FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 936.091
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FIFA 18

4 paketa od Sqad batllelsa i jedan rare igrač koji vrijedi 1200 coinsa,, katastrofa

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Jel ima netko ATI karticu i da je skinuo zadnje drivere?

Komedija se desava od kad sam napravio update, otvaram paket, krene animacija i zbloka komp 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Kako me razocarao ovaj futmas zelim uzet ovog Mkhtariyana jer mi je ovaj obican super ali trazi 86ovr team sto znaci da bi ja min. trebao dati nekih 200k coinsa sto je preskupo. Vec 2 tjedna zelim kupit shadow karticu ali nemogu je naci na marketu svaki dan bar jednom provjerim jeli je ima i uspio sam je jednom vidit i kad sam je pokusao kupit zakasnio sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Kako me razocarao ovaj futmas zelim uzet ovog Mkhtariyana jer mi je ovaj obican super ali trazi 86ovr team sto znaci da bi ja min. trebao dati nekih 200k coinsa sto je preskupo. Vec 2 tjedna zelim kupit shadow karticu ali nemogu je naci na marketu svaki dan bar jednom provjerim jeli je ima i uspio sam je jednom vidit i kad sam je pokusao kupit zakasnio sam.

Meni isto idu na kurac kad pretjeraju sa zahtjevima.

I to za karticu koju ne možeš kasnije prodati.

Za takve kartice bi zahtjevi trebali biti max 84.

 

Što se shadowa tiče - riješiš SBC koji daje shadow karticu pa ne moraš snajpat :)

Mislim da imaš 2-3 takve nagrade u slabijim ligama Turska, Nizozemska pa pogledaj.

 

BTW

Riješio sam sve SBC lige - najebao sam se sa Lilleom - jebo sam ih u formaciju koju su zadali.

Igrao sam sa svim SBC-liga igračima nekoliko utakmica i jedini koji mi valjaju su Cavani i Gignac.

S Cavanijem sam odigrao samo 2 tekme, ali me uspio u to malo vremena oduševiti.

Toliko da sam počeo kontati da složim neki hibrid ili Francuze.

Gignac je mrcina koja zabija nemilice također, ali Cavani me iznenadio s kretnjama koje je radio tako da mislim da je bolji od Gignaca.

 

Ovi ostali me nisu impresionirali.

Quaresma meni ne odgovara jer ne znam skilleve - kaže moj mali da je njemu dobar.

Onaj iz Rusije, Promes kao da ga nema na terenu.

Onda onaj iz Championshipa onaj CB je truba isto.

Casillas mi također nije ostavio dobar dojam.

Moguće da neki igrači nisu dali sve od sebe jer sam ih ubacivao u random ekipe s lošim chemom, ali Cavani i Gignac su unatoč tome bili odlični.

Onog Egipćanina nisam niti probao - Al Nešto - niti neću.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

Jesi dobio ista u tim silnim paketima??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Jesi dobio ista u tim silnim paketima??

Koliko me pamćenje služi 3 walkouta sam imao do sada: Chielini, Ibra i David Luiz.

Ibru sam na početku kupio za 35.000 kad se netko zajebo jer je tada išao po 170.000.

 

Dobio sam još par IF kartica, ali ništa spektakularno: 87 Mustafi, 85 Banega i 85 Pastore.

 

Kad smo već kod njih:

Ibra je odličan - može igrati i CAM poziciju vrlo dobro, ali ga držim u napadu zbog skoka.

David Luiz - odličan!

Chielinija mi je žao što nisam prodao čim sam ga dobio.

On zna imat odličnih poteza, ali ponekad tako kiksa da to nije normalno.

Pogotovo me strah kad mu lopta dolazi na glavu i kad skače na nju s nekim napadačem koji je za glavu niži od njega jer je u pravilu izgubi.

Sad mu je gadno pala cijena pa ga čuvam ako slučajno krene gore.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

Jesi dobio ista u tim silnim paketima??

Koliko me pamćenje služi 3 walkouta sam imao do sada: Chielini, Ibra i David Luiz.

Ibru sam na početku kupio za 35.000 kad se netko zajebo jer je tada išao po 170.000.

 

Dobio sam još par IF kartica, ali ništa spektakularno: 87 Mustafi, 85 Banega i 85 Pastore.

 

Kad smo već kod njih:

Ibra je odličan - može igrati i CAM poziciju vrlo dobro, ali ga držim u napadu zbog skoka.

David Luiz - odličan!

Chielinija mi je žao što nisam prodao čim sam ga dobio.

On zna imat odličnih poteza, ali ponekad tako kiksa da to nije normalno.

Pogotovo me strah kad mu lopta dolazi na glavu i kad skače na nju s nekim napadačem koji je za glavu niži od njega jer je u pravilu izgubi.

Sad mu je gadno pala cijena pa ga čuvam ako slučajno krene gore.

 Sve u svemu jako slabo s obzirom koliko si paketa otvorio

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
med1cz kaže...

 Bolje popi tih 250 kn, vjeruj mi, bit ce ti draze.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Ti si Movie napisao da ti je plavi Firmino brutalana kartica?

Kupio sam ga i zajebo se gadno, mislim dobar je on ali daleko je to od 120k koliko sam dao za njega.

 Slažem se. I ja sam ga kupio za 150K i 0 bodova, jednostavno za njega je Gabriel Jesus Ronaldo, IMO.

Prodao ga za 170K tako da sam i malo zaradio...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
C3c1l kaže...

Ti si Movie napisao da ti je plavi Firmino brutalana kartica?

Kupio sam ga i zajebo se gadno, mislim dobar je on ali daleko je to od 120k koliko sam dao za njega.

 Slažem se. I ja sam ga kupio za 150K i 0 bodova, jednostavno za njega je Gabriel Jesus Ronaldo, IMO.

Prodao ga za 170K tako da sam i malo zaradio...

 E vidiš a ja da ga idem sad prodavati popušio bi.

Mislim nije on loš, zabio mi je par odlučujućih golova u vikend ligi, pogotovo je jak na skoku, ali nije to to što bi trebala dati kartica sa takvim ocjenama.

Plus mi nije jasno da je tako šlampav kod kretnje, 3 dana mu treba da skrene.. 

16 godina
online
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
C3c1l kaže...

Ti si Movie napisao da ti je plavi Firmino brutalana kartica?

Kupio sam ga i zajebo se gadno, mislim dobar je on ali daleko je to od 120k koliko sam dao za njega.

 Slažem se. I ja sam ga kupio za 150K i 0 bodova, jednostavno za njega je Gabriel Jesus Ronaldo, IMO.

Prodao ga za 170K tako da sam i malo zaradio...

Sve pet, no meni je kartica odlična. Ima sve, lijevu i desnu nogu, glavu, skill... Ne mislim ga prodavati.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 E vidiš a ja da ga idem sad prodavati popušio bi.

Mislim nije on loš, zabio mi je par odlučujućih golova u vikend ligi, pogotovo je jak na skoku, ali nije to to što bi trebala dati kartica sa takvim ocjenama.

Plus mi nije jasno da je tako šlampav kod kretnje, 3 dana mu treba da skrene.. 

 Baš to, takve ocjene ima a baš je nekako trom i spor.

Za udarac se slažem, bomba.

10 godina
offline
FIFA 18

Najvjerojatnije igrate u drugacijoj formaciji jer se igraci drugacije ponasaju u razlicitim formacijama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Najvjerojatnije igrate u drugacijoj formaciji jer se igraci drugacije ponasaju u razlicitim formacijama.

 Stavio sam ga na CAM-a

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jrmGPJXanNsU4:FFA18PCC

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 18:29 (C3c1l).
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 18

Gabriel Jesus je takva kartica je to strasno. Rasprodo sam vecinu francuza i slozio BPL. Od toga mi jos ostalo 40k coinsa sa kojima ne znam koga da kupim. 

 

Ederson, Kolasinca - Van Dijk - Koscienly - Aurier, Dele - Bakayoko - Wijnaldum, Martial - Jesus - Mktharyan. 

 

 

Neki prijedlog za ekipu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 18

Evo, i sada je ovo normalno? Neometan hoću izbiti loptu prema centru. Nisam mutav da pokušavam nešto drugo kada je to jedino logično i ispravno, no igra ima drugi plan. Pogodio sam u toj tekmi 6 jebenih stativa i prečki a onda primim ovakav gol. Sada statistici na slici dodajte još tih 6 stativa jer to nekim čudom sve ove godine ne ulazi u statistiku i to je to. Naravno na kraju jedva izvučem 3-3 da bih u produžetku u 105 klasičnoj minuti popio gol i izgubio. Ako me nešto može razjebati onda su to ovakve tekme. Strgaš protivnika i izgubiš.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 20:20 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Pozdrav narucio sam fifu i dolazi za par dana jel ima netko volje da mi objasni o Ultimate teamu koliko mu se da... Pratim po yt dosta ali ako ko moze objasnit sta je ta vikend liga,marque matchevi(kako god se vec pise :D ) i squad builderi... Takoder kako poceti s ekipom,sta je najbolje odabrat napocetku,volio bih premier ligu,vidim ovdje po komentarima da su martial,jesus i bakayoko najjaci :D ... Nemam bas iskustva s ultimate teamom. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...

Pozdrav narucio sam fifu i dolazi za par dana jel ima netko volje da mi objasni o Ultimate teamu koliko mu se da... Pratim po yt dosta ali ako ko moze objasnit sta je ta vikend liga,marque matchevi(kako god se vec pise :D ) i squad builderi... Takoder kako poceti s ekipom,sta je najbolje odabrat napocetku,volio bih premier ligu,vidim ovdje po komentarima da su martial,jesus i bakayoko najjaci :D ... Nemam bas iskustva s ultimate teamom. Hvala

 Ima stranica iza u ovoj temi sve objasnjeno vec jednom. Upisi u search i pronaci ce ti sigurno .

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ima li iko od boljih igraca da zna rijesenje za ovaj problem. Kad igram online prvu diviziju, da li fut da li season pojedini igraci imaju neki  sistem napada gde jednostavno nemam rijesenja. Da toga nije bio bih definitivo medju najboljim igracima fife. Naime, cim krenu od centra dva tri pasa i vec je ispred mog gola sa nekoliko  svojih igraca a zbog neke greske u igrici moji branici su uvijek malo udaljeni od njegovih i bez obzira sto odmah krenem prema njemu on je vec sutirao prema golu u djelicu sekunde i mogu samo Bogu se moliti da ne bude gol. Jednostavno nema nacina da to zaustavim., Inace odbranu igram fantasticno protiv normalnih igraca osim protiv ovih koji su doduse u vrhu. Pogotovo su cesti na weekend ligi. Zna li neko kako to rade i kako se odbraniti od toga??

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 18
Bonjasky93 kaže...

Ima li iko od boljih igraca da zna rijesenje za ovaj problem. Kad igram online prvu diviziju, da li fut da li season pojedini igraci imaju neki  sistem napada gde jednostavno nemam rijesenja. Da toga nije bio bih definitivo medju najboljim igracima fife. Naime, cim krenu od centra dva tri pasa i vec je ispred mog gola sa nekoliko  svojih igraca a zbog neke greske u igrici moji branici su uvijek malo udaljeni od njegovih i bez obzira sto odmah krenem prema njemu on je vec sutirao prema golu u djelicu sekunde i mogu samo Bogu se moliti da ne bude gol. Jednostavno nema nacina da to zaustavim., Inace odbranu igram fantasticno protiv normalnih igraca osim protiv ovih koji su doduse u vrhu. Pogotovo su cesti na weekend ligi. Zna li neko kako to rade i kako se odbraniti od toga??

 Kick off glitch. Nema tu pomoci, osim dobro se pozicionirat sa defanzivcem, drzat L2 i pokusat pogodit tackle.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
16 godina
online
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
The_K kaže...

Najvjerojatnije igrate u drugacijoj formaciji jer se igraci drugacije ponasaju u razlicitim formacijama.

 Stavio sam ga na CAM-a

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jrmGPJXanNsU4:FFA18PCC

Istina, ja s brazilcima igram 4-3-3 (4), sve drugo mi s njima nikako ne leži. Nego, sumnjivo mi... coutinho ovoj vikend zabio i asistirao te bio igrač utakmice. Firmino zabio i igrao odlično. Da ne bi dobili nadogradnje? Prodao sam obadvojcu dok nisu cijenom pali pa ću čekati do srijede i kupiti ih ponovno ako ne budu u totw. Vidim coutinho počeo lagano padati, frknuo sam ga na vrijeme.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Gabriel Jesus je takva kartica je to strasno. Rasprodo sam vecinu francuza i slozio BPL. Od toga mi jos ostalo 40k coinsa sa kojima ne znam koga da kupim. 

 

Ederson, Kolasinca - Van Dijk - Koscienly - Aurier, Dele - Bakayoko - Wijnaldum, Martial - Jesus - Mktharyan. 

 

 

Neki prijedlog za ekipu. 

 Evo vidi moju ekipu pa možda dobiješ ideju.

Uglavnom, meni Martial nije sjeo. Prije njega sam imao Sane-a koji mi je bio jači. Nakon Martiala sam uzeo Alessandrinija i meni nemjerljivo bolji igrač.

Mane je bolesno dobar igrač ali pošto imaš Mikhtaryana ne treba ti brijem.

Erikson je bolestan igrač. Uzmi Baillya da možda obranu ojačaš, imaš pare za njega. Veza je ok po meni. Obrana mi se čini najslabija.

 

Meni je sljedeća zamjena Kante-Bakayoko.

 

 

12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
SimeKZ kaže...

Gabriel Jesus je takva kartica je to strasno. Rasprodo sam vecinu francuza i slozio BPL. Od toga mi jos ostalo 40k coinsa sa kojima ne znam koga da kupim. 

 

Ederson, Kolasinca - Van Dijk - Koscienly - Aurier, Dele - Bakayoko - Wijnaldum, Martial - Jesus - Mktharyan. 

 

 

Neki prijedlog za ekipu. 

 Evo vidi moju ekipu pa možda dobiješ ideju.

Uglavnom, meni Martial nije sjeo. Prije njega sam imao Sane-a koji mi je bio jači. Nakon Martiala sam uzeo Alessandrinija i meni nemjerljivo bolji igrač.

Mane je bolesno dobar igrač ali pošto imaš Mikhtaryana ne treba ti brijem.

Erikson je bolestan igrač. Uzmi Baillya da možda obranu ojačaš, imaš pare za njega. Veza je ok po meni. Obrana mi se čini najslabija.

 

Meni je sljedeća zamjena Kante-Bakayoko.

 

 

 Martial mi je odlican, znam skill movese pa mi sjeda tocno kako treba. 

Alessandrini je ubojica, no jednostavno mi nema taj finess na lijevoj koji mi treba. Sad sam uzeo Salaha pa cu vidit kako to ide, kosta sad mizernih 2k coinsa. 
Manea bi mogo probat, cisto da vidim taj pace. 
Eriksena ljubicastog sam imao i odlican i je bio. Planiram njega umjesto Wijnalduma. 
Obrana mi se cini vrhunska za sad. Ovaj Van Dijk nije normalan u skokovima kako napadackim tako u obrani. 

 

Uzeo sam sad TOTGS Blinda za 15k pa da vidim umjesto kolasicna kako ide. 

 

EDIT: sad gledam i ne mogu naci Eriksena nikako. Znam da sam ga imao i to da je bio placen nekih mizernih 30-40k coinsa. A sada niti jedan ne postoji ispod 200-300k. Jel nesto krivo gledam ili sam mogo opako zaradit da sam ga sacuvo. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 22:57 (SimeKZ).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
Bonjasky93 kaže...

Ima li iko od boljih igraca da zna rijesenje za ovaj problem. Kad igram online prvu diviziju, da li fut da li season pojedini igraci imaju neki  sistem napada gde jednostavno nemam rijesenja. Da toga nije bio bih definitivo medju najboljim igracima fife. Naime, cim krenu od centra dva tri pasa i vec je ispred mog gola sa nekoliko  svojih igraca a zbog neke greske u igrici moji branici su uvijek malo udaljeni od njegovih i bez obzira sto odmah krenem prema njemu on je vec sutirao prema golu u djelicu sekunde i mogu samo Bogu se moliti da ne bude gol. Jednostavno nema nacina da to zaustavim., Inace odbranu igram fantasticno protiv normalnih igraca osim protiv ovih koji su doduse u vrhu. Pogotovo su cesti na weekend ligi. Zna li neko kako to rade i kako se odbraniti od toga??

 Kick off glitch. Nema tu pomoci, osim dobro se pozicionirat sa defanzivcem, drzat L2 i pokusat pogodit tackle.

 ne samo prilikom kick offa, u bilo kojoj fazi utakmice, jednostavno mi dodje loptom u mojih 16 i komotno onako iz okreta sutira sa nekim top igracem i cesto je to gol, i bukvalno svaki igrac koji me pobjedi je na taj nacin, moj branic uvijek kasni dijelic sekunde da blokira

12 godina
offline
FIFA 18

Složio sam jučer Futmas Herreru jer sam se sjetio lanjskog Cana.

Običan Herrera mi je odličan pa se nadam da će i ovaj biti.

 

Samo jednu utakmicu sam odigrao s njim i viđenim sam zadovoljan.

Zabio je gol tako da tu nema greške.

Mislim da je osjetno brži od zlatne kartice.

I čini mi se da je puno aktivniji na terenu i da dosta toga pokriva, odnosno da više radi od zlatne kartice.

Jedna utakmica je malo za konačnu ocjenu, ali iz ove prve se da naslutiti da bi mogla biti odlična kartica.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Složio sam jučer Futmas Herreru jer sam se sjetio lanjskog Cana.

Običan Herrera mi je odličan pa se nadam da će i ovaj biti.

 

Samo jednu utakmicu sam odigrao s njim i viđenim sam zadovoljan.

Zabio je gol tako da tu nema greške.

Mislim da je osjetno brži od zlatne kartice.

I čini mi se da je puno aktivniji na terenu i da dosta toga pokriva, odnosno da više radi od zlatne kartice.

Jedna utakmica je malo za konačnu ocjenu, ali iz ove prve se da naslutiti da bi mogla biti odlična kartica.

 Ja jos moram skupit 50k coinsa do 19h da ga napravim nadam se da cu stici

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

pozdrav ekipa, di ima najjeftinije uzet Fifa 18, vidim da je na Originu 60€

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Ja jos moram skupit 50k coinsa do 19h da ga napravim nadam se da cu stici

Ja sam u njega uložio SBC Casillasa i SBC Al Somu + kartice koje sam imao u klubu.

Morao sam kupiti Ozila, Matu, Aduriza i Albiola što me koštalo oko 55k coinsa.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
The_K kaže...

 Ja jos moram skupit 50k coinsa do 19h da ga napravim nadam se da cu stici

Ja sam u njega uložio SBC Casillasa i SBC Al Somu + kartice koje sam imao u klubu.

Morao sam kupiti Ozila, Matu, Aduriza i Albiola što me koštalo oko 55k coinsa.

Riga mi se kad vidim "Al Soma"

Pa ja mislim da sam ga prosle godine dobio bar jednom tjedno u paketu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice