Portal 2

poruka: 489
|
čitano: 72.040
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
13 godina
offline
Re: Portal 2
Ivan(4) kaže...

Da, to je malo bez veze. Odavno sam odigrao Portal 2, otključao sve achievemente sabio 60 sati u igru... Trebalo bi da mi retroaktivno dodele bedž! {#}

Sreća pa je igra dobra i ionako sam mislio da skinem neku dobru mapu s marketa. {#}

12 angry tests nakon četvrtog poćneš gađat komp ciglama kolko se iznerviraš

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
16 godina
offline
Portal 2

Odigrao odavno, bilo je burno!  {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

pozdrav jel još netko igra? ako da molio bih da mi sugerirate moju mapu hvala :

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=183525565

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 20:23 (BugUser).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2013 17:23 (BugUser).
12 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Dobio sam kod za Portal 2 na Steamu. Od tad se ne skidam sa igrice {#}

 

Prosao one sve misije, i onda opet sa onim developer comentary. I onda poceo skidati mape sa workshopa. Prvo idem na kolekcije, odaberem top rated ll time i skidam redom {#}

 

Eh to 12 angry tests djecija igra. Danas sam igrao od jednog autora Mevious, ili tako nesto. Mozgalice, jednostavne za rijesiti, kad skontas rijesenje. A rijesenja znaju biti pravo zajebana. Kad na kraju skontas rijesenje pocnes se udarati, e jesam bio glup {#}

Igrao sam isto jednu kolekciju mapa sa single portalom. Te su isto bile zanimljive.

 

Samo jos nisam prelazio co op. Bio sam jednom ono nasao nekog stranca na random i nije mi se dalo komunicirati. Da bar nadjem nekoga naseg, pa da i to prodjem.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

Mogu ja s tobom, nije mi problem. Ako si za, pošalji mi steam username u privatnoj poruci.

14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Stvorio sam jednu mapu pomoću PeTI-a ali ne vidim kako ju mogu uploadati u Workshop (nigdje u Steamu niti u Portalu ne vidim tu opciju). Zna li netko kako uploadati mapu napravljeni onim toolom unutar gamea (PeTI, ne Hammer) u Workshop (google = 0).

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Evo kome je dosadno može probati mojih par levela, stavio sam ih u kolekciju {#}

Isto, ako netko od vas ima svoje levele, rado bih probao, obožavam custom made

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Portal 2

Jel tko probao Rexaura mod za Portal (1)?

 

Simpatican mod iz 2014., svakako odigrati.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice