Dungeon Keeper

poruka: 6
|
čitano: 2.219
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dungeon Keeper

Po meni jedna od najoriginalnijih (za mene i najboljih) igara svih vremena. Mozda cak i najzabavnija uvodna animacija svih vremena, sam gameplay i nije za svaciji ukus, ali klepanje impova i svih creaturesa da bi brze radili je stvarno neponovljivo. Satiricni komentari ispricani neodoljivo zlim i podlim glasom prije svake misije koji su uvijek sa zlim podsmjehom opisivali srecu stanovnika zemlje Eversmile prije nego sto budu unisteni - neponovljivo. Creature na celu sa Horned reaperom neopisivo originalne. I za kraj mogucnost kontrole iz prvog lica svih creatura koje su dobijale levele i sa time i snagu i magije (nikad necu zaboraviti onaj ogromni fireball od wizarda level 7) nesto nevjerojatno i nikad ponovljeno. Dungeon Keeper 2 necu spominjati jer nisu Horned reapera trebali pretvoriti ubiti u magiju koja sve rusi pred sobom.

Molim misljenja i komentare!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dungeon Keeper

o da stari dobri dungeon keeper!!!

sjećam se davno je to bilo!

ludilo!!!Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dungeon Keeper

OMG!!! Hvala sto si me podsjetio idem igrat dvojku odmah cu ga instalirat!!!

Thanks :D

 


L25 1337 N008
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dungeon Keeper

Uuu. Sjećam se, ludnica!


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
offline
RE: Dungeon Keeper

Šmrc...  šmrc...   zašto si spomenuo DKa?  Sad sam se sav razniježio i uhvatila me nostalgija Plač

Predobra igra za svoje vrijeme, a nedavno je došao pokušaj obnavljanja ugođaja zlog overlorda koji upravlja svojim podanicima u igri 'Overlord' ali to je sasvim drugačiji gameplay i ne gradi se planski dungeon na žalost.


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Dungeon Keeper

Beware Lord of the land approaches!

 

I shall cast ye back into the darkness keeper!

 

Igra sam i ja overlorda necu nista pljucati samo cu reci da nije niti blizu Dungeon keepera niti po zlu a pogotovo ne po creaturesima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice