BTnet

poruka: 10
|
čitano: 8.066
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
BTnet

Tražio sam po forumu ali nisam našao temu koja bi se odnosila baš na BTnet u kojoj bi korisnici mogli razmjenjivati iskustva i dojmove te postavljati pitanja.

 

Živim u centru grada i nedavno mi je ponuđen BTnet. Korisnik sam T-coma koji je JEDINI dostupan u mojoj ulici. Zvali smo i Iskon i Bnet ali oni nisu dostupni.

BTnet nudi odlične usluge po strašno niskoj cijeni. Optika 10Mbps+ telefon za oko 150kn, to mi je upola jeftinije od T-coma+ duplo veća brzina interneta.

 

Ako je netko možda korisnik BTneta, zanima me koliko je sve to istina. Oni su mala firma, i svašta sam našao o njima da pola dana u mjesecu nema ni interneta ni telefona i svakakve stvari, a s druge strane sam našao i da ljudi nemaju nikakvih problema. Ne bih se htio upuštati u probleme i odjavljivati T-com ako mi BTnet ne može ponuditi adekvatnu uslugu.

Korisnici?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BTnet

Korisnik sam btneta već 2 godine, i nikad nisam imao problema niti sa tv,telefonom niti sa internetom sve na optočkom kablu što je za druge operatere samo san.Niske cijene su najvjerojatnije upravo zbog toga što je mali operater i dao bog da bude još 100 godina.

15 godina
online
BTnet

Pozdrav svima {#}

Dizem temu iz mrtvih jer eto, zvali me da su dosli i u moj kvart sa OPTIKOM {#}. Kvart je Jaruscica, to vam je tam iza Arena centra :) na Lanistu.

Trazio malo po googleu da li ima tko kakvu pametnu ili opcenito nekaj za reci o njima i sve samo neki prastari postovi pa reko ajd da vidimo el ima tko kakvih novijih saznanja i preporuka ili nepreporuke o njima.

Uglavnom,rijec je o optici 10/10, 109 programa, 120min telefona unutar lijepe nase i kao novim korisnicima poklanjaju Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ (nisam 100% ziher el taj al na FB stranici je taj a tetu nisam pital za detalje o tabletu). Ofc, ugovorna obveza na 2 prekrasne god.

A da, treba napomenuti da mi je teta na telefon rekla da ako uzimam LAN modem/ruter nemoram nist platiti za njega, medjutim ako pak uzimam WLAN modem/ruter najam je dodatnih 19kn/mj i nije moj ili jednokratno 500kn pa je moj ILI mogu kao sam kupiti (ko da znam kaj bi trebal kupit).

 

Naime dilema je jer sam atm na Bnetu i to vec vise od 3 god i nakon pocetnih djecjih bolesti sad je (kuc kuc) sve ok. Isto imam 3D paket (12/1,25, cca 40programa, free calls unutar HRV) i racun mi je kojih 250-260kn.

U biti i nemam nekih potreba preci na novog operatera al ideja o OPTICI me podosta kopka {#} pa sam u iskusenju {#}

 

Daklem, ako ima koji korisnik ili netko tko zna nekog da nabaci par dojmova i iskustva.

Hvala!

 

P.S.

Daklem BTnet a ne BNET {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BTnet

Pozdrav. 

 

Ima li nekoga tko je na koaksijalnom BTnet Internetu da mi kaže par stvari:

- kakav modem/WLAN router daju

- može li se na njemu vidjeti neka mjera kvalitete linka (kao što npr. DSL ima gušenje, tj attenuation).

- koliko se dugo starta taj router i kakvo napajanje ima?

 

 

razmjenavjestina.org
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
BTnet

Zivim na Lanistu, nisam bio nezadovoljan Bnetom, ali kako mi je ugovor istekao, potpisao 2 play optic.

Skroz nelose, veci broj programa nego u Bnetu za te pare, preko 100, a brzina nikad nije ispod 12/12..

Ruter sam kupio preko njuskala za 100 kn, spojio, sve radi..

I jos imam akciju, placam 6 mjeseci 80 kn..

treci mjesec koristenja bez problema...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BTnet

Jel zna netko gdje je BTnet dostupan s optikom u centru?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BTnet

Kabelski BTnet u Dubravi ne valja :( 

 

Detalji ovdje:

 

http://internauti.ajmou.eu/2014/05/kabelski-internet-i-oversubscription.html

razmjenavjestina.org
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BTnet

ekipa a kakva je situacija sa signalom? dal emitiraju u HDu ili? mislim ne bi rado uzeo novu telku a da mi slika bude zk :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BTnet

Pozdrav,

 

da malo osvježimo temu, da li netko možda ima internet i tv od BTNET-a na Laništu,tamo su došli optikom pa pretpostavljam da je internet OK no kakva je TV kvaliteta, ako netko može reći.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
BTnet

Ako imas izbora i ako ti je dostupan Terrakom, gledaj njih. Daju 100/20 za 189 kn/mj fiksno. Da ja mogu, uzeo bih njihov HFC net. Imam ADSL njihov i zadovoljan sam..

BTnet je ok samo sto je to sto daju malo. Imas puno vise neta za iste novce u Terrakomu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice