Pure (PC)

poruka: 59
|
čitano: 14.365
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)

Piratstvo je zabranjeno.

15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  nisam siguran jer nisam još probao, ali vjerujem da se može.

samo treba ljudi

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

e ovako ja je trenutno igram preko multiplayera...nema podršku za xfire, nesto kao GRID bolje reci identicno...samo me zanima dali postoji chat...cujem da se moze samo u lobbyu....ako zna neko na brzinu???

AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX, ATI Radeon HD 2900 Pro 512 MB, Transcent DDR 2 2x2GB, MSI K9N NEO F, WDC 500GB 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. add me xfire-----> leolabin8
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

evo i ja nabavio igru

dobra je, zabavna, ali one trikove nije bas lako izvoditi, mislim lako ihmje izvoditi, ali povezati ih te tweak...

a i ima dosta tipki za pazit: gas, preload, boost, pa 4 za trikove, pa...

 

ajd ako ima volje da   nabacimo koji multy

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  igra nije ni slična GRIDu (lol), i   ima podršku na Xfire;

 

a što se tiče tipki preporučam ti svakako da igraš preko gamepada, ja sam si sve savršeno podesio kontrole

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

igra je jako zabavna i zarazna...ali su malo trikovi teški...grafika je kakva treba biti!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pure (PC)

Igra je super, kako ostali vele - zarazna. Samo me zivcira nestanak goriva-pa to se bar u igrama ne bi trebalo dogadjat :)

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

ma igram ja s gamepadom, i sve pet, naštelo ja kontrole, ali mi se   u početku činilo malo preteško...

sad sam se navikao na kontrole, i ide sve ko po loju, igra je mrak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)
l)oolvl kaže...

  igra nije ni slična GRIDu (lol), i   ima podršku na Xfire;

 

a što se tiče tipki preporučam ti svakako da igraš preko gamepada, ja sam si sve savršeno podesio kontrole

slicna je gridu po tome sta se ne mozes ubacit u igru preko nekog frienda u xfireu...i registracija u igri  je slicna gridu...jedino je glupo sta u mp-u ne prolazis nikakve leveli ni nista
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

Nakon čitanja hrpe pozitivnih dojmova o ovomj igri odlučio sam je i ja isprobati i odmah mogu reći : ODLIČNA igra. Malo mi je dosadno slagati sam svoj ATV al sreća da ima opcija da se to automatski radi (e baš volim kad developeri igre misle na sve vrste gamera). Ostao sam uistinu impresioniran posebno ako uzmem u obzir da nikada prije nisam čuo za ovu igru. Odlična za kratkotrajnu (a nekome možda i dugotrajnu) zabavu.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)

Dali mi iko mozda moze reci...za akrobacije u zraku..koje bi tipke bile najpotrebije za one najskokove..???????'da mogu preci freestayle....plz..neka mi samo kaze tipke...plz plz..Belji se

Ghost Recon
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)
Ghost Recon kaže...

Dali mi iko mozda moze reci...za akrobacije u zraku..koje bi tipke bile najpotrebije za one najskokove..???????'da mogu preci freestayle....plz..neka mi samo kaze tipke...plz plz..Belji se

 pa najbolji skok ti je onaj special koji ima svaki lik drugi mislim da trebas za to drzat special i tweak zajedno....ako se dobro sjecam
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)

Ali ja igram na joystick jel mi bolje ide na joystick nego na tipkovnicu..al ja bi sam tipke da znam npr....back flip itd..dal znas mozda??????

Ghost Recon
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  za freestyle ti je najbitnije da pokušaš što više kombinirati i spajati trikove...   znači npr kad napraviš jedan ili dva u zraku, zaletiš se dok ti to još traje i napraviš još nekoliko, itd., tako ti se sve više multipliciraju   bodovi.

  ja sam znao napraviti kombo od 150 000 bez beda

"Hedonism Is My LifeStyle"©
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2009 19:01 (l)oolvl).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)

E a znam ti ja to.. al meni trebaju mogucnosti tipki da napravim akrobaciju..npr....da napravim back flip..koji tipke treabaju biti????

Ghost Recon
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  za backflip   treba dvaput nazad

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)

Ok..hvala...javim ako uspijem...btw...dal to treba bit ono special ili mozes odma napravit na prvom skoku???Belji se

Ghost Recon
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  backflip je najobičniji salto u zraku...   obično sam ga volio raditi kad mi je juice još slab, a skok je dobar; spojim ga sa nekim drugim trikovima i dobijem odmah crveni juice

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)

ok hvala....uspjelo mi je...tnxNamigiva

Ghost Recon
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

Mocna igraSmijeh

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

Igru sam gledao na gamereportu i zakon je!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)

meni se cinila...isto fora..dok sam ju poceo tek igrat..a da vidis kasnije..nakon 2-3 tjedna ti dosadi jel ili nemozes prec ili ti je dosadno..a u mom slucaju nisam mogo prec pa sam ju izbriso...sad igrat s.t.a.l.k.e.r shadow ....i gears of war....Belji se

Ghost Recon
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  šteta, ako je ne možeš preći jedini je zaključak da je to tvojom krivnjom, jer je inače igra ( i kontrole) savršeno napravljena.   Definitivno jedna od najzabavnijih igara 2008.

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

Jako dobra i zabavna igra

 

Možeš složit svoj ATV

kako ti želiš

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

ye, i   fino ga tunirati ovisno o zahtjevima utrke....   to mi je bio jedan od jačih dijelova igre   :)

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

Jel izašao kakav patch? nemam problema u igri i sviđa mi se, multiplayer igram kao i grid normalno se logiram (gusarska verzija) al problem je što baš i neviđam ljude online da igraju pa me zanima jel to zbog različčite verzije igre ili se neigra?...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  mislim da se ne igra baš...     :/

 

  ali tko zna možda bi bila drugačija situacija sa originalom

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pure (PC)

e dal možemo ja i prijatelj igrat 1 vs 1 na jednom kompu znaći jedan ja joistyck jedan na tipkovnicu

please help

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 14:29 (Marsel007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

To bi se moglo jedino sa split screenom a neznam podržava li to igra...

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 15:12 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice