FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 80.041
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

kakve promjene ce nastat u fifi world izlaslom fife 15?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Kad udjes u igru imas upozorenje, dolaze svi novi igraci koji su u Fifa 15, nove kartice svih postojecih igraca, a do kraja godine ce FW preci na novi engine, vjerovatno od Fife 14.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

sta ce sa starima bit

13 godina
offline
FIFA World free2play

Sve sto imas ti ostaje, samo se stari nece pojavljivati vise u packovima, vec samo novi.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

to znaci da u jednoj momcadi moc imat i stare i nove ili ne!

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Ne, iste igrace neces moci imati u jednom squadu

9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Jesu li dozvoljeni dual accounti u igri? Ono da se ja i prijatelj dogovorimo da igramo na istom accountu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Dual account = dva accounta i jedan korisnik, a to sto ti govoris je nesto sasvim drugo :D   I trebalo bi da je dozvoljeno, ne vidim razloga zasto ne bi bilo, samo sto moze igrati ili on ili ti, obojica ne mozete u isto vrijeme

12 godina
offline
FIFA World free2play

Trenutno mi se skida neki update... Jel zna tko o cemu se radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Update na novu sezonu, izlaze nove kartice i nove ocjene, dodaje se turska liga, nacionalcni dresovi...

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

majku in pokralo me ima san 16 k coinsa sad 1000

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Svaka im cast za ovaj update! Isto kao da drugu igru igram, sad je daleko teze, i pace igraci vise nemaju nenormalnu prednost, sad imam koristi od visokog Mertesackera s paceom manjim od 40 :D

 

Definitivno dobrodoslo osvjezenje i puno toga su popravili.

 

Odigrao sam skoro 30 utakmica s rajom sa friends liste i nikakvih problema nije bilo, jucer je bilo nekih sitnih bugova koji su danasnjim patchem otklonjeni. Uglavnom raja igrajte i vidjet cete da je stvarno doslo do velikog napretka.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Smucek kaže...

Svaka im cast za ovaj update! Isto kao da drugu igru igram, sad je daleko teze, i pace igraci vise nemaju nenormalnu prednost, sad imam koristi od visokog Mertesackera s paceom manjim od 40 :D

 

Definitivno dobrodoslo osvjezenje i puno toga su popravili.

 

Odigrao sam skoro 30 utakmica s rajom sa friends liste i nikakvih problema nije bilo, jucer je bilo nekih sitnih bugova koji su danasnjim patchem otklonjeni. Uglavnom raja igrajte i vidjet cete da je stvarno doslo do velikog napretka.

sto se tice igre ja neprimjecujem nikakvu razliku, sto se tice bugova ima ih vise nego ikad , zasad negdje oko 2-3 od 10utakmica izgubim zbog bugova... 

edit : ok ubili su pace , sad mogu bacit svoju 41212 postavu u smece jer su krila bespotrebna ,a koliko vidim 90% igraca sada igra bunker -.-, ali sto se tice bugovi , ostajem pri tome ja uredno dobijam od 2-3 buga po sezoni

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.10.2014 6:47 (TheVeky).
13 godina
offline
FIFA World free2play

Definitivno si upravu za 41212, pa cak i 442, ubjedljivo najbolje je sad igrati nesto poput 4312 ili cak 5212.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA World free2play

Jel su ubacili novi engine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ma cudna mi je ova fifa , opet nevidim nikakvu razliku u gameplayu od odprije , a u zadnje dvije sezone nisam naletio ni na bug ... O.o

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.10.2014 21:38 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
k1klop kaže...

Jel su ubacili novi engine?

nisu stari je engine , ali dodane su nove face :P , mandjo napokon ima svoju facu , rakitic takodjer , modric je osisan -.- , mislim da i srna ima svoju facu a koliko se sjecam nije prije imao ...

12 godina
offline
FIFA World free2play

Molim Vas za pomoć!!

Kada sam otvarao accaunt na fifi 14 upisao sam svoju lozinku (primjer) 4sdgsdGF4D 

I ta lozinka mi se vidi u mome profilu kao nick name kada igram multiplayer protiv drugoga igrača.
Kada sam primjetio da mi se vidi lozinka umjesto nick name-a odmah sam prekinuo igru, ali nick name sa mojom lozinkom nemogu promjeniti.

 

Molim Vas u čemu je problem, molim pomoć! 

Baš me zaboli ljudska glupost..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

zaku rac igra kad su ostavili stare igrace

 

 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
deathlegend kaže...

zaku rac igra kad su ostavili stare igrace

 

Pa normalno da su ostavili, sta, imas 11 TOTS igraca u ekipi koje si masno platio i oni treba da ti ih pretvore u nove obicne? Yeah right...

You better run, you better take cover!
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Božoo kaže...

Molim Vas za pomoć!!

Kada sam otvarao accaunt na fifi 14 upisao sam svoju lozinku (primjer) 4sdgsdGF4D 

I ta lozinka mi se vidi u mome profilu kao nick name kada igram multiplayer protiv drugoga igrača.
Kada sam primjetio da mi se vidi lozinka umjesto nick name-a odmah sam prekinuo igru, ali nick name sa mojom lozinkom nemogu promjeniti.

 

Molim Vas u čemu je problem, molim pomoć! 

Promjeni svoj nick na Originu i promjeni svoje ime kluba tamo di radis one pocetne questove di te igra uci kako uopce igrati FUT. To bih trebalo rijesiti problem i na kraju krajeva promjeni lozinku igre. Mislim ja da si ti pogresno nesto negdje upisao da je samo u tome problem, ne vjerujem da je moguc tolike razine bug. 

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Jel itko zna zasto meni igra u vecini slucajeva tesko suttera? Jel to nekakav znani problem ili se dogadja meni, a hardver mi je i vise nego dovoljan...

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Jonja kaže...

Jel itko zna zasto meni igra u vecini slucajeva tesko suttera? Jel to nekakav znani problem ili se dogadja meni, a hardver mi je i vise nego dovoljan...

Ma to je svima tako. Loše su optimizirali igru. Ja ću počet opet igrat kad to poprave jer ovako mi je užasno za igrat.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

znaci lik igra 5212 i neur na golu i sta sad

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Mattix kaže...
Jonja kaže...

Jel itko zna zasto meni igra u vecini slucajeva tesko suttera? Jel to nekakav znani problem ili se dogadja meni, a hardver mi je i vise nego dovoljan...

Ma to je svima tako. Loše su optimizirali igru. Ja ću počet opet igrat kad to poprave jer ovako mi je užasno za igrat.

Popravi se dosta ako sam u full screen modu, medjutim i tada stuttera, a sto je jos gore ako alt tabam crasha u 70% slucajeva..

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
FIFA World free2play

E ne znam vala, ja trenutno igram u Window borderless i Ultra High, igra radi fenomenalno, alt tab stalno radi.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

A Fifa 15 ide kao zmaj, ma neznam lose su isprogramirali ovo, cak i menu zapinje.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA World free2play

Došo novi engine, razlika u gafici nikakva? Cini mi se malo veci gamespeed jedino i manje laga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA World free2play

Ogomna je razlika u gameplayu.. ovo je sad dosta bliže novijim fifama za stare konzole/prošlogodišnje za pc, puno bolje je sad.

Toliko tog je novo da mi se ne da sve ni nabrajat, od fizike lopte do kretanja igrača, dodavanja, driblanja etc, baš se vidi da je skroz novi engine.

 

A što se grafike tiče znalo se da tu neće ništa mijenjat jer im je cilj da igra bude dostupna i ekipi sa prastarim kompovima.

 

Grafika je manje bitna (meni potpuno nebitna), po meni je bitnije da se za sad fokusiraju na matchmaking i stabilnost servera.

Disregard the constabulary.
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
nontryer kaže...

Ogomna je razlika u gameplayu.. ovo je sad dosta bliže novijim fifama za stare konzole/prošlogodišnje za pc, puno bolje je sad.

Toliko tog je novo da mi se ne da sve ni nabrajat, od fizike lopte do kretanja igrača, dodavanja, driblanja etc, baš se vidi da je skroz novi engine.

 

A što se grafike tiče znalo se da tu neće ništa mijenjat jer im je cilj da igra bude dostupna i ekipi sa prastarim kompovima.

 

Grafika je manje bitna (meni potpuno nebitna), po meni je bitnije da se za sad fokusiraju na matchmaking i stabilnost servera.

Po cemu je ovo novi engine, novi engine tek treba da dodje ovo je samo jos jedan update, doduse veliki i daje pozitivnosti ali definitivno ovo nije novi engine. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice