World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.293
|
čitano: 8.556.383
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

Pozdrav, nakupio sam 20 tokena, a nemam od tenkova:

da uzmem štogod i što točno ili da čebram do 28 tokena?

 nakon ovog betl pesa kaj traje do pocetka devetog mj, bude jos jedan do kraja 12, taman prije holidej opsa-sa

svi TOKENI traju do tada, nece se pokvarit (i tak svake godine, tokeni se mogu skupljat od pocetka do kraja godine)....

racunaj da mozes uzet jedan komad opreme (BOUNTY) od svako betl pesa (3 tokena)

dodaj tome kolko ces cca. skupit do kraja godine i sukladno tome ih cuvas ili potrosis

da ti ne ostaje bezveze, makar nakraju se pretvaraju u bonde

 

P.S. moje misljenje je da se prvo poberu najjeftiniji tenkovi i / ili najstariji, jer vrlo lako WG neke od njih makne da ih posle moze "vratit"

P.S.S. svi tenkovi iz betl pesa su "EVENAT" tenkovi, nisu premiumi i ne zaradjuju kredite i bonde extra, samo crew training, za one koji to jos neznaju

Spiridon kaže...

Ali stavlja me sa botovima, "Zagrijavanje" mod. Piše da mogu izaći iz toga zagrijavanja ali ne znam kako...

Paaa, kako?     ...I ti se hvalis kako nisi "nista prcko" TM...zato i nemres izac, PRČKAJ ! ! !

 https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/back-in-action/

 

Want to brush up on firing lines, suggested routes, and enemy behavior? Jump into the Warm-Up mode where you can fight against AI-driven opponents. Your battles in this mode will not be included in your statistics, so you can relax and play to recall the core gameplay mechanics. Warm-Up will be available for seven battles and can be disabled in the mode selector.

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
3 godine
offline
World of Tanks

Ovakvo momentalno stanje igre se samo može objasnit na način da nema igrača, pa wg trpa botove u timove ljudskih igrača. A lovašima daje da takve timove gaze. Nije moguće da ovakvi majmuni igraju po cili dan, jer nisu u stanju disat i igrat u isto vrime. Žalosno šta su od igre napravili. Imaju zlatan proizvod, ali sudbina je odredila da su nevjerovatni kreteni, pa ga samo mogu satrat i uništit - na dobrom su putu.

 

Ima li kakav AKTIVNI striktno HRVATSKI klan, koji ne žali bustere i ne forsira gluposti i pravila?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2024 20:17 (Bevanda).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

BSD2024

 

Par sitnica se dobije, ali neka ih.

Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice