GTA San Andreas

poruka: 180
|
čitano: 61.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: GTA San Andreas
gosuasuscro kaže...

Dal neko zna jel postoji kakav cheat da preskočim misiju, ima kao škola za pilota i to moram položit kako bi mogao dalje nastavit s misijama, a ne mogu, ne znam vozit taj avion je*eni? Probavo sam jedno 50 puta i živce sam izgubio. {#}

 

Ja ponovno prelazim San Andreas, po tko zna koji put, i upravo sam na istom mjestu zapeo {#}{#}

14 godina
offline
GTA San Andreas

GTA San Andreas dolazi na mobilne uređaje

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Neznam jesam li pogodio temu ali ajde. Zelio bih igrati SAMP sa prijateljima i neznam oce mi ovaj stari laptop moc izdrzat. Specifikacije su:

CPU: Intel Pentium Dual Core 1.6 Ghz

GPU: Intel Express Chipset Family 965

RAM: 2GB

Jel bi mogo sa pristojnim FPS-om igrat? Pozz

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
AxeAwesome kaže...

Neznam jesam li pogodio temu ali ajde. Zelio bih igrati SAMP sa prijateljima i neznam oce mi ovaj stari laptop moc izdrzat. Specifikacije su:

CPU: Intel Pentium Dual Core 1.6 Ghz

GPU: Intel Express Chipset Family 965

RAM: 2GB

Jel bi mogo sa pristojnim FPS-om igrat? Pozz

Probaj no ne očekuj neki veliki FPS pogotovo u MP-u ilitiga SAMP-u.

Xfire: lxexo // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

s time koliko moddera danas ima i koliko je san andreas popularan čudi me što do sad nije izašao neki complete graphic overhaul...

mislim SA gameplay je bio i ostao vrhunski al grafika je ubitačna... znam da su nešto radili na tome da SA prebace u engine od IV al ništa to nije dovršeno...

kada bi našao neki dobar overhaul možda bih ga i ponovno zaigrao...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
sylar951 kaže...

s time koliko moddera danas ima i koliko je san andreas popularan čudi me što do sad nije izašao neki complete graphic overhaul...

mislim SA gameplay je bio i ostao vrhunski al grafika je ubitačna... znam da su nešto radili na tome da SA prebace u engine od IV al ništa to nije dovršeno...

kada bi našao neki dobar overhaul možda bih ga i ponovno zaigrao...

Misliš na neki graphic mod? Postoji par modova koji malo uljepšaju grafiku, poput ovog

 

 

A recimo GTA IV ima San Andreas verziju na svojem engine-u, još je u beta verziji.

 

Xfire: lxexo // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 12:23 (Nisam Ja,Nisi Ti).
10 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

Hoću li moći pokrenut GTA SA na high postavkama sa
Athlon 3700+, 3650 AGP, 1 GB DDR (400KN)
ili
Athlon 3500+, 7600GT, 2 GB DDR (500KN)
Da li se isplati dati malo više (zbog tog 1 GB RAM-a, jedino što su proc i grafa malo slabiji)?

Siky1234
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Siky1234 kaže...

Hoću li moći pokrenut GTA SA na high postavkama sa
Athlon 3700+, 3650 AGP, 1 GB DDR (400KN)
ili
Athlon 3500+, 7600GT, 2 GB DDR (500KN)
Da li se isplati dati malo više (zbog tog 1 GB RAM-a, jedino što su proc i grafa malo slabiji)?

Razlike između low i high postavka u SA-u skoro nema. Probaj no nećeš vidjet razliku.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
10 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Siky1234 kaže...

Hoću li moći pokrenut GTA SA na high postavkama sa
Athlon 3700+, 3650 AGP, 1 GB DDR (400KN)
ili
Athlon 3500+, 7600GT, 2 GB DDR (500KN)
Da li se isplati dati malo više (zbog tog 1 GB RAM-a, jedino što su proc i grafa malo slabiji)?

Razlike između low i high postavka u SA-u skoro nema. Probaj no nećeš vidjet razliku.

Znam ali svejedno :D jel ovo 1. dosta za igranje GTA SA (i sp i SAMP) i malo za surfanje i yt?

Siky1234
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Siky1234 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Siky1234 kaže...

Hoću li moći pokrenut GTA SA na high postavkama sa
Athlon 3700+, 3650 AGP, 1 GB DDR (400KN)
ili
Athlon 3500+, 7600GT, 2 GB DDR (500KN)
Da li se isplati dati malo više (zbog tog 1 GB RAM-a, jedino što su proc i grafa malo slabiji)?

Razlike između low i high postavka u SA-u skoro nema. Probaj no nećeš vidjet razliku.

Znam ali svejedno :D jel ovo 1. dosta za igranje GTA SA (i sp i SAMP) i malo za surfanje i yt?

Za SA možda, SA:MP ne.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
10 godina
offline
GTA San Andreas

znali li iko kako se prikolica od kamiona otkači???

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
GTA San Andreas

znali iko,pomoć!!!!!!!!!!!!!!

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

 

GTA SAN ANDREAS STUNT'S !! UZIVAJTE Sub se na kanal bit ce jos

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas
CroHerze kaže...

 

GTA SAN ANDREAS STUNT'S !! UZIVAJTE Sub se na kanal bit ce jos

 Kolki vam je prosijek igrača?

SVEMOGUĆI
8 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

imam jedan amali problemčić dali za nastavak misija treba odraditi i školu letenja ili. 

Molio bi ako mi mozete pomoć.

I dali postoji neka sifra da preskoćim tu misiju

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

Za nastavak treba zavrsit i skolu letenja i nema sifre za preskakanje.

ma da
9 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Da li mi netko moze pomoc  Problem je ovakav: Miš mi uredno radi na destkopu i svim igrama( FS 17, FS 15, Asasins creed, minecraft...) no međutim nece mi radit u GTA San Andreas, a zanimljivo je to sta u SAMP-u radi. Zna li netko u cem je problem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Franklstain kaže...

Da li mi netko moze pomoc  Problem je ovakav: Miš mi uredno radi na destkopu i svim igrama( FS 17, FS 15, Asasins creed, minecraft...) no međutim nece mi radit u GTA San Andreas, a zanimljivo je to sta u SAMP-u radi. Zna li netko u cem je problem?

 Win10?

9 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
kruskar kaže...
Franklstain kaže...

Da li mi netko moze pomoc  Problem je ovakav: Miš mi uredno radi na destkopu i svim igrama( FS 17, FS 15, Asasins creed, minecraft...) no međutim nece mi radit u GTA San Andreas, a zanimljivo je to sta u SAMP-u radi. Zna li netko u cem je problem?

 Win10?

 Ne win8.1

10 godina
offline
GTA San Andreas

Jedan malko stariji MTA SA video. Ako netko voljan igrat, moze mi na PP poslat da se dogovorimo. Imam par super servera di mozete trenirat ovako nesto....

 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Pozdrav,

Ja ne mogu dalje igrati misije pa me zanima treba li dalje za misije proći autoškolu?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTA San Andreas
hrovje kaže...

Pozdrav,

Ja ne mogu dalje igrati misije pa me zanima treba li dalje za misije proći autoškolu?

Hvala!

Ne sjećam se sad najbolje, ali ako se radi o školi letenja mislim da to moraš odradit.

Nije sretan onaj koji puno ima, sretan je onaj kome malo treba
7 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

Ne mogu dalje na misije, tj. nema više uopće onih znakova za misije već samo za autoškolu.

12 godina
offline
Re: GTA San Andreas
hrovje kaže...

Ne mogu dalje na misije, tj. nema više uopće onih znakova za misije već samo za autoškolu.

Davno sam igrao stvarno se ne sjećam. Probaj riješiti tu autoškolu koja ti se nudi onda.

Nije sretan onaj koji puno ima, sretan je onaj kome malo treba
7 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

Sve imam u autoškoli preko 70% osim jedne "misije". Nikako je ne mogu proć

12 godina
offline
GTA San Andreas

davno sam igrao, almislim da moras proci i autoskolu i kasnije avioskolu, najmanje broncu dobiti kako bi mogao pristupiti daljnjim misijama

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Moze neko molim vas Poslat link za skinut GTA San Andreasa koji radi i da po mogućnosti nema virusa

Hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 19:33 (Pavle98).
 
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Imam problem sa sampom imam win 10 najnoviju verziju sampa gta singleplayer radi sve super i kada udjem u samp igram ono sve ok i npr pukne mi net i izadjem normalno da bi ponovo uso i kada idem ponovo uci kliknem connect i kao pocne ga ucitavat i ne zeli mi uci neznam u cemu je problem gta je skinut sa RAR filom od 600mb ja sam samo extraxt filove na C disk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Balkan Hooligans RolePlay v2.9.5

Trazite server?
Koji je pravi RolePlay i sa dosta zabave?
Pravo resnje za vas je BalkanHooligans Server.
Sta cekate?Pridruzite nam se sada,i postanite najjaci Huligan na Balkanu! 

SAMP IP: 87.98.176.242:8714

TeamSpeak3 IP: 37.59.64.0:9969

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Skinuo sam San Andreas na windows 10 i on radi ali SAMP ne radi.Molim vas pomozite.Pokusao sam s onim compability s***** ali nije pomoglo

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice