Star Citizen zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 6.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen
16 godina
offline
Star Citizen

Vidim da još nema glavne teme za ovu fenomenalnu nadolazeću space-operu pa da ga započnemo.

Radi se o duhovnom nasljedniku Wing Commandera, Freelancera i Privateera odnosno ponajboljih svemirskih simulacija.

 

Službene stranice igre nude detaljne informacije: Star Citizen - RSI

 

U crowdfundingu je u mjesec i nešto prikupljeno 6,3 milijuna dolara (a donacije na službenim stranicama još rastu) što će se koristiti za daljnji razvoj igre koja je u razvoju već nešto preko godinu dana. Službeno bi igra trebala izaći za cca 2 godine, dakle krajem 2014. 

Novost u ovom žanru svemirske simulacije je stapanje sa 1st person borbom u nekim djelovima igre i upravljanje 3rd person likom na svemirskim stanicama/kapitalnim brodovima (nadograđen sustav viđen u EVE online-u).

 

Po do sada obznanjenom igra će u sebi objediniti najbolje elemente ponajboljih svemirskih igara - simulaciju (tipa Wing Commander), trgovanje (tipa Privateer), istraživanje svemira (tipa Freelancer), te FPS borbu (o ovom segmentu još nije puno poznato).

Također je najavljeno kako će igra kad izađe podržavati svu moguću i nemoguću periferiju - flightstick-ove, gamepad-ove, VR headset-ove i sl.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Star Citizen

Tu je naravno i SC Wiki:

 

http://starcitizen.wikia.com/wiki/Star_Citizen  

 

{#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Citizen

Kao dugogodisnji igrac Freelancerovog moda Discovery dobio sam poziv na RSIovu stranicu puno prije sluzbene objave i moram rec da mi se jako svida sto se od samog pocetka pita fanove kaj bi oni htjeli, prihvacaju se prijedlozi, redovito se updatea o stanju igre, i Roberts cesto radi AMA-ove.. Vidi se da ne zeli samo izbacit igru da dobije koju milju nego oce napravit uvjerljivo najbolji space sim..

 

Imam velika ocekivanja i mislim da ce ih Cris Roberts nadmasit jer on je prije desetak godina radio igre kakve neki "divovi" sada nemogu..

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 19:33 (Don Strongtoni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Ima i službeni RSI YouTube kanal - OVDJE!  

 

(btw, skupljena sredstva su narasla na trenutačnih 6.491.349$ - keep up the good work citizens!) {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
16 godina
offline
Star Citizen

Eto kad ljudi u naslov teme stavljaju previše toga..  ja sam vidio da još nema teme 'Star Citizen' i napravio ju tu..  a neka, od viška glava na boli, kad netko pretražuje pod 'Star Citizen' da dobije sve relevantne informacije {#}

 

Ovo će ionako biti takva igretina da će lako moguće postaviti sasvim nove ljestvice za žanr svemirskih simulacija i SF igara općenito.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen

previsoka očekivanja najčešće budu smrt za igru kad izađe

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
16 godina
offline
Re: Star Citizen
quickr kaže...

previsoka očekivanja najčešće budu smrt za igru kad izađe

U ovom slučaju mislim da igra neće razočarati  ;)

Lijep pozdrav ;)
16 godina
moderator
offline
Star Citizen
...
Moj PC  
0 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice