Gašenje laptopa

poruka: 6
|
čitano: 5.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gašenje laptopa

Nedavno sam kupio novi laptop, TOshiba Satellite C660-11T, i od početka se laptop gasi sam od sebe prilikom rada. Da malo pojasnim, laptop se gasi (barem se meni tako čini) samo kad gledadm filmove (koristim BS player) ili slušam glazbu (Winamp, Youtube...). Laptop se ugasi tako da kad ga upalim skroz iz početka "diže" Windowse. Također gasi se i kad je puna baterijja i kad je prazna i kad je na punjaču i kad nije, i kad je "vruć" i "hladan"...

 

Neki kolege koji se (kao) razumiju u kompjutere tvrde da to ima veze sa power settingsima i da nije nikakav hardverski problem u pitanju (ja sumnjam u kvar matične ploče jer mi se ista stvar dogodila prije par godina kad sam uzeo novi komp i problem je riješen tek kad je servis promijenio matični ploču). Moram reći da sa promijenio postavke u power settingsima i da se nije promijenilo, kao i da sam prije imao HP laptop koji je radio sasvim normalno iako je imao postavke u power settingsima postavljene isto kao i ovaj laptop (nije mi jasno zašto bi se laptop gasio dok ja gledam filmove ili slušam glazbu, iako ne radim doslovno na njemu, jer sam uvijek mislio da se podrazumijeva kako se neće netko svakih pet minuta ustajatti i raditi nešto na laptopu dok gleda film, samo da bi spriječio da se power saving mode upali).

 

Eto to je to ovako ukratko, nadam se da netko možda zna zašto se to dešava.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gašenje laptopa

imaš jamstvo -> pravac servis{#}

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gašenje laptopa

Imam, ali servis je u ZG, a ja nisam. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Gašenje laptopa

Imaš telefon,dogovoriš se sa servisom i onda pošalješ nekom kurirskom službom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gašenje laptopa

Kužim ja to, i to mi je realna opcija, ali sam htio provjeriti ovdje dali je moguće da je uzrok crkavanja samo u power settingsima ili nečemu sličnome, da ne šaljem tamo bezveze laptop pa mi još oni kažu da nisam normalan. {#}

14 godina
protjeran
offline
Gašenje laptopa

Probaj s nekim live Linuxom.Skini iso sliku,sprži na cd,namijesti da ti se boota s cd-a.

Pa češ vidjeti da li se gasi ili ne.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice