U potrazi za polovnim laptopom

poruka: 5
|
čitano: 2.626
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Polovni laptop do 1500kuna

Pozdrav,

 

tražim preporuku za polovni laptop do 1500 kuna. Treba mi za tatu, ovo će mu biti prvo računalo, a treba mu da pošalje mail, otiđe na internet, napiše nešto u wordu. Meni je samo važno da bude pouzdan koliko može biti s obzirom da je polovni i s obzirom na cijenu i da ima na sebi Windows instaliran.

 

Vidio sam da ljudi znaju preporučiti Acer Aspire E 15? Što mislite o tome? I imate li kakve druge prijedloge?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
U potrazi za polovnim laptopom

Acer klik

Lenovo klik  klik 2

Hp ovaj je noviji i ima garaniju jos.Nisam siguran koliko je procesor dobar klik

Mislim da je najvaznije sta bi trebao gledat: da laptop ima garanciju barem i5 4gen ili bolji i ssd.I naravno svakome skidaj cijenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polovni laptop do 1500kuna

-pogrešan kriterij.. :)

-'samo .. internet'? -internet je multimedija, identično kao gaming ili zahtjevni programi, uz razliku da ne traži toliku-konkretnu snagu (igra je igriva ili trzava.. internet manje) pa tako sve ovisi o nrp GPU jer svaki moderan prowser koristi hw-acc tj gpu, bez tog je napor za cpu + kad je računalo generacisjki starije tad je slabije + tad je upravo taj dio problem jednako kao stari tv-analogni prijemnik ili dvbt-1-2-novi hevc265.. tj staro nema nešto što nije postojalo, novo ima.

-novi tablet-mobitel može navedeno, surfati i raditi u wordu (word kao kriterij može svako računalo).. jer ima odgovarajući chip-gpu, dok stari mobitel ne može jednako tako ni starije računalo, tj teško-jedva.

-tj problem je cijena, jer u tom rangu možeš kupiti novo u trgovini s jamstvom, na rate itd.. + za tisuću više možeš kupiti pravi laptop koji može sve, obrnuto da netko prodaje novi (par mjeseci) tad ga nađeš za takav iznos i još ti vrijedi jamstvo. Sve starije od par godina jednostavno ili niža cifra ili je beskorisno za 'samo internet..'

 

-windows? 99% da će biti svaki polovni, dok novi win-licencu-key ili imaš predinstalirano, ili skineš s msove str original, instaliraš i koristiš bez aktivacije (radi) ili ako želiš kupiš key za 2-3$ i aktiviraš.. jednostavno nije važna stavka-kriterij + bježi od polovnih-pirat win tj mogući problemi-smeće-rizik.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Polovni laptop do 1500kuna

pogledaj ovdi : https://www.mediaracunala.hr/index.php/rabljeni-laptopi

 

daju jamstvo 12mj. i licencirane windowse

12 godina
neaktivan
offline
U potrazi za polovnim laptopom

Kao i uvijek, točno u sridu, pomogli ste s donošenjem prave odluke. Zaključaj i hvala!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice