Portal 2

poruka: 490
|
čitano: 76.528
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
16 godina
neaktivan
offline
Portal 2

evo prešao igru u nekih 8-9 sati
prekratko mi je to iako je igra genijalna

 

*SPOILER ALERT*SPOILER ALERT*

 

i nekontam, u single-playeru uopće nema onih "suction tubes"



jenda od meni najboljih slika jenda od meni najboljih slika
Ovo je moj potpis...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

Ima na jednom dijelu, ono kad ideš prema GLaDOS-u s Wheatleyem (onim robotom Britancem) kroz cijev pa on skrene u jednu, a ti nastaviš i kaže da će te pronaći.

15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Nakon što sam odigrao dobar dio igre, da kažem par dojmova...

Prva stvar koja mi je, odmah na početku upala u oko jest humor, em onaj robotić Wheatley em GlaDOS.

Priča je IMO zanimljivija nego ona u jedinici, barem do točke do koje sam ja došao ( početak petog chaptera ), zagonetke su zanimljivije i šarenije nego u jedinici, a stvar koja najviše odskače jest osjećaj veličine interijera, stvarno, ogromne prostorije naspram dosta malih u Portalu 1 ( mada i ovdje ima, relativno malih, test chambera ). Što se tiče ove prirode ( biljaka i slično ), koja totalno remete sterilnost postrojenje, mogu reći da su pun pogodak, barem dok traju.

Uglavnom, za sada, Portal 2 mi se čini bolji od jedinice, no to nemogu sa sigurnošću reći dok je ne odigram do kraja, mada sumnjam da će oslabiti prema kraju.

 

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Vratio sam se jedinici prije nego počnem portal 2 ali sam prošao prva 2 levela i mogu reci da sam odusevljen.

Stari engine izgleda jako dobro,interijeri su detaljni,igivost je klasično na razini ali (neznam za kasnije levele u igri) ne daje kao ni jedinica onaj osjećaj frustriranosti nego te samo natjera da upotrjebiš mozak.

Lako moguće GOTY po onom sto sam vidio i što drugi prišu po netu

 

U međuvremenu,seedam ga 24/7{#}

Potpis.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Portal 2
thuglife kaže...
Uglavnom, za sada, Portal 2 mi se čini bolji od jedinice, no to nemogu sa sigurnošću reći dok je ne odigram do kraja, mada sumnjam da će oslabiti prema kraju.

Ne vjerujem da ćeš biti razočaran u tom pogledu.

To je još jedna stvar koja mi se jako sviđa. Jako dobro su gradirali dodavanje novih elemenata u gameplay. Pa uvijek imaš nešto novo što te tjera da razmišljaš na malo drugačiji način pri riješavanju danog problema u odnosu na ono na što si do sada navikao.

 

Ali moram reći da mi fali malo više dinamičnijih zagonetki ko iz jedinice u kojima treba uz razmišljanje imati i brze reflekse i dobro ciljanje (to su garant maknuli zbog nepreciznih kontrola na konzolama {#}).

Također bar par težih zagonetki ne bi bilo na odmet.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 14:40 (ZC_Someone).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Proz0r kaže...

Ima na jednom dijelu, ono kad ideš prema GLaDOS-u s Wheatleyem (onim robotom Britancem) kroz cijev pa on skrene u jednu, a ti nastaviš i kaže da će te pronaći.

al nema zagonetki sa njima

to valjda samo u co-opu

Ovo je moj potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ako jos niste odigrali do kraja, odma igrat! Kraj je pre*eben.

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ovako imam problem sa portalom kada upalim igru idem na continue game i onda mi dode video isti onaj koji je trenutno na glavnom menu i nista

 

Sta da napravim ??

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Piljo kaže...

Ovako imam problem sa portalom kada upalim igru idem na continue game i onda mi dode video isti onaj koji je trenutno na glavnom menu i nista

 

Sta da napravim ??

 

Jesi probao load game?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Portal 2

da probao sam load game ali isto je

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Portal 2

pocne loudati level  i onda se opet presalta u video i samo tako stoji

 

jojj samo da ne pocnem igrati od pocetka

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

gameplay je odličan, leveli su odlično dizajnirani iako bi neki mogli bit i malo teži, a kraj... uf za nevjerovat... odličan - neočekivan... svakako jedna od boljih igara ove godine {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Portal 2

predobra igra igro sam danas nekih pet sati i glava me okida, na nekim stvarno treba malo jace mozgat. turn around while i hack the doors . . .  crash  lol prejako

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ja sam zapeo na Gamma Pump Stationu sada {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Portal 2

igra je predobra ima odlicne zavrsetke u singleplayeru i multiplayeru..........

ako ko hoce malo coop dodajte me na xf 666tomi666

to caj
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Mitsuoka kaže...

Ja sam zapeo na Gamma Pump Stationu sada {#}

Rjessenje je uvijek banalno, samo gledaj okolo i naci ces.

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Prešao je maloprije, jedna od najboljih igara koje sam ikada odigrao, barem sada tako mislim, u apsolutno svakom segmentu bolja od jedinice ( osim pjesme iz odjavne šice ), ova igra će se dugo pamtiti.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

A prešao i ja igru.

Pa da mi je vidjeti tipa ko je prešao igru u 4 h meni je dosta potrajala .

Humor ubitačan , kraj predobar. Pjesma je opet super premda malo zaostaje za pjesnom iz orginala.

Do sada najbojaa igra godine .Može je srušiti samo Mass Effect 3 (nadam se ){#}.

Da ima više nekih "visko bođetnih" logičkih igara.

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Jel se itko sjeća onog nivoa iz teasera, lik koristi gel da bi odskakivao, a prije toga pomoću propulsion gela projuri između 10 onih čuda koje se zaklope sa obadvije strane (i imaju šiljke po sebi).

Ja na to nigdje nisam naišao Oo.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Pa moras doci do odredenog nivoa u igri da dobijes gelove.

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ma prešao sam igru, zato i pitam.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

nisi presao ako nisi vidio gelove ;)

14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Sa oproštenjem, nisam je*eni idiot. Pa valjda znam da sam prešao igru.

I nisam napisao da nisam vidio gelove, nego određene nivoe iz teaser-a i trailera. Pročitaj opet.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Slash 666 kaže...

Sa oproštenjem, nisam je*eni idiot. Pa valjda znam da sam prešao igru.

I nisam napisao da nisam vidio gelove, nego određene nivoe iz teaser-a i trailera. Pročitaj opet.

U ispricavam se nisam skuzio najbolje ^^

 

Ali neki je DLC u planu za tjedan dana, tako da mozda tu bude

15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Slash 666 kaže...

Sa oproštenjem, nisam je*eni idiot. Pa valjda znam da sam prešao igru.

I nisam napisao da nisam vidio gelove, nego određene nivoe iz teaser-a i trailera. Pročitaj opet.

I ja sam onda krivo shvatio, uglavnom, ono je bio teaser, taj level je mozda napravljen samo za teaser. Meni je vise cudno sto nema onog suction tubea kojeg su isto najavljivali...

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
LordShgi kaže...
Slash 666 kaže...

Sa oproštenjem, nisam je*eni idiot. Pa valjda znam da sam prešao igru.

I nisam napisao da nisam vidio gelove, nego određene nivoe iz teaser-a i trailera. Pročitaj opet.

I ja sam onda krivo shvatio, uglavnom, ono je bio teaser, taj level je mozda napravljen samo za teaser. Meni je vise cudno sto nema onog suction tubea kojeg su isto najavljivali...

Al suction tube nije ono kad uletis s 'englezom' u oni tube i on ode krivim putem?

 

ugl, ja mislim da ce to bit u DLCu

15 godina
offline
Re: Portal 2
Mitsuoka kaže...

Ja sam zapeo na Gamma Pump Stationu sada {#}

bez brige, nije tesko. neka rjesenja su banalna da glava boli (nakon 20ak minuta tumaranja po chamberu i otkrivanja tople vode), dok za neka bas treba malo razmislit sto kako i kada.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Ma ne znam. Igra je super i sve to. Ali nekako već viđeno. Više je mozganja, a manje WAUUU osjećaja, koji sam definitivno imao nakon nekih nivoa u Portalu 1. Igra je super, definitivno, ali igra godine. Po meni ne, nikako.

WAU filing mi je samo ostao nakon zadnje scene, mjesec FTW.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2011 23:23 (Slash 666).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

Pa nije to neki FPS sa s nekim wau scenama.

To je jedna logička igra u kojoj treba malo naprsti moždane vijuge a nikako preteška da se živciraš.

Osim toga cijela igra je waaauuuuuuuuuuu.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

 za teaser. Meni je vise cudno sto nema onog suction tubea kojeg su isto najavljivali...

Al suction tube nije ono kad uletis s 'englezom' u oni tube i on ode krivim putem?

 

ugl, ja mislim da ce to bit u DLCu

Neznam za DLC, ali pravi suction leveli su ti u Co-opu.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice