GTA San Andreas

poruka: 180
|
čitano: 61.156
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas

Ja sam zapeo na misiji di se moras uci starom u kucu i maznuti sanduke oruzja.. Nekako sam to nakon 2 sata prosao.. sada sam zapeo na dvi misije- di imas auto sa hidraulikom i moras  "plesati" sa njime u ritmu, što nikako nemogu izvesti, neznam kako, i kada na motoru ganjaš vlak i ubijas one bandite na vrhu vlaka.. uvik mi zadnji pobijegne, a onaj kreten na pozadini motora jedva ubije nekog, treba mu cila minuta da dvojicu ubije..

 

{#} molim pomoč

Fallen angel
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA San Andreas
ivo0 kaže...

e moze li jedno pitanje? kako se zove onaj san adnreas koji izlaziš iz vojarne kroz rampu kraj mora kad mozes uzet motoor

Zove se Gta Vice city....

Fallen angel
15 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Raging-poopingbaby kaže...

Ja sam zapeo na misiji di se moras uci starom u kucu i maznuti sanduke oruzja.. Nekako sam to nakon 2 sata prosao.. sada sam zapeo na dvi misije- di imas auto sa hidraulikom i moras  "plesati" sa njime u ritmu, što nikako nemogu izvesti, neznam kako, i kada na motoru ganjaš vlak i ubijas one bandite na vrhu vlaka.. uvik mi zadnji pobijegne, a onaj kreten na pozadini motora jedva ubije nekog, treba mu cila minuta da dvojicu ubije..

 

{#} molim pomoč

1: To je zato sto se moras suljati, mislim da je default tipka za to ALT.... znaci, drzis tipku za hodanje i alt istovremeno, onda ce nositi kutije polako. (na ovaj nacin te ne moze primjetiti).

 

2: Ne koristi WSAD tipke niti arrow tipke, trebas koristiti one brojeve sa strane ( tamo kod numpad-a).

 

3. Tu ti ne mogu puno pomoci (ako je to ona misija za koju mislim da jest).

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA San Andreas
lovac82 kaže...
Raging-poopingbaby kaže...

Ja sam zapeo na misiji di se moras uci starom u kucu i maznuti sanduke oruzja.. Nekako sam to nakon 2 sata prosao.. sada sam zapeo na dvi misije- di imas auto sa hidraulikom i moras  "plesati" sa njime u ritmu, što nikako nemogu izvesti, neznam kako, i kada na motoru ganjaš vlak i ubijas one bandite na vrhu vlaka.. uvik mi zadnji pobijegne, a onaj kreten na pozadini motora jedva ubije nekog, treba mu cila minuta da dvojicu ubije..

 

{#} molim pomoč

1: To je zato sto se moras suljati, mislim da je default tipka za to ALT.... znaci, drzis tipku za hodanje i alt istovremeno, onda ce nositi kutije polako. (na ovaj nacin te ne moze primjetiti).

 

2: Ne koristi WSAD tipke niti arrow tipke, trebas koristiti one brojeve sa strane ( tamo kod numpad-a).

 

3. Tu ti ne mogu puno pomoci (ako je to ona misija za koju mislim da jest).

Hvala ti... Koje brojeve kod numpada {#}

Fallen angel
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

8, 4, 6, 2.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
GTA San Andreas

Ne znam znas li gdje se nalazi ili pitas koje tocno brojeve, al eto (vidi sliku)

 

Hint: (4, 6, 8, 2 ili razlicite kombinacije odnosno za sjevero-zapad ces pritisnuti tipke 4 i 8 itd)

 

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA San Andreas

Aaaaa, tooo :D Meni se to zove SmartBox

Fallen angel
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA San Andreas

Aaaaa, too {#} Meni se to zove SmartBox

Fallen angel
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA San Andreas

Dovraga.. dvi iste poruke -.-

Fallen angel
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Pozdrav moze li mi neko pomoci igram San Andreas i slucajno sam usao u folder "audio" i izbrisao podfolder "Streams" i sad nece da mi udje u igricu zbog toga moze li mi neko poslati taj folder na e-mail sa njegovim sadrzajom ili to ima negdje na neti skinuti ja sam googla-o i nema nigdje unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTA San Andreas

Pogledaj da ti taj podfolder nije ostao u Recycle Bin-u !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

Nije obrisao sam ga i iz Recycle bin-a jesu ti streamovi Radio Stanice? koje vrste su ti fajlovi u tom folderu mogu li se kako napraviti bilo kako samo da mogu pokrenuti igricu ne moraju te stanice ni raditi?

12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Ako se neko želi joinati na neki super hrvatski server dođite na server A & A. Recite da sam vas ja doveo : Marin_Polgar. Server je nedavno počeo. Nazovite se u obliku : Ime_Prezime.

Prođite kratki tutorial i možete igrati. Forum dolazi uskoro.

IP: 85.25.100.92:7777

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTA San Andreas

dal zna neko neki samp server koji ima forum bar 30 aktivnih igraca i da je rp? i da je lako doc do para xD

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
kameni_zg kaže...

dal zna neko neki samp server koji ima forum bar 30 aktivnih igraca i da je rp? i da je lako doc do para xD

 

Nije gušt ako lako dođeš do para ,ali ovo bi mogao biti dobar RP server. Strogi RP.

http://cityofangels-roleplay.info/index.php?action=forum

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
12 godina
offline
Re: GTA San Andreas
dv14 kaže...
kameni_zg kaže...

dal zna neko neki samp server koji ima forum bar 30 aktivnih igraca i da je rp? i da je lako doc do para xD

 

Nije gušt ako lako dođeš do para ,ali ovo bi mogao biti dobar RP server. Strogi RP.

http://cityofangels-roleplay.info/index.php?action=forum

Nadao sam se da cu dobiti server na kojem se vec igra a ne koji jos nije ni otvoren.. Ako neko ima neki ip. bio bih zahvalan! :)

13 godina
odjavljen
offline
GTA San Andreas

Bumpam temu, no treba mi.

 

Stavio sam enb series configurator i sad sve namjestim, kad ono nece u sa jer nema kao instaliran dx. Izbrisem file d3dx9.dll iz mape (došao sa tim konfiguratorom) i radi, ali onda konfigurator ne radi. Ima li riješenja?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

evo skino sam sebi sa neta San Andreas Mod Installer i naso auto na ovoj stranici i skino ga gtainside.com i kada krenem na install mod sve ide dobro do onog kada te pita s kojim autom hoces da ga zamijenis i npr. upisem Dodge i idem install mod i onda mi se pojavi ovaj problem...zna li ko u cemu je problem?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 15:39 (dealer92).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas -- Opening Intro

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Nisam imao instaliran san andreas uopce 2 godine i sad dodem ono imam pun k modova od proslog puta i neznam kako da ih izbrisem...

Hip-hop is not dead
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
GTA San Andreas

Mozes izbrisat gta3 img,pa ga skinit sa neta i zaljepit na mjesto di je stari bio,a mozes si skinit SAMI pa preko njega pobrisat,ali ako imas dosta modova potrajat ce ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

moze li mi GTA san andreas na kopjuter

konfiguracija:

 

 

2gb rama

AMD Radeon Graphic Processor(0x9589) 512 mb-graficka

procesor:AMD Athlon(tm) Processor LE-1620 2.41 GHz

Windows XP

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
motikAA kaže...

moze li mi GTA san andreas na kopjuter

konfiguracija:

 

 

2gb rama

AMD Radeon Graphic Processor(0x9589) 512 mb-graficka

procesor:AMD Athlon(tm) Processor LE-1620 2.41 GHz

Windows XP

Hoce, budi bez brige!

11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

hvala :))

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA San Andreas

Ej, trebam pomoć za sina. Skinia je ovaj hair&beard skin

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=235

prvi po redu

 

i onda sam sa img tool 2 replejsao groovecut.txd sa novim

i sad di je ta frizura u igrici, jeli treba u frizera ili, nekužim

 

ili skinia sam neki model

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=123

i replejsao dff i txd fileove ali opet kad se uđe u igricu bude CJ

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
KIKI3ooo kaže...

Ej, trebam pomoć za sina. Skinia je ovaj hair&beard skin

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=235

prvi po redu

 

i onda sam sa img tool 2 replejsao groovecut.txd sa novim

i sad di je ta frizura u igrici, jeli treba u frizera ili, nekužim

 

ili skinia sam neki model

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=123

i replejsao dff i txd fileove ali opet kad se uđe u igricu bude CJ

1. Moraš otić do frizera i odabrat 'Groove cut' ili slično, obično piše koju frizuru zamjenjuje.

 

2. Citiram stranicu:

 

To use this mod:
1)Download the mod
2)Download and install the CLEO3(link:http://cleo.sannybuilder.com/cleo3.exe)
3)Download the SkinSelector cleo(link:http://hotmist.ddo.jp/cleomod/skin/index.html)
4)Follow the instruction in readme_en.html to install the cleo and the mod
5)Enjoy!

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.
14 godina
offline
GTA San Andreas

Odlično! Hvala ti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTA San Andreas

Vidite moju konfu?? Zasto mi onda SA zatrzava?{#}

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Strm kaže...

Vidite moju konfu?? Zasto mi onda SA zatrzava?{#}

pa nemos bas igrati na maxed out s tom konfom

ja sam Zeko -Ja Slava! -A mi smo ZEKOSLAVCI
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas

Znm -.-" Ali stavio sam na sve naj niže i trza..A kad stavim na maxed out je bolja grafika ali netrza ništa jače..-b

Strm
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice