Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

poruka: 2.535
|
čitano: 817.143
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ja imam windows vistu 32 bit sp3 tako mi pise u podacima a kako mogu da updateam na sp3??

Miltenovic Milos
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
milta kaže...

Ja imam windows vistu 32 bit sp3 tako mi pise u podacima a kako mogu da updateam na sp3??

znas kaj napravi...idi jos jednom tam gdje ti to pise, pritisni tipku "Print Screen"...zatim otvori "Paint"...i tamo ju pastaj...pa nam uploadaj sliku ovdje.

Print Screen Print Screen
Paste Paste
R
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Evo to pise u podacima

Miltenovic Milos
15 godina
odjavljen
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

znali netko zasto ne mogu povecati detail distance (ili tako nesto) na svim sliderima pomaknem do kraja i potvrdim ali ovaj DD ili koji vec(uglavnom onaj prvi slider) mi se vrati na 43!

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
skank666 kaže...

znali netko zasto ne mogu povecati detail distance (ili tako nesto) na svim sliderima pomaknem do kraja i potvrdim ali ovaj DD ili koji vec(uglavnom onaj prvi slider) mi se vrati na 43!

to je onaj view distance ja mislim. on dosta zahtjeva, ali ne znam zasto, tebi bi moralo sve na high ici.

15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
milta kaže...

Evo to pise u podacima

Ovo je NEMOGUĆE, pa kad je uzašao SP3 za Vistu. Lijepo ti nabavi neki novi OS, sedmicu naprimjer jer ovaj očito ne valja

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
odjavljen
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

da, znam, zato i meni nije jasno! nije da mi smeta ali me ipak malo ubija u pojam!!

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
skank666 kaže...

znali netko zasto ne mogu povecati detail distance (ili tako nesto) na svim sliderima pomaknem do kraja i potvrdim ali ovaj DD ili koji vec(uglavnom onaj prvi slider) mi se vrati na 43!

I ja imam GTX 295. Meni sve ide na max osim view distance no to ne mogu pomaknuti na max. Ne možeš ni ti jer nemaš dovoljno grafičke memorije. Za sve staviti na max treba ti 1.5 GB a GTX 295 ima samo 896mb. Da, glupo, znam, tko onda može staviti na max sve. Makar ima par likova na youtubu koji sve vrte na max sa GTX 295 al neznam kako. Možeš ti prisiliti igru sa nekim command lines na postavke koje ti želiš ali meni to nije upalilo

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
boxer kaže...

Evo pošto me je jedan forumaš preko pp pitao za patcheve, stavljam ovdje link pa neka se i drugi okoriste.

 

Patchevi za GTA IV

 

Nemorate sve patcheve instalirati. Dovoljno je skinuti samo zadnji 1.04 patch.

Za crackovanje ne odgovaram, snađite se sami.

 

Autoru teme predlažem da stavi i ovaj link u svoj prvi post da sve bude na jednom mjestu.

LINK za patcheve je od početka u mom prvom postu samo su neki izgleda prelijeni sad ići na prvu stranicu posta

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
APazinjan kaže...
skank666 kaže...

znali netko zasto ne mogu povecati detail distance (ili tako nesto) na svim sliderima pomaknem do kraja i potvrdim ali ovaj DD ili koji vec(uglavnom onaj prvi slider) mi se vrati na 43!

I ja imam GTX 295. Meni sve ide na max osim view distance no to ne mogu pomaknuti na max. Ne možeš ni ti jer nemaš dovoljno grafičke memorije. Za sve staviti na max treba ti 1.5 GB a GTX 295 ima samo 896mb. Da, glupo, znam, tko onda može staviti na max sve. Makar ima par likova na youtubu koji sve vrte na max sa GTX 295 al neznam kako. Možeš ti prisiliti igru sa nekim command lines na postavke koje ti želiš ali meni to nije upalilo

Može se napraviti da digneš sve na high. Kad dođem kući stavit ću naredbe i postupak.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
milta kaže...

Evo to pise u podacima

ne znam kaj je ovo...jesi siguran da ne koristis neki transformation pack ili slicno?

R
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Stvarno neznam..Neverujem.Komp nisam kupio ovde nego u nemackoj.Jer ima neko resenje za sp2

Miltenovic Milos
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

samo malo bro...prvo moram utvrditi koji k se dogadja...ne vidis li da ti pise da imas SP3 na visti....znas da to jos..ni ne postoji.

skini Everest ovdje..instalacija je jednostavna...zatim tamo napravi screenshot pod <Operativni sustav>...pa uploadaj..da vidimo sta tamo pise.

R
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Gde da nadjem to operativni sustav to je ovo podaci o racunaru.?

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

inst. sam ovaj everest sta sad?

Miltenovic Milos
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

slika u prilogu.

R
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2009 18:20 (robson).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Evo

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Nesto je na drugom jeziku

Miltenovic Milos
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

preporucujem ti da si skines Windows 7....jer ne znam kaj je ovo za OS koji imas......ili pricekaj druge, mozda netko zna nesto vise o tome.

R
16 godina
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
boxer kaže...
APazinjan kaže...
skank666 kaže...

znali netko zasto ne mogu povecati detail distance (ili tako nesto) na svim sliderima pomaknem do kraja i potvrdim ali ovaj DD ili koji vec(uglavnom onaj prvi slider) mi se vrati na 43!

I ja imam GTX 295. Meni sve ide na max osim view distance no to ne mogu pomaknuti na max. Ne možeš ni ti jer nemaš dovoljno grafičke memorije. Za sve staviti na max treba ti 1.5 GB a GTX 295 ima samo 896mb. Da, glupo, znam, tko onda može staviti na max sve. Makar ima par likova na youtubu koji sve vrte na max sa GTX 295 al neznam kako. Možeš ti prisiliti igru sa nekim command lines na postavke koje ti želiš ali meni to nije upalilo

Može se napraviti da digneš sve na high. Kad dođem kući stavit ću naredbe i postupak.

U notepadu upisati

 

-norestrictions
-nomemrestrict

 

snimiti kao commandline.txt i ubaciti u folder igre.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
boxer kaže...
boxer kaže...
APazinjan kaže...
skank666 kaže...

znali netko zasto ne mogu povecati detail distance (ili tako nesto) na svim sliderima pomaknem do kraja i potvrdim ali ovaj DD ili koji vec(uglavnom onaj prvi slider) mi se vrati na 43!

I ja imam GTX 295. Meni sve ide na max osim view distance no to ne mogu pomaknuti na max. Ne možeš ni ti jer nemaš dovoljno grafičke memorije. Za sve staviti na max treba ti 1.5 GB a GTX 295 ima samo 896mb. Da, glupo, znam, tko onda može staviti na max sve. Makar ima par likova na youtubu koji sve vrte na max sa GTX 295 al neznam kako. Možeš ti prisiliti igru sa nekim command lines na postavke koje ti želiš ali meni to nije upalilo

Može se napraviti da digneš sve na high. Kad dođem kući stavit ću naredbe i postupak.

U notepadu upisati

 

-norestrictions
-nomemrestrict

 

snimiti kao commandline.txt i ubaciti u folder igre.

Ili jednostavno skinuti no restriction patch.. Link!Belji se

Ovako mozes sve na max stavit..Smijeh

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

meni gta 4 pocne stekati svakih 2 sata

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

znam i ja za taj no restrictions, ali ima jos jedan koji udvostrucuje kolicinu vrama, sad ne znam koliko bi vam to pomoglo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
oo7 kaže...

meni gta 4 pocne stekati svakih 2 sata

ili je loš crack http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif, ili se određena komponenta dosta zagrije... http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
E, zaš da instaliram patcheve nakon misije Internet caffe ????????
Igra nije org.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Mozes instalirat patch 1.0.2.0. al nikako ne 1.0.4.0. zato jer neces moc prec misiju.

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
15 godina
odjavljen
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

ovo sa comandline ne radi, ali nema veze. hvala ipak! probat cu sa patchom

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV
APazinjan kaže...

 

2.)Zatim instalirajte ovo:

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)  Download

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64)  Download

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)  Download

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x64)  Download

Microsoft .NET Framework v2.0 Redistributable  Download (Setup/Setup-x64)

Microsoft .NET Framework v2.0 Service Pack 2 Redistributable  Download (Setup/Setup-x64)

Microsoft .NET Framework v3.0 Redistributable  Download (Setup/Setup-x64)

Microsoft .NET Framework v3.0 Service Pack 1 Redistributable  Download (Setup)

Microsoft .NET Framework v3.5 Redistributable  Download (Setup)

Microsoft .NET Framework v3.5 Service Pack 1 Redistributable  Download (Setup)

Microsoft .NET Framework v3.5 SDK  Website  Download (Web Setup/DVD ISO)

Microsoft .NET Framework v4.0 Beta 1 Redistributable  Download (Setup)

Microsoft .NET Framework Developer Center  Website  Download

 

Baš sve treba instalirati jer imam vistu i nekako mi se čini da ima skoro pa sve stvarčice instalirane, osim net 4 beta. I to sigurno diže performanse? Prije bi rekao da ako ovo sve instaliraš da ti našteti kompu.

Meni sa patchom 1.4 sa crackom ide oko 30 fps-a, a svemu je kriv procesor, za ovu igru samo treba jaki proc i ide glatko. Sa ovim što je tu gore bi prije mogao usporiti komp. Ali ostalo se slažem s tobom.

Misliš da bi igra išla bolje na orignalu?

14 godina
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

gdje bi tocno mogao skinuti crack

14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

ok zelio bih postaviti jedno pitanje dali bih mogao pokrenuti gta4 na ovoj konf i koliko bi od prilike bio fps

 

amd sempron 2.0 ghz 2800+

1.5 ram

ati x1650pro 512 pci expres

 

 

ako moze odgovor jako bih bio sretan.

iskooo
Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice