Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 731.884
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
7 godina
offline
Re: Star Citizen
Dodize na discord:

https://discord.gg/gknzKc89SM
Phoenix
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Star Citizen
Tko pri izradi korisničkog računa iskoristi kod koji dobije prvom porukom od BOTa dolaskom na discord server, ingame ce od osnivaca orga dobiti 100.000 UAC ingame valute :)
Phoenix
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 11:07 (netmajstor).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Star Citizen

Evo vezano za moje iskustvo ove igre, citao sam ovjde na forumu zadnje 4-5 stranica, izuzetak @netmajstor koji promovira igru preko referal linka svi ostali komentari su bili negativni i jako negativni... onda sam citao malo po redditu, tamo ipak malo drugacija atmosfera i ima realnih komentara ali opet mnogo mnogooo negativnih komentara je bilo na igru i bugove, a posebno na ljude koji navuku ostale igrace nove preko referal programa i onda ih iskoriste kao 2 3 dana im pomognu a posle ih odfakaju kao da su noobovi itd takve price... uglavnom posebna zanimljiva prica oko ovih sto lupaju po 1000 dolara za brodove u igri, svaka im cast ali uspeli su osmisliti sistem bolji nego WG i Nikita(EFT) , i žive od toga od tih 1000 playera koju lupaju takve novce u nezavrsen projekt i igru... posebno zanimljiva prica je oko singleplayer igre koju navodnoo rade od 2015.

 

I sada evo ja jucer kupio igru, manji paket naravno reko ma idem probat ipak ima ono nesto novo, 45 e cu riskirat... i skinem ju , instaliram i probam... ono u pocetku wau, bilo tu jos tu playera prijatelja iz doba Pubga, odmah mi objasnili sve okej decki su. I tako jedan sat sam izgubio da si postavim sve postavke, da imam pristojan fps 20 do 40 fpsa... reko de me ne zezat oni to zovu optimizirano boze moj... onda druga stvar onaj vrag sa server lagg ili sta vec je , trebalo bi 3x da ugasim upalim igru da stavim pistolj na sebe, reko ne me zezat... i onda oni paketi i dostave,jao majke 2 sata izgubio zivota na glupost, pa pada paket u letu iz tog aviona sta vec je, pa onda opet na novo pa konacno dovedem pred hangar pa se nece otvoriti kapija reko ajde bok decki, ovo nema smisla... i trazio refund i danas ujutro vec rjesili refund... kao 10 dana im treba reko im 7 dana vam rok zakonski... i sada cekamo opet pare natrag... 

 

Sad cu dns jos probat Elite Dangerous... da vidimo kako to radi.. uglavnom Star Citizen se ne isplati kupovat... nema smisla.

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
 
6 0 hvala 3
15 godina
offline
Star Citizen

Ispravak netočnog navoda, single player igra se 2000ih počela razvijati, službeno 2010 ili 2011, a 2013 je išla kampanja na kickstarteru (koju sam osobno backao) sa delivery November 2014. obečanjem.

 

dakle prošlo je 9 godina od inicijalnog backanja, preseravanja sa promjenom iz single player u MMO, pa module ,a pa na kraju dvije odvojene igre, od kojih je "nova" single player 2015. najavljena u gotovom engineu i nisu ni to u 7 godina uspjeli srediti...

 

Žao mi je samo što "ti neki sa referal kodovima" uspjevaju i dan danas naivce navlačiti da daju pare u "never ending story".

 

Da, izuzetno smo negativni, ali smo isto tako i izuzetno razočarani. Čak i najgori optimisti već lagano počinju sumnjati u projekt (kaže se da je pesimist - optimist sa iskustvom).

 

Al eto, nemojte vjerovat 100 negativnih komentara, vjerujte onih 5 glasnih koji iz sasvim "objektivnih, nesebičnih" razloga nagovaraju ekipu da i dalje podržava ovaj projekt.

 

Nego sretno tebi sa refundom, nadam se da neće biti problema. Igru UVIJEK stigneš kupiti ako ikada izađe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Star Citizen

Tko želi isprobati "igru" free, trenutno traje ship expo uz freefly do 30.11.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Citizen

Hebate, ova tema je mrvu starija od 10 godina.
A igre još ni...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen
I uz sve te probleme, uvijek ekipe na serverima. Možda za 10 godina bude neka beta
12 godina
offline
Star Citizen

Ja igram češće, 

 

jučer sam zaigrao na novom procu, 5800X3D umjesto 3700x i igra prodisala, u new babbagu sad dok je guzva radi free fly imam normalne frejmove bez štekanja. Ono sto je bilo 20-30 sad je 40-60 fps, circa sto pogledam na fps counter, nisam mjerio sa benchamrkom.

 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Ja sam trenutno na prastarom 3930k.
Microtech trenutno zna biti slide show ali općenito ne radi loše.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 19:19 (dax-lax).
16 godina
offline
Star Citizen

 

Sve u svemu naravno da predugo trkeljaju s tim i naravno da je razvoj trebao biti bar 2x brži ali također se u mnogim aspektima igre vidi koliko rada je otišlo u to i zašto ne postoji ni jedna slična igra u smislu razine detalja i raznovrsnosti mehanika te ogromne mape sve u jednom.

 

Osobno sam prihvatio da ću Squadron 42 zaigrati tek kroz nekoliko godina i ne pratim više svaki mjesec ni kaj se događa s projektom, jer sasvim je dovoljno jednom godišnje sjesti i proučiti što je sve novo i eventualno instalirati klijent i malo uroniti u svemir SCa (na žalost još uvijek bez SP kampanje) 

 

Zašto trenutno nisam motiviran ozbiljnije (duže) zaigrati, jer još nisu gotovi sa server wipe-ovima i još uvijek ti dugoročno ne ostaju stvari i novci koje prikupiš u persistant universe-u.

 

Može se dogoditi da kad stvar napokon zaživi provedem i nekoliko mjeseci samo u toj igri (jer definitivno vidim potencijal), no kad će to biti u praksi je stvar za diskusiju uz gajbu pive  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

 

Sve u svemu naravno da predugo trkeljaju s tim i naravno da je razvoj trebao biti bar 2x brži ali također se u mnogim aspektima igre vidi koliko rada je otišlo u to i zašto ne postoji ni jedna slična igra u smislu razine detalja i raznovrsnosti mehanika te ogromne mape sve u jednom.

 

Osobno sam prihvatio da ću Squadron 42 zaigrati tek kroz nekoliko godina i ne pratim više svaki mjesec ni kaj se događa s projektom, jer sasvim je dovoljno jednom godišnje sjesti i proučiti što je sve novo i eventualno instalirati klijent i malo uroniti u svemir SCa (na žalost još uvijek bez SP kampanje) 

 

Zašto trenutno nisam motiviran ozbiljnije (duže) zaigrati, jer još nisu gotovi sa server wipe-ovima i još uvijek ti dugoročno ne ostaju stvari i novci koje prikupiš u persistant universe-u.

 

Može se dogoditi da kad stvar napokon zaživi provedem i nekoliko mjeseci samo u toj igri (jer definitivno vidim potencijal), no kad će to biti u praksi je stvar za diskusiju uz gajbu pive  

 Ja tebi iskreno to jedinome želim jer se sjećam od prvoga dana koliko ti to znači.

Bojim se, jedino, da ako ćeš to i zaigrati, to će biti tako da unucima pokazuješ što si naokon dočekao :)

 

Al da zaslužuješ dočekat - sa svim žarom koji si svojevremeno pratio ovaj projekt - zaslužuješ.

14 godina
offline
Star Citizen

Igra li tko hahha jbt ja nisam igrao par godina, pa sam malo nacuo da je ovaj novi patch donio nekih noviteta pa sam par dana igrao onako da svidjela mi je se.Ali je igleda jos daleko od full igre za nekih 10 godina mozda i bude.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Čekam da 3.18 patch dođe u PU. Nekad u prvom mjesecu. Za sad samo u testnom ptu.
14 godina
offline
Re: Star Citizen
dax-lax kaže...
Čekam da 3.18 patch dođe u PU. Nekad u prvom mjesecu. Za sad samo u testnom ptu.

 31.01.2023 ovo sto ja vidim https://starcitizen.tools/Update:Star_Citizen_Alpha_3.18.0#System_/_Balance

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
12 godina
offline
Star Citizen

Ja sam subscriber pa imam pristup 3.18 PTU  ali nazalost zbog nedostatka vremena nisam jos niti jedanput upalio 

 

Ali je downloadan i čeka.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Ima li kaj novoga u zadnjem patchu? 

Jel se isplati isprobat malo sad prek ljeta? 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

Ima li kaj novoga u zadnjem patchu? 

Jel se isplati isprobat malo sad prek ljeta? 

 

 

9 godina
offline
Star Citizen

e a šta kažu, jel izlazi igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

e a šta kažu, jel izlazi igra?

 Izlazi 2014.

16 godina
offline
Star Citizen

Gledam malo CitizenCon 2023 i mislim da će Star Citizen odjednom izronit kao next gen space game iznenađenje jer večina nas je digla ruke od njega i ni ne pratimo više kaj se događa 'iza scena', a trenutno su pokazali jako jako puno novosti i stvari zgledaju predobro.

Cloth i hair simulation su najbolji kaj sam vidio do sada a u igru dolaze već od idućeg patcha?!? 

Novi flight model i fizika svijeta (destruktivni elementi itd.) su isto next lvl. 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Star Citizen

I Squadron 42 je feature complete....  slijedi polish (par godina )  

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Star Citizen

A ništa, očekujem crowdfunding da Chrisu počnemo kupovati vitamine da ne ode Bogu na raport prerano i ostavi nas sa SQ42 u polish fazi... :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Garro kaže...

A ništa, očekujem crowdfunding da Chrisu počnemo kupovati vitamine da ne ode Bogu na raport prerano i ostavi nas sa SQ42 u polish fazi... :D

 Mislim da on sutra drapne, da bi igra izašla u roku naglo... samo ni približno što je obećao, ali funkcionalno.

16 godina
offline
Star Citizen

Latest videos RSI

 

Gledajući ovih zadnjih nekoliko videa nakon par godina ne praćenja napretka ugodno sam iznenađen. Naravno, treba vidjeti kad dođe patch 3.22 (navodno prije kraja ove godine) kakav će biti performance i koliko će biti bugova 

 

Ali što je bitno, dobio sam volju da kad patch 3.22 bude live instaliram klijent i malo isprobam kak to sad sve izgleda 

 

Ako Squadron 42 doista izađe 2024/2025. godine i ako im uspije ispeglat bugove i performance u ovom što smo vidjeli to bi na kraju (against all odds) mogla biti THE space igra ove (ili iduće) generacije 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Citizen

Nesto novo za sve vas kome je dosadno solo, u biti ovo je samo zgrebana povrsina sve zafrkancije oko igre.Mislim da je ovim podignut jedan novi nivo igre kao sto je star citizen 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Star Citizen

Nakon preko desetljeća ufanja, nadanja  i drobljenja na skoro 160 strana, konačno smo dočekali prvi iskren raport od voljenog nam vođe (nije Kim Dong Yong)  😂😂😂😂😂

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 22:43 (Statsman).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Citizen

Ja nisam zločesta osoba i ne želim ljudima loše.

Ali prva stranica ove teme je iz 10. mjeseca 2012. godine. Preko desetljeća vam mažu oči i idu iz spina u spin.

Pročitajte termin "Potemkinova sela".

 

Ne postoji nijedan opravdan razlog da nešto od ovoga nije gotovo i izdano do sada.

 

Bacat pare dalje, ili nagovarati ostale da čine isto kako bi se nekako zaštitile vaše dosadašnje investicije nije samo neodgovorno, već i nemoralno, postajete suučesnicima u pljački, a čak nećetw osobne koristi od toga imat.

 

Ako imaju pta neka izdaju i financiraju se dalje sami, mislim da ih je zajednica gurala preko svih granica razumnog.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

Ja nisam zločesta osoba i ne želim ljudima loše.

Ali prva stranica ove teme je iz 10. mjeseca 2012. godine. Preko desetljeća vam mažu oči i idu iz spina u spin.

 

 

Prika nisi zločasta osoba, ali od skoro 5000 postova na ovu temu, jedno 1500 su tvoji i pljuvanje po SC :)

 

Ali da... ovo je moglo i prije. SP dio rade preko svakog k. jer im je vjerojatno važnije napraviti MP kao GaaS.

Kamo sreće da su radili kao Elite, x4. Element po element, a ne 16 stvari odjednom od kojih svaka ima 1000 bugova.

15 godina
offline
Re: Star Citizen
Možda bolje ne...
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 20:00 (Rhodin).
9 godina
offline
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

Ja nisam zločesta osoba i ne želim ljudima loše.

Ali prva stranica ove teme je iz 10. mjeseca 2012. godine. Preko desetljeća vam mažu oči i idu iz spina u spin.

Pročitajte termin "Potemkinova sela".

 

Ne postoji nijedan opravdan razlog da nešto od ovoga nije gotovo i izdano do sada.

 

Bacat pare dalje, ili nagovarati ostale da čine isto kako bi se nekako zaštitile vaše dosadašnje investicije nije samo neodgovorno, već i nemoralno, postajete suučesnicima u pljački, a čak nećetw osobne koristi od toga imat.

 

Ako imaju pta neka izdaju i financiraju se dalje sami, mislim da ih je zajednica gurala preko svih granica razumnog.

 

Možda je i situacija sa MMO igrom stvarno toliko zajebana da im treba višestruko više vremena da naprave kako spada, možda će stvarno morati raditi na igri 15-20 godina da sve srede. Pa ozbiljni studiji rade 5 godina na igricama koje su linearne i zapravo su kao film, samo guraš lika prema naprijed i diviš se grafici.

 

Ali s druge strane, da nakon 11 godina nemamo niti datum izlaska Squadrona 42, koji je singleplayer igra, e to je prava sramota i dokaz prevare. A da ne pričamo da su gotovo svi prvi backeri novce dali upravo za singleplayer igru.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2023 8:45 (Cansee).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice