Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

poruka: 12
|
čitano: 2.250
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

ovako... to mi se događa otkad je vista izašla... nadam se da mi netko može pomoći jer sam već pretražio pola neta i nemrem naći rješenje... Ovako...

Imam matičnu evga 680 sli i vista ultimate edition 32 bitnu verziju (probavao sam razne, i original i piratske... isti problem...) kad instaliram Vistu sve radi super.... kad stavim drivere za matičnu isto sve radi ko zvono ali nemogu pola web stranica otvoriti.... probavao sam razne verzije drivera i isti problem....


Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

zaboravih reći kad restoram sustav prije instalacije drivera sve radi super...


Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....
Boris4Topusko kaže...

ovako... to mi se događa otkad je vista izašla... nadam se da mi netko može pomoći jer sam već pretražio pola neta i nemrem naći rješenje... Ovako...

Imam matičnu evga 680 sli i vista ultimate edition 32 bitnu verziju (probavao sam razne, i original i piratske... isti problem...) kad instaliram Vistu sve radi super.... kad stavim drivere za matičnu isto sve radi ko zvono ali nemogu pola web stranica otvoriti.... probavao sam razne verzije drivera i isti problem....


Ne  razumijem  zašto  misliš  da  bi  problem  trebao  biti  vezan  sa  maticnom  i  vistom?  Koji  browser  koristiš  te  jesi  stavio  najnoviju  verziju  i  jesi  probao  sa  više  njih?
Ovo  do  sada  nisam  cuo...  dakle  kad  staviš  drivere  od  maticne  nekim  cudom  ti  se  neke  web  stranice  same  od  sebe  ne  zele  otvarati    Iznenađen

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

Da... probao i IE i firefox (koji stalno koristim) i operu... ni sam ne znam s čim da povežem taj problem.... gle, bez drivera mi sve radi super... ali ja bi volio njih staviti a ne mogu... jednostavno kad ih stavim neće da mi otvara cca 80 % stranica, ne mogu otvoriti nvidia stranicu ali mogu BOL...


Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

Probaj pogledati konfiguraciju mrežnog kontrolera preko NVIDIA control panela, možda ti je uključena kakva zaštita.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

Vrlo čudno, ali vjerujem da ima veze s DNS postavkama tvoje mrežne kartice.


Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

Imao sam sličinih problema s nforce4 sli matičnom u vezi rutera i interneta, sad ne znam točno, al probaj ak već nisi a mislim da jesi :) maknut sve drivere i kad stavljaš opet nemoj stavit mrežne, jel nvidia stavlja neki svoj firewall, ili tako nešto kroz maglu se prisjećam... toliko je bio iritantan problem da sam kupio novu mrežnu utaknuo ju jel nisam imao više živaca... do dan danas mi nitko nije uspio pokrenut niti sam uspio pronać riješenje na internetu...


-d[°˛˛°]b-
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

hej... znam koliko je problem iritantan i meni je već pun kufer, probao sam foru sa neistaliranjem drivera za mrežu od nVidia... a i sa dns-om sam prčkao isto ništa nije se događalo... prvo sam mislio da je nešto kao peer guardian (nisam ga imao tada instaliraog) kad neda otvoriti neke stranice ali nikakva zaštita nije bila uključena, čak sam i pogasio sve moguće service koji bi mogli kočiti..... neznam, mioslim, ono, meni sve radi bez toga ali mislio sam da ako je tko imao sličnih problema da to riješim, očito je problem too bizarre...


Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

...da totalno bizzare i ja sam servise palio gasio formatiro reinstaliro win ma joj mjesecima je to trajalo... dolazili su ljudi kod mene sa fera, sa cisca, staro, mlado, forumi, mailovi... ništa... e da kad pingiraš site neki koji ti neče prikazat jel time outa ili ne ... jel meni je normalno pingirao bez time outa...

 

-d[°˛˛°]b-
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2008 18:32 (wedo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

ide sve normalno jednostavno ju neće prikazati... izgleda da ću vjerojatno ostati kod vistinih drivera ili se vratiti na XP...


Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

da to je taj problem isti sve normalno samo nema prikaza stranice u ni jednom browseru ... nevjerovatno :)


-d[°˛˛°]b-
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mali problem sa nforce 680 sli i Vistom....

Jesil siguran da nemas nvidia firewall postavljen?  Cuo sam ljudi imaju samo probleme oko toga i svi preporucuju da se izbjegava instalacija svega osim naravno drivera.


Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice