Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 730.004
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
9 godina
online
Star Citizen

majko moja mila, bio sam na moru tjedan dana pa nisam baš pratio šta se događa, znači CIG je najavio (!) roadmap (!) za SQ42?!?!?!?

 

rijetko viđen debakl u gaming industriji, a nije da ih nedostaje

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

majko moja mila, bio sam na moru tjedan dana pa nisam baš pratio šta se događa, znači CIG je najavio (!) roadmap (!) za SQ42?!?!?!?

 

rijetko viđen debakl u gaming industriji, a nije da ih nedostaje

 Nemoj tako....   najavili su roadmap za novi S42 roadmap koji je u pripremi jer i on kasni 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
online
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...
Cansee kaže...

majko moja mila, bio sam na moru tjedan dana pa nisam baš pratio šta se događa, znači CIG je najavio (!) roadmap (!) za SQ42?!?!?!?

 

rijetko viđen debakl u gaming industriji, a nije da ih nedostaje

 Nemoj tako....   najavili su roadmap za novi S42 roadmap koji je u pripremi jer i on kasni 

 

Za plakanje, jad i bijeda, oni su se totalno pogubili, to jednostavno nisu suvisle i normalne odluke. Čisti dokaz jedne mega prevare, ja razumijem da u MMO ogromnoj igri imaš hrpu problema, ali kad nisi u stanju stvoriti nekakav realan vremenski okvir u kojem se može izbaciti nekakva beta za singleplayer igru, to je čisti dokaz prevare. Imaju nekoliko studija i stotine zaposlenika a oni rade roadmap

15 godina
offline
Star Citizen

Vi, ekipa, zaboravljate da SQ42 nije najavljen kao cijela igra, već "episode one" nećega što izlazi u epizodama. Dakle ne zna se ni koliko ih je ni koliko će ih biti, već samo da backeri ne dobivaju ni kompletan proizvod, kada i ako uopće izađe, već njegov prvi dio. Taj prvi dio, za koji sam imamo obećanje, da ćemo nakon 3 godine dobit roadmap koji će objasniti što će se i kako nalaziti u službenom roadmapu cijelog projekta, a koji je u izradi od ožujka ove godine.

 

Time ćemo, konačno nakon 8 godina čekanja SP igre (Kickstarter kampanja je bila za SP igru, sve više od toga je bullshit) u engineu na kojem su od tada izišli deseci igara - pardon, sasvim novom engineu koji je još u izradi na temelju tog inicijalnog enginea (svaka sličnost sa temom DayZ je sasvim slučajna i nimalo zlonamjerna) - dobiti datum do kada bi trebao doći službeni Roadmap, kako bismo lakše popratili kada bismo mogli očekivati napredak prve epizode Single Player kampanje ogromnog projekta koji je u izradi, bez prevelikih rezultata, 8 godina.

 

EDIT: ako je slučajno ovaj tekst nejasno napisan, ili neki dijelovi djeluju nesuvislo, mogu se tumačiti na više načina i opčenito nemaju smisla, to je namjerno, kako bi oni koji čitaju slične objave od CiG-a mogli lakše protumačiti da sama objava, kao i one CiG-a nemaju previše smisla. Mijenjaju se, kako sadržajem, tako se dijelovi gube, obečanja nestaju, rokovi se pomiču, al bitno je da se gura dalje, još ništa nije stalo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 17:20 (Rhodin).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Star Citizen

Trebalo bi biti pet koliko ja znam, ako se nešto nije promijenilo u međuvremenu.

15 godina
offline
Re: Star Citizen
iMik kaže...

Trebalo bi biti pet koliko ja znam, ako se nešto nije promijenilo u međuvremenu.

Pet epizoda, preko nekoliko DLCova, sigurno neki dodatni brod, skinovi, ekspanzija...

 

Pod uvjetom da ikad zaista i dođe.

9 godina
online
Star Citizen

Ovo mi je jedan od najboljih komentara za SQ42 koje sam pročitao

 

"No Mans Sky was announced, hyped, released, mocked and redeemed in less time than it has taken Squadron 42 to be developed."

Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Star Citizen
Hrvat streama Starcitizen : http://www.twitch.tv/citiz3nkhane
Dean
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen
netmajstor kaže...
Hrvat streama Starcitizen : http://www.twitch.tv/citiz3nkhane

 Nemoj trzat temu bezveze..... taman se ponadao da su poceli dijeliti i druge ribice za akvarij!

15 godina
offline
Star Citizen

I dečki, kad će release?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

I dečki, kad će release?

 

a i ti ga isto sad previše tražiš, pa usred pandemije smo, mora se malo odgoditi.

 

Al se ne brini ništa za brodove, oni će redovno izlaziti, možeš slobodno kupiti koji, što će naravno ubrzat izlazak

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 0:35 (Cansee).
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...
Rhodin kaže...

I dečki, kad će release?

 

a i ti ga isto sad previše tražiš, pa usred pandemije smo, mora se malo odgoditi.

 

Al se ne brini ništa za brodove, oni će redovno izlaziti, možeš slobodno kupiti koji, što će naravno ubrzat izlazak

 Hahahahahahaha, jedan od boljih postova u temi, makar se nasmijes :)

 

Inace danas izaslo...

 

The latest roadmap saw several changes including the following:

  • Gemini A03 Sniper Rifle (Behring) | The name of this card has been corrected.
  • Law System v2: Surrender | Having reviewed the progress made on this feature during the quarter, we have decided to remove it from the Roadmap for the time being, as more work on Visual & Audio Feedback is needed.
  • Grin Multi-Tool Tractor Beam Attachment | Moved the card to the “Gameplay” section, as that’s the focus rather than the attachment itself.
  • Mercury Star Runner | Moved into Polishing.

 

Promjene su OGROMNE!

15 godina
offline
Star Citizen

Iskreno zaboravio sam na igru do jučer kad je Dado objavio da mu je stigla 3080 , pa reko čovjeku da je sad korak vliže da će imat komo za Star Citizen.

 

Dobro, drago mi je da dolazi/došao je roadmap koji su najavljivali, a sad on najavljuje dolaske dijeliva igre :)

 

"This time next year..."

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

kad ovo izađe trebat ćeš 9080 a ne jadnu 3080... ipak je ovo best game ever

15 godina
offline
Star Citizen

Imate na Epic Store besplatni Elite: Dangerous.

Ne tvrdim nipta, al ak netko hoće vidjet alternativno rješenje koje radi...

Čisto usporedbe radi dok ovo ne dovrše.

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

i uskoro će ekspanzija sa space legs... kako god da to ispadne, bit će bolje od star scamizena

16 godina
offline
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

Iskreno zaboravio sam na igru do jučer kad je Dado objavio da mu je stigla 3080 , pa reko čovjeku da je sad korak vliže da će imat komo za Star Citizen.

 

Dobro, drago mi je da dolazi/došao je roadmap koji su najavljivali, a sad on najavljuje dolaske dijeliva igre :)

 

"This time next year..."

 Hahaha...  baš... 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

vidim mail od star citizen... otvorim a kad ono velika vijest:

"From Unclaimed Systems to Untold Tales: New Galactapedia Entries"....

 

stvarno, to je njima važna stvar? to je njima top story? kriste...

15 godina
offline
Star Citizen

Prekrižio sam ovu igru odavno. Ne znam više ni svoje login podatke.

Postoji li mogućnost još uvijek izvući uloženo van (mislim da sam uzeo onaj minimalni paket od cca 30$)?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Citizen
WHO2fckru kaže...

Prekrižio sam ovu igru odavno. Ne znam više ni svoje login podatke.

Postoji li mogućnost još uvijek izvući uloženo van (mislim da sam uzeo onaj minimalni paket od cca 30$)?

 Uh...  prošla baba s kolačima..  zadnji refundi su bili još prije cca 3 godine kolko se sječam 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: Star Citizen

Šteta, anyway, hvala na info...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

Ima netko kakve informacije o mogućem free fly eventu? Zanima me opet da malo probam i vidim što su dodali u igru 

16 godina
offline
Re: Star Citizen
Skullscar1989 kaže...

Ima netko kakve informacije o mogućem free fly eventu? Zanima me opet da malo probam i vidim što su dodali u igru 

 A bit će sad skoro neki ljetni čini mi se.. provjeri svaki tjedan ima li novosti.

 Ja samo čekam da mi dodaju brod (Constelation Taurus) koji sam kupio s collector's editionom u igru pa da tada vidim što i kako.

Lijep pozdrav ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

kupio sam mustang za početak. ako bude sve ok, nadogradio budem na titan avengera. ali imaju retardirani installer. znači skinem cca 100 MB i instaliram taj njihov launcher. zatim skida 12 GB i znam da nakon toga ide još veliki file. na SC discordu kažu da će igra automatski skinuti sve dalje. aha, racku. otišao na posao, sad se vratim a na launcheru piše install. kliknem i skine još nekih 100 MB a nakon toga sad skida 54 GB. toliko o igranju večeras. kako debilno, da se ne može sve skinuti odjednom....

9 godina
online
Star Citizen

kome se igra predložio bi mu da se uključi u onu grupu na discordu, star citizen hrvatska, stavio je jedan forumaš link na prošloj stranici, ekipa je stvarno korektna i raspoloženi su za pomoć, puno znači nekome tko nije dosad igrao previše

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Oho, dakle napokon smo u fazi kad se doista ima nekaj konkretno igrati?  

 

Budem i ja probal na ljeto/jesen malo piknut da vidim trenutno stanje projekta.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

igra se vrti kao govno. na ovom istom računalu sam u veljači tokom free fly imao 100+ fps u svemiru dok sam letio naokolo, sad max 30-35. postaje su 20-30 prosjek. koliko čujem od ostalih, svaki update je drugačiji u vezi fps....

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Skullscar1989 kaže...

igra se vrti kao govno. na ovom istom računalu sam u veljači tokom free fly imao 100+ fps u svemiru dok sam letio naokolo, sad max 30-35. postaje su 20-30 prosjek. koliko čujem od ostalih, svaki update je drugačiji u vezi fps....

 Super, bit će da su napokon implementirali onaj čudesan 'container streaming' koji je trebao sve ubrzati i optimizirati još prije par godina  

Lijep pozdrav ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

ovisi i o serverima makar developeri kažu da to nema veze. nekad u istoj postaji imam jedva 25, nekad 30, nekad 40+ fps. ali muče me i ram-i, 16 gb nije dovoljno za igru. kad sam na 14-15 giga ram usage, sve počne trzati i fps pada. zato ću malo pojačati ram i trebalo bi biti bolje

 

edit: sad sam na 24 gb ram-a. znam, kako 24 haha. 8 + 16 od kingstona. fps je isti vrag, varira. ali nestali su micro stutter i igra je osjetno glađa. potrošnja rama 16-18 gb

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 15:43 (Skullscar1989).
4 godine
offline
Star Citizen

Pogledam mozda jednom mjesecno sta se desava sa SC, no ovo mi je novo. Sad imaju i tenkove? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice