Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.777
|
čitano: 766.793
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Napravljena je grupa na Fejsu pa se slobodno pridružite svi zainteresirani pa da malo zaigramo i isprobamo nove stvari koje su došle.

 

https://www.facebook.com/groups/607391962772394/?ref=bookmarks

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Tonči kaže...

Jel' vama jasno da su oni, svih ovih godina, napravili samo snimljeni demo slijetanja na planet. Nismo se makli s mrtve točke.

 Evo, novinari su ipak sami igrali behind the scenes build 3.0 na Gamescomu...

 

 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
odjavljen
offline
Star Citizen

Dado_ZG78 jesi dobio 3.0 već?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen

 jel se tu sad može nešto stvarno raditi? kakva je situacija sa bugovima?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

 jel se tu sad može nešto stvarno raditi? kakva je situacija sa bugovima?

 

 

 

Inače, svježe izdani 2.5.0 pokazuje da ne samo da ima hrpu bugova u osnovama, nego je 3.0 daleko od stvarnosti i da je ono sve fejk.

11 godina
offline
Star Citizen

Nadimak na netu za 3.0 je "Jesus patch"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Moloch kaže...

Nadimak na netu za 3.0 je "Jesus patch"

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

ovo je igra u kojoj daš novce i dobiješ hrpu obećanja. zatim godinama gledaš kako sve ide puževim korakom i čitaš komentare ljudi koji svršavaju na svaki spomen igre. smatram da igra bude donekle gotova kada moji unuci budu imali djecu. 

16 godina
offline
Star Citizen

Ja se svog accounta riješio, tako da mirnije spavam, a ako i kada dovrše nešto što će mi pasat, rado ću ponovo dat pare, neću bit na gubitku... Iako, već odavno sam uvjeren da je vjerojatnije da RH izađe iz krize, riješi inozemni dug i da intelektualci krenu dobivat poslove i radna mjesta po stručnosti, a ne pajdo po rodbinskim i prijateljskim vezama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Star Citizen

Meni samo zao sto se nisam ja sjetio da ovako pokradem naivne ljude. Mozda zato sto nemam zeludac za to, ali netko ce dobro zaraditi...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Mrgud Veliki kaže...

Meni samo zao sto se nisam ja sjetio da ovako pokradem naivne ljude. Mozda zato sto nemam zeludac za to, ali netko ce dobro zaraditi...

 Valjda si naučio kroz život da poslovne uspjehe ne nižeš radom. Rad daje plaću. Bogatstvo se drugačije stvara. 

15 godina
offline
Star Citizen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Cloud imperium zapošljava; pa ako ima zainteresiranih, šaljite molbe :)
http://www.cgmeetup.net/home/jobs/cloud-imperium-game-recruiting-multiple-opening-6/

http://www.dd3d-studio.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Berko kaže...

Cloud imperium zapošljava; pa ako ima zainteresiranih, šaljite molbe :)
http://www.cgmeetup.net/home/jobs/cloud-imperium-game-recruiting-multiple-opening-6/

 

Requirements:

 

• ... Blah blah ...
Familiar with Flash / ActionScript.

• ... Blah blah ...

 

Znači mogao bih tamo raditi.

Flash in not dead! :)

 

16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Guštanje u 2.5   :) 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

 Da, baš pogledao...  fino izgleda, no neka ga napokon izbace  

 

 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Novi 10 For the chairman: 

 

Samo animacije lica: 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Kotaku.uk je jako opširno istražio projekt Star Citizena i objavio čitav niz članaka...  

 

Vrijedi pročitati jer mi se čine dosta objektivni i kritični ali bez bullshita.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Odkad se ovako nisam nasmijao majko milaaaa koji stream i komentari hahahahaha

Samo nesto melje report ovaj onaj kako im treba vremena da igra izade kako treba publika luduje za njim a 35k na streamu samo govori scam, return money jedan lik kaze da se sada vratio doma sto je propustio ovaj jedan kaze nista ja umrooo toliko hype za nista. Lik prodava maglu samo tako, jos nije bio gameplay a govore da ga i nece biti ali evo ga bilo je demo planeta izgleda super osim drveca izgleda malo razbacano ostalo poput pucanja voznje aliena i slijetanje samo na sigurnu lokaciju mi je bezveze jer ako gledate koliko se vremena oduzme dok vi udete u brod zatvorite vrata sletite pa uzmete odijelo pa otvorite vrata pa dok se spusti rover dok udete i zatvorite vrata pa onda vozikanje do odredista pa vas tu napadne par aliena koje ubijete doslovno 1 shot dodete do toga mjesta opet uzima vremena kao defuse bombe u csgo otprilike.. pa onda pokaze jos jedno tako mjesto gdje morate ici pa tako pitaj boga koliko puta iskreno meni je dopizdilo gledajuci a kamoli da igram. Rekao je kako svi znamo mape koje su 2x2 4x4 16x16km a da on tako zeli napraviti cijeli planet te zbog toga nema gledanja u daljinu odnosno nemozete bas gledati skroz u daljinu jer se grafika renderira kako idete znaci nije kao u recimo bf ili cod gdje ide loading mape i to je to ovdje se sve dogada kako se krecete. Stream je padao hrpu puta ali vidi se da imaju jako puno posla te je ovaj demo planeta samo jedan mali dio sto se treba napraviti a nisu ga ni napravili kako treba. Kazu ljudi na chatu release date 2025 a sumnjam da ce i tada kako je krenulo :)
Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Nemogu edit na mobu. Evo banaju sve ljude koji govore sranja odnosno istinu na chatu i ja sam jedan medu njih.. profesionalci samo takvi.
16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Krešo majstore, vjerojatno nismo gledali istu prezentaciju jer ovo što su pokazali od procedural planet generationa v2.0 je fenomenalno i ispred bilo čega trenutno na tržištu.

 

 

Konkretnije od 1:17:45

 

Uglavnom Star Wars meets Dune meets Elite Dangerous - spektakl!  (a onaj industrijski planet da ne govorim...)

 

Također o čemu pričaš da se ne može gledati u daljinu?  

To nije nigdje rečeno nego samo da su planeti prave sfere i da horizont nije sasvim ravan (kao u RL), a ik uredno koristi dalekozor i scope na pušci.

 

 

Uglavnom, ovo je jedna od najboljih prezentacija projekta i kada 3.0+ bude live (pretpostavljam za 3-4 mjeseca..) više nitko neće moći seruckati kako se radi o scamu ili kako je trebalo dugo vremena itd. itd.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Star Citizen

Dado je povratio izgubljenu vjeru?

Jedino, ne znam hoće li te CR htjet nazad u kult zajednicu, jebi ga pokleknuo si u ufanju, a sumnjam da on prašta triput k'o Isus. :D

Jedino možda ako iskeširaš još koju tisućicu.... početi s Polarisom recimo?

 

Svakako mi se svidjelo da su SCovci napokon našli crva iz NMS / Tremors / 90% fakin SF igara Dune. Ništa nije kao originalan sadržaj, pogotovo ovako kvalitetno prezentiran kroz skriptirani video.

Isto tako mi je drago da je toliko truda i vremena uloženo u upgrade foruma. Žao mi je što o tome nisu pričali još barem sat-dva.

 

"Just do it"

 

Zafrkanciju na stranu - nisu pokazali realno ništa. Fanovi su "impresionirani":

 

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/56pfe9/you_guys_are_going_to_hate_me_but_citizencon/

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/349251/anybody-else-seen-this-massive-fail-disappointment-called-citizencon-2016#latest

 

 

Evo i još snimki crva (WAIT WAT):

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 9:13 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Nisam gledao cijeli stream. Gledao sam od report ovo-ono, planet demo do kako rade u enginu. Po videnom jedino mi se svidio kako planet izgleda, ali opet to moze svatko uraditi. Isto kao sto je bila prica kako brodove rade dosta vremena, a onda stigli postovi kako profesionalci u roku 2 tjedna sami mogu napraviti cijeli brod pa s tim postom stigli i banovi :/ A i opet sve prikazano vidis da ima hrpu stvari koje se moraju popraviti sto je i sam robert rekao. Rade igru tako da sve istovremeno rade to je fail nad failovima.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Moloch kaže...

 Evo i još snimki crva (WAIT WAT):

 

 

 

Šta se ovi idioti deru,pa ko to može slušati 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 16:19 (krokodil).
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Pa strimeri nista cudno... uvijek pretjeruju

16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Pa istina, malo mi se vratio hype nakon ovoga..  nadam se da 2.6 dolazi uskoro da uđem opet u tu Betu :) 

 

Tonči ima ćevape i pivu kako god bilo :P  

 

 

 

Kratki pregled pokazanog...

 

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 16:53 (Dado_ZG78).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Ovo što su pokazali je jako dobro, ali naravno izostanak SQ42 je razočarao. 

 

Jedan komentar je dobro rekao: ''nisam razočaran onim što sam vidio, nego onim što nisam vidio''. U svakom slučaju, Gamescom je bio zanimljiviji, a SQ42 ne očekujem prije ljeta.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

Pa istina, malo mi se vratio hype nakon ovoga..  nadam se da 2.6 dolazi uskoro da uđem opet u tu Betu :) 

 

Tonči ima ćevape i pivu kako god bilo :P  

 

 

 

Kratki pregled pokazanog...

 

 

Nisu ništa novo pokazali, ali doslovce NIŠTA novo u odnosu na gamescon. Dakle planet letiš, vec viđeno, ovaj puta bez skrivanja i skriptirano. Sve je to ljepuškasto ali idalje nema vertical slice gameplaya, ne vidim osnovni gameplay loop. Ovaj video na planetu je skriptiran 100%, pa ni AI ne radi. Ti si svjestan da oni zadnjih godinu dana nisu ništa izbacili pametno?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice