Tyranny

poruka: 48
|
čitano: 7.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Tyranny

Lik zaslužuje mnogo više subscribera sa kvalitetom review-a. Pratim ga već nekoliko godina.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Tyranny

Kupljeno, upravo se skida pa ćemo da vidimo. Steam player reviews su 90%+ pozitivni. 

12 godina
online
Tyranny

Jel mi neko može objasnit ovaj koordinirani attack...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tyranny
DarthMarkus kaže...

Jel mi neko može objasnit ovaj koordinirani attack...

Kolko sam ja shavtio u 1 sat gameplaya kojeg sam danas odradio.

Imam 2 člana u partiju i dobio sam poseban ability kod kojeg jedan član partija oruši metu na pod, a drugi član partija ju pogodi sa nekim snažnim napadom.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Tyranny

stvarno svaka vam čast ako možete toliko čitat, previše teksta ima.

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tyranny
Cryogenic kaže...

stvarno svaka vam čast ako možete toliko čitat, previše teksta ima.

 To je čar cRPG  

16 godina
offline
Tyranny

Žalit se na čitanje u CRPG igri!?

Sada sam proveo čitajući sat vremena... Najprije o loreu na službenoj stranici te jako dugi razgovor sa Verse da je bolje upoznam...

 

Baš je dobro biti bad guy malo za promjenu...

Baš sam uživo u ovim "pregovorima" 

 

Još jednom pohvale za dizajn! Jedva čekam vidjet buduće lokacija...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tyranny

Za sada, nakon nekih 12-tak sati

 

Pozitivno:

Priča - duboka i razrađena, lore je zanimljiv i nije dosadno čitati i raspitivat se za razne detalje

Grafika- pejzaži su odlično napravljeni, lako se uživjeti u svijet

Gameplay - Donošenje odluka i snošenje posljedica je predobro

Companions- zanimljivi i zabavni, pogotovo Verse i Berik

 

Negativno:

Premalo companiona, neki nisu zanimljivi uopće

Dojma sam da cijela igra previše naginje na magiju i korištenje iste, a nisam neki fan magije

Mape su izrazito male, čak i za pojmove nekog klasičnog cRPG-a

Combat je ništa više nego filler, gubljenje vremena da nabiješ gameplay sate. 

 

 

 

Cijela igra se vrti oko donošenja odluka i snošenja posljedica, građenja reputacije sa raznim frakcijama i držanja balansa među zaračenim stranama i to je odlično. stvarno uživam u tome. Samo što sam dojma da je combat zanemaren kompletno u svemu tome. 

 

Sve u svemu preporučam 

14 godina
offline
Tyranny

Obsidian stavio ogromni troll s onim Edictom, posto po tekstu ne govori koja godina mozes restat prije nego ga izgovoris tako da prode day of swords i bum kada ga izgovoris  365 dana 

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tyranny

Nego, da ne spoilam igru, dal se ljubicastima moze napravit da budu i dalje elitna vojska al da nisam "prisiljen" ubit sve pred sobom, u smislu da budu malo manje nastrojeni da sve zivo zele ubit na sta naiđu. Sviđaju mi se ljubciasti i cijela ta prica oko elitne vojske itd itd, al volio bi da kao elitna vojska ima mogucnosti "Postedit"...sviđaju mi se i crveni, al nekako me vise privlaci elite vojska pa vecinu stvari "presuđujem" njima u korist, al isto tako pokusavam i da crvenima bar malo udovoljim...da me ne mrze hahah

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Tyranny

Probaj pristupit igri cisto s roleplay aspekta,tj. nemoj se probat svidit svima nego stvarno uzmi onaj dialogue choice koji je najslicniji onom što bi ti reko/postupio. Igra ce ti bit mnogo zanimljivija.

 

Ovak i onak uz 25h kampanju replayevi ce se desit. Meni se bilo teško prešaltat jer imam (ocd) problem min/maksanja kad igram nešto,ali sam se uspio odvojit od toga,barem u ovoj igri. I super je

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tyranny

A ovaj prvi put igrat cu kako mi padne napamet, drugi put planiram vise na stranu crvenih, a treci isto tko zna sta de desi, da vidim kakve ce razlike bit.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Tyranny

Pa ako ti se nesvidaju disfavored i chorus mozes ih odjebat i pokusat nesto napraviti s ostatcima armija u Tiers.

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tyranny

Prvi prohod, 23 sati, u početku sam naginjao ka disfavored-ima, ali kako je igra odmicala više su mi "odgovarali" chorus i njihov način razmišljanja. 

 

Kraj je, u najmanju ruku razočaravajući. Završava sa cliffhangerom i očitom najavom nastavka. Za sada mi je to najslabiji dio igre i kvari overall sliku igre. 

13 godina
offline
Re: Tyranny
hari85 kaže...

Pa ako ti se nesvidaju disfavored i chorus mozes ih odjebat i pokusat nesto napraviti s ostatcima armija u Tiers.

 Drugi prohod, odje* sam i jedne i druge i igra je totalno drugačija. Razgovori, mape, odnos snaga... Kao da ne igram istu igru. Odlično. 

13 godina
offline
14 godina
neaktivan
offline
Tyranny

Da se tema malo digne :)

 

Izašao DLC

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tyranny
Flying Dutchman kaže...

Da se tema malo digne :)

 

Izašao DLC

 Premalo toga i prekasno. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice