Tera Online Cro ekipa

poruka: 383
|
čitano: 67.798
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Evo i nas nekolicina napravila guild na Killianu (PvP), The Fellowship. Naravno, svi balkanci na dotičnom serveru (a i šire) su pozvani da sudjeluju u rastu našeg guilda. Tek smo počeli, učimo, trudimo se bit bolji, dat koji savjet a isto tako i primit koju riječ mudrosti drugih igrača. Da budem iskren ne želimo za mjesec dana bit najveći guild na serveru, samo želimo dobru ekipu spremnu za zajebanciju, počistit pokoju instancu  i sl. Imamo i Mumble za komunikaciju pa eto ak netko želi slušat/sudjelovat u raspravama, zajebancijama neka se javi. Osobe za kontakt u igri: Erthanir i Mikeyrid za sada.

Pozdrav svima

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Kool sretno vam bilo i uzivajte. Tera rulles. xD

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Mi koji smo na Frayi imamo u guildu skoro pa 90 ljudi i vecamo se :)  ..

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Hehe, dobri ste, svaka čast i samo naprijed ;)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Tera je od 05.02.2013 potpuno F2P potvrđeno je na stranici.

 

Svima koji se žele pridružiti u nas gild samo upisite u chat:

 

/apply Balkan i pricekajte dok se ne odobri

imam muda
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

znaci da bi moga igrat i free unlimited trial igru moras kupit ili mozes skinit i zanima me kad igra izadje sad 5-tog free oces opet morat kupit igru da bi moga igrat ili ces moc downloadat.??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
buterino kaže...

znaci da bi moga igrat i free unlimited trial igru moras kupit ili mozes skinit i zanima me kad igra izadje sad 5-tog free oces opet morat kupit igru da bi moga igrat ili ces moc downloadat.??

Igru mozes vec sada skinuti i igrati http://download.frogster-online.com/FOG/tera/TERASetup.exe

Samo napravi acc i to je to.

 

Kao Trial imas neke restrikcije sto se tiče chata, banke i slicno ali sve ostalo radi.

 

05.02 Tera prelazi u F2P pa ces moci sve nakon toga sa malim razlikama od premium membera

http://tera-europe.com/tera-club.html

imam muda
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

kad dodje free oce li se morat placat montly fee posto sam negdi nesto vidia.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
buterino kaže...

kad dodje free oce li se morat placat montly fee posto sam negdi nesto vidia.

Placanje je opcija za one koji zele neke dodatke. Recimo manji porez u auction house, vise slotova u banci, dvostruke bonuse nakon instanci i sl.

 

imam muda
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

sta kad skinem igru ovaj link sta si mi da jer samo se imam logirat i igrat.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Da.

imam muda
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

nakon dva tjedna učenja  i neučenja včrs se igra na veliko :)

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Ja je necu igrati jos al sve zavisi do servera jer kad cekam pola sata da udem na server izbaci mi da se nemoze connectat.

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

a znači ipak je nastala velika navala posli f2p, ja nisam nikako igra šta se vidi, sad čekam patch i onda idem probat,

jel igrate na novim serverima ili..

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Pozz svima:)

 

Evo frend i ja odlučili zaigrat Teru,igra je u procesu downloada.

 

IGN: Lazycrazy (to mi je nick i na DSO Grimmag)

Klasa: nemam pojma,valjda ću bit ranger

Lvl: 0 {#}

Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Na starim smo jos ,a moci ce mo se pribaciti na druge servere ubrzo ali opet mislim da ce cjeli balkan guild ostat na Frayi pa cu i ja ostat vjerojatno.

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
fromcelltohell kaže...

Pozz svima:)

 

Evo frend i ja odlučili zaigrat Teru,igra je u procesu downloada.

 

IGN: Lazycrazy (to mi je nick i na DSO Grimmag)

Klasa: nemam pojma,valjda ću bit ranger

Lvl: 0 {#}

evo stari kolega iz birca, kako ide??

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
15 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Makić kaže...

evo stari kolega iz birca, kako ide??

Eeeeeeeeeee,Makić:) Ma ide nekak,gura se.

 

Uništiše mi igru jučer s debilnim update-om pa tražim alternativu.

 

10 mjeseci aktivnog igranja DSO,dani,noći utrošeni u kreiranje

 

i nabrijavanje 10 accounta,sve to ode u propast 1-im update-om.

Tigar Krezumica
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

a puka sam sad, čekam uru da uđem i onda se sruši nakon 10 min igre, WTF!!!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Makić kaže...

a puka sam sad, čekam uru da uđem i onda se sruši nakon 10 min igre, WTF!!!!

Ako si vec bio u igri i izbaci te onda netrebaš čekati que vec možeš uci odmah, ista stvar je ako te DC-a

imam muda
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

vi šta ste odradili enchantment for dummies di mogu nabavit još jedan yoki's sharp blade il da napravm abandon quest

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Makić kaže...

vi šta ste odradili enchantment for dummies di mogu nabavit još jedan yoki's sharp blade il da napravm abandon quest

Sta si prodao Yoki ili trebas jos za enchant ?

imam muda
15 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Miki Liki kaže...
Makić kaže...

vi šta ste odradili enchantment for dummies di mogu nabavit još jedan yoki's sharp blade il da napravm abandon quest

Sta si prodao Yoki ili trebas jos za enchant ?

nisam proda dobia sam sve skupa 5 mačeva na questu i moram enchancat, samo je problem šta je yoki

jedini enchantable, tako da uopće nezz šta ću s ovim drugima..

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Makić kaže...
Miki Liki kaže...
Makić kaže...

vi šta ste odradili enchantment for dummies di mogu nabavit još jedan yoki's sharp blade il da napravm abandon quest

Sta si prodao Yoki ili trebas jos za enchant ?

nisam proda dobia sam sve skupa 5 mačeva na questu i moram enchancat, samo je problem šta je yoki

jedini enchantable, tako da uopće nezz šta ću s ovim drugima..

da enchtantujes mac, trebas zrtvovat drugi, znaci tih 4 zrtvujes da dignes yoki na +4

prvo koristi bijele, pa zelene, ne sjecam se ima li i jedan plavi, ali ako ima, njega zadnjeg

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Za nabit craftanje u svakom gradu imaš onu tablu, na mapi ti je ikona plave boje i piše guild nešto... tu idi uzmi questove za kraftanje, malo se namučiš što ideš tamo-amo, ali jako lako nabiješ craft na max 410.

www.mmo-balkan.com
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
WItcher kaže...
alscaul kaže...

questanje je brutalno dooooooooooosadno, čak ih je vanila wow imao bolje odrađeno

No to sam i očekivao jer sam pogledao prije reviewe... ali što me fakat interesiralo je combat sistem... koji kad sprobaš nije ništa posebno

Uopče nije fluidni i ono "responsive" kako sam si zamislio nego jednostavno stisneš gumb i čekaš da odradi animaciju

A kaj bi drugo trebalo ?

Pa da neam animacije kak obi bilo ?Sta stisnuo bi bi neki skill i lik bi stajao na mjetu i odjedom vidi damage koji si napravio?

Isto kao u Wow-u.Dobim ja neki skill i likovi UUUUU JBT OVAJ SKILL JE JEEEBEEEN.

Ja ono sav nabrijan daj da vidim.Ono stisnem lik pokaze fakic mobu on padne ko kruska.

Gledam WTF!!!

11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Uopče nije fluidni i ono "responsive" kako sam si zamislio nego jednostavno stisneš gumb i čekaš da odradi animaciju

 


lol, pa zar nije svaka igra stisnes gumb i čekaš?  akcija-reakcija^^ Nerazumjem što vama to ima u wowu, možda vi pritisnete u toj igri 1 gumb i uradi sam 30 skilova^^

www.mmo-balkan.com
15 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

ne... usporedi to s wowinom arenom gdje ovisi o stotinkama da interuptaš cast i td... ovdje sve daleko više vremena treba da odradi i pozicija je čudna.. super niski ping i još uvijek se znaju dogoditi teleporti

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Pa zamisli onda sourcerera kako nuka svako pola sekunde, a melee igrači lete po mapi. Takva je igra, sad možeš tako reći za svaku igru. Ovo što si ti vidio je samo početak. Ja sam slayer i imam skill da potrcim brzo 5 metara i nakon toga sljedeći napad mi je brži za 10%. Isto tako imaš glyph koje možeš staviti da se odvijaju brži napad (zavisi koji skill i jeli ga uopce ima ta klasa), onda na oruzje mozes staviti 2x 8% speed attack.

www.mmo-balkan.com
15 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

gle--- kad ti stisneš skill.... lik ti skoči u animaciju koja traje i po par sekundi i ti izgubiš kontrolu nad njegovim pokretima

zbog toga mi se igra čini pre jeftina i ne fluidna

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice