Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana

poruka: 71
|
čitano: 16.892
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana

Hum, sprint je skoro gotov, ja nisam imao vremena nista osim pocetnih tjedan dana. Fail :-)

Code je online, ja cu tu i tamo dovrsavati kako me bude volja, tko zeli nastaviti rad, samo naprijed...

 

(PS ubiti sticky)

Welcome - millenium... the fall of Planet Hate...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana
Deus ex machina kaže...

Hum, sprint je skoro gotov, ja nisam imao vremena nista osim pocetnih tjedan dana. Fail :-)

Code je online, ja cu tu i tamo dovrsavati kako me bude volja, tko zeli nastaviti rad, samo naprijed...

 

(PS ubiti sticky)

dakle- propalo?

i gdje mogu nac taj kod

15 godina
neaktivan
offline
RE: Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana
King of Games kaže...

dakle- propalo?

i gdje mogu nac taj kod

Dovoljno je prosvrljati bijedne 3 stranice ove teme da bi nasao link i objasnjenje kako buildati...

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
neaktivan
offline
Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana

Izgleda da je ovaj forum uklet, svaki game-dev projekt na kojem radi više ljudi propadne Mršti se

The way of an artist: people spit on him, they insult him, they ignore him and laugh to him, and then, when he dies, then they realise his greatness.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana

Hm, nije forum, nego apetiti.... krivo sam procjenio sto se moze napraviti bez artista. Bilo kakva stvar koja trazi animaciju je osudjena na propast :-\

Uglavnom, ovaj projekt kao projekt je zatvoren, ali ja cu prckati po njemu tu i tamo, tako da....

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana
Deus ex machina kaže...

Hm, nije forum, nego apetiti.... krivo sam procjenio sto se moze napraviti bez artista. Bilo kakva stvar koja trazi animaciju je osudjena na propast :-\

Uglavnom, ovaj projekt kao projekt je zatvoren, ali ja cu prckati po njemu tu i tamo, tako da....

mhm, ja sam zelio da se ukljucim u ovaj program, ali, uz duzno postovanje, bio sam docekan tako da uopce nisam mogao pomoci u izvedbi programa, tesko ti dizajner moze pomoci i uraditi rad na osnovu 5-6 recenica koje si okvirno dao u 1 postu... moze bit da sam ja u krivu, ali nevjerujem da se igra moze napraviti na taj nacin.

kokolo
16 godina
offline
RE: Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana
ExXxEr kaže...

mhm, ja sam zelio da se ukljucim u ovaj program, ali, uz duzno postovanje, bio sam docekan tako da uopce nisam mogao pomoci u izvedbi programa, tesko ti dizajner moze pomoci i uraditi rad na osnovu 5-6 recenica koje si okvirno dao u 1 postu... moze bit da sam ja u krivu, ali nevjerujem da se igra moze napraviti na taj nacin.

Lijepo ti je pisano nekoliko puta da se sama komunikacija oko bitnih stvari treba voditi na MSN-u. Tako da bi sve potrebne informacije vidio tamo.

 

Da je tvoj interes bio ozbiljan potrudio bi se kontaktirati Deusa i saznati što te zanima.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana
Danny_HR kaže...
ExXxEr kaže...

mhm, ja sam zelio da se ukljucim u ovaj program, ali, uz duzno postovanje, bio sam docekan tako da uopce nisam mogao pomoci u izvedbi programa, tesko ti dizajner moze pomoci i uraditi rad na osnovu 5-6 recenica koje si okvirno dao u 1 postu... moze bit da sam ja u krivu, ali nevjerujem da se igra moze napraviti na taj nacin.

Lijepo ti je pisano nekoliko puta da se sama komunikacija oko bitnih stvari treba voditi na MSN-u. Tako da bi sve potrebne informacije vidio tamo.

 

Da je tvoj interes bio ozbiljan potrudio bi se kontaktirati Deusa i saznati što te zanima.

ma nemoj sad da ispadne da nesto ogovaram covjeka ali 'vako je bilo:

prvo sam na forumu napisao da se zelim ukljuciti, deus mi je rekao sta treba da uradim (okvirno), ipak bilo mi je tesko pohvatati sta su oni dotad odradili i kako treba izgledati to sto cu da uradim. potom sam slao privatnu poruku deusu, gdje mi on ipak nije dao svoj msn, rekao je da mi netreba... mislim ipak da ima nesto tu i od strane oraganizatora ovog projekta iako priznajem da se ni ja nisam bio bas ufatio toga Namigiva  (no hard feelings..)

kokolo
15 godina
neaktivan
offline
Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana

Nema hard feelingsa uopce, no ja ne dijelim svoj MSN sakom i kapom, a ako netko ne zna pokrenuti program dvoklikom na ikonu i nacrtati tilemapu - onda mislim da se ta osoba niti ne zeli ukljuciti.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana

Jel Calvin još na projektu, ili si ostao sam?

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Hobi projekt - napraviti igru u 30 dana

Upravo se vratih sa godisnjeg na posao...nisam pratio uopce sto se desava zadnjih 2 tjedna

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice