[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

poruka: 45
|
čitano: 8.049
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

prodajem ili mjenjam hr racun garancija centro.hr 33 miseca full bundle folijebsve kao novo ili mjenjam za 1080ti može bilo koja racun garancija nisu bitni ili titan xp uz dogovor .. cijena za kesh 5700km

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

5500kn 

6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

Covjek prodaje vegu64, a ti zalijepis vegu56

BF3 [G] Pamark
6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
pamark kaže...

Covjek prodaje vegu64, a ti zalijepis vegu56

Točno.

Moje isprike.... google je kriv..ukucaš vega64 liquid sapphire nabava net. google pokaže stranicu, klikneš a onda izbaci ovu a ne 64..

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

google je kriv ? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2018 8:41 (Glavas_ZG).
14 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

Nije mi jasno kako se razgrabila nije? 

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

5100

14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

5100

Nemoj spustat, digni cijenu, ljudi se ne javljaju jer im je cijena sumnjivo niska...

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

ne zajebavaj

14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
Glavas_ZG kaže...

ne zajebavaj

 njega uvijek...

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

4999

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

ili zamjena za 1080ti  nadoplata do max 1000kn 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

ili zamjena za 1080ti  nadoplata do max 1000kn 

 

Zasluzio si da ti netko razvali jednu gabarita trioX ili slicnu o glavurdu blesavu 

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

a ja bi molio da svi vi koji serete dodete lipo do mene pa da vam ocitam lekciju 

14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

a ja bi molio da svi vi koji serete dodete lipo do mene pa da vam ocitam lekciju 

Svi koji seru i sprdaju se rade to jer si im ti dao vise nego dovoljno razloga... 

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

istina

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

jel ja imam pravo prodat i kupit šta želim imam ... ako cu kupit 10 puta vegu ili 1080ti moja stvar .. ako sad prodajem vegu moja stvar cijena nije pretjerana za te pare nema ni vege56 5000kn mislim realno ... nadoplatio bi za 1080ti ako ko ima može u pm da se dogovorimo 

14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

jel ja imam pravo prodat i kupit šta želim imam ... ako cu kupit 10 puta vegu ili 1080ti moja stvar .. ako sad prodajem vegu moja stvar cijena nije pretjerana za te pare nema ni vege56 5000kn mislim realno ... nadoplatio bi za 1080ti ako ko ima može u pm da se dogovorimo 

Nitko tvoje pravo da kupujes i prodajes ne dovodi u pitanje, al nemoj ni ti nase pravo da se rugamo...

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

jel ja imam pravo prodat i kupit šta želim imam ... ako cu kupit 10 puta vegu ili 1080ti moja stvar .. ako sad prodajem vegu moja stvar cijena nije pretjerana za te pare nema ni vege56 5000kn mislim realno ... nadoplatio bi za 1080ti ako ko ima može u pm da se dogovorimo 

Mozes se ti musiti na nas do preksutra, ali ama baš svi su ti rekli da ne radiš ovaj swap 1080ti za vegu, nitko ti nije rekao go for it, nego svi da ces se sjeb... zasluzio si da te malo prckamo kad si tvrdglav ko konj i ne slusas nikog... 

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

tu si u pravu trebao sam ostat na prvoj 1080ti aorus xtreme  nisan treba prodavat jebiga na greškama se uci ..... sad moram ovo prodat i kupit 1080ti fe bi najvise volia ne pitajte zasto fe ,,,,, ili asus strix nudim 1000kn doplate što mislim da je ok 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

tu si u pravu trebao sam ostat na prvoj 1080ti aorus xtreme  nisan treba prodavat jebiga na greškama se uci ..... sad moram ovo prodat i kupit 1080ti fe bi najvise volia ne pitajte zasto fe ,,,,, ili asus strix nudim 1000kn doplate što mislim da je ok 

 Ne znam koji k ce ti strix, ni jaci modeli od strixica nisu primirisali meni i eywi sa nasim 1080ti aorus x 

Ima na njuski neki rudar hrpu 1080ti mislim da bi se aorus xica izvukla za 6k

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

a vidio sam to reka je 6000kn ... a moram prvo ovo prodat ne znam bili iša ispod 5000

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

a vidio sam to reka je 6000kn ... a moram prvo ovo prodat ne znam bili iša ispod 5000

 nemoj, i

 nemoj ni prodavat

 nediraj ništa,

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
Glavas_ZG kaže...
augi80 kaže...

a vidio sam to reka je 6000kn ... a moram prvo ovo prodat ne znam bili iša ispod 5000

 nemoj, i

 nemoj ni prodavat

 nediraj ništa,

 Dobro ti Glavas kaze, 99.9% dok se vratis s broda nece nista promjeniti, 1080ti ce ostati najjaca gaming nvidia,  a ova vega najjaca amd

Moze ti se jedino dogoditi da popusis 100injak eura u odnosu na ovih 5k kn sto trazis, a tebi je to jedna gvardija, tako da bezveze silujes ovu prodaju sad ovog trena...

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

mislim momci vega nije loša bolja je od 1080 ja i prijatelj isti proc 8700k na istim taktovima on 1080 ja vega64 lc ništa sve stock ni undervoltanje ni ništa imam na 1440 svaka igra šta smo gledali više fps 10-15 fps...a zaostaje za 1080ti 1 ne znam sad atocno koliko 

13 godina
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

najnoviji driveri 18.4.3 sve stock ni hbcc nije on znaci balanced potrošnja u pubg oko 264-268w temp izmedu 50 i 55 fps sve ultra osim shedowsa fps  i efekata je 110 do 144 ... na turbo potrošnja ide do 340w možda 2 fps više undervoltanje isto ko i balanced s 4-5 fps više zato je najbolje sve tvornicki i ok ... nije ona loša stvarno imam i freesync monitor benq xl2730 1440p 144hz 1ms 

15 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Vega64 liqvid sapphire

***ga. Objektivno - tesko ces tu vegu prodati. Stvarno ne znam sto ti je ovo trebalo...

Jedino da spustis opako cijenu, ali to je besmisleno.

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

najnoviji driveri 18.4.3 sve stock ni hbcc nije on znaci balanced potrošnja u pubg oko 264-268w temp izmedu 50 i 55 fps sve ultra osim shedowsa fps  i efekata je 110 do 144 ... na turbo potrošnja ide do 340w možda 2 fps više undervoltanje isto ko i balanced s 4-5 fps više zato je najbolje sve tvornicki i ok ... nije ona loša stvarno imam i freesync monitor benq xl2730 1440p 144hz 1ms 

 eto sve si rekao,

mislim da je kod tebe problem u opsesivno kompulzivnim promjenama mišljenja što rezultitra svime ovime

pozabavi se sa time, jer kad kupiš opet 1080ti i neznam što, tad ćeš imat novi stav, da to ne koristiš i da ti to ne treba, da je bolje da imaš lovu itd, i onda opet u krug

nemoj prodavat ništa kako god se osjećao i što god mislio ... 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Vega64 liqvid sapphire
augi80 kaže...

prodajem ili mjenjam

Ja bih se na tvome mjestu zabrinuo jer ovo što ti radiš po mom mišljenju nije normalno nikako,

potraži savjet stručnjaka pod hitno, to ti je moj savjet.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice