FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 284.826
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 23

Vjerovatno pitano vec x puta, koliko potrosite para na packove godisnje i vrijedi li igrati fut bez ulaganja? Inace veteran pes-a trenutno igram seasons u fifi divizija 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Moze pomoc ??

Poceo sam ju nedavno na pc u igrati.

Malo me fps zafrkavao na fut u izmedju 45/60. Sad evo sam ga napokon popravio na 55/60

I nakon sto sam sredio FRAME RATE u igri

30+ utakmica zaredom nisam pobjedio. Imam problema malo s net om posto ga djelim i ping mi je od 50 do 120 non stop sece i igra mi je ludo brza. 

Znam da nisam neki igrac, tek se uhodavam u ovu fifu s obzirom da ju nisam igrao od fife 18 ali jednostavno 30+ ako ne i vise utakmica niti blizu da budem pobjedi nakon sto sam popravio frame rate u igri i priblizio ga 95% na 60FPS. 

Trebam jednu pobjedu da dobijem neki pack i i tu je zapelo na polovici 7/6 divizije. Jednostavno se ne mogu vise obraniti jer mi je nekako brza igra.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2023 23:06 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23
erminn kaže...

Vjerovatno pitano vec x puta, koliko potrosite para na packove godisnje i vrijedi li igrati fut bez ulaganja? Inace veteran pes-a trenutno igram seasons u fifi divizija 1.

 Nista, ako mislis igrati radi zabave ili gusta ne trebas nista ulagati ako mislis ici na pro scenu onda trebas uloziti nekoliko tisucu eura kad igra izadje van sad ti je mislim prekasno

10 godina
offline
Re: FIFA 23
The_K kaže...
erminn kaže...

Vjerovatno pitano vec x puta, koliko potrosite para na packove godisnje i vrijedi li igrati fut bez ulaganja? Inace veteran pes-a trenutno igram seasons u fifi divizija 1.

 Nista, ako mislis igrati radi zabave ili gusta ne trebas nista ulagati ako mislis ici na pro scenu onda trebas uloziti nekoliko tisucu eura kad igra izadje van sad ti je mislim prekasno

 Igram ja radi zabave i pes i fifu, ali me ta zabava kostala vise zivaca nego 25 godina zivota prije toga.

13 godina
offline
Re: FIFA 23
erminn kaže...
The_K kaže...
erminn kaže...

Vjerovatno pitano vec x puta, koliko potrosite para na packove godisnje i vrijedi li igrati fut bez ulaganja? Inace veteran pes-a trenutno igram seasons u fifi divizija 1.

 Nista, ako mislis igrati radi zabave ili gusta ne trebas nista ulagati ako mislis ici na pro scenu onda trebas uloziti nekoliko tisucu eura kad igra izadje van sad ti je mislim prekasno

 Igram ja radi zabave i pes i fifu, ali me ta zabava kostala vise zivaca nego 25 godina zivota prije toga.

 Sad je tesko uhvatiti korak sa ostatkom bez uplacivanja... bolje je pricekati koji mjesec pa krenuti sa startom nove verzije

12 godina
offline
Re: FIFA 23
L1nNk kaže...

Moze pomoc ??

Poceo sam ju nedavno na pc u igrati.

Malo me fps zafrkavao na fut u izmedju 45/60. Sad evo sam ga napokon popravio na 55/60

I nakon sto sam sredio FRAME RATE u igri

30+ utakmica zaredom nisam pobjedio. Imam problema malo s net om posto ga djelim i ping mi je od 50 do 120 non stop sece i igra mi je ludo brza. 

Znam da nisam neki igrac, tek se uhodavam u ovu fifu s obzirom da ju nisam igrao od fife 18 ali jednostavno 30+ ako ne i vise utakmica niti blizu da budem pobjedi nakon sto sam popravio frame rate u igri i priblizio ga 95% na 60FPS. 

Trebam jednu pobjedu da dobijem neki pack i i tu je zapelo na polovici 7/6 divizije. Jednostavno se ne mogu vise obraniti jer mi je nekako brza igra.

Kad bi barem bilo do FPSa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 23
erminn kaže...

Vjerovatno pitano vec x puta, koliko potrosite para na packove godisnje i vrijedi li igrati fut bez ulaganja? Inace veteran pes-a trenutno igram seasons u fifi divizija 1.

Zadnje dvije godine nema smisla potrošiti jednu lipu na igru jer u samoj igri imaš toliko mogućnosti za pobrati packove da to nije normalno. Evo primjer mog rezervnog acc na kojem sam počeo igrati u 3 mjesecu ove godine. U zadnje vrijeme ništa ne igram ali slažem sbc i otvaram packove. Složio sam i kupio nekoliko igrača a da nisam s njima još odigrao tekmu. Minimalan trud za sve ovo što imam na fotkama na rezervnom acc. Nije loše. Stvarno nije problem doći do solidne momčadi s nula kuna i minimalnim igranjem i trudom.

10 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
erminn kaže...

Vjerovatno pitano vec x puta, koliko potrosite para na packove godisnje i vrijedi li igrati fut bez ulaganja? Inace veteran pes-a trenutno igram seasons u fifi divizija 1.

Zadnje dvije godine nema smisla potrošiti jednu lipu na igru jer u samoj igri imaš toliko mogućnosti za pobrati packove da to nije normalno. Evo primjer mog rezervnog acc na kojem sam počeo igrati u 3 mjesecu ove godine. U zadnje vrijeme ništa ne igram ali slažem sbc i otvaram packove. Složio sam i kupio nekoliko igrača a da nisam s njima još odigrao tekmu. Minimalan trud za sve ovo što imam na fotkama na rezervnom acc. Nije loše. Stvarno nije problem doći do solidne momčadi s nula kuna i minimalnim igranjem i trudom.

 Fino, solidna momcad. Pocet cu vjerovatno od septembra kad pocne nova sezona, do tada bijem seasons.

10 godina
offline
Re: FIFA 23

nije bas tocno, znam ljude koji su napravili drugi acc oko totsa i sad laganini imaju bolji tim od mene koji igram od kraja prosle godine

10 godina
offline
FIFA 23

ovo je navodno najbolji golman na igri (toty van der sar)

 

nekad bi ovu igru tako zapalio, a eto posralo me ovaj tjedan sa toty gullitom i tradeable futties yayom nakon milijun godina bez srece

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Na zapadu ništa novo

Krenem igrat ovu bajnu fajfu nekidan, iz čiste dosade, reko da vidim šta se promjenilo, kad vidjeh da se nije ništa promjenilo

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

ovo je navodno najbolji golman na igri (toty van der sar)

 

nekad bi ovu igru tako zapalio, a eto posralo me ovaj tjedan sa toty gullitom i tradeable futties yayom nakon milijun godina bez srece

Nikad nisam kužio tu fascinaciju golmanima u igri? Godinama govorim da su svi golmani isti i da igram s onim koji mi je simpatičan ili odgovara kemiji momčadi. Svaki golman u ovoj igri prima smiješne golove i brani nemoguće golove. Kupio sam tog VDS i platio ga nešto preko milijun coinsa. Bila mu pala cijena pa sam uzeo da ga probam i prodam čim skoči cijenom. Dakle, kako rekoh. Isto sranje kao i svi golmani u igri. Prodao sam ga za nešto manje od 1.2 milje. Ja bio zadovoljan. Niti sada na kraju igre nemam nekog posebnog golmana već onog koji mi daje full che.

15 godina
offline
FIFA 23

10a tekma, 10i win za redom u rivalsima, odma čiter.

Sva sreća nisam igrao cijelu godinu i gubio živce na smeću, bar znam da neću ni dalje.

Prvo mi prebaci kontrole, zamjeni timove, onda nakon što je vidio da i tak ne može ništ dobit, onda freeza menu.

Takvih sam imao na tisuće u prošlim fifama, i vidim sad da se i dalje apsolutno ništa ne poduzima po pitanju čiteraja u ovom smeću. Jad i bijeda od igre i dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

ma jasno, meni osobno nije lezao ni njegov prime pa sam tvrdio da je precijenjen. Ovog dobijem u peku i reko čisto da ga probam jel toliko dobar kolko mu tepaju i stvarno ne vidim da je bolji od tots alissona ili tots scesnog koji su bili ili jesu sića

15 godina
online
FIFA 23

Kakva hrpa debila. Kupim onaj dres za 50k coinsa pa da poberem još 1500XP i dobijem dres Augsburga. Pa da mogu sjebati sve što se da sjebati u ovoj igri ne mogu vjerovati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Evo nekih 20 dana igram i moja momcad

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
Joky007 kaže...

Evo nekih 20 dana igram i moja momcad

 Ja 200 dana ali više otvaram packove kroz sbc nego što igram. Sad na kraju igre daju ti skoro sve živo. Svaki dan složm 3x 85x10 sbc i jednom 84x10 sbc. Kraj je igre pa je očito i manja konkurencija u igri, jer kako objasniti da sam Lemara odradio u 15 utakmica i primio samo četiri gola.  Znači 15 od 15. To nisam nikad do sada odradio ovako bez poraza.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2023 23:23 (movie).
15 godina
offline
FIFA 23

Jedan domaći sa točno odgovarajućim imenom.

Nakon mojih 1-0, neće izaći, nego klasično debilno rastezanje povezanim gamepadom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 23

u 84 x10 dobim sranja, bolje dobim u 80+ player pick ili obicni gold kad zamijenim ultima silver pack

15 godina
online
Re: FIFA 23
Joky007 kaže...

u 84 x10 dobim sranja, bolje dobim u 80+ player pick ili obicni gold kad zamijenim ultima silver pack

85x10 je nemjerljivo bolji. Sve sam u njemu dobio. Evo danas sam u njemu dobio i Jesusa.

11 godina
offline
Re: FIFA 23

80+ nadam se i Jesusa tu

15 godina
online
FIFA 23

Sinoć i danas odigrao sam preko 100 puta 84+x10 sbc. Dobio sam tri puta crvenog Alissona i tri puta crvenog Mertensa. U preko 100 packova nisam dobio upotrebljivu tots karticu. Ter Stegena sam dobio sigurno jedno 15 puta. Tri packa za redom sam dobivao tots Diasa kojeg sam već naravno imao. Neka icon smeća dobivam svakih par packova. Sada, zadnjih desetak packova dobivam 9 duplića pa sam odustao. Ne da mi se slagati sbc za jednu karticu koju nemam. Koliko treba odigrati puta da dobiješ nekaj normalnog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 23

85 + 10 je bolji, probaj taj

15 godina
online
Re: FIFA 23
Joky007 kaže...

85 + 10 je bolji, probaj taj

U njemu od 10 kartica dobijem svih 10 duplića. Danas sam ga odigrao 7 puta koliko možeš i od sedam pokušaja dobio sam dvije kartice koje nemam. Dobijam jedne te iste kartice stalno. Večeras sam u njemu dobio 4 puta za redom alissona. Tri puta za redom dobijam Ter Stegena kao nositelja packa. Svaki dan odigram stotinjak ovih 84+X10 i sedam puta koliko mogu 85+X10. Dobivam maksimalno 50 jednih te istih kartica. Složio sam si Ronaldinhoa i Zidanea. Ispraznim klub i opet samo duplići izlaze.  Imam sada već dovoljno kartica za neki novi sbc ali me ništa ne interesira. Znači u nekoliko stotina odigranih sbc najbolja kartica koju sam dobio je de bruyne a icona Van Persie. Roza kartica Alisson. Od tih roza kartica dobivam samo Alissona i Mertensa. Glupo je reći ali dobio sam svakog najmanje 40 puta. Ovi ostali za mene ne postoje. Silujem da vidim mogu li dobiti neku meta iconu ili Neymara, Mbappea, Messia... no ne mogu. Nema šanse. Oči su mi ispale. Zadnja četiri dana sam doma i samo slažem sbc i otvaram packove. Još ću sutra pokušati i definitivno odustajem. Nema smisla.

13 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
Joky007 kaže...

85 + 10 je bolji, probaj taj

U njemu od 10 kartica dobijem svih 10 duplića. Danas sam ga odigrao 7 puta koliko možeš i od sedam pokušaja dobio sam dvije kartice koje nemam. Dobijam jedne te iste kartice stalno. Večeras sam u njemu dobio 4 puta za redom alissona. Tri puta za redom dobijam Ter Stegena kao nositelja packa. Svaki dan odigram stotinjak ovih 84+X10 i sedam puta koliko mogu 85+X10. Dobivam maksimalno 50 jednih te istih kartica. Složio sam si Ronaldinhoa i Zidanea. Ispraznim klub i opet samo duplići izlaze.  Imam sada već dovoljno kartica za neki novi sbc ali me ništa ne interesira. Znači u nekoliko stotina odigranih sbc najbolja kartica koju sam dobio je de bruyne a icona Van Persie. Roza kartica Alisson. Od tih roza kartica dobivam samo Alissona i Mertensa. Glupo je reći ali dobio sam svakog najmanje 40 puta. Ovi ostali za mene ne postoje. Silujem da vidim mogu li dobiti neku meta iconu ili Neymara, Mbappea, Messia... no ne mogu. Nema šanse. Oči su mi ispale. Zadnja četiri dana sam doma i samo slažem sbc i otvaram packove. Još ću sutra pokušati i definitivno odustajem. Nema smisla.

 Netjak složio icon SBC nakon par mjeseci neigranja i dobije Ronaldinja

Who bolan cares
10 godina
offline
FIFA 23

otvodio par tih 85 10 pekova dok je toty gullit bio u pekovima pa sam ga ubo, plus jos neke razne futtiese.

 

Onda sam iz jednog wl rewards ultimate peka dobio tradable futties yayu kojeg sam unovčio i sa njime si slagao ekipe, a prekjučer sam iz dala kit objective 84 1 peka dobio futties benzemu.

 

jebiga, dikod uđe dikod ne uđe

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

otvodio par tih 85 10 pekova dok je toty gullit bio u pekovima pa sam ga ubo, plus jos neke razne futtiese.

 

Onda sam iz jednog wl rewards ultimate peka dobio tradable futties yayu kojeg sam unovčio i sa njime si slagao ekipe, a prekjučer sam iz dala kit objective 84 1 peka dobio futties benzemu.

 

jebiga, dikod uđe dikod ne uđe

 Ja svaki dan otvorim oko 100 packova i nisam dobio niti jednu tu karticu. Ustvari nisam dobio niti jednu karticu s kojom bih sada mogao igrati. Stalno mi se vrti jednih te istih pedesetak bezveznih kartica.

 

edit: nakon tjedan dana otvaranja prva kartica koju mogu staviti u prvih 11 i koja nešto vrijedi i koja mi je uletjela u packu je Marchisio. Aj ja zadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2023 23:39 (movie).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice