj ponovo, okreni kabel.. može biti samo loš kontakt a može i crknuti .. tj tv-ekran-monitor ima ulaz (ne izlaz) za video signal dok može imati i prolazni (recimo audio-arc za lančano spajanje..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina

Mislio sam na to da ima samo jedqn a ne vise HDMI ulaza.

5 godina
Probao sam i druge kabele i sve. Nesto se oko portova ili rezolucije najvjerovatnije promjenilo. Ne mogu uci nikako u trag, a probao sam vec sva rješenja s interneta.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice