GTA San Andreas

poruka: 180
|
čitano: 61.135
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Strm kaže...
Oseka kaže...

Jeli iko ima problema sa plivanjem, da pokuša plivat a da se cj jedva miče s mista?

Ma to ti je jedan od POZNATIJIH bugova u igrici i netrebas  se brinuti. Ako bas oces plivati onda skini novu igru{#}

 

Nije to bas slucajni bug.... isto je i kod GTA IV u zadnjoj misiji (a vjerojatno je prisutno i kod svih ostalih GTA igara, od GTA 3 pa na dalje).

 

Ugl, problem su FPS-i..... sto imamo vise FPS-a to moramo brze pritiskati/tapkati tipku SHIFT (meni je to za trcanje), GTA igre su ugl portovi sa konzola na kojima se igra izvodi na 30-tak FPS-a, znaci, kada imamo 60 FPS-a na racunalu onda to znaci da duplo brze moramo pritiskati tipku SHIFT (za trcanje).

 

@Oseka, pomocu Bandicama se moze limitirati FPS na 30 (ili manje ako bas hoces) ali cak i BEZ SNIMANJA tako da ti Bandicam nece dodatno opterecivati CPU za vrijeme igranja :)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 20:49 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
antimadridista kaže...

eto kako San Andreas može lijepo izgledati i čak za današnje standarde...

a sad se baciti na igru po tko zna koji put, za zagrijavanje pred GTA V {#}

Sjene su ti nerealne, smanji im oštrinu...

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Dali postoji neki mod da bude steta na automobilu kao u GTA IV, npr. ja se slupam u banderu velikom brzinom da se vozilo udubi ko u GTA IV, a ne samo da branik otpadne, pls ako ima neki da mi kazete {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTA San Andreas

ako imas GTA IV skini si patch pod imenom "Gta IV san andreas beta3 "

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Nemam GTA IV, ali taj beta cuo sam da trazi dobru konfu. to jest strojnicu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...

Nemam GTA IV, ali taj beta cuo sam da trazi dobru konfu. to jest strojnicu

IIRC trebaš istu konfiguraciju kao da igraš GTA4, znači ne strojnica nego quad-core, 4GB RAMA i grafička tipa HD4850 ili jača.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

A jel mogu skinuti samo mod a ne celu betu, meni samo to treba taj mod ako ima negde da se skine :S

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTA San Andreas

Jel mogu GTA  IV na konfi: Intel Pentium G2120 3.1 GHz,4GB ram,MSI HD 7750 1GB,?

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

Ako nisi dobro procitao ovo je San Andreas tema, ne GTA IV {#}

13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...

Ako nisi dobro procitao ovo je San Andreas tema, ne GTA IV {#}

Znam-ali neda mi se traziti GTA V temu...

Strm
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...

Dali postoji neki mod da bude steta na automobilu kao u GTA IV, npr. ja se slupam u banderu velikom brzinom da se vozilo udubi ko u GTA IV, a ne samo da branik otpadne, pls ako ima neki da mi kazete {#}

Postoji li ivakvo sta ako neko zna i kakva je beta 1 ?

13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...
B0J4N_99 kaže...

Dali postoji neki mod da bude steta na automobilu kao u GTA IV, npr. ja se slupam u banderu velikom brzinom da se vozilo udubi ko u GTA IV, a ne samo da branik otpadne, pls ako ima neki da mi kazete {#}

Postoji li ivakvo sta ako neko zna i kakva je beta 1 ?

Nope

Strm
11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Zna li iko oce li biti gta san andreas za androide i ios

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
stefa123 kaže...

Zna li iko oce li biti gta san andreas za androide i ios

Neće,sad je San Andreas pitanje prošlosti,jedino je SAMP(San Andreas Multplayer) jos popularan no i njegova popularnost postaje upitna...GTA4 nebi rekao zato što je igra prevelika i pre zahtjevna a da nepričamo o GTA5...

Strm
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Imam problem sa GTA, ubacivao sam neki sniper mod i uredjivao sam preko txdworkshopa crosshair i onda pokusam uci u SAMP i samo stoji i ne reagira pri onome ucitavanju, onda sam skinuo sa neta neki mod i ubacio ali i dalje nece da udje neznam zasto -.-

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...

Imam problem sa GTA, ubacivao sam neki sniper mod i uredjivao sam preko txdworkshopa crosshair i onda pokusam uci u SAMP i samo stoji i ne reagira pri onome ucitavanju, onda sam skinuo sa neta neki mod i ubacio ali i dalje nece da udje neznam zasto -.-

Kako se zove fajl koji si uređivao?

Strm
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

"sniper.txd"

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...

"sniper.txd"

Mslim koji fajl u GTA:SA direktoriju?

Strm
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

"models", probao sam sada i uibaciti backup od "gta3" imam backup bez ijednog moda, ali nista.. neznam zasto mi nece proraditi, nerazumem u cemu sam pogresio..

 

Edit : Probao sam upravo preko tuorijala na youtubu ubaciti crosshair, ali opet nista isto kao i prije, neznam vise i dali je do crosshaira, ali bio sam igrao samp i ujutro dosao ubacio crosshair i nije telo isto mi je kao i sada ovakva slika ( slika je sa neta pa iznad pise "samp live" : http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQaNDe1jF61IoIns9EH1k5WyaEocJOFX4nGSvOvLzJqNUBOBoA_ samo mi tako stoji i neocitava, kada odem u "Upravitelj zadataka" pise da mi GTA ne reagira ako netko moze pomoci bio bih zahvalan, nemojte samo predlagati reinstall jer bi onda izbrisao sve stvari vise manje korisne, ali znacajne, a ko bi znao vise poskidati sve to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2013 19:16 (B0J4N_99).
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Izvinite na duplom postu, ali stvarno mi treba pomoc oko ovoga, ako iblo kako zna da mi pomogne bio bih mu mnogo zahvalan {#}{#}

 

Edit : cackao sam nesto i uspeo uci u samp, ali udje mi ocita i tamo gde treba da mi server ocita samo mi crna slika 

 

EDIT : Uspeo sam,  problem je bio sto su mi falili neki fajlovi , "grass" i "txd"

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 14:56 (B0J4N_99).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas

Dal neko zna jel postoji kakav cheat da preskočim misiju, ima kao škola za pilota i to moram položit kako bi mogao dalje nastavit s misijama, a ne mogu, ne znam vozit taj avion je*eni? Probavo sam jedno 50 puta i živce sam izgubio. {#}

 
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA San Andreas
Strm kaže...

Jel mogu GTA  IV na konfi: Intel Pentium G2120 3.1 GHz,4GB ram,MSI HD 7750 1GB,?

Možeš.

12 godina
odjavljen
offline
GTA San Andreas

Inače, da za GTA San Andreas preporučim mod GTA:Srbija, čiji je autor Gvozden Goran Gvožđe. Mod je fenomenalan i jako poboljšava gameplay s tim što dodaje mnogo novih vozila čije kretanje uopšte nije bagovito, čak je i bolje nego u običnom GTA-u, da napomenem da ima stvarno ludih motora koji polete za sekundu. I još mnogo toga.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Imam preveliku potrosnju GB, zanimame koliko SAMP potrosi po 1h igranja ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...

Imam preveliku potrosnju GB, zanimame koliko SAMP potrosi po 1h igranja ?

Potroši ti od 500 kb - 1 mb.

Nisam 100% siguran al nebi trebalo biti više od 1 mb.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 17:47 (Gremlin144).
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
gosuasuscro kaže...

Dal neko zna jel postoji kakav cheat da preskočim misiju, ima kao škola za pilota i to moram položit kako bi mogao dalje nastavit s misijama, a ne mogu, ne znam vozit taj avion je*eni? Probavo sam jedno 50 puta i živce sam izgubio. {#}

Pošalji mi save game da ti prođem pa ti ga vratim ako hoćeš. Obožavam misije s avionima :)

12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

OK hvala imam neku veliku potrosnju neznam do cega je prije sam duplo manju imao :S

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Kakav si ti šarlantan čovjek ovo je strašno...
Naravno da hoće izaći GTA San Andreas na 10 godišnjicu, kao što su izašli i Vice City i GTA 3, a ako oni nisu pitanje prošlosti onda ne znam stvarno što je.
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
B0J4N_99 kaže...

OK hvala imam neku veliku potrosnju neznam do cega je prije sam duplo manju imao :S

Najbolje bi ti bilo skinuti net limiter pa nakon 1 sata igranja zbrojiš up i down.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: GTA San Andreas
Gremlin144 kaže...

Pošalji mi save game da ti prođem pa ti ga vratim ako hoćeš. Obožavam misije s avionima :)

E, uspio sam preći, eo maloprije prešo igricu, do jaja je! {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice