Divinity: Original Sin

poruka: 278
|
čitano: 35.923
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Što to po tebi archer može napravit da bude jednostavnije igru završit ?

LOL EUNE: slinA
10 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin

mislim da bi dobio veću kontrolu nad bojištem. jer kad mi se zalete moja dva fighera, ne mogu bacat crowd control spelove. ovako bi imao dva sorcera, jednog archera i jednog figtera. al oke, riješit ću ja to...

riješio sam onog undead boron of bones na east cysealu, počistio obalu, dobio super duper sjekiru od duha kod svjetionika, sad se malo mučim sa twins bounded by fire, al ću i njih ubrzo riješit... 

MPLAB C18
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Uvijek možeš otpustit nekog iz svog partija i dodat archera kao novog člana grupe (ako to baš žarko želiš). Samo moraš s njim opet od lv 1 krenit.

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...

Uvijek možeš otpustit nekog iz svog partija i dodat archera kao novog člana grupe (ako to baš žarko želiš). Samo moraš s njim opet od lv 1 krenit.

ma to kad ću ponovno ispočetka igrat {#}

MPLAB C18
12 godina
offline
Divinity: Original Sin

hmmja bas razmiljao da se rijesim jednog lika ui zamijenim sa archerom bas zbog gomile crowd control stvari koje ima.. zar od levela 1? ne bi se on upgrejdovao na trenutni ili maker malo manji level od trenutnih karaktera?

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=32977
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Divinity: Original Sin

archer je waste of time, previše vremena se trosi na craftanje njegovih strijela, a na kraju uopće nije jak kolko bi trebo bit, možda su ga pojačali u zadnjem patchu,..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Divinity: Original Sin

to sto se vremena za craftanje tice je diskutabilno :)

dio igre je craftanje apa neko voli pored vatrice i kotlica lagano muckati hranu pite krompirice i sotalo, sjeckati strele... nemora sve biti samo castovanje spelova i zamahivanje sikiricom ;)

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=32977
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
mirkoj kaže...

hmmja bas razmiljao da se rijesim jednog lika ui zamijenim sa archerom bas zbog gomile crowd control stvari koje ima.. zar od levela 1? ne bi se on upgrejdovao na trenutni ili maker malo manji level od trenutnih karaktera?

mislim da kreće od levela 1, no zahvaljujući sad već relativno visokim bodovima koje dižeš s ostalim likovima u tom dijelu igre, trebao bi dostići ostale likove vrlo brzo

13 godina
offline
Divinity: Original Sin

Evo ima 20€ viska u novcaniku i uzeo D:OS i dlc.

 

bas me zanima kakva je igra.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Divinity: Original Sin
Dali je to normalo da je ta igra toliko teska, tek sam krenuo i stavio na normal ali i dalje tesko?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Nije.

 

Meni je bila prelagana pa sam morao staviti hard.

Samo pazi da si cca isti lvl ili 1 ispod mobova koje napadas i sve 5. Imas markere na mapi pa si oznacis di su koji lvl mobovi pa se kasnije mos vratit.

 

 

15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
brkan83 kaže...
Dali je to normalo da je ta igra toliko teska, tek sam krenuo i stavio na normal ali i dalje tesko?

Kad se ufuraš bit će lakše. Ja sam zadnjeg bossa od prve riješio. Treba znati iskombinirati sve te elemente i iskoristiti mapu na kojoj je combat.

LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 13:11 (AmonZero).
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Nego ,za sve ljubitelje Divinitya,imate jako slicnu igru koja uskoro izlazi,Wasteland 2. Čekirajte.

 

Slican gameplay i mehanike,turn based tactical combat,postapokalipticni setting...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...
brkan83 kaže...
Dali je to normalo da je ta igra toliko teska, tek sam krenuo i stavio na normal ali i dalje tesko?

Kad se ufuraš bit će lakše. Ja sam zadnjeg bossa od prve riješio. Treba znati iskombinirati sve te elemente i iskoristiti mapu na kojoj je combat.

ma kakvo kombiniranje elemenata, sve je u levelu

13 godina
offline
Divinity: Original Sin

Meni je igra dosadila kad san dosa u prvi grad. Ima toliko texta za citat da san odusta. Ko ce u zatvor, koga treba ubit... Mozda zavrsim neki drugi put.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
2 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Nisi onda stare igre igrao :D Super je tekst,treba čitat ljudi. Knjige takodjer. IRL pričam.

 

13 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
Rocinante2112 kaže...

Nisi onda stare igre igrao :D Super je tekst,treba čitat ljudi. Knjige takodjer. IRL pričam.

 

Meni je draze slusat. Kad citam u roku od 15 min zaspem. Nisan jos ni gozbu vrana uspija procitat a citam je barem 4 miseca. Jednostavno padne glava nakon par stranica.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
Rocinante2112 kaže...

Nego ,za sve ljubitelje Divinitya,imate jako slicnu igru koja uskoro izlazi,Wasteland 2. Čekirajte.

 

Slican gameplay i mehanike,turn based tactical combat,postapokalipticni setting...

Wasteland 2 je više duhovni nasljednik Fallouta, ali dobro dijeli te neke stvari s Divinity-em.

Naravno jedva ga čekam.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin
Zajeb kaže...

Meni je draze slusat. Kad citam u roku od 15 min zaspem. Nisan jos ni gozbu vrana uspija procitat a citam je barem 4 miseca. Jednostavno padne glava nakon par stranica.

Hahah, meni Gozba Vrana otišla u 3 dana, jbg, bilo dosadno na poslu :D

A eto, danas i ja počinjem sa Original Sinom ^^

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
Zajeb kaže...
Rocinante2112 kaže...

Nisi onda stare igre igrao :D Super je tekst,treba čitat ljudi. Knjige takodjer. IRL pričam.

 

Meni je draze slusat. Kad citam u roku od 15 min zaspem. Nisan jos ni gozbu vrana uspija procitat a citam je barem 4 miseca. Jednostavno padne glava nakon par stranica.

Znaš ti kolko bi njih koštalo da su to sve voice overali ? {#}

I još svi ti izbori koje su ti dani prilikom razgovora. 

LOL EUNE: slinA
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Ja sam GOT čitao dok me oči nisu bolile ,pa onda još malo.

Parsto strana u jednom sjedenju/ležanju.

 

Ha gle,il te čitanje kaptivira ili ne. Ovisi koliko mašte imaš.

16 godina
online
Re: Divinity: Original Sin
Rocinante2112 kaže...
Ha gle,il te čitanje kaptivira ili ne. Ovisi koliko mašte imaš.

Bome ovisi i o tome kako je napisano :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
11 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin

Da, ni najluđa mašta ne može spasiti loše napisanu knjigu... {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin
kiki2907 kaže...

Da, ni najluđa mašta ne može spasiti loše napisanu knjigu... {#}

i onda kad skužiš da nema smisla, prestaneš čitati takvu knjigu

MPLAB C18
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

fora je u tome što je divinity dobro napisan :)

 

 

15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Larian {#}

 

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin

Jedan od novih companiona iz DLC sa svojom pričom i questom - Bairdotr

Bairdotr is a level 3 female Ranger, found in a cage just outside of the Legion Headquarters in Cyseal.

She is not well aware of social affairs. She was caged because she had bitten a Legionnaire's face when the Legionnaire approached her from behind.

Bairdotr was living in Homeforest. She was raised by a bear, and if she wasn't fast and strong, she would have already been a prey. She wants to find the wizard, Jareth, who taught her humanity. She found out that a witch named Attenberah captured Jareth, so she have to find her first. She gives you a quest, The Wild Woman and. the Renegade, during which you can know the whole truth about Bairdotr, Jareth and the Phantom Forest.

It is advisable to keep Bairdotr's attitude towards the Protagonists high before you complete the quest.

 

Drugi je Wolgraff the Rogue

Wolgraff is a level 3 male Rogue. He can be found in the tunnel at the cemetery, in Cyseal.

Wolgraff can't speak, because sourcerers took his voice when he was young. He has been living a thief's life, but he never took things from the poor. He is gentle, and willing to help a source hunter to find out the sourcerers who made him a mute.

His quill is magical, for it doesn't need additional ink. If you ask about this, you can find out that Wolgraff stole it from the house of the Wizard of the Hunter's Edge.


__

 

Dovoljan razlog za ponovni prekazak ove fenomenalne igre; plus još je ispoliranija sa svim zakrpama.

Nakon toga sljedi prelazak Wastelanda 2...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 20:58 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Još kad izbace još jednu višu razinu težine prelaska bit će odlično. Što se tiče Wastelanda, igra je jako slična DOS, ali su mi sva ta vatrena oružja odbojna u turn based combatu. Tako da ju nisam previše igrao. Držim se ja provjereno dobrog fantasija sa magijama i raznim stvorenjima.

 

Pogledajte tko nam je pod kategorijom Best RPG:

http://thegameawards.com/nominees/

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 21:08 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin

Probao sam Wasteland 2 po izlasku i svidio mi se...

A vidim da je već dobio cca 2GB zakrpa tako da ne sumnajm da ću u pravo vrijeme krenut sa prelaskom..

 

Ali ovo sam jednostavno morao ponovno krenut; igra je toliko fenomenalna da je to strašno! A još sada sa mnogim unpređenjima kroz zakrpe to je prava poslastica.

I sada nakon šta sam ponovno krenuo vidim, odnosno čujem kako fantastičnu muziku ima ovaj naslov, nevjerovatno dobru...

 

Samo još dvoumim dali da uzmem i Wolgraffa sa sobom umjesto Jahana; umjesto Madore sam pokupio Bairdotr...

 

Dvije najbolje igre ove godine su mi Alien: Isolation i Divinity: Original Sin; bez konkurencije. Još ću vidjeti dali će se i Wastelnad 2 priljučiti ovom dvojcu...

I mora osvojit neku nagradu! Obavezno; čini mi se da je igra napravljena sa toliko truda i "ljubavi"!

 

I baš me zanima njihov sljedeći projekt...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 21:16 (doktor1).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin

Ekipa je lvl 7, a još nisam main quest krenuo, (main quest do odlaska u End of Time)... Već sam rješio dobar dio questova koje sam prije propustio.. Prošlči put sam prema zapadu, (crkvi u Cycealu) krenuo sa lvl 5 ekipom... Sada će to biti kakav lvl 8.

 

Ekipa pozira za grupnu fotografiju, a Bairdotr u svom filmu...

 

Baš me zanimaju questovi i priče vezane uz Bairdotr i Wolgraffa..

Wolgraffa mjenjam sa Jahanom kako mi zatreba koji, pošto mi wizard dosta potreban u težim borbama

 

Baš se nadam da će najavit neku pravu punokrvnu ekspanziju!

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice