Portal 2

poruka: 489
|
čitano: 72.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
15 godina
offline
Portal 2

Vidio sam da igra ima 9,7x GB, to je poprilično puno i ja se nadam da ce biti jako puno zagonetki, jer orginal sam prešao u pola sata...

Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
www.aperturescience.com/a/b/c/d/g/h/abcdgh/

Itko vidio ovo??? :)
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
offline
Re: Portal 2
legend kaže...

Vidio sam da igra ima 9,7x GB, to je poprilično puno i ja se nadam da ce biti jako puno zagonetki, jer orginal sam prešao u pola sata...

Ma jednici je bila samo test. Rekao je Debeli da ni oni sami nisu bili sigurni kaj imaju s Portalom. Pa je ispala tak kak je ispala.

Tek će dvojka biti prava igra. I ja bi rekao s punom podrškom i nadogradnjama kakve su uobičajne za Valvove igre (uostalom već je jedan DLC najavljen).

 

A i sam Debeli je rekao da mu je Portal 2 najbolja/najdraža igra koju su napravili. A ak on tak kaže ja vjerujem da će P2 biti vrhunska igra, od SPa do coopa.

 

EnlightenedPhoenix kaže...
www.aperturescience.com/a/b/c/d/g/h/abcdgh/

Itko vidio ovo??? :)

A jesu podli ti Valveovci. {#} Skoro da bi im dao lovu za to.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2011 23:52 (dex3108).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Portal 2

Ako (kao ja) ne možete dočekat izlazak igre, probajte vrijeme kratit 2d flash verzijom prve igre.

 

Zakon. ^^

Jhva Elohim Meth.
15 godina
protjeran
offline
Portal 2

 review :) jooj jedva cekaaaam 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Portal 2

opa

 

 

{#}

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 21:50 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ja cu tek na ljeto da pazarim Portal 2 :( sad sam uzeo telefon tako da sam malo tanak sa lovom a tako bi volio da zaigram CO-OP sa nekim :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Portal 2
dex3108 kaže...

Ja cu tek na ljeto da pazarim Portal 2 :( sad sam uzeo telefon tako da sam malo tanak sa lovom a tako bi volio da zaigram CO-OP sa nekim :(

Javim ti ja dojmove :P

 

Još samo da odu ovi moju sustanari spavat da mi se interent popne na 10 Mbita/s. Nejdem spavat dok bar prvu misiju ne prođem.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
ZC_Someone kaže...
dex3108 kaže...

Ja cu tek na ljeto da pazarim Portal 2 :( sad sam uzeo telefon tako da sam malo tanak sa lovom a tako bi volio da zaigram CO-OP sa nekim :(

Javim ti ja dojmove :P

 

Još samo da odu ovi moju sustanari spavat da mi se interent popne na 10 Mbita/s. Nejdem spavat dok bar prvu misiju ne prođem.

Ne kuzim, zar se ne bi sutra trebala "otkljucati"?

 

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 23:00 (AA-d00d).
14 godina
offline
Portal 2
haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Portal 2
AA-d00d kaže...

Ne kuzim, zar se ne bi sutra trebala "otkljucati"?

 

Ma ja sam se malo zaletio. Trebala se danas tokom dana otključati ali zbog POTATO SACKa se otključala danas ujutro.

 

Evo ja već igram i za sad imam samo riječi hvale.

Osim grafike koja nije baš next-gen (osobno nije mi to ni bitno) ostalo sve je 10/10.

U ovo malo vremena što sam odigrao igra me čak uspijela nekoliko puta prilično nasmijat što je za mene jako pohvalno jer se ne sjećam se kad se to zadnji put dogodilo.

 

Osim možda BF3 i Skyrima ne očekujem da ove godine nešto može nadmašiti Portal 2. Bar ne meni.

 

 

 

Evo malo sam se raspištoljio s screenshotima. Oni malo boljeg sječanja bi mogli prepoznati neke lokacije. Dalje ne ću ništa stavljati da ne kvarim zabavu. Ovo je ionako više manje već viđeno.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 12:40 (ZC_Someone).
15 godina
offline
Portal 2

meni se grafika čini odlična ali reč ću ti mišljenje kad je pokrenem

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ok, score na metacriticu  od recenzenata je 95 što je pohvalno ali kaj je to sa user scoreom ?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ma razmazena derista koja su navikla na CoD eto sta je sa skorom. 90% ocjena user-a nije argumentovano sta vise da ti kazem o ozbiljnosti. Pogledaj gamespot user score 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Portal 2
WItcher kaže...

Ok, score na metacriticu  od recenzenata je 95 što je pohvalno ali kaj je to sa user scoreom ?

user score tamo uopce ne gledam jer moze glasat bilo tko odigrao igru ili ne 

http://protocol4.animehr.com/
16 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Meni grafika izleda uzasno po ovim screen shoot-ovima, vidim da ZC imao i vise nego pristojnu konfiguraciju tako da je krivac iskljucivo ovaj forum, unisti slike sam tak{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Portal 2
AA-d00d kaže...

Meni grafika izleda uzasno po ovim screen shoot-ovima, vidim da ZC imao i vise nego pristojnu konfiguraciju tako da je krivac iskljucivo ovaj forum, unisti slike sam tak{#}

ZC je na lapopu s x2 procesorm na 1,9Ghz i HD3200 integriranom grafičom i SSove je uzimao na 10-15FPSa na 1280x800 rezoluciji i na max detaljima (osim sherdera, oni su bili na high a ne na very high). {#} I kao što rekoh grafika nije baš bajna.

 

Al istina forum malo sje** slike.

 

I btw. ja igram 5h i još nisam došao ni do gelova. Doduše nije da se nešto žurim. Ali svejedno ne znam kaj se*u ovi po raznim stranicama koji kažu da igru završiš za 4h. Također coop još nisam ni probao, a tamo još navodno ima 4-5 sata.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 22:45 (ZC_Someone).
15 godina
offline
Portal 2

pa to je nula od grafičke(ta integrirana) treba to vidit na tvom kompu

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Portal 2
ZC_Someone kaže...
AA-d00d kaže...

Meni grafika izleda uzasno po ovim screen shoot-ovima, vidim da ZC imao i vise nego pristojnu konfiguraciju tako da je krivac iskljucivo ovaj forum, unisti slike sam tak{#}

ZC je na lapopu s x2 procesorm na 1,9Ghz i HD3200 integriranom grafičom i SSove je uzimao na 10-15FPSa na 1280x800 rezoluciji na max detaljima (osim sherdera, oni su bili na high a ne na very high). {#} I kao što rekoh grafika nije baš bajna.

 

Al istina forum malo sje** slike.

 

I btw. ja igram 5h i još nisam došao ni do gelova. Doduše nije da se nešto žurim. Ali svejedno da ne znam kaj se*u ovi po raznim stranicama koji kažu da igru završiš za 4h. Također coop još nisam ni probao, a tamo još navodno ima 4-5 sata.

onaj review koji sam gore stavio no valve ga je uklonio,rekli su da je 16h+ duljina igre

 

 

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 22:05 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
ZC_Someone kaže...
AA-d00d kaže...

Meni grafika izleda uzasno po ovim screen shoot-ovima, vidim da ZC imao i vise nego pristojnu konfiguraciju tako da je krivac iskljucivo ovaj forum, unisti slike sam tak{#}

ZC je na lapopu s x2 procesorm na 1,9Ghz i HD3200 integriranom grafičom i SSove je uzimao na 10-15FPSa na 1280x800 rezoluciji na max detaljima (osim sherdera, oni su bili na high a ne na very high). {#} I kao što rekoh grafika nije baš bajna.

Onda si faker! Promjeni si "Moj PC" :P

 

Ali svejedno, nesto tu ne stima, pa Portal bolje izgleda od ovoga *prisjeca se scena iz proslosti*

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 22:24 (AA-d00d).
16 godina
offline
Portal 2

Ste vidjeli skinove, šešire i animacije za coop? Koštaju 86€ sve skupa (35€ na popustu za cijeli pack) mamicu im Valvovsku!

Al jako mi se ne sviđa što animacije prodaju po 2€. Ne možeš mi animacije prodavat! To hoću besplatno uključeno u igru!

 

Al ajde dok ne utječe na gameplay mogu im to još nekako previdjeti.

 

 

 

AA-d00d kaže...

Onda si faker! Promjeni si "Moj PC" :P

 

Ali svejedno, nesto tu ne stima, pa Portal bolje izgleda od ovoga *prisjeca se scena iz proslosti*

Piše na dnu i laptop. {#} Ponedeljak, utorak, srijedu i pola četvrtka sam na laptopu, a ostatk vremena na PCu.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 22:31 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
ZC_Someone kaže...

 

Al jako mi se ne sviđa što animacije prodaju po 2€. Ne možeš mi animacije prodavat! To hoću besplatno uključeno u igru!


 

SAY WHAT!?{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
offline
Portal 2
a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Jako jako veliko razocarenje nisu to trebali uraditi.

 

http://www.pcgamer.com/2011/04/19/portal-2-has-item-store-trading-coming-soon/

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 22:56 (dex3108).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Portal 2

A čuj poučeni iskustvom iz TF2 i velikom zaradom napravili su taj store

 

Ali ima i pozitivna strana s koje se to može gledati. Bolje taj store nek da počnu naplačivat 15€ za 5 mapa. A rekli su da nikad ne će prodavati nešto što bi podjelilo zajednicu da ne može više skupa igrati.

Također ako misle maksimalno zaraditi na tome moraju čim duže zadržati igrače uz igru. A ako se budu držali obečanoga to znači da ćemo prije ili kasnije dobiti besplatne map packove ili neke druge modove.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Jasno je to meni sve ali u ovoj igri je barem po meni bespotrebno. Ok u TF2 ipak je to cisti MP dok je ovo nesto sto cu igrati a kolegom, bratom, sestrom sa neim koga znam prije nego sa nekim strancem da mu se mogu hvaliti kako ja imam novi sesiric.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Portal 2

Tvoja stvar. Ali vjerojatno ima dosta ljudi koji će kupiti. I ja ne mislim prigovarati zbog toga ak ćemo imati support za mape i modove ko u TF2 i L4D2.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 23:08 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Zapravo ja mislim da je bas cool!

Tko hoce vise contenta, neg ga plati. Iskreno, meni je osobno vrhunski tupavo kupovati vanity itemove (sesire, animacije, dekor), ali ima ljudi koji to vole pa zasto da ne? Sav taj novac ce Valve iskoristiti da napravi jos vise dobrih igara, dakle ne budite djeca i ne mjerite svijet prema svojem dvoristu. Umjesto da budete sretni sto su izmislili nacin da izmuzu novaca od ljudi koji imaju viska, i da budete sretni sto Valve i dalje zeli raditi odlicne igre po razumnim cijenama - rageate tu bez ikakvog razloga.

 

Sto se tice gameplaya... sta tocno fali tome? Zar bi nove mape morale biti besplatne? Zasto ne bi naplatili paket coop mapa kao DLC?

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Deus ex machina kaže...

Zapravo ja mislim da je bas cool!

1) Tko hoce vise contenta, neg ga plati. Iskreno, meni je osobno vrhunski tupavo kupovati vanity itemove (sesire, animacije, dekor), ali ima ljudi koji to vole pa zasto da ne? S

 

2) Zar bi nove mape morale biti besplatne? Zasto ne bi naplatili paket coop mapa kao DLC?

1) Mene je najvise zaprepastilo da se animacije trebaju kupiti.

 

2) {#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice