Heroes of the Storm

poruka: 621
|
čitano: 96.182
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

jel sa ovim 35eur dobijem samo 3 heroja? jel se heroji kupuju za prave krznene ili ima ingame valuta kao u lol-u?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 15:44 (Boris the Blade).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Ima ingame valuta, dobijes ju - ingame :D

Nisam siguran koliko ces moc kupovat sa ingame valutom, ali kao i sve slicne igre puno brze ce generirati nove skinove, mountove i slicno nego ces uspjet sakupit cisto igrom. Besplatni igraci ce morat jako dobo pazit na sto i kako trose ingame valutu.

 

Ako sam dobro shvatio bit ce oko 8€ po heroju tako da 35€ za 3 heroja sa alternativnim skilom i dodatnim mountom nije puno (naravno, vjetno receno, naspram cijena koje ce Blizz postavit za otkljucavanje heroja), a uvijek ima 8 ili 10 heroja koji su u besplatnom poolu koji ima neku rotaciju. Otkljucani heroji su vam uvijek dostupni, takodjer i skinovi za heroje, pod uvjetom da imate trenutno pristup heroju (da je u free 2 play poolu ili da ste ga otkupili).

 

Po meni fer model za casual igrace, a ima uvijek razloga i dat nesto para Blizzardu.

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Skinove i mountove nemozete kupit in game goldom samo pravim novcima, mozda postoji koji izuzetak makar nisam siguran jel nisam upalio igru dugo.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Svenos kaže...
CptJackDaniels kaže...

 ima ti blizzard beta ključ, samo košta 35 eura. nemaju nikakvi giveaway, ne dobije se Xxxx-xxxx-xxxx-l33t game key koji ukucaš u account niti nemojte vjerovati stranicama koji to nude. Blizzard jednostavno u svojoj bazi da pristup ili ne, to je loto 1/500000000.

 Sjećam se da je pcgamer dijelio beta ključeve, ili tako nesto slicno...

Ali da, na kraju dana, blizzard je blizzard, i nazalost, on je odvratno gladan za profitom...

Jebale ih pare...

 

PC gamer je kao dijelio a ja nisam čuo da je itko dobio key...tako da je to dobar fail...

14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Koliko sam vidio svaki heroj ima 1 default + 3 alternativna skina, od kojih jednog otključaš levelanjem lika, a ostala 2 trebaš kupit za eure.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Vash kaže...

Koliko sam vidio svaki heroj ima 1 default + 3 alternativna skina, od kojih jednog otključaš levelanjem lika, a ostala 2 trebaš kupit za eure.

 otključaš levelanjem da. ali još moraš dati 10 000 golda za skin kad dosegneš lvl 10.

 

po meni je taj founders pack jadan potez blizzarda. Iako nije prvi put da blizzard prodaje beta acces(annual pass). Na kraju krajeva na svakome je da odluči jel želi potrošiti te novce. A ove rasprave kako se isplati su totalno promašene. Pa neće valjda napraviti neki budle i onda bubnit iste cijene kao kad kupuješ pojedinačno...matematički se isplati jasno

15 godina
offline
Heroes of the Storm

Opet ponavljam, ovo je CLOSED beta. Imate priliku dobit key besplatno, a mozete i platit ulazak u nju. sa time da ne placate ulaz u betu vec otkljucavanje 3 heroja, alt. skin za sva 3 i mount.

Dal se isplati? Da, onome ko planira inace davat novac za ovu igru definitivno - na takve blizzard i cilja. Dal ce ostali moc igrat? Blizz je dovoljno pristojan u ovom slucaju da igru nudi i ljudima koji nemaju novca ili naprosto ne zele placat JEDNOM KAD IZADJE - ako nista da si odrzava bazu igraca.

 

Koliko je ovo jadan potez ne znam, po meni nije uopce. U fazi testiranja, radi usteda nisu upogonjeni svi serveri, naprosto jer to kosta. Ako niste u bazi igraca koja je dobila key besplatno u postepenom procesu prosirivanja baze igraca, mozete to svoje mjesto platit. Blizz procjenjuje da vas dodatni slot na serveru kosta 35€ - simple as that.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Rhodin kaže...

Opet ponavljam, ovo je CLOSED beta. Imate priliku dobit key besplatno, a mozete i platit ulazak u nju. sa time da ne placate ulaz u betu vec otkljucavanje 3 heroja, alt. skin za sva 3 i mount.

Dal se isplati? Da, onome ko planira inace davat novac za ovu igru definitivno - na takve blizzard i cilja. Dal ce ostali moc igrat? Blizz je dovoljno pristojan u ovom slucaju da igru nudi i ljudima koji nemaju novca ili naprosto ne zele placat JEDNOM KAD IZADJE - ako nista da si odrzava bazu igraca.

 

Koliko je ovo jadan potez ne znam, po meni nije uopce. U fazi testiranja, radi usteda nisu upogonjeni svi serveri, naprosto jer to kosta. Ako niste u bazi igraca koja je dobila key besplatno u postepenom procesu prosirivanja baze igraca, mozete to svoje mjesto platit. Blizz procjenjuje da vas dodatni slot na serveru kosta 35€ - simple as that.

 Potez im je vrijedan gađenja. Jos sam saznao u meduvremenu da taj "Founder's Pack" oduvijek postoji u in-game shopu; samo ga nitko nikad nije kupio jer postoje jos 2 packa koja kostaju isto a unutra dobijes PUNO vise. Npr Nexus pack koji isto kosta 35 eura a unutra dobijes 8 (!) heroja. U ovom smecu 3. I naravno da se takav pack nije prodavao i eto ti onda genijalno zli potez kojim ce natjerat ljude da kupe (jadne ocajnike, posebno iz EU, koji nisu dobili betu "normalnim putem"), i usput si jos sacuvat prostora da isti ljudi kupe i ove packove koji se actually isplate...

 

Genijalno, ali odvratno.

15 godina
offline
Heroes of the Storm

Ali onda imas jednostavnu opciju Ne PLATIT, pricekat 3-4 mjeseca i doci ce igra svima. Taman cekao godinu dana, prije il kasnije ce doc svima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Mozes, ali nisi sretan oko toga. Pogotovo kad znas da 99% US ljudi koji zele igrat imaju key jer je na vec 10ak stranica bilo giveawaya za US-only. Sad malo gledam ove neke nove giveawaye npr na heroesnexus i svi koji se javljaju su EU, znaci US velika vecina koja je htjela key ga i ima...

 

I mislim da je 3-4 mjeseca VRLO optimisticno. Hearthstone je bio u closed beti jedno 8 mjeseci, pa u open beti jos skoro godinu dana. Sve mi se cini da HotS slijedi isti model (po meni se to ne bi ni smjelo zvat "beta", al dobro, necu sad ulazit u tu raspravu) i da je vrlo moguce da neces moc igrat do ljeta osim ako ne pljunes tu bezobrazno visoku cifru za beta key.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Ima i to svojih razloga - US gradjani uglavnom daju pare tokom bete, jednako kako se davalo tokom bete od HS - po 500njak $ su pojedinci znali ostavljat na boostere. Koliko hrvata mozes nabrojat da su dali priblizne pare? Ja prvi heartstone igram za djabe i tek sutra cu imat golda za otkljucat 4. quater u naxxu (nedavno sam tek poceo doduse). Prosjecni osnovnoskolac u US je to skupio u tjedan dana od pocketmoneya i kupio bez filozofije.

 

Nije ni meni drago sto nemam HotS key, prijavio sam se za betu cim je doso link za prijavu, frend je dobio, srecom, pa sam isprobao na njegovom accountu, vec sam napiso, imam SVE Blizz igre (wow nemam warlorde), cak i starije igre, nitko me za to ne pita, niti im je to dovoljan razlog da mi daju key.

 

Istina, blackthorne i lost vikings nisam nikad originale uzimao, ali te starije igre mislim da se nigdje na accountu ni ne vide ko ih i ma.

 

Mislim meni osobno je DotA 2 bolja igra, pa me to toliko ne smeta, iako volio bih da sam do sada osvojio key na nekom giveawayu. Oni su skuzili da im je US trziste jedino koje mogu kontrolirat, gdje nema manipulacija i gdje ljudi rado dnevni dzeparac umjesto na slatkise trose na igre - njima je 5$ za dat na nesto ko nama 5kn. Hrvatima je to skupo, dosta europljana koji su ovu igru htjeli nije bio problem dat 35€, ali opet... tko nije neka priceka release, ne propusta nista TOLIKO bitno sa ovom betom.

 

Uostalom, od ljutnje ovdje nema pomoci.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Minneyar kaže...

Mozes, ali nisi sretan oko toga. Pogotovo kad znas da 99% US ljudi koji zele igrat imaju key jer je na vec 10ak stranica bilo giveawaya za US-only. Sad malo gledam ove neke nove giveawaye npr na heroesnexus i svi koji se javljaju su EU, znaci US velika vecina koja je htjela key ga i ima...

 

I mislim da je 3-4 mjeseca VRLO optimisticno. Hearthstone je bio u closed beti jedno 8 mjeseci, pa u open beti jos skoro godinu dana. Sve mi se cini da HotS slijedi isti model (po meni se to ne bi ni smjelo zvat "beta", al dobro, necu sad ulazit u tu raspravu) i da je vrlo moguce da neces moc igrat do ljeta osim ako ne pljunes tu bezobrazno visoku cifru za beta key.

 Zapravo podržavam Blizzardov razvojni put HoTSa, igra će biti poliranija, optimiziranija i bez bugova, stabilniji serveri, bolji balans heroja, testiranje opterećenja bla bla... Mogli su oni skrpat sve heroje unutra i izdat igru, pa  rulja navali i sruši servere kao za Diablo 3 (i sad sanjam Error 34). Ono što bi po meni bilo bolje je da su u founders packu dali da biraš koja 3 heroja ćeš uzet i 3 skina za ta 3 heroja, te bar 10000 zlatnika, ali o tom potom. Nego, koliko uopće ima naših ljudi da igra?

5 Imam igru i igram ju.
4 Imam, ali ne igram.
2 Nemam, niti ju namjeravam.
8 Nemam, ali čekam.
He who dares, wins
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Svi argumenti protiv padaju u vodu kada sa Novom nekog zasnajpaš u facu. 

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Vidim ima na e-bayu po nesto manje od 20 eura key za EU. Uzeti cu to ako ne dobim za cca 8 dana drukcije key...

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

sviđa mi se koncept igre..ali iskreno mislim da igra nece moci parirati LOL-u i Doti po igrivosti.... Sto vi mislite ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Hon! :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Ma i HoN je zakon, imam i to, jos od bete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
MegaTheJohny kaže...

sviđa mi se koncept igre..ali iskreno mislim da igra nece moci parirati LOL-u i Doti po igrivosti.... Sto vi mislite ?

 naravno da nema kompleksnost s itemima kao u doti i lolu, ali ima vise razlicitih bojista koja zahtijevaju razlicitu taktiku i pojedini heroji brilijiraju ili sakaju na odredjenom bojistu. ima i lol neki conquest, ali on nije bas popularan. 

 

sto se igrivosti tice, ne bih se slozio s tobom, i dalje moras imati skill da bi bio dobar. ono sto je meni posebno dobro je da 1 heroj ne moze biti toliko nafeedan da pobrise cijeli tim, vec je potreban timski trud. kontrola lika je odlicn

a, bodyblocking je super mehanika. heroji imaju skillove koji imaju smisla s njihovim loreom, pogotovo za igrace koji dolaze iz blizzardovih drugih igara. nema kill stealanja i rageanja oko toga, jer oba igraca dobiju takedown i xp za cijeli tim. ima toga jos al sam na poslu :)

He who dares, wins
12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Dobio key an giveaway-u a nisam se ni prijavio za betu na battle-net akauntu , zaboravio sam .

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Heroes of the Storm

Osobno mislim da je ova igra za djecu od 8 - 12 godina. Sve sta radis djeli se u cijelom timu, ako radis greske nema nikakvih kazni za njih, nema golda, nema itema, toweri imaju municiju. Komedija.

Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Necu nikad zaboraviti kako sam dobio Hearthstone key! Na twitteru bio neki giveaway od neke popularne blizzard stranice, svako ko bude imitirao glas nekog heroja iz Hearhtstone dobice key. Ja na youtube nadjem glasove, imitiram glas od huntera i uploadujem to njima. I sada oni salju tweet kako su napravili neki limit slanja poruka i da nikom vise ne mogu poslati poruku, tako da ne mogu slati keyove. I ja naravno probam, uradim retweet da mi posalju na mail key. Nakon 5 min mi stize key, mojoj sreci nikad nije bilo kraja :) Jos tad je igra bila u closed beti uveliko, malo je ko mogao doci do keya, ja htio dati BF3 premium za HS key, ali sreca dobio sam ga dzabe :)

 

Sad cu slicne fore pokusavati za Heroes of the Storm 

Darko
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

A trebaju i djeca nešto igrat, ako si ti preveliki l33t sk1llzor nemoj igrat.

 

Meni osobno je ovo najbolja moba baš zbog te jednostavnosti, kad dođem sa posla hoću se opustit i zabavit, neda mi se razmišljat o milijon itema i buildova. 

 

U hots-u je itekako naglasak na skillu svakog pojedinog igrača, u smislu pozicioniranja i prepoznavanja toka igre. Ako hoću probati neki blesavi build koji mi tijekom igre padne na pamet to ne znači da sam automatski beskoristan, prilagodim igru moćima koje sam odabrao i sve 5. Također ima hrpa teamfightova jer te mape forsaju da osvajaš kampove i map specific objective.

 

 

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Vash kaže...

A trebaju i djeca nešto igrat, ako si ti preveliki l33t sk1llzor nemoj igrat.

 

Meni osobno je ovo najbolja moba baš zbog te jednostavnosti, kad dođem sa posla hoću se opustit i zabavit, neda mi se razmišljat o milijon itema i buildova. 

 

 

 

 Kolega citas mi misli  i u potpunosti se slazem, jer prosla su vremena (za mene) kad sam uzivao u kalkulacijama svakog itema, citanju guideova

 itd..

Kratko trajanje rundi je jos jedan plus, jer ponekad jedva pronadem i tih 20-30 min :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Zajeb kaže...

Osobno mislim da je ova igra za djecu od 8 - 12 godina. Sve sta radis djeli se u cijelom timu, ako radis greske nema nikakvih kazni za njih, nema golda, nema itema, toweri imaju municiju. Komedija.

 Nema kazni osim sto izgubis igru. Kao i u bilo kojoj drugoj igri.

12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Nakon nekih 5 sati moj dojam je da ova igra ne vrijedi 30$. Jedina razlika od ostalih mobi je taj focus na timsku igru. Toga zasad nema jer su svi pocetnici. Glavni problem je sta svih 5 treba biti na razini jer ako jedan sjebe, cijeli tim ispašta. Nije ko u drugim mobama da se jedan nafida i onda skerija i sebe i njega. Nekima ce se ta ideja sviđat, ali samo dok ne probaju.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
SuperWarrior kaže...

Nakon nekih 5 sati moj dojam je da ova igra ne vrijedi 30$. Jedina razlika od ostalih mobi je taj focus na timsku igru. Toga zasad nema jer su svi pocetnici. Glavni problem je sta svih 5 treba biti na razini jer ako jedan sjebe, cijeli tim ispašta. Nije ko u drugim mobama da se jedan nafida i onda skerija i sebe i njega. Nekima ce se ta ideja sviđat, ali samo dok ne probaju.

 igra je tek usla u closed betu, nema velik player base, a pogotovo nema super iskusnih likova, ali to se moze dobiti sam s vremenom. Timski rad uvijek pobjedjuje, ako netko zezne iz tima, a ostali tim sve savrseno odradi, oni su zasluzili pobjedu. naravno da na public igrama to ce biti vise izrazeno, ali zato treba okupit ekipu i rokat. Vec vidim threadove i postove njubleka "Teamwork OP".

 

 

mogli bi se okupit postojeci igraci u jedan BUGovski hots team. mislim da nema klanova kao u ostalim igrama ili se varam?

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 12:37 (CptJackDaniels).
11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

malo rokačine sa stičezom, definitvno najlik ikada :)

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
CptJackDaniels kaže...

malo rokačine sa stičezom, definitvno najlik ikada :)

 isus je umro čak 10 puta :P

11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
udarnik60 kaže...
CptJackDaniels kaže...

malo rokačine sa stičezom, definitvno najlik ikada :)

 isus je umro čak 10 puta :P

 i nije mu trebalo 3 dana da se respawna ;)

He who dares, wins
9 godina
offline
Heroes of the Storm

Jel to normalno kad idem na quick match da se svaki puta igra na random mapi?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice