Diablo 4

poruka: 2.278
|
čitano: 634.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 4
metallic kaže...

Kome sad vjerovati?

 A gle ukusi su različiti.

 

Ukratko ako vam je d4 core kampanja bila dobra i ova ce. Poanta je da se radi o istom nivou kvalitete. Ni više ni manje. 

 

Nekom ni u wow-u ne valja story, pa eto igra postoji već 20 godina i ljudi plaćaju za nju. Uz to cimematici su totalni top tier.

 

Što se nove klase tiče totalno se NE slažem. Po meni a hvala Bogu i vecini streamera, fanova i aktivnih igrača ovo je najbolja klasa u D4. Jako brza, puno kombinacija i na kraju krajeva jako zabavna. Vidi se da najviše rađeno na njoj.

 

Setting nove zone mi je također super, kolegi nije.

 

Iskreno, ne razumijem nezadovoljstvo jer se već tjednima unaprijed moglo znati što se dobiva za 40e. Mogao se vidjeti gameplay nove klase kao i izgled novog područja. Pokazali su dakle više manje sav content. Tjedan dana prije izlaska ekspanzije su recenzenti vec davali svoja iskustva i jasno naveli što se dobiva za novac. Apsolutno ni jedan streamer nije govorio da je ovo must have ili da je najbolja igra ikada.

 

Da li ekspanzija vrijedi 40e? Ovisi.

 

Ako aktivno igrate d4 svakako. Meni je to jedini arpg koji igram i uživam u njemu. Na d3 sam imao tisuće sati a tako ce biti i sa d4.

 

Ono što ja volim kod diabla je što kada platim cijenu, prođem kampanju, side content i sezonske stvari.

 

Kada se zadovoljim vratim se za dva tri mjeseca i igram ponovo jer dođu nove sezone sa novim contentom i ko da igram novu verziju igre.

 

Dakle ovo po meni nije igra koju ces igrat bez prekida 2 godine. Barem bi meni jako dosadila.

 

Tako da za one koje nisu igrali d4, čekajte neki trial i isprobajte ili kupite prvo core igru. Ekspanziju lako kupite kasnije.

 

Ponavljam, meni je d3 bio top, d4 mi je također vrlo visoko jer su daleko unaprijedili igru napravama verzije day one.

 

POE za usporedbu mi je daleko kompliciraniji, možda sa dvojkom promjenim mišljenje, ali do tada uživam u d4.

 

Eto...ako imate još kakvo pitanje pitajte... :)

 

 

16 godina
online
Diablo 4

Meni se za sad sviđaju sve promjene. I kampanja nije loša, ali problem je što sam zaboravio već sve iz prve kampanje pošto kasnije nikad to nisam više igrao pa maltene više ni ne znam što se događa i zašto.

 

Svakako će me zaokupiti na neko vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Ja sam ponovo krenuo od origanlne kampanje igrati \o/

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Da mi je netko rekao da cu dobiti Ancestral Tyrael Might na gambling rekao bi da je ne moguce i to onak bezveze od jedno 10 og pokusaja

 

 

 

Intel 80286
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Opa mica! nisam niti znao da je moguće!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 4

gg bro, ja sam gambo vec 7k obolsa na chestove i nisam dobio a ganjam to :D u nekom video sam saznao da se moze dobit lol.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Mr.Natural kaže...

gg bro, ja sam gambo vec 7k obolsa na chestove i nisam dobio a ganjam to :D u nekom video sam saznao da se moze dobit lol.

 bas me zanima kolika je šansa za dobiti ovo na gamlbingu..svašta

Intel 80286
9 godina
offline
Diablo 4

nafarmao uber boseve i mythice, malo struglam na t4, treba jos masterworkat i dici paragon i glyphove, igram sorca, trebao sam spiritborna ko svi drugi i meltat sav content :/

 

 

 
 
 
 
 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2024 2:45 (Mr.Natural).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Mr.Natural kaže...

nafarmao uber boseve i mythice, malo struglam na t4, treba jos masterworkat i dici paragon i glyphove, igram sorca, trebao sam spiritborna ko svi drugi i meltat sav content :/

 

 

 

 Svaka čast.

 

Pitanje, s obzirom da sam sporije ušao u sezonu, da li imaš predefiniranu grupu za Boss rotacije, ili koristiš Party finder? Ako ovo potonje, kakva su iskustva?

 

 

15 godina
offline
Diablo 4

Evo par osvrta:

 

- spiritborn je prejak, T100 je lakoća, praktički oneshotaš bossove, mogu kerijat cijelu grupu - treba prodat ekspanziju

- zabavan je za igranje, da ne kazemo... lagan. 10K life, fortify, barrier, niti ne gledaš gdje stojiš i što monsteri rade. Malo me podjeća na nikad prežaljnu CM sorcku. :)

- kampanja je dosta duga, ne znam za cinematics, preskaćem obično

- sezon quest (s realm bossom) ide jako sporo. Bar meni, tek na level 7-8.

- sezon journey puno lakši nego prije, gotov si za dva dana (uz malo truda)

- killing Lilith ne daje više spark

- ima puno toga za raditi - undercity, realm, ND, pit, helltide, horde, bossovi, dark citadel...

- Party finder je next level

- Glyphovi i paragon board su... pa, meni čak i bolji, ali to je stvar ukusa. Jedino ne lajkam što su preuzeli iz D3 onaj success rate pa teoretski možeš failat. Doduše, desilo mi se samo jednom.

- Glyphovi do level 100, ali nije takav grind kao nekad

- Levelanje ide sasvim pristojno. U početku se čini da nikad kraja, no poslije, čak i iza 200 lvl, ide. I to svejedno da li u Pitu ili ND...

- Jako dobro da je konačno sve, više-manje, jednake snage

- Rune su dobro došli novitet, no daleko od D2. Neusporedivo.

- Mercenary su dobro došli novitet, no daleko od D2. Iako daju novac kojim se može fino opskrbiti (itemi, matsi)

- Čini mi se da je puno teže dobiti max aspecte nego prije

- Grand gem košta 100000 fragmenta i 10M golda, ali lako za nafarmati

- Obducite isto lako za nabaviti (ND, horde)

 

 

@Tomor

Party finder radi odlično. Tu i tamo javi neku grešku, ali inače je zakon. Veeeeliki QoL. Do sada igrao isključivo sa strancima, odigrao duplo više bossova nego do sada zajedno u svim sezonama.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2024 15:16 (Ged).
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Ged kaže...

Evo par osvrta:

 

- spiritborn je prejak, T100 je lakoća, praktički oneshotaš bossove, mogu kerijat cijelu grupu - treba prodat ekspanziju

- zabavan je za igranje, da ne kazemo... lagan. 10K life, fortify, barrier, niti ne gledaš gdje stojiš i što monsteri rade. Malo me podjeća na nikad prežaljnu CM sorcku. :)

- kampanja je dosta duga, ne znam za cinematics, preskaćem obično

- sezon quest (s realm bossom) ide jako sporo. Bar meni, tek na level 7-8.

- sezon journey puno lakši nego prije, gotov si za dva dana (uz malo truda)

- killing Lilith ne daje više spark

- ima puno toga za raditi - undercity, realm, ND, pit, helltide, horde, bossovi, dark citadel...

- Party finder je next level

- Glyphovi i paragon board su... pa, meni čak i bolji, ali to je stvar ukusa. Jedino ne lajkam što su preuzeli iz D3 onaj succes rate pa teoretski možeš failat. Doduše, desilo mi se samo jednom.

- Glyphovi do level 100, ali nije takav grind kao nekad

- Levelanje ide sasvim pristojno. U početku se čini da nikad kraja, no poslije, čak i iza 200 lvl, ide. I to svejedno da li u Pitu ili ND...

- Jako dobro da je konačno sve, više-manje, jednake snage

- Rune su dobro došli novitet, no daleko od D2. Neusporedivo.

- Čini mi se da je puno teže dobiti max aspecte nego prije

- Grand gem košta 100000 fragmenta i 10M golda, ali lako za nafarmati

- Obducite isto lako za nabaviti (ND, horde)

 

 

@Tomor

Party finder radi odlično. Tu i tamo javi neku grešku, ali inače je zakon. Veeeeliki QoL. Do sada igrao isključivo sa strancima, odigrao duplo više bossova nego do sada zajedno u svim sezonama.

 Ovo da Lilith ne daje Spark Blizz zna, navodno će to riješiti retroaktivno.

 

Što se tiče Aspecta, to su se pred kraj (između PTR-a i Live) sjetili da najjače stave samo na Ancestrale. Zato ih je teže dobiti.

15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ged kaže...

Evo par osvrta:

 

- spiritborn je prejak, T100 je lakoća, praktički oneshotaš bossove, mogu kerijat cijelu grupu - treba prodat ekspanziju

- zabavan je za igranje, da ne kazemo... lagan. 10K life, fortify, barrier, niti ne gledaš gdje stojiš i što monsteri rade. Malo me podjeća na nikad prežaljnu CM sorcku. :)

- kampanja je dosta duga, ne znam za cinematics, preskaćem obično

- sezon quest (s realm bossom) ide jako sporo. Bar meni, tek na level 7-8.

- sezon journey puno lakši nego prije, gotov si za dva dana (uz malo truda)

- killing Lilith ne daje više spark

- ima puno toga za raditi - undercity, realm, ND, pit, helltide, horde, bossovi, dark citadel...

- Party finder je next level

- Glyphovi i paragon board su... pa, meni čak i bolji, ali to je stvar ukusa. Jedino ne lajkam što su preuzeli iz D3 onaj success rate pa teoretski možeš failat. Doduše, desilo mi se samo jednom.

- Glyphovi do level 100, ali nije takav grind kao nekad

- Levelanje ide sasvim pristojno. U početku se čini da nikad kraja, no poslije, čak i iza 200 lvl, ide. I to svejedno da li u Pitu ili ND...

- Jako dobro da je konačno sve, više-manje, jednake snage

- Rune su dobro došli novitet, no daleko od D2. Neusporedivo.

- Mercenary su dobro došli novitet, no daleko od D2. Iako daju novac kojim se može fino opskrbiti (itemi, matsi)

- Čini mi se da je puno teže dobiti max aspecte nego prije

- Grand gem košta 100000 fragmenta i 10M golda, ali lako za nafarmati

- Obducite isto lako za nabaviti (ND, horde)

 

 

@Tomor

Party finder radi odlično. Tu i tamo javi neku grešku, ali inače je zakon. Veeeeliki QoL. Do sada igrao isključivo sa strancima, odigrao duplo više bossova nego do sada zajedno u svim sezonama.

Igra je sada stvarno odlicna, ima se hrpa toga za raditi. Jedino mozda malkice prelagana, ali mozda je to zbog nove klase.

Na Torment 4 sa novom klasom sve pobijes bez ikakvih problema. Mislim da cu ju zavrsiti prebrzo, pa mozda i sezoni jos neku klasu dignem.

 

Seazonski event je debilan do neba, onaj Realmwalker je glupa mehanika do boli. Vise hodas za njime i kopas nos nego sto nesto ubijas.

A ide sporo dizanje cak i sa onim eliksirom ako dizes repotaciju kroz druge aktivnosti.

 

Uglavnom sa gameplay strane ja zadovoljan, ali tehnicki je igra tesko rasulo. Svaki dan po nekoliko puta ili se srusi ili nakon teleporta uleti black screen i jedini nacin je gasiti igru i ajde ponovo.

Najprije sam hebao maj.. AMD-u i njihovim driverima , ali vidim ovaj puta nisu krivi, gomila ekipe se zali na iste stvari i sa Nvidia grafickim. Neki vrhunski developeri su to kodirali.

Ili uletim negdje na nevidljivi zid i ne mogu naprijed. Pa teleport u grad i onda nazad i zid cudesno nestane.

Prije ekspanzije sve radilo bez i najmanje greske.

 

Eto...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Realmwalker je propast, PIT mi je sada najbolji, dungeoni trebaju rework da budu linearni bez lutanja i vracanja, efekti se trebaju smanjiti jer u nekim situacijama sve bljesti ne znam tko pije tko placa, conduit pilon je propast treba rework kao u d3, nova klasa je odlicna, runewords su nis koristi ocekivao sam vise, no svejedno u globalu igra ide prema boljem i sve ju vise igram 👌🍺
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...
Mr.Natural kaže...

nafarmao uber boseve i mythice, malo struglam na t4, treba jos masterworkat i dici paragon i glyphove, igram sorca, trebao sam spiritborna ko svi drugi i meltat sav content :/

 

 

 

 Svaka čast.

 

Pitanje, s obzirom da sam sporije ušao u sezonu, da li imaš predefiniranu grupu za Boss rotacije, ili koristiš Party finder? Ako ovo potonje, kakva su iskustva?

 

 

 Neki put idem s frendovima a neki put u party finder in game.
Sada sam presao na spiritborna bostao me frend kroz par pitova na 60, i vec sada sam mnogo jaci nego moj sorc a fale mi svi glyphovi nemam nijedan jos haha, spirit born je tako broken lol,
Steta sto nightmare dungeon isto ne daju 5mil+ exp ko pitovi na 65+

Dobra iskustva imam s party finderom, samo gledam da ima jedan high paragon spiritborn ako se radi t4, vecinoim su svi spiritborni sami pa ide lako

9 godina
offline
Re: Diablo 4
Ged kaže...

Evo par osvrta:

 

- spiritborn je prejak, T100 je lakoća, praktički oneshotaš bossove, mogu kerijat cijelu grupu - treba prodat ekspanziju

- zabavan je za igranje, da ne kazemo... lagan. 10K life, fortify, barrier, niti ne gledaš gdje stojiš i što monsteri rade. Malo me podjeća na nikad prežaljnu CM sorcku. :)

- kampanja je dosta duga, ne znam za cinematics, preskaćem obično

- sezon quest (s realm bossom) ide jako sporo. Bar meni, tek na level 7-8.

- sezon journey puno lakši nego prije, gotov si za dva dana (uz malo truda)

- killing Lilith ne daje više spark

- ima puno toga za raditi - undercity, realm, ND, pit, helltide, horde, bossovi, dark citadel...

- Party finder je next level

- Glyphovi i paragon board su... pa, meni čak i bolji, ali to je stvar ukusa. Jedino ne lajkam što su preuzeli iz D3 onaj success rate pa teoretski možeš failat. Doduše, desilo mi se samo jednom.

- Glyphovi do level 100, ali nije takav grind kao nekad

- Levelanje ide sasvim pristojno. U početku se čini da nikad kraja, no poslije, čak i iza 200 lvl, ide. I to svejedno da li u Pitu ili ND...

- Jako dobro da je konačno sve, više-manje, jednake snage

- Rune su dobro došli novitet, no daleko od D2. Neusporedivo.

- Mercenary su dobro došli novitet, no daleko od D2. Iako daju novac kojim se može fino opskrbiti (itemi, matsi)

- Čini mi se da je puno teže dobiti max aspecte nego prije

- Grand gem košta 100000 fragmenta i 10M golda, ali lako za nafarmati

- Obducite isto lako za nabaviti (ND, horde)

 

 

@Tomor

Party finder radi odlično. Tu i tamo javi neku grešku, ali inače je zakon. Veeeeliki QoL. Do sada igrao isključivo sa strancima, odigrao duplo više bossova nego do sada zajedno u svim sezonama.

koji build pratis ja ovaj od roba sto mi je frend preporucio i on ubije duriela u 2 sekunde na t4 sam 4 man party :o

https://d4builds.gg/builds/c661ec20-5c71-43d9-9825-81bf67d07091/?var=1

drugi na discordu preporucuju ovaj build koji ima i casual friendly verziju malo dole 
https://mobalytics.gg/diablo-4/profile/7bc53c6d-f248-41cb-be8d-15ac93f8c380/builds/b5738b5c-86b9-4578-8e2a-9dcbdf3dc460?coreTab=mercenary-skill-tree&equipmentTab=aspects-and-uniques&variantTab=0

15 godina
offline
Re: Diablo 4

Ovaj od Roba, s tim da sam poceo s onim s maxrolla, pa mi je paragon board blizi maxrolovom.

 

Ne vidim bas i neke razlike, malo rune (koristim vortex jer ubrzava runove), koristim Fulminate umjesto Canny i to je to. Imam svu opremu tako da mogu brljaviti po svom. :)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Meni je najveci gust kad igram bez maxroll odnosno kad sam otkrivam build i sinergiju izmedju skillova, itema, paragon bords i glyphova.. ima to svoje cari old schooll..
inace poceo sam igrati quill voley spiritborn i do sada najzanimljiviji gameplay od svih klasa.
Eto pitanje za helm of harmony , da li radis veci damage ako imas vise spirita? Kolko sam skuzio da je
Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Da. Ali tako i onako ti treba 275 vigora min ako misliš igrati s owerpowerom.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

osvrt nakon ovih par dana igranja

 

krenuo sa necrom, kao i svaku prethohdnu sezonu. spiritborn klasu ignoriram dok ne dignem lvl 300 na paragonima odnosno dok ne nabavim gear na necru kako mi build zahtjeva. da ce spiritborn bit op, to se ocekivalo jer im je to main selling point. normalno, svak ko igra spiritborn klasu svrsava po njoj. i zaista, damage koji radi je perverzan. i to je isto jedan od razloga zasto sb nisam igrao od pocetka jer je cijela igra ispadne tezi faceroll. moj build radi negdje oko 850mil do 1 bn damage, sb radi u trilijunima. prema tome, vjerojatno bi se zasitio igre i prije da igram sb. medutim, zelim malo duze igrat, a ne da bude kao i prije da sezonu zavrsim u nekakvih dva tjedna.

 

sto se tice koliko dugo ce trajat sezona, doc do 300 paragona nece bit tako brzo pa sukladno tome moze se zaljuciti da je ovaj grind blizzard dizajnirao samo da ljudi ostanu duze igrat. drugi segment grinda je dobiti ancestral i to koji nesto valja.

 

problemi koju trenutno postoje su:

 

undercitiy tributes i bargains su bugged. ako se koristi bargain skupa sa tribute, ne valja. neke kombinacije rade, neke ne. primjerice, unique/mythic tribut + bargain radi, medutim ancestral gear ne radi.

lilith je sjebana opet, ne moze se spark dobit.

zakarum resputation je isto sjeban, grind je spor, treba ga servisirat 

ponovo postoji problem sa duped itemima, vjerujem da ce blizzard brze bolje stopirat trade u narednim danima osim ako ih boli ona stvar

 

ima dosta stvari za radit, al kazem problem je u tome sto se kvalitetan ancestral gear tesko dobija. prvo jer daje opciju za 12/12 masterwork, a drugo sto ne mozes imat max aspect od normalnih legendary itema, samo od ancestral osim ako normalni legendary nema max roll

 

novi raid je onako, hit or miss. ovisi ako si sa debilima ili ne. jedino zasto bi ga radio je weekly cache zbog mogucih ancestral droppova al onako... radije cu lupat po infernal hordes nego radit raid za krepanu kozmetiku

 

kad je rijec o opalima, dosta su besmisleni osim ako ne radis helltide sa njima. to je jedino mjesto gdje mobovi bacaju loot, za sve ostalo jedino sta valja je 15% xp gain. totalno besmislena situacija al sta je, tu je.

 

kad se sve uzme, gameplay loop je helltide i tormented bosses, a onda sa strane odradis pit za glyphove, undercity ako imas tribute i horde za ancestrals/obols. svakako bolje nego sto je prije bilo.

 

 

 

 

 

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2024 20:33 (Obi Wan).
15 godina
offline
Diablo 4

Evo jucer i danas bez ijednog rusenja igre. Prije toga po par puta na dan.

Izgleda da su hotfixevima (2.0.2e i 2.0.2f) uspjeli rijesiti vecinu problema sa rusenjima.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 4

Izgleda da postoji dupe exploit opet ove sezone 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

brzo mi je dosadila igra, zato što eto digneš paragon i šta sada.. imam najbolji gear gotova sezona. Barem da ima PIT leadboards pa da ganjam tamo poziciju pa ajmo neki motiv za igranje ali nema.

PS: runweords su na kraju ispali ako mene pitati teški shit, možda jew to gruba riječ ali tako je. Trebali su napraviti da su runewords pravi enfgame, itemi jači od mythic itema ali jako jako teški za skupiti ali dalo bi tu draž igri skupljati white base iteme i onda u lov na HIGH rune.

 

Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

brzo mi je dosadila igra, zato što eto digneš paragon i šta sada.. imam najbolji gear gotova sezona. Barem da ima PIT leadboards pa da ganjam tamo poziciju pa ajmo neki motiv za igranje ali nema.

PS: runweords su na kraju ispali ako mene pitati teški shit, možda jew to gruba riječ ali tako je. Trebali su napraviti da su runewords pravi enfgame, itemi jači od mythic itema ali jako jako teški za skupiti ali dalo bi tu draž igri skupljati white base iteme i onda u lov na HIGH rune.

 

 

Ja pomalo igram, pa nisam ni blizu endgamea. 

 

Ali sam sinoć skoro zaspao u infernal hordes sa spiritbornom, 99% vremena samo stišćem jedan button i ne trebam se ni kretati jer sam skakuće okolo :-) 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

brzo mi je dosadila igra, zato što eto digneš paragon i šta sada.. imam najbolji gear gotova sezona. Barem da ima PIT leadboards pa da ganjam tamo poziciju pa ajmo neki motiv za igranje ali nema.

PS: runweords su na kraju ispali ako mene pitati teški shit, možda jew to gruba riječ ali tako je. Trebali su napraviti da su runewords pravi enfgame, itemi jači od mythic itema ali jako jako teški za skupiti ali dalo bi tu draž igri skupljati white base iteme i onda u lov na HIGH rune.

 

jedini chase moment koji imas u igri je 300 paragon. eventualno dignit glyphove na 100 al ako igras sb to je potpuno nebitno jer radi trilijun dmg.

 

trenutno najveci problem je manjak materijala (hide i iron) za masterworking reroll jer to je ono sta rdi razliku kad ides pushat pit 100

 

 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Diablo 4

Došao sam do levela 60 sa spiritbornom. Da li odmah mogu primijeniti onaj OP build ili bi prvo trebao na normal težini skupiti nekakav gear i proci tier 20 pit pa tek tada?

Poruka je uređivana zadnji put danas u 12:08 (amd freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
amd freak kaže...

Došao sam do levela 60 sa spiritbornom. Da li odmah mogu primijeniti onaj OP build ili bi prvo trebao na normal težini skupiti nekakav gear i proci tier 20 pit pa tek tada?

 Imas maxroll . Sve ti pise . Promijeni i u pit-u otkljucaj tezine i pici na t1 gologuz. sa gearom mores i na t4. A sa svime na max lvl mozes se prosetati kroz pit 120

 

Éire
14 godina
offline
Diablo 4

imaju oni tu dosta toga za balansirati. Napokon ima sadrzaja  itd..

Al se vidi da igru rade mlade generacije nazalost

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

brzo mi je dosadila igra, zato što eto digneš paragon i šta sada.. imam najbolji gear gotova sezona. Barem da ima PIT leadboards pa da ganjam tamo poziciju pa ajmo neki motiv za igranje ali nema.

PS: runweords su na kraju ispali ako mene pitati teški shit, možda jew to gruba riječ ali tako je. Trebali su napraviti da su runewords pravi enfgame, itemi jači od mythic itema ali jako jako teški za skupiti ali dalo bi tu draž igri skupljati white base iteme i onda u lov na HIGH rune.

 

 Meni su rune  sasvim ok, ne zelim da budu op .Mijenjaju stil igranja dajuci skilove iz drugih klasa. Prije mi dropa uber nego neki koristan ancestral al ajde ide prema boljem .

Dosad sam promijenio 3 builda na novoj klasi , zanimljivo , fluidno . Ako ovako nastave sa novim sadrzajima biti ce to igrivo tokom cijele sezone , samo polako.

Éire
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice