Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 730.145
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
15 godina
offline
Star Citizen

Na ovo je temi kao i puno nas koji smo se priključili još 2012. kad je otvorena, i od kada postoji jaaaako malo novosti.

Da, postoji funkcionalni tech demo koji se naziva Star Citizen, ali nema veze ni sa onim što smo backali, ni sa djelićem onoga što su obečavali, a ne postoji ni trunka dosljednosti na projektu do sada. Mijenjao se koncept igre, sa single player na single player sa opcionalnim multiplayerom, na MMO, na MMO sa single player prologom, ma module, na 2 igre konačno da neidem kroz sve iteracije.

Single player je najavljen godinama u nazad. Od kako je najavljen razvilo se, odigralo i zaboravilo na nekoliko naslova.

 

SC nema ništa što nemaju druge igre funkcionalno

 

Obečavaju, uzimaju novac, a svako malo se pojavi padobranac koji je kupio igru u nazad godinu-dvije, jako je entuzijastičan po pitanju naslova i govori samo dobre stvari kako bi privukao još kojeg naivca jer mu fali ljudi za igrat.

 

I da, ova tema pretvorila se u "nemojte, ako Boga znate, bacati novac na to" jer sve što me SC naučio u proteglih 9 godina je da su to pusta obečanja.

 

Ako ikada bude ičega od ove igre, lako će se kupit tada, nema smisla sad više financirat CR-u kokain, alkohol i slične pizdarije, to je ono čime se po meni bavi zadnjih 8 godina od kako mu je KS kamapnjom pala sjekira u med. Ne vjerujem da bi normalna, čista osoba išla okolo i govorila, obečavala i bezočno lagala poput njega.

 

Donald Trump je "tu negdje" ...

 

Najbolji primjer je Tesla i početak razvoja platforme za stvarni let u svemir, koji ima već prvu uspješno obavljenu misiju u manje vremena. Hvala kolega na primjeru, genijalan je.

Moj PC  
14 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Citizen

 

Nismo mi ovdje skeptici, Rhodin je jako dobro objasnio stvari, hrpa ljudi ovdje je backala projekt još na kickstarteru (ja nisam, ja sam 2015. uletio), i obećanja su se toliko puta izmjenila da je i vrapcu na grani jasno da ga se laže. Lako je kupiti igru u 2019. godini i onda doći ovdje i reći svima kako su skeptici i ne znaju šta valja, a ljudi 8 godina čekaju nešto, a to nešto neće nikad dobiti jer je Chris potpuno promijenio projekt. Tu je i CR i CIG ispao strašno nekorektan, jer su dosada mogli napraviti singleplayer igru koju su prvotno obećavali, a onda poslije toga krenuti na MMO. Zašto to nisu napravili? Pa zato što je lakše raditi razne brodove, a ljudi ih kupuju ko vruće kifle. Majke mi ne znam kako im nije neugodno naplatiti brod 1000 dolara. I najvećem optimistu bi već neke stvari trebale biti sumnjive

Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Star Citizen

Pa opet se ja ne bih sa vam slozio u puno toga...kao prvo i ja pratim ovaj projekt skoro od samog pocetka nisam padobranac kao sto netko tu kaze, drugo trece i peto bi htio rec da ova igra dugo traje istina ali isto tako 8g i nije puno za ovakav projekt. Istina da bi trebali zaposlit jos barem toliko ljudi i tu je najveci problem ali stvari idu naprijed. Ja u jos nijednoj igricnisam vudio neke stvari kao sto je SC, gdje npr. vjetar utjece na kretanje osobe, vozila i brodova na planeti....kada je hladno vidis promjene na viziru i odjelu, da bi prezivio moras se prilagodit i kupit pravi armor za tu temperaturu ili atnosfere na planeti. Svi ti detalji u igri su jednostavno odlicni i gleda se svaki detalj. AI ako naravno uspiju bit ce napredniji nego u ijednoj igri do sada. Samo upravljanje brodovima u atnosferi i svemiru se uveliko razlikuje, od trustera do glavnih motora i afterburna, komponente se trose vremenski i nacinom uporabe.....trgovina ce odredivati trenutnu potrebu za rusom pa ce majneri jedan dan vadit aluminij a drugi mozda agricium ili laranite....vi pricate tu kao neki politicari i lovite se privatnih stvari os CR stocnema smisla, ja vidim napredak svakog mjeseca i vidim sta pokusavaju napravit i mislim da kada igra bude gotova bit ce najveca igra desetljeca ( ok cekam ja i Cyberpunk ) ali to je priča za sebe :D

Dean
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 16:42 (netmajstor).
 
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Star Citizen

Nisi ništa od toga vidio funkcionalno po najavama ni u SC-u. Ima tek malen dijelić najavljenog.

8 godina "za takav projekt" - jedino James Cameron dulje treba za dovršit projekt, a on se već višestruko dokazao da zna i može i da na kraju projekt bude gotov, te odgovara investitorima. CR ne odgovara nikome, nije se dokazao i svi su ga odbili, osim ljudi kojima obećaje, i uvjerava ih da 8 godina "nije previše za "ovakav" projekt"

 

Svega 2 igre koje znam da se preko 10 godina razvijale, a da su izašle, je bio Duke Nukem Forever i bila je totalni fijasko, te Diablo 3 koji je Blizzard gurao i nakon otpuštanja time krenuo iznova na pola vremena CCA.

 

CR nije Blizzard, ne odgovara nikome i razvoj ovisi samo o naivcima koji ga financiraju. Problem je što dulje razvoj traje, to više gluposti on obećaje da se ne uspori dotok novca, brže obećaje nove feature nego dovršava već prodane i što više obeća, to je manja šansa da se ovo ikad završi. Bojim se da je otišlo predaleko, a on ne staje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2020 10:54 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

Nisi ništa od toga vidio funkcionalno po najavama ni u SC-u. Ima tek malen dijelić najavljenog.

8 godina "za takav projekt" - jedino James Cameron dulje treba za dovršit projekt, a on se već višestruko dokazao da zna i može i da na kraju projekt bude gotov, te odgovara investitorima. CR ne odgovara nikome, nije se dokazao i svi su ga odbili, osim ljudi kojima obečaje, i uvjerava ih da 8 godina "nije previše za "ovakav" projekt"

 

Svega 2 igre koje znam da se preko 10 godina razvijale, a da su izašle, je bio Duke Nukem Forever i bila je totalni fijasko, te Diablo 3 koji je Blizzard gurao i nakon otpuštanja time krenuo iznova na pola vremena CCA.

 

CR nije Blizzard, ne odgovara nikome i razvoj ovisi samo o naivcima koji ga financiraju. Problem je što dulje razvoj traje, to više gluposti on obečaje da se ne uspori dotok novca, brše obečaje nove feature nego dovršava već prodane i što više oeča, to je manja šansa da se ovo ikad završi. Bojim se da je otišlo predaleko, a on ne staje.

 *obećaje

15 godina
offline
Star Citizen

Tipkam često na mobitelu sa čevapima od prstiju, dobro je da je cca 90% slova ispravno i da uopće koristim RH znakove :). Ponekad znam nakon 2 edita još imat grešaka, a ne da mi se 10 puta čitat i ispravljat :P

Bt sumnjive 4 greške na istoj riječi, očito krivo tipkam :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2020 10:57 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen
netmajstor kaže...

Pa opet se ja ne bih sa vam slozio u puno toga...kao prvo i ja pratim ovaj projekt skoro od samog pocetka nisam padobranac kao sto netko tu kaze, drugo trece i peto bi htio rec da ova igra dugo traje istina ali isto tako 8g i nije puno za ovakav projekt. Istina da bi trebali zaposlit jos barem toliko ljudi i tu je najveci problem ali stvari idu naprijed. Ja u jos nijednoj igricnisam vudio neke stvari kao sto je SC, gdje npr. vjetar utjece na kretanje osobe, vozila i brodova na planeti....kada je hladno vidis promjene na viziru i odjelu, da bi prezivio moras se prilagodit i kupit pravi armor za tu temperaturu ili atnosfere na planeti. Svi ti detalji u igri su jednostavno odlicni i gleda se svaki detalj. AI ako naravno uspiju bit ce napredniji nego u ijednoj igri do sada. Samo upravljanje brodovima u atnosferi i svemiru se uveliko razlikuje, od trustera do glavnih motora i afterburna, komponente se trose vremenski i nacinom uporabe.....trgovina ce odredivati trenutnu potrebu za rusom pa ce majneri jedan dan vadit aluminij a drugi mozda agricium ili laranite....vi pricate tu kao neki politicari i lovite se privatnih stvari os CR stocnema smisla, ja vidim napredak svakog mjeseca i vidim sta pokusavaju napravit i mislim da kada igra bude gotova bit ce najveca igra desetljeca ( ok cekam ja i Cyberpunk ) ali to je priča za sebe :D

 

gle ja bi se i složio s tobom da su okolnosti malo drugačije. U pravu si da 8 godina i nije toliko puno za tako veliki projekt, pogotovo što je prvo trebalo oformiti ekipu, odraditi sve tehnikalije, naći sve prostore, svašta tu ima i njima je sigurno trebalo vremena da sve to riješe. Na kraju krajeva Cyberpunk 2077 koji si spomenuo je najavljen prije punih 8 godina, a igrat ćemo ga za 3 mjeseca ako bude sve ok i ne bude odogde, a to je singleplayer igra. S tim da su oni punom snagom počeli raditi na igri 2016. godine.

Ono gdje leži problem po mom skromnom mišljenju je:

 

1. CR je promijenio projekt, obećao je jedno na kickstarteru, pa se prebacio na drugo i to na drugo gdje je namirisiao više love. Mislim da je to nepošteno prema ljudima koji su prvih godina dali lovu, jer se ne pravi igrica koji su podržali

 

2. Strašno mnogo vremena i energije se gubi na dizajn brodova, statistike brodova, kataloge brodova, promociju brodova itd itd. Također su nafilovali svaki promotivni trailer sa hrpom poznatih glumaca. Također jako puno vremena troše na društvene mreže, intervjue i sve druge promocije. Zašto ne prebace masu tih ljudi koji znaju svoj posao na rješavanje problema koje muče igru već godinama?? Da imaju želju riješiti nešto kako treba, ne bi izbacili novi brod zadnje 3-4 godine

 

3. SQ42. Šta je s tim? to je singleplayer igra, ne može mi nitko reći da nakon toliko godina nismo dobili ni okvirni datum (!) izlaska igre. Halo, singleplayer igra. Rekli su da će izbaciti u epizodama, a epizoda 1 stoji već dvije godine na 20% na njihovim stranicama. Pa ljudi moji, nakon 8 godina ne možete izbaciti 3-4 sata epizode singleplayer igre?

 

Sve skupa smrdi na masni grabež novaca, a najjednostavniji odgovor se najčešće pokaže točan. Živi bili pa vidili i nikad ne reci nikad, možda se ugodno iznenadimo, ali čisto sumnjam

8 godina
offline
Star Citizen

Dok god ljudi bacaju novce nece bit promjene.

Da ih izadavac financira vjerujem da bi 5x vise posla bilo napravljeno, a ovako imaju onaj stav... lako cemo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Santana kaže...

Dok god ljudi bacaju novce nece bit promjene.

Da ih izadavac financira vjerujem da bi 5x vise posla bilo napravljeno, a ovako imaju onaj stav... lako cemo

 To je jedno, i drugo da ih izdavač financira, oko 70% najavljenih featurea nikada ne bi bilo u igri, čisto iz praktičnih razloga, a to je da igra ima šanse biti dovršena.

7 godina
offline
Re: Star Citizen
necu vise nis komentirat jer ista ekipa mene samo downvota, a vas upvota nema smisla.....
Dean
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen

 

predobra je cura  

15 godina
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

 

predobra je cura  

 Bolji je lik za računalom kojeg osobno vrijeđa to što ona priča

 

Šonjo...

8 godina
offline
Star Citizen

https://www.dsogaming.com/news/after-huge-backlash-cloud-imperium-releases-official-statement-about-squadron-42/

 

 

 

 

What’s even funnier here is that since March 2020, the team has been working on a new roadmap that it cannot share yet. Let this sink in; the studio has been working on a roadmap – which is still unfinished – for four months. I mean, this gets a bit ridiculous at this point.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

taj star citizen je najveći gaming scam u povijesti cijele gaming industrije... a idioti vjeruju da će igra jednom biti završena

7 godina
offline
Re: Star Citizen
Evo ga jos jedan mljakze....pa sta si na ovom forumu uopce.....igra je u developmentu vec 8g sta sad....jedina igra gdje ljudi sudjeluju u alpha fazi i jos se bunis....e pa ja tebi nebi ni dao da igras SC frende ! Odi igraj fortnite
Dean
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2020 16:44 (netmajstor).
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen
netmajstor kaže...
Evo ga jos jedan mljakze....pa sta si na ovom forumu uopce.....igra je u developmentu vec 8g sta sad....jedina igra gdje ljudi sudjeluju u alpha fazi i jos se bunis....e pa ja tebi nebi ni dao da igras SC frende ! Odi igraj fortnite

 Da, ova tema sluzi samo za hvaljenje sca hahahaha, ajde reklamiraj malo vise svoj discord i organizaciju sa refferal linkom jadnice jadni.

8 godina
offline
Re: Star Citizen
SuperHeroj kaže...
netmajstor kaže...
Evo ga jos jedan mljakze....pa sta si na ovom forumu uopce.....igra je u developmentu vec 8g sta sad....jedina igra gdje ljudi sudjeluju u alpha fazi i jos se bunis....e pa ja tebi nebi ni dao da igras SC frende ! Odi igraj fortnite

 Da, ova tema sluzi samo za hvaljenje sca hahahaha, ajde reklamiraj malo vise svoj discord i organizaciju sa refferal linkom jadnice jadni.

 Piramida FTW ! :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Star Citizen

Rupa bez dna 8 godina, nisu se centa pomakli ali zato su uzeli naivcima pare.

Moj PC  
5 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Jednom kad igra izađe, pare će prestati stizati. Čemu onda žuriti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Star Citizen
Tebi taj referal link bas smeta....pa ja barem pokusavam skupit ekipu koja igra na jedno mjesto....bez brige nemoras kliknut na njega.....a sto se tice onog koda imaju ga aspolutno svi pa i ti ga imas ....svi streameri ga korsite pa odi malo kenjaj njima kad t itoliko smeta
Dean
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Ti barem pokusavas skupiti ekipu? S cime? Refferal linkom? Inace ne radi bez refferal linka? hahahahaha  Da barem napises sto TI dobivas s time nego samo sto ONAJ tko klikne i registrira se dobiva, jado!

 

Kad ti strimeri dodu ovdje reci cu im isto sto i tebi.

 

Ja sam kao i mnogi ovdje vec uzeo "igru" na kickstarteru, imao svoju sc fan stranicu, usao u organizaciju gdje smo se skupljali na discordu, zvao ljude uokolo da bace pogled na igru, ako im se svidi sto vide da nam se pridruze, pazi sada BEZ refferal linka! Kasnije smo svi vidili sto je ovo zapravo, svi zatrazili full refund i dobili ga.

 

Koji ludaci uopce kupuju ovu "igru" koja zapravo i nije igra, cak i ako bude igra gdje su rekli da ce biti sve NAJ, na datum izlaska izgledat ce kao da igras space invaders usporedujuci sa 2020 godinom. Lazna obecanja, lazi i muznja love je najbolji opis te "igre".

7 godina
offline
Re: Star Citizen
A gle nas ima 50ak na discordu istina ekipa je sada manje aktivna jer je ljeto, godisnji odmori i tako to ali zajednica je odlicna ekipa je super svi smo po zimi na voice kanalima zezamo se druzimo unutar igre ....tako iako je alpha mi vec sad uzivamo u igri i raspravljamo o svemu....ti si razocaran i samo zelis gotovu igru, naravno svi ju zelimo ali nije jos tako jbg. Nama koji smo tamo svi se zezaju druze i tako to zato sam i stavio link da ljudi koji zele ekipu da dodu i podruze se....
Dean
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

igra ima više trailera nego stvarnog, igrivog sadržaja. ali nema veze, likovi i dalje puše sve te spike i obećanja nakon skoro cijelog desetljeća

14 godina
offline
Re: Star Citizen
netmajstor kaže...
A gle nas ima 50ak na discordu istina ekipa je sada manje aktivna jer je ljeto, godisnji odmori i tako to ali zajednica je odlicna ekipa je super svi smo po zimi na voice kanalima zezamo se druzimo unutar igre ....tako iako je alpha mi vec sad uzivamo u igri i raspravljamo o svemu....ti si razocaran i samo zelis gotovu igru, naravno svi ju zelimo ali nije jos tako jbg. Nama koji smo tamo svi se zezaju druze i tako to zato sam i stavio link da ljudi koji zele ekipu da dodu i podruze se....

 Previse se ti tjesis vidjet cemo te za godinu dvije kako ces drugacije razmisljati.Osim ako nisi ulozio velike novce u nju pa ti sad zao, ja ulozio svega 30$ i refund trazio nakon 4 godine.Jer sam vidio da oni sve rade ali su napravili jednu veliku rupu a to je rupa bez dna.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
netmajstor kaže...
mi vec sad uzivamo u igri

 nakon 8 godina ti već sad uživaš u igri.... ajd zamisli što bude za još 8, možda izađe jedna ili čak 2 misije od s42 

7 godina
offline
Re: Star Citizen
Odi ti igraj eve online, bolje to nego da visis na ovom forumu ;)
Dean
16 godina
offline
Star Citizen

Još nema Squadron 42-a?  

Ja osobno čekam SP kampanju i duhovnog nasljednika Wing Commandera što se ovog projekta tiče.

Nemam vremena za grindat neki MMO, samo želim ono što sam na početku i backirao, a to je moderni Wing Commander (Starlancer/Freelancer), no izgleda da ću i to igrat tek negdje u mirovini kak za sada napreduju...  

 

Bio sam jedan od največih entuzijasta prvih par godina, pratio svaki detalj vezan uz razvoj, backirao malo po malo svaki mjesec sve do ranka Admirala (nisam nikad tražio refund jer sam tu lovu ionak namjenio potrošit na gušte..), no nastupio je žešći zamor materijala. Razvoj traje u nedogled, rokovi se pomiču, patchevi ne donose dovoljno novina da te drže u igri duže od nekoliko večeri itd. Osobno sam prošao put od početne euforije, fandoma, sve do ravnodušnosti i zamora, tak da od negdje proljeća 2017. skoro i ne pratim više kaj se događa s projektom, samo bacim oko da li je slučajno S42 blizu kraja razvoja - naravno da nije ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
6 0 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
netmajstor kaže...
Odi ti igraj eve online, bolje to nego da visis na ovom forumu ;)

 ta igra barem ima sadržaja haha. nešto o čemu star citizen može samo sanjati. ajde nemoj se puno sekirati, ostaviš igru u oporuci unucima i možda će je zaigrati jednog dana

4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Skullscar1989 kaže...
netmajstor kaže...
Odi ti igraj eve online, bolje to nego da visis na ovom forumu ;)

 ta igra barem ima sadržaja haha. nešto o čemu star citizen može samo sanjati. ajde nemoj se puno sekirati, ostaviš igru u oporuci unucima i možda će je zaigrati jednog dana

 Tako je! Ako bude imao 2 unuka, jednome ide zlatna ribica, a drugome akvarij :p

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice