Sims 3 problem kod pokretanja igre

poruka: 9
|
čitano: 4.456
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem kod pokretanja igre

Pozdrav forumaši,

pregledavao sam vec postojece teme vezane za Sims 3, ali nisam naišao na problem kao što je moj.
Skinuo sam igru, instalirao i kada kliknem na ikonu na dekstopu otvori mi se ovo te stisnem (zaokruženo crvenim krugom) play, kako bih pokrenuo igru (SLIKA 1)

Kada sam stisnuo na "play" izbaci mi sljedece: (SLIKA 2) Kada kliknem "Done" izbaci mi opet istu sliku kao i sliku 2, a kada stisnem "Don't Continue" izbaci mi sljedece: (SLIKA 3)
Što da radim?  

U svakom zlu ima malo dobrog, u svakom dobru ima malo zla. Budimo optimisticni.!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2011 23:02 (IvanV).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sims 3 problem kod pokretanja igre

na zadnjoj slici piše invalid key ili tako nešto,uglavnom nevalja ti taj tvoj pi*****i key.Kupi org key/igricu ili nađi bolju "verziju"

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sims 3 problem kod pokretanja igre
sstrmi kaže...

na zadnjoj slici piše invalid key ili tako nešto,uglavnom nevalja ti taj tvoj pi*****i key.Kupi org key/igricu ili nađi bolju "verziju"

 

A gdje da nađem taj key kako bi mi radio Sims 3 ? Ili bolju verziju?

U svakom zlu ima malo dobrog, u svakom dobru ima malo zla. Budimo optimisticni.!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sims 3 problem kod pokretanja igre
IvanV kaže...

Pozdrav forumaši,

pregledavao sam vec postojece teme vezane za Sims 3, ali nisam naišao na problem kao što je moj.
Skinuo sam igru, instalirao i kada kliknem na ikonu na dekstopu otvori mi se ovo te stisnem (zaokruženo crvenim krugom) play, kako bih pokrenuo igru (SLIKA 1)

Kada sam stisnuo na "play" izbaci mi sljedece: (SLIKA 2) Kada kliknem "Done" izbaci mi opet istu sliku kao i sliku 2, a kada stisnem "Don't Continue" izbaci mi sljedece: (SLIKA 3)
Što da radim?  

To se i meni prvi put dogodilo,ali trebaš denstalirati igru,pa je opet instalirati!Ako opet budenisto,pozovi nekogspecijalca da ti to instalira!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sims 3 problem kod pokretanja igre

ja imam isti problem {#} ako nadjes resenje javi {#}

13 godina
offline
Sims 3 problem kod pokretanja igre

ja imam problem! s igrom sims3, instaliram igru i kad pocmem igrat, kupovat namjestaj u kuci i kad uhvatim kauc,

i trebam ga spustit na pod, kliknem ljevi klik na misu desi mi se da me izbaci iz igre,ybog cega se to desava{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sims 3 problem kod pokretanja igre
fight kaže...

ja imam problem! s igrom sims3, instaliram igru i kad pocmem igrat, kupovat namjestaj u kuci i kad uhvatim kauc,

i trebam ga spustit na pod, kliknem ljevi klik na misu desi mi se da me izbaci iz igre,ybog cega se to desava{#}

skinuo si los torrent. imas PP

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
offline
Re: Sims 3 problem kod pokretanja igre
Suddenly Psychotic kaže...
fight kaže...

ja imam problem! s igrom sims3, instaliram igru i kad pocmem igrat, kupovat namjestaj u kuci i kad uhvatim kauc,

i trebam ga spustit na pod, kliknem ljevi klik na misu desi mi se da me izbaci iz igre,ybog cega se to desava{#}

skinuo si los torrent. imas PP

a sto znaci taj PP uostalom

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sims 3 problem kod pokretanja igre
IvanV kaže...

Pozdrav forumaši,

pregledavao sam vec postojece teme vezane za Sims 3, ali nisam naišao na problem kao što je moj.
Skinuo sam igru, instalirao i kada kliknem na ikonu na dekstopu otvori mi se ovo te stisnem (zaokruženo crvenim krugom) play, kako bih pokrenuo igru (SLIKA 1)

Kada sam stisnuo na "play" izbaci mi sljedece: (SLIKA 2) Kada kliknem "Done" izbaci mi opet istu sliku kao i sliku 2, a kada stisnem "Don't Continue" izbaci mi sljedece: (SLIKA 3)
Što da radim?  

to ti se dogadja jel nisi stavio crack!

Give me some chiken!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice