Monitor ili opet grafička rikava ili nešto treće?

poruka: 2
|
čitano: 1.093
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
opet nešto rikava

Nedavno sam slozio komp u linksu upalio ga pokrenuo koju igru i bum nvidia display driver stoped responding ili razni bsodovi... i nakon nekog vremena zamjenim grafičku dobijem drugu istu, ova prva bila fals. I sad isprobavam ovu drugu i nema nvidia display stoped responding vec mi izadje igra sama od sebe bez ikakvog upozorenja ili pise app stoped respondig. Uz komp dobio sam par igara crysis 3 i bioshock ruse se random znaci isprobavo sam nakon pola sata se srusi ili nakon 5 sati uglavnom srusi se a ove free to play igre se sruse jos brze world of tanks mi se nekad nakon 5 minuta sam od sebe izadje nekad nakon pola sata a nekad nakon 3 sata itd a sad bas isprobao warframe nisam ni tutorial stigao prijec.

 

cpu: i7 4770k nikad klokano

gpu: gtx 760 phantom nikad klokan

mbo: gigabyte z87x ud3h

hdd 1tb

memorija: gskill 1866 xmp 16gb (4x4) default 1600mhz

napajanje xfx 650w

monitor samsung 22"

driveri za gpu najnoviji 335.23 cisti instal rusio sam windowse vec 10 puta

 

Testirao intel burn test par sati i sve u redu rezultati isti

Testirao memoriju memtestom sve u redu

hdd testirao sa wdove stranice nekim programom sve u redu

temperature normalne 

nekad kad koristim google chrome baci bsod, i najmanje zahtjevne igre se sruse koda neko x stisne na prozorcicu da ugasi aplikaciju...

pa ako netko moze pomoci neka se javi jer evo jutros bas mi monitor kad sam komp prvi puta upalio poceo bacat bijelu zelenu crvenu plavu boju i ugasim ga upalim sve normalno.... 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: opet nešto rikava

Google Chrome koristi hardversku akceleraciju grafičke kartice.

 

Komponente ti se ne pregrijavaju? U kakvom stanju ti je procesor?

 

Ili ti i nova grafička kartica ima nekakve probleme ili joj ne paše tvoje napajanje. Uglavnom, samo sa svojim komponentama malo je vjerojatno da ćeš utvrditi uzrok. Posudi od nekoga grafičku karticu pa vidi radi li njegova u tvom računalu. Stavi svoju grafičku karticu u drugo računalo pa vidi radi li tamo. Ili jednostavno daj računalo na servis pa neka ga oni srede, jer oni imaju mogućnost za takve eksperimente.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice