Divinity: Original Sin

poruka: 278
|
čitano: 35.858
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin

nadjes krevet, bilo koji, healas se u roku 5 sekundi full. probaj se lec na neku torture mashinu :D

 

inace ili imas healera koji spama onaj minor heal ili skocis do grada, nadjes prvi krevet i heals se full. potse vrlo rijetko koristim, food skoro nikad, konto sam pograt se sa craftanjem i onda sve prodat ali ne znam sta me jos ceka nisam ni prvu zonu zavrsio. juce morao na netu trazit di se ide do zadnjeg dijela main questa jer nikako nisam mogo nac prolaz i onda skontam da sam previdio jedan ..... well, prolaz, a proso sam mapu uzduz i poprijeko 5 puta....nadam se da cu konacno zavrsit ovo sto je bilo kao beta dio, da vidim ostatak igre jer mi oni sistem sa portalima ne zvuci obecavajuce.....s onoliko portala igra bi trebala imat preko 100 sati samo za main quest a to citso sumnjam, ali ajd nadajmo se najboljem.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin

Poceo sam igrat, igra rdi fluidno na 60 FPS-a maxed out, jedino mi je problem slova i opcenito text, premal je nekako...posebno na vecim rezolucijama... isto tako dosta ima stvari na UI, odnosno prevelike su neke stvari kao onaj chat dole i tako to, pa kad se krecem znam dosta puta pritisnut sa misem di netreba..pa sma poceo sa WASD gledat uokolo unapred vec..

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
16 godina
offline
Divinity: Original Sin

Za prebaciti određenu količinu napitaka/raznih itema drugom liku treba držati ttipku SHIFT i tada klik na item te ga prebacimo kod željeno lika i odaberemo količinu...

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
doktor1 kaže...

Za prebaciti određenu količinu napitaka/raznih itema drugom liku treba držati ttipku SHIFT i tada klik na item te ga prebacimo kod željeno lika i odaberemo količinu...

 

A dobro doktore ovo baš i ne treba linkat :D

 

Ko nezna u controls pročitat i skzit kako se stackovi razbijaju itd. nece ni igrati ovu igru nego ce upalit COD,stisnuti auto detect u opcijama i krenut peglat

16 godina
offline
Divinity: Original Sin

v1.0.53 patch notes:

- Fix for wrong alignments (this should also fix existing save games).
  This for instance solves the problems with the bone totem in the Luculla Mines.
- Local chat is auto-enabled
- Greatly reduced memory usage for Win32 systems.
  This should lead to more stability.
- Fixed crash when a destroyed item was still in the skillbar
- Fixed a rare crash on level swap
- Fixed a crash when crafting in two inventories at the same time
- Fixed a crash when disarming trap while it detonates
- Fixed a crash for fleeing while invisible
- Fixed graphical artefacts on characters on the Mac version
- Fixed low-res terrain textures
- Fixed crash in multiplayer menu
- Disabled casting a skill when another is busy
- Teleport will now ignore the teleported item for AI grid checks
- No combines anymore in the trade window
- Added Staff of Magus to all henchman
- Fixed rare crash when summoning
- Better feedback for item combinations
- Fixed fleeing with a summon
- Changed font color in dialogs for better readability

U 1.051 su nešto zeznuli sa teksturama pa su sada to ispravili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Divinity: Original Sin
Dobro.Skužio sam.Volite ovakav oldskul izometrijski tip RPG-a.Ja ne.I uopće ne vidim u čemu je problem.Ja ću i dalje igrat Skyrim,Amalur,Witcher,Torchlight a turn-based izometrijski RPG-ovi me ne zanimaju još od Baldurs Gate-a.Odoh igrat dalje Grim Dawn.
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Dođem danas do one špilje u kojoj se nalazi izum onog wizarda kojeg trebam riješit u sklopu questa od guilda u koji sam ušao. I ispred špilje grupa protivnika i može im se prić s dvije strane. Izaberem onu stranu gdje ima potok i reko kad oni zagaze samo ću pogodit potok s lightining spellom i tako ih uhvatim sve koji su u vodi. Nije radilo, nažalost. Nitko od protivnika koji su zagazili u potpok nije dobio "wet".  Proveo sam nekih sat vremena da prijeđem taj fight i uđem u špilju. {#}

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin

mmmmm.. ovo se čini kao prava igra za mene :)

gdje se može povoljno kupiti?

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Ima na fast2playu za 26 dolara. cca 150 kn,mislim da jeftinije nisam vidio.

Tj. oko 150 kn ima na jedno 4-5 stranica.

 

Isplati se dat za ovu igru,genijalna je.

Podržat developera,pa nek rade još.

15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
geothia kaže...

mmmmm.. ovo se čini kao prava igra za mene :)

gdje se može povoljno kupiti?

G2A i Kinguin, tamo je oko 20 eura.

16 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...

Dođem danas do one špilje u kojoj se nalazi izum onog wizarda kojeg trebam riješit u sklopu questa od guilda u koji sam ušao. I ispred špilje grupa protivnika i može im se prić s dvije strane. Izaberem onu stranu gdje ima potok i reko kad oni zagaze samo ću pogodit potok s lightining spellom i tako ih uhvatim sve koji su u vodi. Nije radilo, nažalost. Nitko od protivnika koji su zagazili u potpok nije dobio "wet".  Proveo sam nekih sat vremena da prijeđem taj fight i uđem u špilju. {#}

Baš sam maloprije imao tu borbu.. Bila je odlična.. Evo video...

 

*snimano sa Shadowplayom...

 

Inače "Fantastična petorica" su me naživcirala nakon šta su pokupili nagradu i utekli iz grada. Odmah sam sumnjo u to nekako... Baš ono, digli mi živac..{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 1:20 (doktor1).
11 godina
offline
Divinity: Original Sin

spojler sto se tice te fantasticne petorice:

 

 

ja ih sve spasim (svu trojicu) i onda oni nakon borbe kazu da se vracaju u grad kod legionara i da ih potrazim, ali nigdje ih ne pronalazim tamo? gdje bi se trebali nalaziti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Divinity: Original Sin

i bokte kako uspijevate u zadnjem boss fightu u actu 1? u katakombama crkve

 

cijelu mapu sam ocistio, jedino mi je ta banda jos ostala (lvl9 sam sa 3 lika)

uspio sam ga jednom poraziti no posto mi je umro jedan pocetni lik, a drugi je gorio, taman kad je fajt zavrsio ovaj drugi pocetni lik mi izgorio i morao sam reloadati zadnji save -,-

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 14:20 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Protip,imaj party s 4 lika

:D

11 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
Rocinante2112 kaže...

Protip,imaj party s 4 lika

:D

 

a sta ja znam, uvjet onog wizarda u prvom gradu da nemam nikakve dealove sa demonima me odbio

ima li jos kakvih rekruta osim njega i one ribe fajterice iz prvog grada? dosao sam i do druge sumovite mape i sela (pa ako u njemu ima kakav dobar rekrut?)

12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Isto je i mene od njega odbilo,ali nismo imali problema s njim dosad,a i bez njega teško proc...nema drugih opcija. samo se gimpas

12 godina
offline
Divinity: Original Sin

igra je predobra, od starih dobrih crpg'ova nakon 10-15 godina napokon odličan cprg, gotd, game of the decade :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Se to meni čini il je cijena igre poskupila? Više se neda nac za 150ak kn,sad je više 170 najjeftinije

15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Najbolja igra koju sam igrao u zadnjih godinu dana. Nemogu se odvojit od nje. Ogromna preporuka !

Questovi, priča, combat, cjelokupna izvedba igre je FENOMENALNA !

 

Trenutno lv 10. Nekako mislim da je combat dosta lagan uz pomoć summoned miniona (pogotovo fire element, tenk koji se hila na fire dmg, a 70% mobova zasada radi taj dmg). Kada naletim manju grupu protivnika nema toga što se nemože riješit, prije fighta Rain+ smrznit jednog protivnika il stunat više njih ako je moguće (oni koji stoje u lokvi vode) i onda kad fight krene pozovem 2 elementa (fire i ice) i bacam CC da uspostavim kontrolu i kasnije je mačiji kašalj. 

 

Došo sam do crkve one gdje je Braccus Rex pa ga nikako nisam mogao završit (previše onih mini bossova) tak da sam sad ošo malo lvlat do lv10 kako bi mogau uzet bolje magije pa ću se sad vratit i probat. Je da su njih 4 lv8, al rade strasan dmg i na pola njih nedjeluje CC. Kad mi ovaj Rex baci onaj meteor shower ode mi +50% skoro na svim likovima.

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
Rocinante2112 kaže...

Se to meni čini il je cijena igre poskupila? Više se neda nac za 150ak kn,sad je više 170 najjeftinije

Ovdje je 159kn.

Čuj igra je vrlo popularna i svi je hvale tako da je normalno da će ovi koji je "preprodaju" malo podić cijenu kako bi zaradili.

LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 18:00 (AmonZero).
11 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin

Sve pohvale za ovu igru. Baš je zarazna. Nakon nekih 20 sati igranja sam na lvl 14. Nekih 90% questova prvog grada sam riješio i moram reći da stvarno trebate čitati šta i kako i lako se pogubiš u svemu tome a nigdje nema walkthrough neki pa sam na bar dijelova polomio glavu... Što se tiče borbe fantasična i upgrade likova. Ima milijun mogućnosti i raznih magija. Svaka borba je nova taktika i moraš se prilagoditi neprijateljima. Jedan savjet od mene,svakako imajte rougea u ekipi jer ima fantastičnih oružja i puno raznih vrsta strijela za onesposobiti ekipu. Izbor oružja je ogroman. Nemojte previše kupovati stvari jer su cijene previsoke a svašta pokupite dok lutate. Ima puno misija i sve je razbacano i tu treba obratiti pažnju jer neke su međusobno povezane. Sve u svemu odličan RPG i cijeli dan igram :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...
Rocinante2112 kaže...

Se to meni čini il je cijena igre poskupila? Više se neda nac za 150ak kn,sad je više 170 najjeftinije

Ovdje je 159kn.

Čuj igra je vrlo popularna i svi je hvale tako da je normalno da će ovi koji je "preprodaju" malo podić cijenu kako bi zaradili.

Thanks,evo uzeo sam si za 160 kn preko tvog linka. Ovo je bilo cca 10ak kn jeftinije od svega što sma našao

 

Inace sam na jogurtu igrao ali sam planirao uzet origigi da podrzim developera jer je super igra. Rijetko kad to radim,i to samo za hebačke proizvode.

15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Ja furam  Fightera (utility tank) i Magea (Main:Fire+Geo, i imam par water i aero spellova). Dodao sam si u ekipu onog lika iz knjižnice u Mayor-ovoj kući (on mi je CC stroj) i onu curu iz Inn-a (Ona je Full DPS s 2h weap). Vrlo dobar tim.

 

@Rocinante2112

Jeftina stranica, neki dan je igra bila 19eura tamo. Ima malo glupih stvari koje se moraju popunit prilikom registracije (tipa adresa, broj mobitela i tako), al za par min nakon uplate dolazi ključ u obliku url linka preko kojeg ti se gifta igra preko Steam-a.

LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 20:27 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...

Ja furam  Fightera (utility tank) i Magea (Main:Fire+Geo, i imam par water i aero spellova). Dodao sam si u ekipu onog lika iz knjižnice u Mayor-ovoj kući (on mi je CC stroj) i onu curu iz Inn-a (Ona je Full DPS s 2h weap). Vrlo dobar tim.

 

@Rocinante2112

Jeftina stranica. Ima malo glupih stvari koje se moraju popunit prilikom registracije (tipa adresa, broj mobitela i tako), al za par min nakon uplate dolazi ključ u obliku url linka preko kojeg ti se gifta igra preko Steam-a.

Jes,stigao je cd key već,sacu ''jogurt'' bubnut u steam i verify napravit da nemoram skidat sve ispocetka.

Ovo za madoru i jahana,ni neznam jel u prvom gradu ima jos koji companion za ugrabit,nisam siguran. Bez njih je gotovo nemoguce proc,madora je jednostavno brutalna.Jahan takodjer,cc mašina. Rain spell + lightning = stun all day

15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Ima portal u onom dijelu gdje se nalazi onaj imp Zax (tamo gdje se piramida dobije). Prođeš kroz njega i dođeš u neku sobu gdje se nalazi veliki gozbeni stol. Na kraju te sobe je čovjek preko kojeg za gold možeš uzet novog companiona, ali onda ti taj novi bude lv1. Imaju različite klase tako da je izbor poveć.

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...

Ima portal u onom dijelu gdje se nalazi onaj imp Zax (tamo gdje se piramida dobije). Prođeš kroz njega i dođeš u neku sobu gdje se nalazi veliki gozbeni stol. Na kraju te sobe je čovjek preko kojeg za gold možeš uzet novog companiona, ali onda ti taj novi bude lv1. Imaju različite klase tako da je izbor poveć.

kul,nisam to znao

11 godina
offline
Divinity: Original Sin

ima ovdje walkthrough 

 

http://guides.gamepressure.com/divinityoriginalsin/guide.asp?ID=25143

 

doduse samo za questove s prve mape (s desne strane su izlistani)

 

pa eto, ko zapne gdje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Nemojte to ljudi koristit. Sami rješavajte questove, gdje je tu izazov ak ti "prepisuješ" ?

LOL EUNE: slinA
11 godina
offline
Divinity: Original Sin

pa dobro nisu svi geniji, neki ljudi i zapnu

 

odredjeni questovi su lose napisani/postavljeni 

neke questove ne radis odredjenim redosljedom koji je zamislio developer i onda se nadjes u problemu 

 

tko hoce, ima guide i eto

meni je pomogao kod odredjenih situacija

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin

Odmah su mi Game of Thrones prošli kroz glavu kada sam pročitao "mad king"...

Priča se baš ljepo razvija... {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 11:42 (doktor1).
Moj PC  
2 1 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice