Planetside 2

poruka: 1.016
|
čitano: 167.192
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Imas na Conneryu XGPE i TLFT ,CIK,IVI najbolje ti je u drugi jer je jedino vazno da igras s njima..
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Izgleda da sam mu povredio osjecaje :D

http://i.imgur.com/BuDSmyw.png

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Hahahahahahahahaha a jadničak ha-ha koliko si ga puta ucmekao xD

e jebote nemam te na listi frendova više koliko sam primjetio :O prvo sam mislio da si obrisao MatoTR xD dovraga il sam nes krivo kliknula il dunno xD
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...
Hahahahahahahahaha a jadničak ha-ha koliko si ga puta ucmekao xD

e jebote nemam te na listi frendova više koliko sam primjetio :O prvo sam mislio da si obrisao MatoTR xD dovraga il sam nes krivo kliknula il dunno xD

 Ma nekih 6-7 puta :D

Onoga prvoga sto sam imao 50+ BR mi je brat izbrisao jer je bio nesto ljut na mene, a sa ovim sto sam igrao sam napravio onako bezveze jer nije bilo fajtova na NC-u.

15 godina
offline
Re: Planetside 2
Baci brata kroz prozor xD
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

 LOL, Igras kao pravi NC :P

8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

igra li ko na Milleru poželjno vs? Igram to preko godinu dana nisam nikad sreo hrvata

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
RMWasp kaže...

igra li ko na Milleru poželjno vs? Igram to preko godinu dana nisam nikad sreo hrvata

 Imas par njih ali igraju uglavnom po razlicitim outfitima, e sada da si ko normalan covjek pa da si NC mogao bi kod nas :P

8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Ma imam vec outfit, treba mi neko ovako za zajebanciju ponekad. Cisto me zanimalo

All hail the purple spandex!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
RMWasp kaže...
Ma imam vec outfit, treba mi neko ovako za zajebanciju ponekad. Cisto me zanimalo

All hail the purple spandex!

 Znam dvojicu da igraju ponekad zajedno ali ne koriste nikakav voice program nego komuniciraju preko igre.

15 godina
offline
Re: Planetside 2
RMWasp kaže...
Ma imam vec outfit, treba mi neko ovako za zajebanciju ponekad. Cisto me zanimalo

All hail the purple spandex!

 ima balkanaca u DIGu :D bas nedavno upoznao par prebjeglica u TR mislim da se jedan zove Z00mer , ali ne radi mi nes ovaj fakin ps players site da ti dam direkt link :S

LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ma ima nas kamara, ja bas nedavno pricam sa svojima da svi igramo zajedno imalo bi nas dva ili vise squada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Organiziraj neki all balkanese squad da se kreveljimo haha
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

veoma rado bi napravio outfit neki hrvatski za vs, al mi je žao napustit trenutni. Rađe da se pododajemo za frendove pa kad smo online napravimo neki samoubilački vod

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 17:34 (RMWasp).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ja sam davno bio rekao da mozemo svi da igramo zajedno, nemora cak ni da bude jedna fakcija vec sve tri, jedan dan ova drugi dan druga ili cak mjenjanje svaki drugi tjedan. Ili cak mozda organiziramo jednom u tjedno Balkan squad i rokamo sve redom. E sad problem je sto mnogi nece sa kojima sam pricao a neki opet hoce ali nema nas mnogo nas koji hoce da napravimo nesto organizirano.

Ja koristim GameVox za komunikaciju besplatan je i mogu imat svoj server pa ako hocete mogu napravit neki Balkan server pa sto bude.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Partybrejkeri :/
Meni sad generalno voice ne radi ha-ha ako sam na TSu, skypu il bilo gdje i startam PS adapter mi se kreša i moram restart radit da se ponovo osposobi :D vraćam sad na windows 7 čim uhvatim vremena :)

Anyway valjda ćemo nes uspit dogovorit :) ja sam svakako za
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
13 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
RMWasp kaže...

igra li ko na Milleru poželjno vs? Igram to preko godinu dana nisam nikad sreo hrvata

 Bilo nas je nekoliko, ali pošto ne rade dovoljno na igri odustali smo. Tj nismo se spajali par mjeseci.

8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Bez obzira što ne rade na igri, meni je ova igra toliko dobra da je uništila sve ostale. Sad šta god da igram samo mislim, ne, ovo nije planetside hahaha

sve mi je dosadno sad, a planetside iako  me živcira zbog svojih očitih problema uzima dosta moga vremena kad nisu rokovi. Čudo jedno haha

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

i da, dodajte me za frenda ako ste na mileru. zovem se isto ko i ovdje RMWasp

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ako tko hoce 1v1 samnom na test serveru neka mi javi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Je hvala Mato, dosta mi je tvojih HSova :P
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Sta ja znam meni je bas zanimljivo, posve drugacije iskustvo nego na live serveru. Mozes samo da se poboljsas a nista da izgubis :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Mato ja želim, možda naučim nešto od zmaja sa 4 KDRom hahaha, ali poslje rokova sad je gusto. Tamo u 3 mjesecu. Dogovoreno?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
RMWasp kaže...

Mato ja želim, možda naučim nešto od zmaja sa 4 KDRom hahaha, ali poslje rokova sad je gusto. Tamo u 3 mjesecu. Dogovoreno?

 Moze kada god ti odgovara, javi mi ovdje kada budes htio ili mi posalji PM u igri ;)

9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ono kada se igraci boje pogurat da nebi slucajno izgubili KD, dok sam ne poguras ostali nece ni pokusat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
RMWasp kaže...

veoma rado bi napravio outfit neki hrvatski za vs, al mi je žao napustit trenutni. Rađe da se pododajemo za frendove pa kad smo online napravimo neki samoubilački vod

kad si online na vs-u pošalji poruku, ja sam Vagrrog na vs-u

 

I love grinders at 3 m
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Mato90 kaže...

Ono kada se igraci boje pogurat da nebi slucajno izgubili KD, dok sam ne poguras ostali nece ni pokusat.

 nije ni cudo sto se tebe ne moze ubit :P pa dobijam epilepsiju dok gledam to skakanje :P

LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...

 nije ni cudo sto se tebe ne moze ubit :P pa dobijam epilepsiju dok gledam to skakanje :P

 LoL, ako ikad budemo na nekom TS ili slicno objasnim ti detaljno znacenje takvog kretanja.

Samo sto mi je nevjerovatno kako rusi pogadjaju, a nema veze kako se kreces ni koliko si daleko.

12 godina
offline
Re: Planetside 2
Mato90 kaže...
Keiichi kaže...

 nije ni cudo sto se tebe ne moze ubit :P pa dobijam epilepsiju dok gledam to skakanje :P

 LoL, ako ikad budemo na nekom TS ili slicno objasnim ti detaljno znacenje takvog kretanja.

Samo sto mi je nevjerovatno kako rusi pogadjaju, a nema veze kako se kreces ni koliko si daleko.

 Bez brige, i u ostalim igrama. Čim u imenu ima RU il nešto slično, velika je vjerojatnost da će "dobro ciljati".

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice