Gameing muse and surface*

poruka: 4
|
čitano: 1.300
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gameing muse and surface*

Znaci treba mi mis i podloga za cod4(prek neta)cod5(uskoro nadajmo se da ce bit dobar.znaci ovak mislil sam uzet mx518+razer golathius imam 400kn za to al bilo bi i bolje da manje kosta ajde preporuke

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gameing muse and surface*

MX518 je dosta pojeftinio i u tom cijenovnom rangu je odlicna kupnja. Imam ga doma i stvarno sam zadovoljan s njim.

Dobro lezi u ruci, sa strane je gumiran. Na dodatne tipke sam se morao naviknuti, jer ih na prijasnjem misu nisam imao. Lijeva i desna tipka je glatka plastika. I to bi mu mogla biti jedina mana, ali ne u smislu sklizanja nego se dosta brzo zaprljaju pa ih treba cesce cistiti.

Kao podlogu koristim karton Osmijeh.

Svi hvale neke Razorove podloge, ali kad sam vidio cijenu odustao sam. Nisam ih nikad isprobao.

Planiram sam napraviti podlogu od aluminijskog lima i prespricati u mat crnu boju.

Bas me zanima oce to funkcionirati.

15 godina
offline
RE: Gameing muse and surface*

evo ja sam gledo razer golatius al to ima neke ludacke dimenzije pa pol stola bu mi zauzelo

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
RE: Gameing muse and surface*

Odustao sam od lima :) (prehladan je)

Vidim da ima podloga za 100kn koje bi mi odgovarale velicinom.

Control

Speed

Namjeravam uzeti ovu Control. Sada me zanima da li se jako odupire kretnjama misa?

Mislim da li moze zapeti kod naglih kretnji?

Nisam nikada radio na platnenoj podlozi pa ne znam kako se mis ponasa na njoj.

One sta imaju s jedne strane Speed, a s druge Control su mi preskupe.

Mis je Logitech MX-518.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice