T-com smanjio brzine ???

poruka: 74
|
čitano: 21.818
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
T-com smanjio brzine ???

da Lol bo te lol dali koristiš mobilni internet? onda bolje šuti :p jer ionako nemaš pojma o čemu pišem da 300ms je trećina sekunde pa trećina u jednom smjeru pa u drugom pa se nakupi a sad ti sa adsl-a tupi po svome :p

bug caruje, um klade valja
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Inače ping ti nije one way... nego two way... eto koliko se ti razumijes....
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
14 godina
offline
T-com smanjio brzine ???

Pa napisao sam u jednom smjeru i u drugom smjeru, ali si ti nepismen, ajd u školu učiti brzo :p

bug caruje, um klade valja
 
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com smanjio brzine ???

http://www.speedtest.net/result/1233195432.png

 

upload= SHIT (meni se povecala brzina nakom 2 god bilo 250kb/s sad 490kb/s) LOLOLOLL

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
ATJLučko kaže...

 

EDIT; uspio sam staviti slike, tako da bih lijepo molio za komentar!!!!

  Cekaj malo! Ti si uistinu slikao ekran?

Od žarke želje da budem u pravu preskačem pročitati postove, previđam i trollam - (s)izgoreo
15 godina
neaktivan
offline
T-com smanjio brzine ???

Evo da doprinesem;

maxadsl brzina uploada bila max 1,7 Mbps po speedtestu. Nazvao 0800 9000, malo sam im progrintao, (oni jako ljubazni, moram napomenuti) resetirali mi vezu i "samo malo da nešto provjerimo, aha, da, hmm, probajte sada" - 5,06 Mbps.

Ovako, optuživački bez dokaza, čini mi se da malo spuštaju brzine pa ako prođe prođe...

iddqd
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Oldy kaže...

ja ti kažem da je bitan i za surf a ti opet o igranju nije isto imati nula pinga ili 100ms svejedno a o stotinama ms da ne govorim, ja sam na mobilnom netu pa to jako dobro znam znači ping je ping i u jednom i u drugom primjeru isto = kašnjenje

Ako si na mobilnom onda ce prije biti da si iskusio veliki packet loss.

 

Osjetis 300 ms pri surfanju? xD Znaci primjetis razliku od 0.3 sec u odnosu na 0.1 sec od klika na link do pocetka ucitavanja stranice? Zgodno.

Ja takve razlike primjecujem samo u igrama, nisu mi ni bitne nigdje drugdje.

 

EOD

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 21:38 (rustweaver).
14 godina
offline
T-com smanjio brzine ???

nemam gubitak paketa ali ovdje je druga tema pa se probajmo pridržavati iste inače da komotnije mi je surfati kad je manji ping kad je velik ubije me totalno u pojam jer brzinu imam a na mobilnom internetu je zbog vrste konekcije puno izraženiji nego preko žice, nadam se dosta velikom poboljšanju na LTE do oko 10ms odnosno LTE advanced i bliže nuli, onda ćemo moči uspoređivati ping u ta dva vida pristupa za sada nikako ne možemo :)

 

 

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Kod mene bio isti problem par puta zvao tcom i skuzio sam da im nesmjes pametovat napravi se glup i garantujem da ces sve rijesit...

Sad planiraju oni koji imaju flet na mobu da smanuju brzinu kad predete 500 mb
Na sve nacine j..... ljude u zdrav mozak:-/
13 godina
offline
T-com smanjio brzine ???

Evo brzina se vratila u normalu, ali tek zadnjeg zadnjeg razgovora s t-comom i kad sam im j.... sve živo. Znači nema druge nego biti bezobrazan

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-com smanjio brzine ???

Osim toga možete isključiti router iz struje na nekoliko minuta, meni pomoglo u par navrata.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
U cemu ti pomoglo? Da ti se negasi net u tom ti ponoglo a ne u brzini...a to ti dolazi jer se pregrijava ruter pa se gasi..zovi ove iz tcoma i reci da ti se svako malo gasi net i dobit ces novi...tako je barem bilo kod mene
15 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Meni je na t-comu brzina pala za dobrih 60 kB/s a usto još mi se u ruteru stalno događa line loopback.
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Pogledaj torent ako ti gasen u alatnoj traki ty donjem desnom kutom :-)
13 godina
offline
T-com smanjio brzine ???

4.03 download

0.23 upload

I nikad dosad mi nije pukla veza ili brzina dropala, pogotovo odkad sam prebacen na novu podzemnu liniju u mjestu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Opet pad brzina jučer.

Imam među najboljim vezama ovdje na forumu (ispod 14 dB downstream) no sad vidim da su mi smanjili propusnost sa 30 mbit na 19
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Mitch kaže...
Imam među najboljim vezama ovdje na forumu (ispod 14 dB downstream) no sad vidim da su mi smanjili propusnost sa 30 mbit na 19

Imas stvarnu brzinu od 30 mbit, ili ti je pala maksimalna izmjerena propusnost linije sa 30 mbit na 19 mbit?

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
15 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
rustweaver kaže...
Mitch kaže...
Imam među najboljim vezama ovdje na forumu (ispod 14 dB downstream) no sad vidim da su mi smanjili propusnost sa 30 mbit na 19

Imas stvarnu brzinu od 30 mbit, ili ti je pala maksimalna izmjerena propusnost linije sa 30 mbit na 19 mbit?

maksimalna izmjerena propusnost, proporcionalno tome je pala i stvarna brzina sa 4.6 mbit na 3.4

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
T-com smanjio brzine ???

Meni s 4 na jedva 2, ali bili su pošteni, nazvali su, ispričali se i obasnili da će zbog tehničkih poteškoća u sljedeća 3 dana brzina biti smanjena.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Mitch kaže...

maksimalna izmjerena propusnost, proporcionalno tome je pala i stvarna brzina sa 4.6 mbit na 3.4

Pa ako ti je maksimalna izmjerena propusnost veca od brzine koju koristis, onda nisi ogranicen kvalitetom linije. To je T-Com tebi nesto napravio i trebao bi im se zaliti.

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
15 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
rustweaver kaže...
Mitch kaže...

maksimalna izmjerena propusnost, proporcionalno tome je pala i stvarna brzina sa 4.6 mbit na 3.4

Pa ako ti je maksimalna izmjerena propusnost veca od brzine koju koristis, onda nisi ogranicen kvalitetom linije. To je T-Com tebi nesto napravio i trebao bi im se zaliti.

pa da, ali meni je samo čudno zašto je proporcionalno tome pala i aktivna odnosno stvarna brzina, točno u isto vrijeme

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
Mitch kaže...

pa da, ali meni je samo čudno zašto je proporcionalno tome pala i aktivna odnosno stvarna brzina, točno u isto vrijeme

Cini se da imaju nekakve radove. Kada se modem spoji na telefonsku liniju on pri ADSL sinkronizaciji mjeri sumove da bi odredio koja je maksimalna stabilna brzina konekcije.

 

Kontas, modem je izmjerio da je ta brzina veca od tvoje stvarne brzine tako da nemas razloga za brigu sto se toga tice.

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
15 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
rustweaver kaže...
Mitch kaže...

pa da, ali meni je samo čudno zašto je proporcionalno tome pala i aktivna odnosno stvarna brzina, točno u isto vrijeme

Cini se da imaju nekakve radove. Kada se modem spoji na telefonsku liniju on pri ADSL sinkronizaciji mjeri sumove da bi odredio koja je maksimalna stabilna brzina konekcije.

 

Kontas, modem je izmjerio da je ta brzina veca od tvoje stvarne brzine tako da nemas razloga za brigu sto se toga tice.

Hahhah ma znam ja to.

 

Sad sam ih zvao i izgleda da T-com nema prste u tome, već Bnet nadograđuje vezu na mom kvartu, odnosno šire optičkohibridnu mrežu (imaju ugovor da mogu stavljat obične telefonske žnjore na koaksijalne dodatno)

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???
badmad kaže...

Evo da doprinesem;

maxadsl brzina uploada bila max 1,7 Mbps po speedtestu. Nazvao 0800 9000, malo sam im progrintao, (oni jako ljubazni, moram napomenuti) resetirali mi vezu i "samo malo da nešto provjerimo, aha, da, hmm, probajte sada" - 5,06 Mbps.

Ovako, optuživački bez dokaza, čini mi se da malo spuštaju brzine pa ako prođe prođe...

Kakva brzina uploada ????

 

 

Pa maksimalni rekord sa t-comom i njihovim uploadom je 1.34 mbit

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
neaktivan
offline
T-com smanjio brzine ???

Ljudi da li T-com radi nešto na svojoj infrastrukturi, jer već par dana veza mi je užasno spora?

 

Inače veza mi je od 4 Mbps-a, a sad je na 1.7. Ovo već traje par dana, a tokom tjedna dobio sam telefonsku obavijest od T-coma da je nekakav problem sa vezom uspješno odklonjen, a ja nisam prijavljivao nikakav kvar, a isto tako nisam osjetio nikakve probleme sa vezom.

Rats in a Cream Sauce, Rat Flambe, Rat Necrom with Bonemeal Gravy, Deep-Fried Rat, Lemon Rat and Wild Rice, Rat Ragu with Powdered Deer Penis
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com smanjio brzine ???

Ispričavam se na djelomičnom offtopicu. Zanima me može li se promijeniti paket u t-com korisničkim stranicama iako je prošlo tek godinu dana (2godišnji ugovor)?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???

ne bi trebalo biti problema. ti, iako je ugovor istekao, i dalje koristiš njihovu uslugu i radiš sa njome što god želiš, no ovaj puta bez straha da ćeš morat platiti ostatak vrijednosti

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com smanjio brzine ???

Ja sam pod 2-godišnjim ugovorom od kojega je isteklo godinu dana. Znači još godina ostaje. Samo me zanima mogu li promijeniti paket preko korisničke stranice (tamo gdje provjeravam promet), bez dodatnih komplikacija? Znam da t-com često zna zezat oko takvih stvari jer ugovor za stari paket još nije istekao.

13 godina
offline
Re: T-com smanjio brzine ???

Naravno da možeš promjeniti paket i taj stupa na snagu odmah sutradan. Naravno, samo jedanput u mjesec dana možeš poslati zahtjev za promjenom {#}.

13 godina
neaktivan
offline
T-com smanjio brzine ???

Znači ako to večeras napravim sutra stupa na snagu? Na kraju mjeseca plaćam po kojem obračunu?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice