FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.212
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 23
gnautix kaže...

Je li FIFA 23 vrijedna kupovanja? Inace sam uvijek igrao PES, nekako mi bio bolji/realniji kao simulacija nogometa, kakva je FIFA sad

 za offline igru jako dobra, za online arkadno smeće teško nadjebljivo

12 godina
offline
FIFA 23

Žuti Giroud na papiru izgleda super, a u igri je panj koji može više mrtvaca promašit od bilo koje kartice s kojom sam igrao.

Dao sam mu šansu, stvarno sam pokušavao.

Tako mi je i Payet ispočetka loše radio, ali nakon par partija je poludio, giroud nikako.

Lijeva, desna, ovako, onako, nabacujem mu na glavu on pored gola.

Jedino je smrad zabio s 20m kad mi je trebao udarac izvan šesnaesterca da otključam Weaha.

Danas igram kvalifikacije za WL i tri utakmice sam popušio zbog njega.

Koliko je majstor promašio mrtvaca, poludio sam i na bubanj - još ispušim 30k coinsa.

Jbga, svaka škola se plaća.

 

Od bijesa ubacim tog jebenog Weaha da završim kvalifikacije i on u tri utakmice zabije 6 komada.

Eeee moj Giroud - nabijem te nakurac!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 23

Jao ljudi, uvijek kad čovjek ovdje dođe nakon desetljeća ista priča...pa kakva je FIFA PC igra? To je baš ako ćemo cjepidaličiti konzolaška igra, ali eto na ovom forumu je to valjda PC ekskluziva 

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
briatore kaže...

Jao ljudi, uvijek kad čovjek ovdje dođe nakon desetljeća ista priča...pa kakva je FIFA PC igra? To je baš ako ćemo cjepidaličiti konzolaška igra, ali eto na ovom forumu je to valjda PC ekskluziva 

Ja igram na PC-u i za mene je PC igra.

Ti imaš podforum za konzole pa izvoli tamo komentirati koliko god te volja.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 23

Nemoj ti meni na taj način sinko odgovarati. Kakve veze ima na čemu ti igraš, svijet se oko tebe vrti?? Toliki si ego triper?

Igra je multiplatformska, ponajprije konzolaška. Teme na forumu su totalno nelogično otvorene.

To je valjda ta master race psihologija.

12 godina
offline
Re: FIFA 23
briatore kaže...

Nemoj ti meni na taj način sinko odgovarati. Kakve veze ima na čemu ti igraš, svijet se oko tebe vrti?? Toliki si ego triper?

Igra je multiplatformska, ponajprije konzolaška. Teme na forumu su totalno nelogično otvorene.

To je valjda ta master race psihologija.

Jesam, ego mi je do neba, a i u pravu sam pa ga to dodatno povećava.

Sinko dragi, koliko se sjećam na ovom forumu postoji dio namijenjen konzolama, a isto tako i dio namijenjen za PC-igre u kojem upravo pišemo.

To što su ljudi navikli ovdje komentirati FIFU ne znači da su kreteni, kako ih ti opisuješ, nego smo se svi okupili na hrpu jer je zanimljivije komentirati kad je više forumaša uključeno u raspravu.

Vidim da si dugogodišnji član, ali se očito ne sjećaš kako je nekada konzolaški formu zjapio prazan jer su ljudi većinom igrali na PC-u.

S godinama se ta situacija mijenja, ali neke navike ostaju iste pa tako i ova tema u PC sekciji.

 

Dakle, kome ne odgovara, trk u FIFA 23 temu pod konzolama, a ja koji igram na PC-u ću i dalje ovdje srati kako mi je FIFA najbolja igra i kako uživam igrajući ju.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
FIFA 23

Ima li jos netko od danas problem sa tim Anti Cheat programom (PC) ? bilo sve ok do sad i odjednom opet zeza i nece uci u igru. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Složio iz zajebancije Stoichkova. Mogu reći nakon par tekmi da je kartica izvrsna. Prvo sam ga probao u 4-2-3-1 na desnoj strani i nisam puno s njim dobio. Lik me poveo 3-1 pa sam mijenjao formaciju u 4-1-2-1-2. Igrao je na ST u paru s Riberyem i tu je bio fantastičan. Okrenio do kraja rezu na 4-3 a sljedeće tri tekme u toj formaciji dobio bez problema. Čvrst, odličan udarac, dobra proigravanja, lik ima sve. Kupio Dalglisha sinoć i danas ga prodao a da ga nisam niti probao koliko sam zadovoljan Stoichkom. Uzeo sada i Šukera. Cijena mu pala na 68k pa mi bilo glupo ne uzeti ga samo zbog legendarne fotke na kartici. Nemam više ideje što bih kemijao. Vieira mi nije kraj svijeta. Ok, vrijedi mi tih 40 tokena ali ne bih za njega dao koliko su vrijedile njegove kartice na marketu. Naši i maroko sjebali mi dvije kartice ali nije mi žao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ja neki dan uzeo Drogbu da igram WL s njim pa ću ga kao prodat.

Ipak mislim da će ostati neko vrijeme u klubu jer je odličan.

Jedino poludim kad zabijem s njim pa Maldinija moram gledat kako slavi :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Ja neki dan uzeo Drogbu da igram WL s njim pa ću ga kao prodat.

Ipak mislim da će ostati neko vrijeme u klubu jer je odličan.

Jedino poludim kad zabijem s njim pa Maldinija moram gledat kako slavi :)

Ja sam zato prodao Cecha jer nisam mogao gledati na njegovom tijelu Schmeichelovu glavu. Ne znam koje droge troše da rade takve stvari.

 

edit: a u kitu, danas sam skužio da Stoichkov ima glavu od Butraguenoa. Pa kaj je njima?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2022 22:14 (movie).
16 godina
offline
FIFA 23

Bog!

Novi sam u FIFA-i, pa razmisljam da kupim posto su sada neke akcije, sto mi savjetujete, standard verziju ili ultimate?

 

Što je najbolje igrati? Koje modove?

 

Hvala!

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
Kant kaže...

Bog!

Novi sam u FIFA-i, pa razmisljam da kupim posto su sada neke akcije, sto mi savjetujete, standard verziju ili ultimate?

 

Što je najbolje igrati? Koje modove?

 

Hvala!

 Standard naravno.

 

Ono kaj ti pase igrat. 

 

Pozz.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 23

Nikad prije nisam napravio uninstall ove igre. Community koji je pao na najnize grane do contenta koji ne da je bzvz, nego se tocno vidi kako su izgubljeni u svemu kaj se tice istog. Imali su savrsenu priliku za content kroz WC, dobili smo smece svjetskih proporcija. Unistili su market sa par situacija plus onaj Black Friday maratonski, lihvarski nacin sisanja coinsa i igraca iz kluba. 

 

Ne mogu se pozalit na ekipu. Ederson - Walker, Konate RTTF, Marquez 88, Theo Hernandez, - Bennacer RTTF, Park Ji Sung, Ribery 90, Griezmann RTTF - Voller WC i Al Owarian WC. 

 

Jucer nakon vise od 2tj upalim WL. Standardno izlasci na kick offu kod 0-0. Nekakvi sumanuti all out attack pa kad ne zabije iz prva dva napada, radi faul tijekom moje kontre i izlazi van iz tekme. DO situacije di se lik dodava sa jedne strane na drugu 30min in game vremena i ja ne mogu do lopte, niti promijeniti igraca i taktiku kroz meni jer lopta nece izac van.

 

Dotaknuo sam se contenta na pocetku. Content dolazi prebrzo i content nije baziran na pravom stanju nogometa i igraca nego na onome kako ce napuniti dzepove. DOslovno nebi imao nista protiv toga da mi prvo ovu igru ne platimo 70e pa onda igramo UT. U redu, monetiziraj sustav i to je to. Di su dresovi od reprezentacija? Zasto ja ne mogu do Hrvatskog dresa doc'? DI se on nalazi? I slicne situacije.

 

Gameplay je bio dobar u pocetku. Stvarno je bio dobar. Napokon je svaki igrac bio ''iskoristiv'' u igri. Naravno, dode patch i sve to promijeni. Situacije di ti i dalje ne mozes izvest brzi faul, gdje ti igraci stoje potpuno van pozicije. Stoperi koji se bez ikakvog razloga razdvajaju. Stoper koji skace na loptu prebrzo i debelo prije vremena, promasuje loptu i protivnik ide direktno u kontru. Mogao bi nabrajati do sutra popodne kaj se sve dogada, ali nemam volje ni zelje. 

 

 

Igra je otisla u penziju a nova godina nije ni dosla. Dovoljan pokazatelj kud su oni otisli sa svim tim. Naravno, moje subjektivno misljenje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...

Nikad prije nisam napravio uninstall ove igre. Community koji je pao na najnize grane do contenta koji ne da je bzvz, nego se tocno vidi kako su izgubljeni u svemu kaj se tice istog. Imali su savrsenu priliku za content kroz WC, dobili smo smece svjetskih proporcija. Unistili su market sa par situacija plus onaj Black Friday maratonski, lihvarski nacin sisanja coinsa i igraca iz kluba. 

 

Ne mogu se pozalit na ekipu. Ederson - Walker, Konate RTTF, Marquez 88, Theo Hernandez, - Bennacer RTTF, Park Ji Sung, Ribery 90, Griezmann RTTF - Voller WC i Al Owarian WC. 

 

Jucer nakon vise od 2tj upalim WL. Standardno izlasci na kick offu kod 0-0. Nekakvi sumanuti all out attack pa kad ne zabije iz prva dva napada, radi faul tijekom moje kontre i izlazi van iz tekme. DO situacije di se lik dodava sa jedne strane na drugu 30min in game vremena i ja ne mogu do lopte, niti promijeniti igraca i taktiku kroz meni jer lopta nece izac van.

 

Dotaknuo sam se contenta na pocetku. Content dolazi prebrzo i content nije baziran na pravom stanju nogometa i igraca nego na onome kako ce napuniti dzepove. DOslovno nebi imao nista protiv toga da mi prvo ovu igru ne platimo 70e pa onda igramo UT. U redu, monetiziraj sustav i to je to. Di su dresovi od reprezentacija? Zasto ja ne mogu do Hrvatskog dresa doc'? DI se on nalazi? I slicne situacije.

 

Gameplay je bio dobar u pocetku. Stvarno je bio dobar. Napokon je svaki igrac bio ''iskoristiv'' u igri. Naravno, dode patch i sve to promijeni. Situacije di ti i dalje ne mozes izvest brzi faul, gdje ti igraci stoje potpuno van pozicije. Stoperi koji se bez ikakvog razloga razdvajaju. Stoper koji skace na loptu prebrzo i debelo prije vremena, promasuje loptu i protivnik ide direktno u kontru. Mogao bi nabrajati do sutra popodne kaj se sve dogada, ali nemam volje ni zelje. 

 

 

Igra je otisla u penziju a nova godina nije ni dosla. Dovoljan pokazatelj kud su oni otisli sa svim tim. Naravno, moje subjektivno misljenje.

 Ak te tjesi ja ove godine nisam ni uzeo fifu. A igrao sam sve jos od Fife 11.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...

Nikad prije nisam napravio uninstall ove igre. Community koji je pao na najnize grane do contenta koji ne da je bzvz, nego se tocno vidi kako su izgubljeni u svemu kaj se tice istog. Imali su savrsenu priliku za content kroz WC, dobili smo smece svjetskih proporcija. Unistili su market sa par situacija plus onaj Black Friday maratonski, lihvarski nacin sisanja coinsa i igraca iz kluba. 

 

Ne mogu se pozalit na ekipu. Ederson - Walker, Konate RTTF, Marquez 88, Theo Hernandez, - Bennacer RTTF, Park Ji Sung, Ribery 90, Griezmann RTTF - Voller WC i Al Owarian WC. 

 

Jucer nakon vise od 2tj upalim WL. Standardno izlasci na kick offu kod 0-0. Nekakvi sumanuti all out attack pa kad ne zabije iz prva dva napada, radi faul tijekom moje kontre i izlazi van iz tekme. DO situacije di se lik dodava sa jedne strane na drugu 30min in game vremena i ja ne mogu do lopte, niti promijeniti igraca i taktiku kroz meni jer lopta nece izac van.

 

Dotaknuo sam se contenta na pocetku. Content dolazi prebrzo i content nije baziran na pravom stanju nogometa i igraca nego na onome kako ce napuniti dzepove. DOslovno nebi imao nista protiv toga da mi prvo ovu igru ne platimo 70e pa onda igramo UT. U redu, monetiziraj sustav i to je to. Di su dresovi od reprezentacija? Zasto ja ne mogu do Hrvatskog dresa doc'? DI se on nalazi? I slicne situacije.

 

Gameplay je bio dobar u pocetku. Stvarno je bio dobar. Napokon je svaki igrac bio ''iskoristiv'' u igri. Naravno, dode patch i sve to promijeni. Situacije di ti i dalje ne mozes izvest brzi faul, gdje ti igraci stoje potpuno van pozicije. Stoperi koji se bez ikakvog razloga razdvajaju. Stoper koji skace na loptu prebrzo i debelo prije vremena, promasuje loptu i protivnik ide direktno u kontru. Mogao bi nabrajati do sutra popodne kaj se sve dogada, ali nemam volje ni zelje. 

 

 

Igra je otisla u penziju a nova godina nije ni dosla. Dovoljan pokazatelj kud su oni otisli sa svim tim. Naravno, moje subjektivno misljenje.

 Sa svime se slažem osim da je napočetku gameplay bio dobar. Bio je govno kao i sada. Igrači pacea 60 stizali su igrače pacea 95. Igrao se presing svih 90 minuta bet vidljivog gubitka stamnine. Golmani su se izmicali lopti kako bi ista išla u gol. Moji igrači su se međisobno sudarali i padali. Stoperi su pokazivali znakove retardacije kao što ih prikazuju i sada. Dakle, nikakve razlike nije bilo. Igra je bila smeće po izlasku a smeće je i sada. Jedino se možemo pomiriti s time i igrati je ovakvu kakva je ili ne igrati. Ja gotovo da ne igram. Super su mi došli ovi tokeni da odradim 300 tekmi u prijateljskim i poberem ultimate pack, jumbo rare pack i ostale packove pa ću vidjeti hoće li danas što uletjeti. WL ne igram a rivalse tek toliko da poberem nagrade, Niti jednu utakmicu više. Manje od toga se gotovo i ne može igrati. Isto mislim da sam složio solidnu momčad za ovu fazu igre ali sve to pada u vodu kada krene karačina od strane EA.

12 godina
offline
FIFA 23

Zbog ovih plavih kartica potegnem rank 5 u WL i svaki jebeni put ista govna dobivam.

Rekao sam već 100x da neću dalje od ranka 6, al nije mi vrag dao mira.

 

Ultimate pack - Pedri i Varane

Rare players pack - 82 kartica nositelj packa

A ovaj 5x 83+ slika u prilogu - pa kako ih samo odaberu jebo im pas mater?!??!?!

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Zbog ovih plavih kartica potegnem rank 5 u WL i svaki jebeni put ista govna dobivam.

Rekao sam već 100x da neću dalje od ranka 6, al nije mi vrag dao mira.

 

Ultimate pack - Pedri i Varane

Rare players pack - 82 kartica nositelj packa

A ovaj 5x 83+ slika u prilogu - pa kako ih samo odaberu jebo im pas mater?!??!?!

 

 

Ja jučer ubacio zadnjih 10 tokena u 84x20 pack i dobio Dalota te dvije 88 rating kartice, jednu 87 i dvije 86 i sve ostalo 84 i niže. Kako me kenja ne smijem biti nezadovoljan a opet kada vidim kaju drugi dobijaju u tom packu i nisam prošao najbolje. Realno taj RB mi ne treba jer već imam dvije RB kartice s kojima igram i ovo je treća. Mogu ih sada sva tri miksati svakih par tekmi jer su sva tri untradeable.

8 godina
offline
FIFA 23

Pozdrav,

prodao sam i Ps5 i Fifu, nemam zivaca vise, besmisleno je. Ono sto sam hteo da pitam, imam 1 700 000
koina koje bih prodao, koliko mogu da dobijem za to i kome se obratiti za to ? Ako nije za temu, moze odgovor u inbox. I kako se 

vrsi prebacivanje ? 
hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Prekjučer u 85+ sbc dobijem Maignan 87 rare karticu a danas Martinez 86 rare karticu. Više sam dao nego što sam dobio. Pa da pederi ništa ne daju ne mogu vjerovati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Dvoumio se dugo da li dati sansu FIFI i cvjetnom drustvu. Nabavio danas za 200 kuna (PS5). Ajmo vidjeti.

Zasad mi se svida iz gameplay videa, ono sto mi je upalo u oko je ‘skejtanje’ igraca po terenu, kao da su na ledu, lopta im dosta neprirodno u driblingu stoji medu nogama itd.
Nadam se da nije prestrasno uzivo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ovi iz EA-a kao da se zajebavaju s nama?!

Toliko sranja su napravili u ovoj igri da to više nije slučajnost.

Danas nakon svake utakmice moram odgovarati na anketu - pa jebo mu bog mater - da li se može jedna stvar dodati u igru, a da nije pokvarena?!

Drogba i dalje ima facu od Maldinija - jebe im se živo, to je valjda namjerno tako??!!

 

A moja stara boljka - presing... opet svi rokaju presing od prve minute - ništa - nema utjecaja na igrače, a to stamine što potroše je ionako zanemarivo s obzirom na benefit.

Čak i da potroše svu staminu, opet imaju 5 izmjena pa ih boli kurac.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 23

Imam ploču koja ne podržava secure boot, da li ima kakav bypass za ulazak u igru? Kupim, instaliram i onda baci grešku da secure boot nije uključen jebale ih takve gluposti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Odradio sam sve ove zadatke i sbc, pobrao sve packove i dobio Savića. Pa ne mogu vjerovati. U ona dva garantirana packa dobio one dvije winter kartice koje će biti dobre za neki sbc i to je to. Nula bodova. Jučer sam imao pripremljenih 35 packova i dobio sam Kluiverta kojeg sam prodao za 21k coinsa. Par 85 rating kartica i ništa više. Danas niti to. Sutra otvorim packove od nagrada i ako opet ništa ne bude fakat dižem ruke od svakodnevnog praćenja igre i bacam se na povremeno igranje. Sada sam rob igre. Skupio sam 54 tokena iz prošlog promoa. Iz ovog imam 11 tokena a na netu vidim da ih je izašlo 12. Cijeli dan vrtim gdje mi je taj jedan promakao i ne mogu ga naći. Pobrao sam onaj jedan token iz packa iz storea tako da nemam ideje gdje je još jedan. Skupit ću ih 20 pa idem na ona tri packa od 83+ pa da vidim hoće li što uletjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Imas jedan swap medju moments paketima.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Kako je ovo moguće? Za jebenih 45 minuta njegov golman ima 10 obrana a moj karinu. Svi udarci su unutar 16 metara ali mogu se jebati. Naravno, lik mi proda dvije kontre i zabije dva gola. Najbolje što jednu presječem ali ne mogu nikome dodati loptu jer se ona kao magnet zalijepila za mog igrača i lik je opet uzme nazad i zabije. Ono, slom živaca sam dobio. Ja sam idem na gol i s leđa me lik pokosi na rubu 16 metara niti žuti nije dobio. Stvarno ovakva sranja ubijaju ono malo čara što ima ova igra. I dalje su mi najgora ona sranja oi brzom povratu posjeda lopte s obje strane. Kakvog to ima smisla?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Pogledaj mu pass postotak.
Jako lose. Sve ispod 85 znaci da je dao mnogo lopti. Iako vidim da i jedan i drugi igrate igru s malo pasova.
Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23

Evo par rijeci o statistici odnosno gameplayu jer u posljednje vrijeme ponekad pokusavam analizirat kako igra protivnik. Posebno u poluvremenu ako uspijem

Znaci nevazna utakmica. Pobjedio sam i prvo poluvrijeme ga ubio.

Medutim primjetio sam da igra uopce ne kaznjava pogresne tackle. Vrlo cesto popusim tekmu di protivnik ima kao ovaj po 60-70 tacklova, od toga maksimalno 15-20 uspjesnih i ništa. Znaci jako puno igraca u obrani samo stisce bezveze tackle i ne kaznjavaju se za promasene. Mislim di je tu logika. Koliko se sjecam prije ako si stisnuo X i promasio izgubio bi korak.

 

Takoder ja volim igrati na posjed i pasove. Vrlo cesto popusim od kontrasa, ali evo sad su bar malo popravili trokut pass pa vise nije toliko ubitacan. Jos uvijek radi ali na nacin kako je radio i prije. Sto je po meni ok. Ja ga isto nekad iskoristim, ali za to treba pravi moment, da se obrana otvori, pogledat malo radar di su njegovi, a ne mahnito svaki napad trokut i trci.

 

Toliko od mene. Pozdrav. Sve najbolje za blagdane.

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2022 12:20 (daseparo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
daseparo kaže...
Pogledaj mu pass postotak.
Jako lose. Sve ispod 85 znaci da je dao mnogo lopti. Iako vidim da i jedan i drugi igrate igru s malo pasova.

Pa 75 dodavanja za jedno poluvrijeme nije malo. Na kraju tekme imam uvijek u prosjeku oko 160 dodavanja što je otprilike nešto poput tvoje statistike. Isto igram na posjed i kružim oko njegove zadnje linije tražeći prostor. Ne preskačem igru niti je silujem. Vjerujem da većini idem na karu takvom igrom ali jebi ga, tako igram.

 

Tražim još jednog stopera. Prodao sam Silvu 88 jer nisam bio zadovoljan. Prije njega sam prodao Laportea 89. Gledam ovog nogog Tomoria 88 ali osim brzine nema mi ništa drugo zbog čega bih ga kupio. Osim toga škrt sam dati 500k za 88 rating karticu. Jedan stoper mi je Cordoba koji je savršen za ovu fifu. Imao sam danas nekoliko prilika uzeti Maldinia 94 ali nisam se mogao odlučiti dati toliko coinsa za jednog stopera. Ujutro ga nitko nije htio za 1.7 milijuna coinsa a sada je porastao i prodaje se za 2 milje coinsa. Mogao sam u par sati zaraditi ako ništa drugo 200k coinsa kada se odbije porez. Mislio sam da će još pasti cijenom i prevario se. nIsam nikad imao Maldinia 94 i baš me interesira kako funkcionira kod igrača kao što sam ja.

Nakon nekog vremena skužio sam da je ovaj Vieira stvarno dobra kartica za koju je vrijedilo dati 40 tokena. Lik dominira sredinom terena. Jučer sam mu upario ovog Kantea 91 i to je izgledalo jako dobro. No kako je Kante porastao cijenom odmah sam ga prodao. Sumnjam da će opet pasti na 700k koliko je jučer bio neko vrijeme. I dalje sam rob zarade pa se ne vežem dugo za igrače već ih prodam čim porastu cijenom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2022 13:00 (movie).
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Nisam vidio da je 45min. Onda je to i vise nego ok. 😀
Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2022 13:02 (daseparo).
15 godina
offline
Re: FIFA 23
daseparo kaže...
Nisam vidio da je 45min. Onda je to i vise nego ok. 😀

To je ono što me slomilo. Lik ima 10 obrana u jednom poluvremenu a najdalje upućen udarac po golu je bio s 14 metara. Nevjerojatno kaj je sve branio. I onda kako to biva u ovoj igri iz dva udarca zabije mi dva gola. Drugo poluvrijeme ista stvar. Lik se brani i ne može prijeći centar i onda u zadnjim minutama kada sam sve stavio u napad zabije mi za 3-1. Imao je na kraju 4 udarca i tri gola a ja 21 udarac i jedan gol. Golman mu je na kraju imao 16 obrana. Kad neće neće i možeš se jebati. Nakon te tekme sam prodao kantea jer rekoh nema smisla imati karticu od 800k kojoj cijena varira a na kraju izgubim od ovakvog lika.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice