[Razmjena] Rtx 3070 ti zaključana tema

poruka: 23
|
čitano: 5.367
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Gainward phoenix 3070 ti kupljena 30.08.2021 u linksu,mjenjam za 3070ti ili 3070

Ako netko ima gigabyte vision 3070ti ili 3070,te palit gamerock ili msi.supreme..mjenjam samo radi izgleda grafe i konfiguracije u cijelini...

Hvala

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 19:37 (mariolla79).
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Bump

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Bump

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Bump

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
14 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Nemoguc si. :)

R33mba#2892
12 godina
neaktivan
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Mislim da bude prije izašla serija RTX 4xxx nego on rješi razmjene :)

11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Mislim da bude prije 4xxx,hahaha..ocito niko nema 3070 vision ili gamerock ili supreme...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
protjeran
online
Re: [Razmjena] Rtx 3070 ti

A zasto si digao cijenu sa cca 7300 na 7800 i ocekujes da se netko javi za zamjenu? Ne razumijem...

 

Ili se vodis onom logikom, kud svi tud i mali Mujo...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

To je za njuskalo...zato ako i uspijem prodat da manje moram dodat za novu i slabiju..ali kao sto sam rekao prodaja mi nije primarna..imam 3 po ude za 7500 koje su na stand by..jedan na njuskalu ak si vec gledao za istu ko moju iz linksa trazi 9k..i opet da ju dam za 7500 opet je momentalno jeftinija 1k nego u ducanu..ak ju prodam moram dat 7999 za gamerock 3070 u instar ili 9499 za supreme 3070ti,sto mi za supreme nepada na pamet davat 2k vise,zato kao sto rekoh primarna je zamjena,a mogao si i na njusci procitat da netrazim doplatu ak netko ima i 3070,znaci jacu grafu nesto dajem za slabiju jer ce mi dobra bit i 3070...volim kad ljudi dijele moralne vertikale o cijenama,kao da nitko nije zaradio nesto na grafama u ova luda vremena...nisam zaradio ni izgubio na 3070 strix a komotno sam moga stavit cijenu 9.5k i prodao bih ju...kolegi sam rijesio za cijenu od 7.5k koliko sam ju i platio,razmisljao i o 6800 ali me traze min 3k doplate sto je apsurdno jer nije toliko bolja od 3070ti

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
protjeran
online
Re: [Razmjena] Rtx 3070 ti

Ima puno apsurda tako da svatko ima svoju neku teoriju...Meni nema smisla da cijena ide gore, a u nekim drugim drzavama konstatno dole...U De je cijena 3070ti pala na manje od 1100 eura i ljudi je bas ne kupuju...

 

Stvar je sto 3070 kao drze cijenu jer postoje non-LHR modeli, pa ide u stilu app, pa makar i bila LHR...S druge strane opet 3070tica ipak vrijedi manjel, a vjerovatno ako je nekome ok 3070 nece ici na 3070ti bzvz...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 10:17 (Tomo53nja).
2 godine
offline
Re: [Razmjena] Rtx 3070 ti

Gdje u De? gledam nbb tamo je 1.2k

11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Da 3070ti su samo lhr,zasto bi nekom bilo bzvz da zamjeni samnom 3070 za 3070ti free of charge? Netrazim doplatu,meni je phoenix ruzan recimo a netko ima recimo vision bijelu,supremku,gamerock ili aorus master koje mi po izgledu odgovaraju..win win situacija,meni ljepsa grafa u konfi nekom mali boost i to je to,zar ne? Boli me tuki za lhr i majning

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
14 godina
offline
Re: [Razmjena] Rtx 3070 ti
Ne kuze oni to lega..
Ja sam kupovo od Mariole grafu jer je covjek ganjo drugi model. Tako da
Tesko je ljudima shvatit da nekog u 21 ne zanima mining.
A Mariollu to ne zanima
R33mba#2892
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Bump

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Imao kupca i trebao uzet 3070 gamerock u instaru,medjutim rezervirao grafu u petak i u pon me zvali da ju nemaju. Tak da nis od moje prodaje i kupnje ali je zamjena jos aktualna..posto 3070 vision cist sumnjam da neko ima..moze 3070 aorus master,pa onda palit gamerock,pa onda supreme x...znam da sam dosadan ali sto je tu je...lol,nisam drugi Augi80 tak da se nebrinete..lol

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
4 godine
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Brate pretjeruješ malo, smrdljivi martini na prozoru znaju da ti mjenjaš grafičku..

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 12:39 (herya).
15 godina
offline
Re: [Razmjena] Rtx 3070 ti
mariolla79 kaže...

Imao kupca i trebao uzet 3070 gamerock u instaru,medjutim rezervirao grafu u petak i u pon me zvali da ju nemaju. Tak da nis od moje prodaje i kupnje ali je zamjena jos aktualna..posto 3070 vision cist sumnjam da neko ima..moze 3070 aorus master,pa onda palit gamerock,pa onda supreme x...znam da sam dosadan ali sto je tu je...lol,nisam drugi Augi80 tak da se nebrinete..lol

 Em si dosadan, em se sam reklamiraš da si imao kupca kojeg si sje. jer ti nisi uspio sa druge strane kupit. Dakle ovdje potvrđuješ da ako se i uspije netko sa tobom dogovorit i pristane na ovu glupost, može do zadnje sekunde očekivat da ćeš se predomislit.

11 godina
offline
Re: [Razmjena] Rtx 3070 ti
dajte najte gospon štef :D
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

E moj rhodine neznam kakvih ti problema imas..ali mi je kupac bio stunjanino,i nisam nikoga sjebao..nego se s covjekom dogovorio za ponedjeljak i rekao mu da mi nejavljaju nista,kad mi jave iz instara da cu mu se javit..u petak sam ju rezervirao a za vikend sam bio van zagreba..u ponedjeljak su me zvali da ipak grafe nema makar sam ju narucio u petak,tako da neznam ko je koga sjebao..ewo danas mi se javio i roosevelt na njusci tu je s buga pa sam rekao samo zamjena za sada jer nemam sto kupit..

P.s ak sam ti dosadan nemoj citat moj post,i ne nemoram se reklamirat a bome ni nikome opravdavat,s kim god sam trgovao ove godine nikog nisam sjebao...s onima s kojima sam se nasao u zagrebu sam rekao slobodno sve isprobajte i ako nesto nestima mozete vratit i ja vratim lovu,tak da mislim da sam fer prodavac..svoje misljenje slobodno mozes zadrzat za sebe,to sto ja mjenjam cak i za slabiju je moja stvar...👋

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 17:28 (mariolla79).
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Eh da da jos dodam nesto stunja i o mi se prvo javio s njuske s jednim acc i snjim se dogovarao,pa se onda javio s drugim acc za koji nisam znao da je on i odgovorio da vec imam dogovor i sutradan mi se javio s buga i isto sam mu odgovorio,da bi mi rekao da ta 2 upita s njuske i buga je on..znaci da sam htio ga sjebat dogovorio bis se s svom trojcom neznajuci da je to on..netrgujem s vise njih istovremeno nikad i nisam..tako da sorry kolega stunjanino ak se osjecas izigrano ali nije do mene to sam ti objasnio,mene je instar sjebao...sto bi ja sad po tome morao po njima pljuvat? Naravno da necu..da je glupa situacija,bome je,ali da budem bez grafe mi se neda kao i doplacivat 1000 do 2000 ,a 3070 jer su digli cijene..nisam nasao lovu na cesti..

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Grafa prodan za 8200..pozz

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
2 godine
neaktivan
offline
Re: [Razmjena] Rtx 3070 ti

Te zanima 3070 zotac?

 

11 godina
offline
[Razmjena] Rtx 3070 ti

Iznad pise da je grafa prodana..pozz

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice