Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

poruka: 9
|
čitano: 3.960
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

Vjecita borba AMD i Intela po ko zna koji put.

 

 

 

 

CPU od 170e vs CPU 300e

 

Apsolutno se isplati pogledati.

 

Uzivajte!

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
8 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys
Već postoji dosta dugo,i pokazao se FX8350 kao jeftina ali zaista moćna alternativa i5 i i7 procesorima
robimarko@gmail.com
11 godina
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

Prika, taj video je bio masu puta postan u puno amd v.s. intel @ gaming tema i tako to. {#}

 

Al neka, možda neki još nisu vidili. Ipak ne treba se svađat i natezat jer oba su stvarno super!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

Stos je da vecina tih igara ne kuzi multithreading (ili ga bar ne korisit u punom potencijalu/kako trebA) tako da jed  ajezgra na sto vise GHz obicno pobjedi a bang for buck u tom slucaju je svakako na AMDovoj strani, neznam sta je tu cudno.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

Ovaj bradonja nama soli pamet koji je procesor bolji?!{#} 

Moj PC  
4 4 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

Koja svrha teme, zna se sta je gdje brze, i koliko sta kosta, svatko neka probere.

multi-gpu 4 live
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

Ovakvih tema ima sinje more, tako da nema smisla pokretat još jednu!

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

Sve to stoji, ali nije lose da se ljudi jos informisu. Gledam u raznim temama na forumu, preporuka za pc bla bla do lupam 7-8k kuna, stavlja skupi i7, zar nije bolje razliku novca investirati u nesto drugo, tipa kvalitetnije kuciste, vodeno hladjenje, bolju grafiku itd. (nprhttp://www.ray-ban.com/usa/rb2140)
Jer realno, 98% nas korisnika ovdje koristi PC za gaming i niko nece primjetiti malu razliku, a novcanik hoce :)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
2 3 hvala 0
11 godina
offline
Test TOP AMD/INTEL, pogotovo za intel fanboys

...mda, nikako mi nije jasno zašto obični korisnici ciljaju na i7, a od njega nemaju velike koristi (isključujem profiće koji na takvom procu zarađuju)...osim naravno one "moj je najveći u selu" {#}

pa kad gledaš da ti komp radi dovoljno brzo za svakodnevni rad plus naravno gaming, i5 ili fx su više nego dovoljni i osim toga fx8350 i i5 3570k su skoro identične cijene, u extreme digital oko 1.500 kuna što za investiciju na tri do pet godina i nije previše za entuzijaste (pa biraš koji ti je bolji za istu lovu ili što je gluplje - koju firmu više voliš)

...puno je veći problem grafička za koju moraš, bar ulaznu u višu klasu poput gtx660, platit i više od samog proca a već za dvije godine počne štucat 

Moj PC  
6 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice