World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.322.101
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pa iskreno rade bi gledao reklame od 20 sekundi prije partije i kad pokrecem igru nego ovo sad... 

Doslovno nije normalno a eto bolje je od war thundera koji bas nije za tenkice... 

Ne svida mi se miljardu stvari trebaju malo stat i neki rebalacing napravit eto samo da nove kartr naprave koje ce bit samo malo veće  svi bi bilo heppy...

I da nas je 30 na 30 kao sto je bilo prije u random bitkama 8 tiera ne sjecam se kako se zvalo.

Malo inovativnosti i napretka jer igra je ostala u svemu u 2015 a dobili smo premium formule kojima bi mapa war thundera bila mala.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

kolko vec traje fl i ovi i dalje nekuze kak to treba igrat :)zauzmu baze i svi jure brzo porusit one topove i kraj ahaha i jos pisu gg a niko general u partiji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo vam kodovi iz te ankete, samo 1 radi na accountu pa uzmite što vam najviše odgovara.

 

IAMM41902020

IAMSTRVS12020

IAMLT4322020

IAMT26E52020

IAM50TP2020

IAMSKORPION2020

IAMLOWE2020

IAMPROGETTO2020

IAMTS52020

IAMELCEVEN2020

IAMT92LT2020

IAMM4492020

IAMMAUERBRECHER2020

IAMKJP1052020

IAMTURTLE2020

IAMSOMUA2020

Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

 Pa ako ti je falilo 220 tokena, mogao si pokupit tenka, samo si trebao u 4oj nagradi slide-ati prema desno

 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

kolko vec traje fl i ovi i dalje nekuze kak to treba igrat :)zauzmu baze i svi jure brzo porusit one topove i kraj ahaha i jos pisu gg a niko general u partiji...

 

lol mogli bi i reći koliko dugo igra postoji pa opet pun k ljudi ne zna igrati 

 

meni je fl baš fora.. evo danas popalio rezerve na 2 sata, navukao skoro tier 7, zaradio preko 2m kredita i baš sam se zabavio.. skoro da mi bude žao uvijek kada navučem tier 15..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Spiridon kaže...

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

 Pa ako ti je falilo 220 tokena, mogao si pokupit tenka, samo si trebao u 4oj nagradi slide-ati prema desno

 

 Odmah početkom mjeseca mi nije bilo sve potpuno jasno i trebao sam slijediti svoj instinkt - ne petljaj se sa drekom... Fakat... Imam 4 accounta i nigdje nemam viši tier od 8.. Šta će mi gubitaši silvera??? Zapravo, cijelu igricu treba shvatiti baš tako - tupava igrica i ništa više... Koga boli kuki za Win ratio, srebra imam na bacanje, kineske, poljske i ine tenkove koji su bili samo vlažan san (hint "Toyote") ne želim igrati...

Keve mi, od sada samo lupam po tastaturi i klikam ko milko debilko... Koji yebeni bondovi, tokeni, žetoni, kuponi, qurci palci... WoT ekonomija????? Ma zaboli me posmrtni ostatak...

Samo chill...

Nisam ja ništa prčko.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
 Imam 4 accounta i nigdje nemam viši tier od 8.. Šta će mi gubitaši silvera??? Zapravo, cijelu igricu treba shvatiti baš tako - tupava igrica i ništa više... 

Samo chill...

 Slazem se iskreno trenutno me i je najzabavnije bilo igrat tier 5 laganini jer koliko toliko nebjde tih formula i pizdarija ok hvata te tier 6 i 7 ali je rijetko... Ne gubis lovu a sve iznad tiera 7 je mucenje bas tesko jer je neizbalansirano do boli.... 

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...
1BIT kaže...
Spiridon kaže...

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

 Pa ako ti je falilo 220 tokena, mogao si pokupit tenka, samo si trebao u 4oj nagradi slide-ati prema desno

 

 Odmah početkom mjeseca mi nije bilo sve potpuno jasno i trebao sam slijediti svoj instinkt - ne petljaj se sa drekom... Fakat... Imam 4 accounta i nigdje nemam viši tier od 8.. Šta će mi gubitaši silvera??? Zapravo, cijelu igricu treba shvatiti baš tako - tupava igrica i ništa više... Koga boli kuki za Win ratio, srebra imam na bacanje, kineske, poljske i ine tenkove koji su bili samo vlažan san (hint "Toyote") ne želim igrati...

Keve mi, od sada samo lupam po tastaturi i klikam ko milko debilko... Koji yebeni bondovi, tokeni, žetoni, kuponi, qurci palci... WoT ekonomija????? Ma zaboli me posmrtni ostatak...

Samo chill...

 

šteta poljska linija mi je bila jedna od ugodnijih za igrat od t8 na gore, imam win ratio 60%+ na njima, tenk sa fantasticnom kupolom i odlicnim topom. Kineze cu sljedece, heavy liniji odlicna najbolji top imas od pocetka, mozak na pasu, stisni w i pucaj. Za razliku od njemaca mila majka za gurat.

 

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Bi mogel prodati ovaj acc?

Il će ić ko poklon?

Ne vidim kak drukčije se riješiti tenkića.

 

Na slikama je sve vidljivo.

Premium, light, med, heay, td, spg tenkovi, overall stats, današnji stats kao i mjesta u barakama.

Garažnih mjesta ima još 21.

 

Istraženo ima sve i svakaj. Desetke kao što se vidi na SS su dvije, LT desetka i Type 5 Heavy.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 14:07 (Jarvan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Bi mogel prodati ovaj acc?

Il će ić ko poklon?

Ne vidim kak drukčije se riješiti tenkića.

 

Na slikama je sve vidljivo.

Premium, light, med, heay, td, spg tenkovi, overall stats, današnji stats kao i mjesta u barakama.

Garažnih mjesta ima još 21.

 

Istraženo ima sve i svakaj. Desetke kao što se vidi na SS su dvije, LT desetka i Type 5 Heavy.

 A realno gledaju account takav vrijedi mozda 100 kn.

Ja sam prije 3 godine prodao account sa dosta tier 10 tenkova i 3 premium osmice,statistika je isto bila jako dobra 2400 wn8 za 100 eura.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...
Žiga82 kaže...

kolko vec traje fl i ovi i dalje nekuze kak to treba igrat :)zauzmu baze i svi jure brzo porusit one topove i kraj ahaha i jos pisu gg a niko general u partiji...

 

lol mogli bi i reći koliko dugo igra postoji pa opet pun k ljudi ne zna igrati 

 

meni je fl baš fora.. evo danas popalio rezerve na 2 sata, navukao skoro tier 7, zaradio preko 2m kredita i baš sam se zabavio.. skoro da mi bude žao uvijek kada navučem tier 15..

 ja odigram 2 partije i previse mi je

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...
1BIT kaže...
Spiridon kaže...

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

 Pa ako ti je falilo 220 tokena, mogao si pokupit tenka, samo si trebao u 4oj nagradi slide-ati prema desno

 

 Odmah početkom mjeseca mi nije bilo sve potpuno jasno i trebao sam slijediti svoj instinkt - ne petljaj se sa drekom... Fakat... Imam 4 accounta i nigdje nemam viši tier od 8.. Šta će mi gubitaši silvera??? Zapravo, cijelu igricu treba shvatiti baš tako - tupava igrica i ništa više... Koga boli kuki za Win ratio, srebra imam na bacanje, kineske, poljske i ine tenkove koji su bili samo vlažan san (hint "Toyote") ne želim igrati...

Keve mi, od sada samo lupam po tastaturi i klikam ko milko debilko... Koji yebeni bondovi, tokeni, žetoni, kuponi, qurci palci... WoT ekonomija????? Ma zaboli me posmrtni ostatak...

Samo chill...

 zakaj bi neko imo 4 acc nekuzim,pa nebi iso sad igrat sve ispocetka da mi da neznam kaj

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...
 Imam 4 accounta i nigdje nemam viši tier od 8.. Šta će mi gubitaši silvera??? Zapravo, cijelu igricu treba shvatiti baš tako - tupava igrica i ništa više... 

Samo chill...

 Slazem se iskreno trenutno me i je najzabavnije bilo igrat tier 5 laganini jer koliko toliko nebjde tih formula i pizdarija ok hvata te tier 6 i 7 ali je rijetko... Ne gubis lovu a sve iznad tiera 7 je mucenje bas tesko jer je neizbalansirano do boli.... 

 meni je mucenje sve iuspod 7 tira pa tam u svakoj partiji imas njih pola kaj neznaju di je minimapa

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
Spiridon kaže...
1BIT kaže...
Spiridon kaže...

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

 Pa ako ti je falilo 220 tokena, mogao si pokupit tenka, samo si trebao u 4oj nagradi slide-ati prema desno

 

 Odmah početkom mjeseca mi nije bilo sve potpuno jasno i trebao sam slijediti svoj instinkt - ne petljaj se sa drekom... Fakat... Imam 4 accounta i nigdje nemam viši tier od 8.. Šta će mi gubitaši silvera??? Zapravo, cijelu igricu treba shvatiti baš tako - tupava igrica i ništa više... Koga boli kuki za Win ratio, srebra imam na bacanje, kineske, poljske i ine tenkove koji su bili samo vlažan san (hint "Toyote") ne želim igrati...

Keve mi, od sada samo lupam po tastaturi i klikam ko milko debilko... Koji yebeni bondovi, tokeni, žetoni, kuponi, qurci palci... WoT ekonomija????? Ma zaboli me posmrtni ostatak...

Samo chill...

 zakaj bi neko imo 4 acc nekuzim,pa nebi iso sad igrat sve ispocetka da mi da neznam kaj

 Pa više acc zbog besplatnih mjesta u garažama... :D

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

 ja odigram 2 partije i previse mi je

 

da je frontlines permamentni mod, vjerojatno bi ga igrao više nego random  jedino su oni instant airstrike-ovi malo možda iritantni, jebo bilo koju articu kaj ti to napravi 

 

Žiga82 kaže...

 meni je mucenje sve iuspod 7 tira pa tam u svakoj partiji imas njih pola kaj neznaju di je minimapa

 

drito, sve kaj novo levelam, čak i preskačem do min. 7.-og tiera.. i sa t7 zna ponekada biti bananko kada si bottom tier, lakše je sa t8 protiv 10ki.. možda mi je još i najzabavniji t9.. 10ke rijetko igram.

od 6-ica znam povremeno baciti kv-2, because derp.. neki dan sam bacio 2 partije sa su100 kojeg imam u garaži još od pra pra doba, dok nisam uspio riješiti onu misiju za dmg u vrijednosti od 4x hp-a 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Meni su na vecim tierima tipa 9 i 10 vece banane od tiera 5 i 6...

Vecina tih vecih tiera samo ugrabe dnevne misije i dosvidanja tovarisch a obicno to ukljucuje da su mrtvi u prvim minutama partije.... A da ne pricamo o tieru 8 koji je balansiran ko cernobilski reaktor 😂 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

A ja bih izbacio sve i ostavio samo T44 i STRVS1  . I izbacio bih onaj Sabaton i ubacio Beatles ili Sweet 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Meni su na vecim tierima tipa 9 i 10 vece banane od tiera 5 i 6...

 

veliš t9 i t10 nisu zabavni kao sealclubbanje sa op 5-icama kao što su t67, stug i slični, uz napimpani crew i full equip, što većina drugih igrača na tom tieru nema? 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Da s time da je stug gofno cim te spotaju t67 je brz ali ima turet traverse ko zemlja oko sunca ali da relativno je op iako mu je top za snajpanje jadan... Kv1 je isto op valjda.... 

Sve to mogu prezvakat ali lynxe objecte ebr mediumi koji imaju bolji armor od hevija autolodera spaghetti tenkova u platonu je dosta manje... Pa sad uza sve to nije dovoljno nego moras trosit apcr (real money)  za bit kompetentan ali cim imas 2 monkey scouta koja umru u 10 sekundi pola hp tvoga tima ode jer njihovi skauti te vide s mjeseca... 

A onda ako igras 8 9 ili 10 ubacujes zlato ko lud i uzimas burek jer je to kul tenk za milenijalce jer je frenchi brz je i ima autoloder i nije ko amx 13 75 ili amx13 90 apsolutno smece ako zelis neki dmg napravit... I onda se vice ko nije tier 8 u wotu prezivio rata nije vidio...  Da je michael wittman igrao wot njegovog Tigera 1 bi pojeo Type 59 ili neka 2 cjevasta ruska podmornica... Jer je t28 sa 4 tureta bio kao losa ideja pa ajmo. Na jedan turet stavit 4 topa :/

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 22:52 (Horatio_Hornblower).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Da s time da je stug gofno cim te spotaju t67 je brz ali ima turet traverse ko zemlja oko sunca ali da relativno je op iako mu je top za snajpanje jadan... Kv1 je isto op valjda.... 

Sve to mogu prezvakat ali lynxe objecte ebr mediumi koji imaju bolji armor od hevija autolodera spaghetti tenkova u platonu je dosta manje... Pa sad uza sve to nije dovoljno nego moras trosit apcr (real money)  za bit kompetentan ali cim imas 2 monkey scouta koja umru u 10 sekundi pola hp tvoga tima ode jer njihovi skauti te vide s mjeseca... 

A onda ako igras 8 9 ili 10 ubacujes zlato ko lud i uzimas burek jer je to kul tenk za milenijalce jer je frenchi brz je i ima autoloder i nije ko amx 13 75 ili amx13 90 apsolutno smece ako zelis neki dmg napravit... I onda se vice ko nije tier 8 u wotu prezivio rata nije vidio...  Da je michael wittman igrao wot njegovog Tigera 1 bi pojeo Type 59 ili neka 2 cjevasta ruska podmornica... Jer je t28 sa 4 tureta bio kao losa ideja pa ajmo. Na jedan turet stavit 4 topa :/

 A sta ti zelis, neki ultra teski realizam gdje bi sve bilo kao u real life situacijama. Shvatas li ti da igra takvog koncepta ne bi bila zanimljiva ni 2%, mozda bi onim igracima sto se i furaju na taj neki realizam i svrsavaju na Tigera i IS2 tenkove. 

Koliko se sjecam bio je jedno vrijeme onaj historijski mod i ispao je tesko sranje gdje si morao cekati po 15 minuta u redu na partiju jer MM nije nikako mogao da sklepa timove kako treba jer vidi cuda svi su htjeli da igraju sa Tigrom, nitko nije htio Shermana. 

 

Poenta svih ovih milion linija i nekih prototip tenkova i jeste u diverzifikaciji ciji je cilj veci fun faktor i nepredvidivost. Jer kad bi u igri bili samo tenkovi kao u stvarnosti igrivost bi se svela na beskrajni sidescraping i napucavanje na daljinu. Nije WG lud da napravi igru koja ce ljudima dosaditi nakon mjesec dana igranja gdje napucas tenkove i onda vecina partija ti bude na isti nacin, nije to zanimljivo nitkome skoro. Ovako uzmi dva ista random tima i baci ih da zajedno odigraju 20 partija sigurno ce ti 80% partija se odigrati potpuno drugacije od ostalih. 

 

Smeta ti 2 cjevasta ruska podmornica koja nije relna, a takodje ti smeta zlatna municija koja je fakat postojala, u stvarnosti je bilo vise tipova municije, AP, APCR, HEAT i itd i posade su mogle birati koju ce da koriste zavisno od situacije.

 

Ako vam nije zanimljivo i zabavno ne znam zasto idalje igrate.

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pa ne igram trenutno a i ako se vratim nosom dalje od lvl 5 ili 6 sumnam da cu ic...  Tebi je super meni nije meni je dapace wot iz 2015 bio bolji kad je type 59 bio op ali nije bilo toliko gluposti s apcr -om i ostalim glupostima... 

Oni koji ajmo rec igraju dulje znaju o cemu pricam a nažalost wot trenutno u vecim tierima je od 10% zabavan 60% frustracije 20% meh i 10% uninstall... 

Kazes da je ogroman broj tih tenkova tu eto da bude zanimljivije jbg nisam znao da wot puca na interesantno  prije bi rekao da puca na lovu... A samo mogu rec da nitko ne kaze da wot bude panzer front ali da sa svakim updatom naprave jos veci đumbus jer nesto bufaju pa nesto nerfaju pa nesto rade kao kontroverzni hrvatski bizmismeni a nikako da srede stvari recimo kad ce mape poboljsat kad ce mm malo doradit i slicne stvari. Totalno si promašio kad si izvukao zakljucak sto sam ja napisao... 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 6:31 (Horatio_Hornblower).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Pa ne igram trenutno a i ako se vratim nosom dalje od lvl 5 ili 6 sumnam da cu ic...  Tebi je super meni nije meni je dapace wot iz 2015 bio bolji kad je type 59 bio op ali nije bilo toliko gluposti s apcr -om i ostalim glupostima... 

Oni koji ajmo rec igraju dulje znaju o cemu pricam a nažalost wot trenutno u vecim tierima je od 10% zabavan 60% frustracije 20% meh i 10% uninstall... 

Kazes da je ogroman broj tih tenkova tu eto da bude zanimljivije jbg nisam znao da wot puca na interesantno  prije bi rekao da puca na lovu... A samo mogu rec da nitko ne kaze da wot bude panzer front ali da sa svakim updatom naprave jos veci đumbus jer nesto bufaju pa nesto nerfaju pa nesto rade kao kontroverzni hrvatski bizmismeni a nikako da srede stvari recimo kad ce mape poboljsat kad ce mm malo doradit i slicne stvari. Totalno si promašio kad si izvukao zakljucak sto sam ja napisao... 

 

 Ja igram od beta testa pa da vidim cega se ja mogu sjetiti:

 

1. Sjecam se partija u kojima bi zajedno zavrsili Panzer 4 sa smaltrum turretom i IS7, zanima me samo koliko biste se danas bunili da imate takav MM

2. Sjecam se i partija u kojima je bilo po 10+ artiljerija, danas vam je puno kada imate 3 po partiji.

3. Sjecam se i kada smo imali T 50-2 koji je jurcao i ulazio u "krivine" mozda i brze od ovih tockasa koji vas eto sada nerviraju

4. Sjecam se kada se APCR municija mogla kupiti samo za gold pa ste kukali kako wallet wariorsi imaju prednost

5. Sjecam se kada su pojedine klase (Njemacki mediumi) bili toliko underpower dok npr Sovjetski TD (Object 268) bili toliko mocni pa ste i tada kukali kako treba balansirat.

6. Sjecam se kako se kukalo sto nema vise Francuskih tenkova, pa Britanskih, pa kada ce Kineski, pa onda daj neku EU liniju, Poljaci htjeli svoje, Italijani svoje cak se i o Yugoslaviji pricalo i sve smo to dobili i opet ne valja

7. Sjecam se kako se kukalo na engine i izgled igre pa i to se popravilo

8. Itd...

 

9. Koliko vidim ti se najvise sjecas Type59 kada je bio OP, mozda imas, mozda ne nebitno toliko.

 

Da se razumijemo ne branim WG, cak dapace ne svidja mi se njihova politika kao ni politika vecine firmi i korporacija ali citava igra je zamisljena da zaradjuje i donosi lovu, a ne da ugadja i ispunjava zelje tebi, meni i bilo kome osim vlasnicima zeljnih profita i tako rade i ostale tvrtke. I ti funkcionises na slicnom principu radis za platu ili mozda imas svoj biznis i opet ce ti zarada biti prioritet ili da imas sto vecu platu tako da je malo bezveze okrivljivati neku kompaniju sto zeli neku zaradu. 
Igra se konstantno doradjuje, unapredjuje, mijenja i to jednostavno mora ici tim tokom ili ce se baza igraca jednostavno rasuti. Nekada je nesto na bolje, nekada se nesto zajebe ali to je tako kod svih igara.

 

Imas BESPLATNU igru koja nudi dobar fun faktor ukoliko znas da uzivas u njoj i ne vidim zasto se imas zaliti kada je besplatno i kada te nitko ne tjera da ostavljas novac ako i ostavljas. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 14:45 (Dr. Vicko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Imas BESPLATNU igru koja nudi dobar fun faktor ukoliko znas da uzivas u njoj i ne vidim zasto se imas zaliti kada je besplatno i kada te nitko ne tjera da ostavljas novac ako i ostavljas. 

Kv sa derp gunom si zaboravio...  Inace da bila je takva ali je neusporedivo bila zabavnija nego danas.  Znaci moja teorija ne idu u pravom smjeru umjesto da zadrze igrace nakon tih pocetnih lutanja i naprave neki kostur oni su sve izmuckali i skuzili jbs razvoj ionako ima budala sto placaju nama treba lova... A to im se odbilo od glavu jer sve manje je novih igraca i bas sam gledao statistiku fascinatno je usred najgore corona krize tesko mogu ponovit 2018?

Igra nije bila losa ali danas nije bi dobra i nije to samo rekla kazala jer sve manje je ljudi igra.... I to vecinom igraju ljudi poput nas koji imaju koju godinu iskustva uz nove igrace jer ljudi nemaju zivaca volje grindat jednu granu godinu dana od koji 10 tenkova 7 nevalja nista.Tako da neke novije igrace tesko da zadrzi uza sve sto se nudi na trzistu....

Dovoljno je vidit ovdje diskusiju ima 5 6 ljudi prije ne bi prosao dan a kamoli update sa stotinu postova....

14 godina
offline
World of Tanks

Frontline kviz:

Kad se riješi kviz, wg svim učesnicima kviza daje 5 bitaka rentanja neki premium tenk koji oni procjene da igraču najbolje paše.

 

EDIT:
Sad sam tek skužio da je kolega u par postova iznad već napisao sve kodove

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 17:00 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Inace da bila je takva ali je neusporedivo bila zabavnija nego danas.

 

isto tako su meni mmo-i koje sam igrao prije 15+ godina ostali u najboljem pamćenju, a realnost je da kvalitetom ne dodiruju neke od današnjih..

isto tako se sjećam nekih igara sa super nintenda, ps1 itd. za koje dan danas smatram da su vrh vrhova, ali ih vjerojatno danas ne bi mogao odigrati..

zub vremena čini svoje, što ne znači da je wot lošiji nego što je bio.. jbg. samo je bio puno uzbudljiviji kada smo pičili betu i kada je to bilo skroz wow i novo na tržištu..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ekipa kooji je vama osobno bolji tank, obj 140 ili obj 430u, trenutno sam na obj 430 i tenk je brutala sta se tice guna, dobar damage, jedino gun depression kao svaki rus ima jako los...

Nazalost zbog problema s grafickom ne igram ovih par dana...

E i da misljenje na Leopard 1 jel se isplati mucit za njega ici ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Pošto su promijenili boot camp u igri,prođite ga opet i za cca 10 minuta zezanja ćete dobiti 3 dana prem vremena i 500 golda.

Moj PC  
5 0 hvala 6
14 godina
offline
World of Tanks

Nema mi drazega nego kad pogodim EBR-a u punoj brzini

https://streamable.com/zp5yid

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

evo klikera :D. salim se dobar shoot

obozavam kad vozim leo1 i u punoj brzini me arty oplete za 500dmg

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
2020MAYCELEBRATION
Dan premium vremena
Moj PC  
4 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice