Osiris: New Dawn

poruka: 8
|
čitano: 1.827
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Osiris: New Dawn

Jučer je bio release day public early access verzije igre Osiris: New Dawn. Riječ je o mješavini svega i svačega - gradnja baze, survival, bug hunting. Multiplayer ofc.

Na prvi pogled još jedna u moru sličnih, no iako nisam ljubitelj survival igara, ova mi svakako ima potencijala bar zbog  SF tematike... ako se nađe više domaćih ljudi koji hoće igrat moglo bi biti zgodno. Ima li zainteresiranih ovdje? Igra li možda već netko?

 

 

Multiplayer Colonization: Work together with online players to build a prospering colony and together defend against threatening alien species, survive environmental phenomenon including meteor showers, and attacks from other online player colonies.

Survive, Craft, Research and Thrive: Gather resources and materials to adapt to the alien system, build modular structures to grow food and create manufacturing bays, research new technologies to upgrade gear and build new vehicles and droids, and explore the environment to discover new resources and secrets to expand and thrive in this brave alien world.

Explore The Planet And Beyond: Learn what wonders and horrors lie on the alien planet and explore underground dungeons for unique potential discoveries. In time, build spacecraft to launch into space and travel to other planets in the solar system.

Prepare for a Fight: Choose first or third person controls as you hunt intelligent alien species with predatory instincts. Equip a variety of weapons to ensure you are prepared for any situation.

Light-Year Visual Difference: Experience the high graphic quality typically only found in AAA games. Osiris: New Dawn offers high attention to texture detail and High Dynamic Range lighting creating a frightening gorgeous world. An advanced IK (inverse kinematics) system powers over 200 amazing fluid player movements and a diverse range of terrifying alien creature animations.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 8:43 (Moloch).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osiris: New Dawn
Bacio sam oko na ovo, ali cekam. Kao i vecina EA naslova zvuci vrlo obecavajuce. Zivi bili pa vidli...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Osiris: New Dawn

djeluje interesantno ali necu se zalijetati dosta mi je EA obecavanja , praticu sto se desava i sacekati gotov proizvod 

waaagh
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Osiris: New Dawn

Jučer uzeo early,na prvu(zaigrao sam kojih pol ure samo,radi job-a) jako dobra mehanika,grafika,te combat su zaista na velikom nivou,vrlo vrlo obecavajuca igra..neka vrsta ARK-a. u SF okruzenju,ovo je igra sta je "no man sky" trebao biti..danas cu malo zaigrat na miru,pa javim jos dojmova..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osiris: New Dawn
Ajde baci koji dojam...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Osiris: New Dawn

I ja jučer kupio i probao, na žalost, samo par minuta. danas nastavljam pa javim doživljaje.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Osiris: New Dawn

Već neko vrijeme gledam ovu igru i djeluje mi super ali opet taj EA me malo jebe... Jel ova igra ima kakav cilj? End game? Misije? Ili je samo survival ko Dayz? Pitam jer volim nekad i solo peglat a ne znam dali je to "tolerantno". Ne volim bit ovisan o drugim igračima već ono, kad se meni oće. :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osiris: New Dawn
Pricekaj jos..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice