Forza 7 kako izbrisati profil od Codex-a? zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.107
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Forza 7 kako izbrisati profil od Codex-a?

Pozdrav svima,

 

Danas sam instalirao Forzu 7 Motorsport (Windows 10 ekskluziva)ali je nisam kupio nego sam je skinuo sa ''one'' stranice.

Međutim,pošto sam novi na Win 10,još se ne snalazim najbolje,pa me zanima kako izbrisati profil od crackera igre CODEX-a?

Kada pokrenem igru,profil je već level 4 i ima tonu novaca i auta,ali bi ja htio da igram od levela 1 i da počnem potpuno ispočetka.

 

Ovo me zanima već duže vrijeme jer kad god sam skinuo neku igru koje je gotovo uvijek ima prijašnjih profila.

Probao sam izbrisati savegame,ali čim instaliram igru već ima taj profil.

Zna li netko riješenje?

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza 7 kako izbrisati profil od Codex-a?

Otkud si brisao profil? Imaš u my documents mapu od igre pa i tamo obriši.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Forza 7 kako izbrisati profil od Codex-a?
vrinho kaže...

Otkud si brisao profil? Imaš u my documents mapu od igre pa i tamo obriši.

 Probao sam obrisati na app & features,odnosno stisnuo sam reset i sad ne mogu pokrenuti igru,pa je ponovo instaliram.

Inače to što sam brisao na app & features sam pročitao na Forza forumu,ali sad koliko vidim je to bila pogreška.

Kad odem u my documents tamo imam program za prženje,jedan file (moguće save) od Rise Of The Tomb Raider,i još jedan fajl koji ne znam što.

Još od igara imam Resident Evil 7 (i on i Tomb Raider su originalni i na Steamu) pa me strah ako izbrišem taj fajl da je to save game od Resident Evila.

Stavio sam ti sliku od My documents da vidiš kako izgleda.

 

 

EDIT:evo sad sam otišao u insalacijski folder,pa sam napravio (slika 2) drugu sliku ako išta znači-možda da tu obrišem nešto?

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 20:28 (Jurassic Park).
11 godina
offline
Forza 7 kako izbrisati profil od Codex-a?

PS

kako da izbacim DLC-ove?

Jer mi ne smeta CODEX ime u igri,smetaju mi ti auti iz DLC-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza 7 kako izbrisati profil od Codex-a?

Čudno da nemaš ništa u My documents, kod mene je bilo a isto sam COdex verziju imao. Sad sam izbrisao jer više ne igram. Pogledaj što jošgoogle kaže. Pogledaj negdje u Temp folderu (C: - Users - Tvoje ime - App data - Local - Packages). Tamo se sejvaju stvari od Windows aplikacija. Tamo je meni save od Forza Horizon 3 i DLC zasebno.

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice