FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 935.918
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Zasto ljudi igraju vecinom FUt a ne sezonu ?Zar nije bolje igrati sezonu kad ti se igra ,bez pritiska ,coinsa i sl . ?

 Meni je sezona draza jer odaberem tim koji volim, fut mi je arkadan a neda mi se ove sezone slagat momčad, pored gwenta i battlefielda jedva fifa dodje na red :D

a prije je fifa bila prvo mjesto

Sad baš me zanima jedna stvar, ovi koji igraju na ps4 je li vam vrijeme reakcije-input lag loš zapravo često sporije reagira nego što bi trebo(upreš doda njemu treba vremena), nije npr ko bf1 kad upres r2 opali metak

jedino na seasonsu sto me sekira je to, toga nema na kick off kad igram samo na seasonsu kasni reakcija

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
inflames1010 kaže...

bok ljudi...ovaj tjedan sam igrao 6 finala kvali. za WL-u i sve sam izgubio....u 3 tekme sam bio puno bolji ali jbg...stvar je u tome sto me spaja u 90% sa ekipama iz premier lige....kad vidim onu glavu bijelu od bakayoka sere mi se znaci svaki igrac ima njega...i lik je toalno nerealno napravljen...u 2 finala sam vodio sa 2 razlike i nakraju naravno izgubio sam..imam od iza chiellinia,bonnucia i buffona koji u finalu izgedaju smjesno....sudaraju se ,bjeze jedan od drugoga i pustaju ogroman prostor ispred 16m...buffon prima golove kroz usi...uzas a na drugoj strani protivnik sto god opali prema golu udje...martial,son i jesus...nocna mora... idemi na zivce igrica....najgora fifa ikad...nerealna do ibera...znali netko zasto me spaja samo sa ekipama iz premier lige??jeli moguce da svi igraju sa sugavim englezima ili??ja imam ekipu iz Seria A! Hvala

 

Ako budeš gledao tko s kim igra nećeš daleko dogurati. PL je inače napopularnija nogometna liga, pa i meni osobno tako da to nije ništa čudno. Prošle sezone najviše uspjeha sam imao s ekipom iz Bundeslige, ali na kraju sam ih rasprodao i vratio se u PL jer su mi najdraži, ali ne i garant za uspijeh, jer ono što sam napravio s igračima iz Bundeslige nikad nisam uspio niti s jednom drugom ekipom.

 

Taj Bakoyoko meni nije ništa posebno s obzirom koliko ga ekipa spominje i koristi. Sanchez mi je puno bolji od dotičnog, tako da sam Bakayoka frknuo.

 

Btw., jučer sam kupio prvu IF karticu i to onu Otamendia jer mi je njegova nif kartica odlična, + imenjaci smo . Uz njega sam dofurao i Baillya te na taj način pojačao obranu.

 

Dogurao sam do div 3 (ps4) i tamo konačno naišao na otpor. Mislim da će bi trebati malo zvučnije kartice ako mislim nešto napraviti u div 2. Nedostaje mi jedan AS u sredini tipa A.Vidal, Kante ili Nainggolan, te jedan AS u napadu tipa IF Sona, ali što je tu je. Prije dolaska gore navedenih igrača, najskuplji igrači su mi bili Martial 38k i Mkhitaryan 15k.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 10:16 (TheMaverick).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Imam ova 2 tima koje sam jedva skupio.Da znam da igram mozda bih dogurao do 4-3 div. Pratim forum na fb,fifa najvjerniji gdje ljudi traze da im neko slozi tim za 5 mil. coinsa?! Vrijeme je da to polako napustam i da ponekad bacim sezonu.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Imam ova 2 tima koje sam jedva skupio.Da znam da igram mozda bih dogurao do 4-3 div. Pratim forum na fb,fifa najvjerniji gdje ljudi traze da im neko slozi tim za 5 mil. coinsa?! Vrijeme je da to polako napustam i da ponekad bacim sezonu.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Imam ova 2 tima koje sam jedva skupio.Da znam da igram mozda bih dogurao do 4-3 div. Pratim forum na fb,fifa najvjerniji gdje ljudi traze da im neko slozi tim za 5 mil. coinsa?! Vrijeme je da to polako napustam i da ponekad bacim sezonu.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 18
Skužili smo od prve kaj imaš. Nije loše. Lagano igranje i nadograđivanje momčadi i sve pet. Ne vidim zakaj si nezadovoljan? Hoćeš više coinsa, moraš visiti dobar dio vremena na marketu. To je tako. Druga varijanta je da te nešto posere u packu, no vidimo da je to rijedak slučaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Imam ova 2 tima koje sam jedva skupio.Da znam da igram mozda bih dogurao do 4-3 div. Pratim forum na fb,fifa najvjerniji gdje ljudi traze da im neko slozi tim za 5 mil. coinsa?! Vrijeme je da to polako napustam i da ponekad bacim sezonu.

 neću ili ne ću kako se piše , tehnička podrška 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
10 godina
offline
FIFA 18

Znaci suparnicki igrac opali laktom u glavu mog igraca, moj igrac se srusi na pod i suparnicki igrac padne preko njega sudac svira penal. Ja ostavljam joystick jer sam previse frustriran protivnik puca lijevo moj golman se baci sam lijevo i obrani. Samo sam stisnuo alt+F4 koji k da ja igram ako igrica igra umjesto nas.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Meni isto lagano splašnjava volja za igranjem.

SB skoro da više i ne igram, a online mi se gadi svakom utakmicom sve više.

Ja razumijem da u pravom nogometu suci ponekad ne vide neke stvari i da postoji famozno pravilo "slobodno sudačko uvjerenje.

Ali u jebenoj igrici toga ne bi trebalo biti.

Svaki faul bi trebao biti faul i svaki bilo kakav prekršaj bi se trebao sankcionirati.

 

Sad igram online, izigram lika i sam pred golmanom na 5m.

Idem pucat, kreće animacija za pucanje, ali ga protivnički igrač s leđa lupi po nozi, ovaj se zatetura, ali ne padne i drugi obrameni izbija loptu.

Čist penal k'o suza, lopti nije ni primirisao, a mog je lupio dok je pucao na gol.

Ništa, jebeno ništa po kriteriju EA-a.

I naravno iz te akcije on krene u kontru i zabije mi gol.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kad su ovo ubacili? I zasto jos ne funkcionira nego nalazi i player fitnesse?

 

edit. ne znam zasto mi nece ubaci sliku. ugl dodali su trazenje squad fitnessa na market?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 21:18 (jpantalon).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Tko ide po Rare gold pack? Ulozit cu 25k, dobit 8k natrag :D Najjaci igrac ce vjerovatno bit Sivonjic jebemti sve.. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 18

Nisam mogao odoljeti perišiću i uzeo ga. Cijena mu dosta pala. Uzeo odmah i if brozovića da ga lakše uklopim. Uzmem na bidanju nekoliko brozovića od 22 do 25 k coinsa i sve ih frknem za 32k coinsa tako da sam svog dobio besplatno. Ne znam, perišić mi izgleda kao kartica koja se mora imati. Kako igra mogao bi dobiti i nadogradnju za mjesec dana...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Nisam mogao odoljeti perišiću i uzeo ga. Cijena mu dosta pala. Uzeo odmah i if brozovića da ga lakše uklopim. Uzmem na bidanju nekoliko brozovića od 22 do 25 k coinsa i sve ih frknem za 32k coinsa tako da sam svog dobio besplatno. Ne znam, perišić mi izgleda kao kartica koja se mora imati. Kako igra mogao bi dobiti i nadogradnju za mjesec dana...

 ja ga uzeo sinoc i odigrao samo jednu tekmu nisam stigao vise,i mogu reci da me odusevio,nije toliko prodoran kao insigne ali zato kako god da puknem zabija,odma hattrick od toga 2 gola sam zabio iz okreta sa 2 igraca na ledjima chielini i naingolan ga gurali al on svejedno uspio,za sad prva liga :D

EUNE LOL: frenkySTYLE
16 godina
offline
Re: FIFA 18
Ryder007 kaže...

 ja ga uzeo sinoc i odigrao samo jednu tekmu nisam stigao vise,i mogu reci da me odusevio,nije toliko prodoran kao insigne ali zato kako god da puknem zabija,odma hattrick od toga 2 gola sam zabio iz okreta sa 2 igraca na ledjima chielini i naingolan ga gurali al on svejedno uspio,za sad prva liga :D

 Nisam izdržao, prodao ga ujutro i zaradio 30k coinsa. Past će mu opet cijena preko vikenda pa ću ga uzeti. Uzeo sada na bidanju otw lukakua za 650k coinsa. Činila mi se ok cijena. Trebao bih nešto i na njemu zaraditi. Budem ga držao do prve sljedeće nadogradnje. Valjda ne bude bila u 6 mjesecu sljedeće godine..

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Kako igra, nece ni tad nadogradnja biti haha 

16 godina
offline
Re: FIFA 18
Robi90 kaže...

Kako igra, nece ni tad nadogradnja biti haha 

 Gle, ne bih ga uzeo da ga nisam dobio za 650k coinsa. Gledam danas, kupovao se za 725k buy now. Znači, nešto će se zaraditi.. solidno.

Kartica nit smrdi nit miriši. Za mene pretrom. No gradi se i jak je ko bik a glavom zabija kao na traci. Danas sam s njim zabio više golova glavom nego cijelu fifu do sada. Zadnje dvije fife uopće ne igram tako no s njim sam baš forsao da vidim. Svidjelo mi se. Kao solo napadač nije mi sjeo ali u paru je jako dobar.

 

Usput, ispalo je dobro što sam prodao salaha. Nema ga u TOTGS. Pala mu cijena odmah. Malo čudan izbor igrača ali što je tu je... Bit će otvaranja packova sljedećih tjedan dana a samim time i pada cijena..

 

http://www.futhead.com/18/totw/totgs/

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 18:12 (movie).
16 godina
offline
FIFA 18

Jebeš kada ne vidiš. Hoću markirati alvesa i zahebem se i kupim ga za 70k. Bojim se da sam se vjenčao s njim ili da sam spljugao bar 15k coinsa kako mu se cijena kreće. Možda me noć izvuče kada je slabija ponuda pa se može nešto uvaljati za koji coins više..

 

edit. ha, ha... kakvih 15k, pljugam već sada 30k coinsa... još kada dodam perišića kojeg sam sinoć ponovno kupio za 100k a sada je 68k coinsa... kakv debakl.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 8:12 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Imam pitanje, jel se jos tko suocio s problemom da mu ne reagira desni analog, i ako je, kako bih to mogao fixat.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ne reagira uopce ili samo nekad? I na kojoj platformi?

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Ne reagira uopce ili samo nekad? I na kojoj platformi?

 Ma uopce, na pc-u, nije do joysticka to mogu garantirati

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ako imas neki generic koji nije podrzan nema pomoci. Ja imam onaj logitech f310 i f710, nisu neki, f710 je tezak a f310 je samo smece ali sve radi.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Da vjerovatno, imao sam isti problem i na fifi 17, al sam fixo sa nekim promjenama u notepadu i postavkama igre, ali u fifi 18 nema tog dokumenta nazalost

EDIT: fixano je

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 22:00 (Robi90).
12 godina
offline
FIFA 18

Pitanje za vas koji igrate vikend ligu.

Kako se moze "popravit" ponasanje igraca kod primopredaje lopte?? 

Dvije tekme za redom, jednu vodim 4-2 pa izgubim 4-5, druga slicno ali sa 3-1 na 3-4, znaci ne mogu dodati loptu!!! 

Ne mozes je prihvatiti nikako, svaka se njemu odbija jebo im pas mater milu, svaka je prekratka, prestaju mi prilaziti po loptu!

Jel postoji neki kurac u taktici ili jednostavno to je skripa i odluceno je da moram izgubiti???

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Pitanje za vas koji igrate vikend ligu.

Kako se moze "popravit" ponasanje igraca kod primopredaje lopte?? 

Dvije tekme za redom, jednu vodim 4-2 pa izgubim 4-5, druga slicno ali sa 3-1 na 3-4, znaci ne mogu dodati loptu!!! 

Ne mozes je prihvatiti nikako, svaka se njemu odbija jebo im pas mater milu, svaka je prekratka, prestaju mi prilaziti po loptu!

Jel postoji neki kurac u taktici ili jednostavno to je skripa i odluceno je da moram izgubiti???

 

 

 Nakon sto pobjedis 1, nedaj boze 2 za redom.. slijedeci put cim kliknes find next opponent, znas da si izgubio :D

Iz tog razloga ja vise ne igram vikend ligu, niti cu je vise ikad igrat.. Svaka im cast na uspjehu prodaje igre, ali ta igra veze nema sa esportsom i ti turniri su sprdancija jer ne mozes doci do nekog ranka svojim skillom, nego kako igra odluci.. gamad jebena

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Pitanje za vas koji igrate vikend ligu.

Kako se moze "popravit" ponasanje igraca kod primopredaje lopte?? 

Dvije tekme za redom, jednu vodim 4-2 pa izgubim 4-5, druga slicno ali sa 3-1 na 3-4, znaci ne mogu dodati loptu!!! 

Ne mozes je prihvatiti nikako, svaka se njemu odbija jebo im pas mater milu, svaka je prekratka, prestaju mi prilaziti po loptu!

Jel postoji neki kurac u taktici ili jednostavno to je skripa i odluceno je da moram izgubiti???

 

 

 Molim te slikaj mi ekipu, i custom tactics pa cu ti reci gdje ti moze biti problem. I ako imas neki player instruction posebni to mi navedi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 14:39 (jpantalon).
10 godina
offline
FIFA 18

Eto primio sam dva gola tako sto je mojem igracu lopta prosla kroz noge ne razumijem igricu zasto ja nemogu blokirat loptu sa igracem svaku drugu utakmicu ja primim gol tako sto je mom igracu lopta prosla kroz noge to u proslim izdanjima fife mi se nije desavalo. Navikao sam da su mi golmani uzasni i da se nikad ne mogu oslonit na njih i naucio sam koristit svoje igrace kao zid ali u ovoj fifi to nije moguce svaka lopta prodje kroz njih nemam pojma sto da radim svaka utakmica mi zavrsi po 9 golova.Treci gol sam primio tako sto je Bailliyu lopta prosla kroz noge i potom se sudario u napadaca i ovaj sudi penal ali da ovaj nije rasirio noge vec je pokupio penala ne bi bilo. Ja nakon 1000 utakmica jos nisam zabio gol da suparnickom igracu da lopta prodje kroz noge dok oni meni redovno tako zabijaju. Ja sa Rui Costom sa 5m udaljenosti pogodim stativu dok ovaj pukne bezveze lopta prodje kroz noge i u gol toliko o nogometu koji ni ne postoji u ovoj igri. Da ne zaboravim spomet da su mi se igraci sami razmicali kod drugog gola i uvjek su mi dali igraca koji nema sanse da dodje do lopte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 18

Znači, dvije stvari me godinama frustriraju u ovom sranju od igre:

 

1. Vraćam se u obranu kako bih spriječio kontranapad. Trči samo igrač kojeg ja kontroliram a ostalih devet lagano trčkara kao na zagrijavanju? Nitko nije u ozbiljnom šprintu? Zašto k vragu? Zašto? Ja markiram lika koji vodi loptu a ostali bi se mogli brže vratiti i postaviti ali ne, oni lagano trčkaraju. Obratite pozornost na taj detalj.

 

2. Hoću dodati svom igraču između dva protivnička igrača loptu u prostor. Dva protivnička igrača stoje recimo jedan od drugoga bar 5/6 metara. Želim dodati po sredini te rupe ali jebena igra uvijek dodaje tako da lopta prolazi pored jednog od dvojce protivničkih igrača i normalno lik presječe dodavanje. Zašto k vragu ako je rupa između njih ogromna i ako ja želim dodati po sredini te rupe kako bi lopta došla mome igraču, igra dodaje tako da ta lopta uvijek bude presječena bez problema.

 

3. Ne mogu vjerovati netko uzeo preišića za 125k a bilo ga na marketu u tom trenutku po 70k koliko hoćeš. Što reći, hvala. Čak sam i zaradio a mislio sam da će biti veliki gubitak. Ovog jednog sada mogu i ostaviti. Da mi se još nekako riješiti alvesa uz minimalan gubitak i super..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Za ovo prvo funkcionira ona tipka team pressing kad stisnes strelicu gore. Ne puno, ali zna pomoc.

12 godina
offline
FIFA 18

Mene zanima isto kod dodavanja u dubinu da li se vama događa ili je moj kontroler pokvaren...

Imam dva igrača, jedan lijevo, drugi desno i ja hoću gurnuti loptu u prostor ovome lijevo - u 99% slučajeva igra gurne suprotno.

Razumijem kad su u nekakvoj liniji da me zajebe ponekad dodavanje, ali i to se ne bi trebalo događati jer ako hoću dodati prvom onda bih trebao kratko stisnuti, a drugom dugo - niti to ne funkcionira - igra gotovo uvijek gura loptu onome koji je u nepovoljnoj poziciji, odnosno onome kome ja nisam htio dodati.

Stvarno je smiješno ponekad kad se trudim i baš jače uperim gljivu u stranu koju želim, baš da me ne zajebe, ali kurac, igra loptu gura potpuno suprotno.

Ponekad mi se zbog toga dogodi da dubinsku loptu vratim unazad na braniča :)

 

Osim toga, jako, ali baš jako mi ide na kurac kad dodajem (obično dodavanje) prema grupi igrača u 16m - svaki, ama baš svaki put lopta ide onome tko je u ofsajdu.

Čak i kad guram ponekad gljivu lijevom igraču, ovaj pošalje desno na igrača koji je u ofsajdu.

 

A traljava dodavanja u okviru 20m neću niti komentirati.

Naučio sam se već da igrači sa passom 80 i više ne znaju dodati loptu u noge suigraču na 5m.

 

Sve ovo gore me jebe jako i zato mi nije jasno kako uspijevaju oni što igraju od prve da im svako dodavanje bude točno??

Tako igra velika većina igrača i uspješnost u dodavanjima iz prve im je nevjerojatna s obzirom da moji ponekad idealne lopte ne mogu pravilno dodati na par metara??!!!

Ima li za to neka postavka jebo sam postavkama mater više.

 

BTW

Na BPL-u sam ostavio postavke koje sam kemijao, a na Talijanima sam stavio na default - ISTI KURAC.

Npr. oduzmem loptu i krenem u kontru s igračem, recimo Hamšik (on mi je ostao svjež u sjećanju)... Pjanić mu ide naprijed i traži loptu, dodam Pjaniću i nadam se duplom pasu, ali kurac, jebeni Hamšik stane i krene unazad.

Meni je naprijed samo Higuain i jebeni Pjanić jer i jebeni Matuidi čuva leđa nekoj pički materini.

Ne razumijem zašto su drkali toliko po ovoj FIFI - sve živo su sjebali, sve živo.

 

Uspio sam nedavno doći do 3. divizije i odmah pao u 5. nakon toga.

I sad sam zacementiran u 5. jer me ubijaju.

Ne mogu ispast iz 5. jer očito igra ne želi da ispadnem - kakve mi je danas Reina obrane imao - ja sam se čudio što se događa.

Imao sam utakmicu do kraja i ako izgubim padam u 6. diviziju.

Reina je obranio sve što je ovaj pucao, a lik kao da je na streljani - rokao je iz svih raspoloživih sredstava.

Ja sam mu na početku uvaljao neki krumpir i od tada nisam prešao polovicu terena, ali morao sam pobijediti jbga.

Lik je vjerojatno nakon te tekme momentalno kupio Reinu kad je vidio kako brani, a Reina je kurac od ovce inače.

Uzeo bih Handanoviča, ali mi se uopće ne da ulagat u ekipu kad je sve zakurac.

Rješavam ove SBC-e što mogu i to me joj jedino drži u ovoj igri jebo sam joj mater.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 18

Dodavanja su takve jer mi ne upravljamo 100% sa smjerom dodavanja. Kad se stavi sve na manual onda tek imas potpunu kontrolu nad dodavanjem, sve ostalo koristi AI i on ocito koristi najkraci put do igraca pa makar se izmedu nalazio protivnicki igrac. Koliko puta u sred igre zaboravim na to pa odigram protivniku tocno u noge.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice