Mount&Blade: Warband

poruka: 25
|
čitano: 8.166
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Mount&Blade: Warband

 

http://www.mountandbladewarband.com/

http://forums.taleworlds.com/index.php/board,140.0.html

 

 

Warband je krenuo u prodaju. Necu sad nadugo i nasiroko o poboljsanim stvarima u singleplayeru (nova frakcija Sarranid Sultanate itd), poboljsanoj grafici..

Ono sto me konkretno zanima je ima li zainteresiranih za multiplayer koji je napokon ukljucen u Warband izdanju?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mount&Blade: Warband

baš sam ga igro i mogu reči da je fenomenalan

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mount&Blade: Warband

Omg, zarazio sam se tom igrom... nemogu stat igrat. >.<... Osvojio sam grad od jedne frakcije i osnova vlastito carstvo (samo jedan grad, ali ko broji Smijeh ). Sad me non stop napadaju nema šanse da izdržim, nadam se samo da će njih neko napast pa me malo rasteretit. Igra je fenomenalna a teži samo 500-600MB.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mount&Blade: Warband

jel itko zaigrao multiplayer

My xf.mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mount&Blade: Warband

Šta ima novo u ovom nastavku? Isplati li ga se kupovat? Je li to standalone igra ili treba imati i originalni M&B?

 

Posebno me zanima singleplayer, mogu li se graditi gradovi, osnivati vlastito carstvo, recruitat lordove/koristit heroje da mi vode vojske? Ima li brakova, tj. kakva je diplomacija? Jesu li bolji questovi? Ima li šta novo osim još jedne frakcije' Jesu li izmijenili/povečali mapu? Pišite čim više, zainteresiran sam za igru, ali volio bih čuti vaša mišljenja o njoj. Ima li puno bugova? Je li malo poboljšana opsada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mount&Blade: Warband
Rhodin kaže...

Šta ima novo u ovom nastavku? Isplati li ga se kupovat? Je li to standalone igra ili treba imati i originalni M&B?

 

Posebno me zanima singleplayer, mogu li se graditi gradovi, osnivati vlastito carstvo, recruitat lordove/koristit heroje da mi vode vojske? Ima li brakova, tj. kakva je diplomacija? Jesu li bolji questovi? Ima li šta novo osim još jedne frakcije' Jesu li izmijenili/povečali mapu? Pišite čim više, zainteresiran sam za igru, ali volio bih čuti vaša mišljenja o njoj. Ima li puno bugova? Je li malo poboljšana opsada?

mapa je malo povećana,lakše je upravljati sa svojom vojskom,novi su questovi,nove stvari(oružja,hrana,alati...),bolja i optimiziranija grafika,multiplay,

My xf.mirkeckiller
16 godina
offline
RE: Mount&Blade: Warband

zasto ne moze pronaci servere za igranje multiplayer-a? Jel mozda postoji neka procedura kako se prikljuciti online igranju?

14 godina
protjeran
offline
RE: Mount&Blade: Warband
Marsel007 kaže...

jel itko zaigrao multiplayer

Da, jos od bete. Izvrstan multiplayer sam po sebi, a skroz bez konkurencije kad je rijec o srednjovjekovnom TPS/FPSu.

160kn kolko dodje na njihovom websiteu (ne znam kolko ce bit po ducanima) se isplati dat samo za multiplayer IMO, cak i da ne taknes singleplayer (a oni koji su probali znaju koliko je singleplayer dobar). Trial verzija postoji samo za singleplayer a ne i za multiplayer doduse, ali hrpa je videa na YouTubeu pa nije tesko vidjet kako to izgleda.

 

 

Rhodin kaže...

Šta ima novo u ovom nastavku? Isplati li ga se kupovat? Je li to standalone igra ili treba imati i originalni M&B?

 

Posebno me zanima singleplayer, mogu li se graditi gradovi, osnivati vlastito carstvo, recruitat lordove/koristit heroje da mi vode vojske? Ima li brakova, tj. kakva je diplomacija? Jesu li bolji questovi? Ima li šta novo osim još jedne frakcije' Jesu li izmijenili/povečali mapu? Pišite čim više, zainteresiran sam za igru, ali volio bih čuti vaša mišljenja o njoj. Ima li puno bugova? Je li malo poboljšana opsada?

 

Nastavak je stand-alone, znaci ne treba original. Singleplayer je poboljsan u svim segmentima (osim sto ima vise bugova sad na pocetku, jel), a hrpu njih neces odmah niti primijetiti (recimo Havoc physics engine). Mozes biti kralj odnosno imat vlastito carstvo, companione mozes postavit za lordove ako se sjecam, brakova ima, diplomacija pa nema izravne kolko znam ali je malo to sve poboljsano pa sad vidis zasto je neka frakcija objavila rat drugoj, kolko se ocekuje da ce rat trajat (pri kraju, dugo..). Questovi.. pa ovako nema nekih astronomskih dodataka ali na samom pocetku imas par questova koji ti se redaju jedan za drugom i super su uvod u daljnju igru. Opsada nije poboljsana, ali sto se tice opsade, preporucam multiplayer. Opsada tamo je skroz drukcija - tornjevi, rusenje vrata sa sjekirama, otvaranje glavnih vrata, koordinacija sa drugima i tome slicno. Ima toga.

 

 

dark_jackal kaže...

zasto ne moze pronaci servere za igranje multiplayer-a? Jel mozda postoji neka procedura kako se prikljuciti online igranju?

 

Postoji ali ti treba originalna verzija a s obzirom da je ovo balkan necu pretpostavit da ju imas. Ako imas, odnosno nabavis, stvar je trivijalno jednostavna. Eventualno ti mozda komp treba malo podesit ali to iznimno (vecina nista ne treba). E sad dal ti firewall blokira ili router ili sto vec, to su tehnicka pitanja u koja mi se ne da ulaziti. Pitaj na sluzbenom forumu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 15:22 (A_Stranger).
14 godina
offline
Mount&Blade: Warband

a igranje na hamachiju?

mroncevic
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mount&Blade: Warband

Ja sam danas instalirao ovu igru,nisam igrao original pa se tek navikavam. Očekujem da mi se dogodi nešto kao što se dogodilo dok sam igrao Oblivion: kad pohvatam sve konce igre,neću je moći prestati igrati. Tutorijal sam prošao i moram reći da je sistem borbe jako zanimljiv,ali se nikako ne mogu naviknuti na precizne udarce s konja u galopu. Practice makes perfect :D.

Guide za Soraku, League of Legends: http://leaguecraft.com/strategies/guide/655,Soraka-Healing+Powa!
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mount&Blade: Warband
Blizek kaže...

Ja sam danas instalirao ovu igru,nisam igrao original pa se tek navikavam. Očekujem da mi se dogodi nešto kao što se dogodilo dok sam igrao Oblivion: kad pohvatam sve konce igre,neću je moći prestati igrati. Tutorijal sam prošao i moram reći da je sistem borbe jako zanimljiv,ali se nikako ne mogu naviknuti na precizne udarce s konja u galopu. Practice makes perfect :D.

nije ti tolko tesko sa konja cim skuzis....

moj ti savjet da ne silazis sa njega dok ima puno neprijatelja sam kruzi oko njih i jednog po jednog rokaj 

mozes si dosta nakupit para kada krades od sela sam pazi kojih jer ak si frend sa jednim kraljevstvom onda od neprijatelja kradi

Death Cube K
14 godina
offline
RE: Mount&Blade: Warband
Blizek kaže...

Ja sam danas instalirao ovu igru,nisam igrao original pa se tek navikavam. Očekujem da mi se dogodi nešto kao što se dogodilo dok sam igrao Oblivion: kad pohvatam sve konce igre,neću je moći prestati igrati. Tutorijal sam prošao i moram reći da je sistem borbe jako zanimljiv,ali se nikako ne mogu naviknuti na precizne udarce s konja u galopu. Practice makes perfect :D.

tako sam i ja,kad sam krenuo igra mi totalno nije imala smisla,a sada imam već oko 50 sati igranja,i kroz igru sam se naučio boriti,i to šta kažeš s konjom da je teško(brzo to naučiš,i meni je bilo teško u početku) 

My xf.mirkeckiller
15 godina
neaktivan
offline
Mount&Blade: Warband

Evo ne mogu je prestati igrat,igra je fenomenalna,ali zaštita je hebeno slaba,na bug dvd-u praktički imaš cijelu igru samo skineš crack od te verzije igre i voila.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mount&Blade: Warband
I.Kk kaže...

Evo ne mogu je prestati igrat,igra je fenomenalna,ali zaštita je hebeno slaba,na bug dvd-u praktički imaš cijelu igru samo skineš crack od te verzije igre i voila.

pa da,to ti je trial verzija,kad dođeš na 6lvl kaže ti da kupiš igru,ali možeš i samo cra***ti

My xf.mirkeckiller
15 godina
neaktivan
offline
Mount&Blade: Warband

Za sad samo pljačkam bandite i protivnička kraljevstva te izvršavam questove za svoje kraljevstvo. Na konju sam sve bolji i bolji,iako mi se često događa da u jednoj bitci svaki udarac pogodim,a u drugoj svaki promašim Osmijeh.

Guide za Soraku, League of Legends: http://leaguecraft.com/strategies/guide/655,Soraka-Healing+Powa!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mount&Blade: Warband

Znači, igra je svakako dobra?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mount&Blade: Warband

Yup.

 

 

(multiplayer siege)

(multiplayer field battle)

http://www.giantbomb.com/quick-look-mount-blade-warband/17-2414/ (uglavnom singleplayer)

14 godina
offline
Mount&Blade: Warband

Ja sam na novom kompu nedavno insatlirao M&B:Warband,ali mi grafika tako užasno puca da neznam šta da radim.Najgore mi je kad imam bitku negdje vani pa mi se nebo "poboja" ,tj. poprimi texture trave.Kao da imam neke psihodelične napadaje ili mi u gradu zgrade postanu nevidljive i vidim samo grede od zgrada.

Pa sad ako netko možda nešto zna,bio bih mu zahvalan.

Konfiguracija je pod moj pc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mount&Blade: Warband
mancekk kaže...

Ja sam na novom kompu nedavno insatlirao M&B:Warband,ali mi grafika tako užasno puca da neznam šta da radim.Najgore mi je kad imam bitku negdje vani pa mi se nebo "poboja" ,tj. poprimi texture trave.Kao da imam neke psihodelične napadaje ili mi u gradu zgrade postanu nevidljive i vidim samo grede od zgrada.

Pa sad ako netko možda nešto zna,bio bih mu zahvalan.

Konfiguracija je pod moj pc.

Si skinuo najnoviji patch? Ako nisi, obavezno, jer sam ja imao dosta takvih grafičkih problema dok nije došlo negdje do verzije 1.12 (aktualna je 1.134).

 

Ako ništa drugo, skini cijelu igru s najnovijom verzijom s TW stranice i napravi čisti install, to zna pomoći.

13 godina
neaktivan
offline
Mount&Blade: Warband

Jel igra itko jos tu igru? Osobno, prezarazna je :D

Dugo sam trazila takav nekakav zanr FPS-a smjesten u srednji vijek, bez neke magije, zmajeva, ovog onog.

Sad svaki dan po malo zaigram. Jedina je zamjerka sto je dosta losa interakcija sa likovima. Premalo mi opcija ima :/

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mount&Blade: Warband

Kupio sam za nekih 20 kuna ovu igru za Steam, nakon što sam ju prethodno igrao na "onaj način" {#}.

 

Bez obzira na osrednju grafiku i UI, te nedorađene questove, M&B je i dalje vrhunski.

Užitak je skupljati vojsku, unaprjeđivati ju, boriti se sa drugim lordovima i eventualno imati svoje kraljevstvo.

 

Mislim da ću opet utrošit nekih 200-tinjak sati na svoje malo kraljevstvo {#}.

 

Nisam siguran postoji li igra sličnog tipa, osim nedavno najavljanog Kingodm Come: Deliverance.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mount&Blade: Warband
Arafel kaže...

Jel igra itko jos tu igru? Osobno, prezarazna je :D

Dugo sam trazila takav nekakav zanr FPS-a smjesten u srednji vijek, bez neke magije, zmajeva, ovog onog.

Sad svaki dan po malo zaigram. Jedina je zamjerka sto je dosta losa interakcija sa likovima. Premalo mi opcija ima :/

modovi su ti prijatelj.

 

osobno,bez njih nema smisla igrat :))

 

dodaju tolko toga u igru...

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Mount&Blade: Warband
Rocinante2112 kaže...
Arafel kaže...

Jel igra itko jos tu igru? Osobno, prezarazna je :D

Dugo sam trazila takav nekakav zanr FPS-a smjesten u srednji vijek, bez neke magije, zmajeva, ovog onog.

Sad svaki dan po malo zaigram. Jedina je zamjerka sto je dosta losa interakcija sa likovima. Premalo mi opcija ima :/

modovi su ti prijatelj.

 

osobno,bez njih nema smisla igrat :))

 

dodaju tolko toga u igru...

 

Odgovorio si na post star 3 godine, al tko zna, možda ga još to zanima {#}.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mount&Blade: Warband
Kuschnyer kaže...
Rocinante2112 kaže...
Arafel kaže...

Jel igra itko jos tu igru? Osobno, prezarazna je :D

Dugo sam trazila takav nekakav zanr FPS-a smjesten u srednji vijek, bez neke magije, zmajeva, ovog onog.

Sad svaki dan po malo zaigram. Jedina je zamjerka sto je dosta losa interakcija sa likovima. Premalo mi opcija ima :/

modovi su ti prijatelj.

 

osobno,bez njih nema smisla igrat :))

 

dodaju tolko toga u igru...

 

Odgovorio si na post star 3 godine, al tko zna, možda ga još to zanima {#}.

možda ju još to zanima... čitaj, žensko je {#}

warband je odličan... jedva čekam da vidim šta će napraviti od dvice bannerlord

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
9 godina
offline
Mount&Blade: Warband

Pozdrav, po prvi puta u Mount and Blade: Warbandu će se održati Esport LAN turnir pod nazivom Battle of Bucharest 2017, sutra 20.5.2017. u Bukureštu, u dvije kategorije: 5v5 Battle i 1v1 Duel. Sve pod pokroviteljstvom Taleworlds-a (developer Mount and Blade franšize) i partnera.

 

Online kvalifikacije su bile završene prošlog tjedna, prijavilo se 30 timova i 130 duelista, najbolja 4 timova i 4 duelista su pozvani na završnicu turnira u Bukureštu. Nekolicina iz naše regije natjecalo se, no nitko se nije uspio kvalificirati.

 

Službeni sajt https://battle.lef.lt/

Bit će streamano na https://www.twitch.tv/taleworlds

 

Direktor turnira Sergei Klimov redovito šalje slike sa eventa na svom twitteru https://twitter.com/sergeiklimov

 

 

 

Članak o turniru i planovima Esporta u M&B na https://venturebeat.com/2017/05/05/mount-blade-takes-on-esports-after-selling-7-million-copies/

 

"Battle of Bucharest is a stepping stone for Mount & Blade esports events," "We plan to develop this format to include other regions in the future, increase the prize pool, and, of course, jump to Mount & Blade II: Bannerlord when it’s released.”
- Lithuanian Esports Federation director Sergei Klimov

 

“[TaleWorlds] has been looking for great ways to engage with our active community at a live event, and this cooperation presents a fantastic opportunity,”“We are looking forward to meeting the players in Bucharest — one of the top esports hubs in the world.”
- TaleWorlds managing director Ali Erkin

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 17:09 (Shoxi).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice